Përplaset Princi me Sarën, e quan “zhigolo”, një vajzë e re trazon ujërat - Përputhen, 1 Prill 2021

  Shikime 1,148,287

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai Ditë më parë
Princi kultur te ulet
Besa Shala
Besa Shala 6 ditë më parë
Kur e qitni të rejat me të rit
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi 6 ditë më parë
4 minutshi I I ktij djaloshi ishte shume korekte mirpo kjo Sara indirekt me qeshjet e saja falso tregoi jo interesim per personin ..eshte djali I mire..krah sares shtriga..katastrof femer
whorebag000
whorebag000 14 ditë më parë
25:52 😂😂😂😂😂😭
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 17 ditë më parë
Ktu jasmina ja din vlevften Andit te gjitha vajzat kan deshir ne Andin
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 19 ditë më parë
Jasmina e don Andin gjithashtu edhe andin por ajo beri galimatias qe doli ne takim me gelin
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 19 ditë më parë
Zoti I bashkoft
Alban Asllanj
Alban Asllanj 20 ditë më parë
Po mo nermale file se shume vk eshte ber si emision po ekthejn si emisjon
Qazim Bryli
Qazim Bryli 23 ditë më parë
Nuk kan kurr far respekti kta 3 vajza qe nuk e lojn princin me fol. Folin 3ijat pa pushu dhe ofendime pa lidhje. Dhe Bora shum gabim osht qe i thot po ktu je ardh te 20 veta qe kan drejt me fol. Ajo ne regull qe kan me fol ton po kadale me ren . Dhe prodokcioni qysh nuk i nal ka nje her se me fol me rend. 😡😡😡😡😡😡 shum pa respekt.
Qazim Bryli
Qazim Bryli 23 ditë më parë
Ai a erdh Sindi leshit a. Kujna nuk i ka mungu hiq. Mu hiq hiq hiq
saliji merxhan
saliji merxhan 24 ditë më parë
Un ju njoh shum mir juve moj Sara e di se cfar jeni se ju lekun e doni jo djalin ju makinat i doni ju jeni materialiste femra po edhe plak 70 vjeq nuk e zgjedhni vetem a ka lek!!!
saliji merxhan
saliji merxhan 24 ditë më parë
Princ Sares jasminit dhe antoneles nje lop nje gomar dhe nje derr dhurojav se pershtaten
saliji merxhan
saliji merxhan 24 ditë më parë
Po mos jau rras o proc aq shum atyre kuçkave shif punen tate ti fol aty me tjeret
saliji merxhan
saliji merxhan 24 ditë më parë
Po pushojni or kafsha lereni te flet njeri se na qmendet nuk kuptoet se cfar flasin budallenj pa pik tru ne kok te gjith njikosisht flasin 💩💩💩🤮🤮
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj 26 ditë më parë
Qe kush asht sara bash rrugaqe
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj 26 ditë më parë
Kto 3 lop i.kisha qit jasht meniher.qka asht kjo po nuk duhet te sillen keshtu.qe kjo.asht kur femrat kan liri.
Driton Bytyqi
Driton Bytyqi 26 ditë më parë
Ne ket rast duhet largu sara dhe jasmina prej emisionit nuk e di pse nuk reagon bora po sikur qakalla nuk ndalen tu fol
Nezir plaka
Nezir plaka 27 ditë më parë
Sara me jasemenen 2 baxhella tkeqperdorura
Leandro Zylfi
Leandro Zylfi 29 ditë më parë
3 vajzat me plehra qe sju mbyllet goja..vetem okej okej ec ec dine te thone...mjer ata qe i marin....🤮🤮🤮
semira bajrami
semira bajrami 29 ditë më parë
nese nuk largoni Saren dhe Jasminen aspak nuk e shikojm emisionin sepse ska aspak edukat Saraa dhe Jasmina shoqet e ngushta😡😡te pa fytyra
semira bajrami
semira bajrami 29 ditë më parë
bravoo Princi shum i edukuar Jasmina dhe Sara Antonela femraa🤮🤮 qe smund edhe shpia me i mbajt e jo me mar burr o Zot cfar fjale skan pushim aspak
Ges Mirdita
Ges Mirdita 29 ditë më parë
Dhurat e mir qeni
Fatmir Fatmir
Fatmir Fatmir Muaj më parë
ncncnc deeegjenerim ky emisjon popopopo
Linda Syla
Linda Syla Muaj më parë
Aristela veshjen si Clown 🤡
Elmedina Haziri
Elmedina Haziri Muaj më parë
Sara e shpifur s’e duroj dot
Ervis Bregu
Ervis Bregu Muaj më parë
Jan 3 vajzat qe nuk bejn as per te fshir kepucet aty sara jasmina dhe antonela shum femra te ulta
no name
no name Muaj më parë
Kjo Sara e gerditshme e flliqur pis se shikoj dot
no name
no name Muaj më parë
Sara e Antonela vajza pa fije morali 🐷🐷
Silver Malo
Silver Malo Muaj më parë
Kur u ben keto dy bucet te flasin mos ngelte baxhell ne shqiperi pa folur
Erilda Pepa
Erilda Pepa Muaj më parë
Bravo princ djal taman i edukuar
PJ11 Entertainment LTD.
PJ11 Entertainment LTD. Muaj më parë
Femra qe kan arrit asgje ne jete bajn kshu
PJ11 Entertainment LTD.
PJ11 Entertainment LTD. Muaj më parë
Femra Te degjenerume!!!!
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj Muaj më parë
O juli ndali qeto tri sorra
valdet ademi
valdet ademi Muaj më parë
Ti antonela jasmina dhe dhe kjo shtriga sara si tishit rrit ne ndonje bordel ne itali e jo ne familje normale dhe ty antonela qe je rrit ne itali qfar te doket italija qe osht amerik apo qfar italia italia italia ti zm dokesh tipike qobane si me qen e tropojes
Tzounti Nou.
Tzounti Nou. Muaj më parë
O Sara avash mi, respekti nk kërkohet zemër por fitohet, ti e ke humb mendohu pak përse se na ke car drasat
V Effect
V Effect Muaj më parë
Qe e zbut edhe gomarin mashkull kjo Sara un e besoj! 👍
V Effect
V Effect Muaj më parë
Sarakumlla strikes again!! HaaakkkKkKk.. Ptuuu...!!
John Tyler
John Tyler Muaj më parë
Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like
ROMAN 3
ROMAN 3 Muaj më parë
ma gjeni cik muziken ne sfond te takimi aty te kuajt duket shume e bukur pompoze si e ka titullin?
John Tyler
John Tyler Muaj më parë
Aristela reminds me Texas girls.Wtf Aristela
S P
S P Muaj më parë
Ufaaaa kur po flet ky blerimi qe edhe barku po me.kap dhimbje po more rrot rrote shum si filozof mbahesh.. hehehe
Bruh Girl
Bruh Girl Muaj më parë
Sinqerisht nuk kuptoj dicka qan antonela e gjith shqiperia jemi me ty mos u merzit qan jasmina shqiperia mos u merzit se shum e mir qan princi po jasmina dhe antonela jane te paedukata ☠
S P
S P Muaj më parë
Aristel shife se mduket ka qen pel jo kal hahahah
S P
S P Muaj më parë
Te pshurrsha kulturen dhe rrespektin ti princ leshi se ti ske as kultur as rrespekt se ti qdo te dyten fjal e ban me ofendime se ti je rrit ne fush e kta ne mal mori shurran. Heeeee
Ermal Mali
Ermal Mali Muaj më parë
A e shef veten ne pasqyr ky ervisi ore
Albbii 18
Albbii 18 Muaj më parë
Princ je Djal flori ndersa keto 3 Jan turpi gjith shqiptaris shpresojm qe te edukohen sepse Jan te tmerrshme me gjith mend
Shën
Shën Muaj më parë
Princ, u tregove nje Princ i vertete ☺️
Saida Gohan
Saida Gohan Muaj më parë
Bravo Princi te lumte qe ja u hodhe ato kunja dhe atyre ju dogji
AldoÀ d Selimi
AldoÀ d Selimi Muaj më parë
Lediana t shkoj. Super floket
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi Muaj më parë
Antonela, Jasmina, Sara = 🤮🤮🤮
Experiment Modification
Experiment Modification Muaj më parë
Pun kurvash
jeta eshte istori noti
jeta eshte istori noti Muaj më parë
Antonela do plaket aty edhe do lagen qunat pa lek
Edvin Datja
Edvin Datja Muaj më parë
I vetmi vend eshte shqiperia qe shume nga femrat i shohin djemt ne makine.
Adriatik Shehi
Adriatik Shehi Muaj më parë
Me sa i kam pa un kto vajzat sara jasmina dhe antonela jan femrat më hipokrite dhe më fallco po ça ju duket vetja atyre që vetëm injorojn dhe nuk presin injorim torollake femra Pz jan të shpifura 👌
macoku trim
macoku trim Muaj më parë
Kur u be dhe kjo antone po kush te mer per grua ty mbyll der jo te hapi der ti te pelqe vetm ka.. sa ropqire femer qe jan
Mirela Lela
Mirela Lela Muaj më parë
Po ca jane keto buce qe flasin njeheresh ,duket edukata e ketyre legeneve ,ik bora pise duket si jane rritur ato dhe ti bashke pa pike respekti ptuuu pise femra
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj Muaj më parë
hallall o princ
Jony Enns
Jony Enns Muaj më parë
Ca turpi sa femra niveli ult komplet buce
Jony Enns
Jony Enns Muaj më parë
Ca respekti flet antonela ka punur escort ne milano qirje normale 50€ kurse me extra 100€
panzer schrek
panzer schrek Muaj më parë
Forca Princ thyeja hundet 3 putanave t studios
B K
B K Muaj më parë
O Andi po ti je shum i mir per ket buce
Besmir Gashi
Besmir Gashi Muaj më parë
shum djal i qet dhe i arsimuar princi ka pune shum me keto
Besmir Gashi
Besmir Gashi Muaj më parë
veshtir eshte te merresh me nje femer sot zoti tna ruaj nga vajzat matrealiste
Antonela Berisha
Antonela Berisha Muaj më parë
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen kjo eshte faqja ime ju lutem me beni subsribe Antonela-berisha
Franceska Demiraj
Franceska Demiraj Muaj më parë
Ku po e shikon mbeshtetje? 🤣
Sonila Konda
Sonila Konda Muaj më parë
Ufffffff ke qejf të shikosh përputhen 40+ ,me respekt dhe qetësi që sillen me njëri tjetrin. Bëjn edhe shaka po i kupton secili. Jan mbledhur aty ca vajza që si do njeri as si Gjitone dhe jo me si partnere. Flasin gratë si gangstera 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ca femra janë keto aman. Prandaj janë Single meshkujt e sotëm
Florian Brushi
Florian Brushi Muaj më parë
Moderatore leshi si opinionisti. Po si nuk e le robin ta shijonte takimin e vet me gjithe keto buce qe I kundervun cte bente me ai sja nderpreve buceve gojen edhe ketej I thua pse iku ai duhet te rinte per Aristelen. E I magjinon tja prishte ndonje prej keto llapaqeneve takimin rezik do e perjashtonit robin. EMISION PER TE DREJTAT E KURVAVE EDHE PSE JAN PA TE DREJT DHE BEJ SI LLAPAQENE
nemam imena
nemam imena Muaj më parë
Kosovo je Srbija🇷🇸🦅😉
xhuljano_230
xhuljano_230 Muaj më parë
O princ nga helikopteri ne gomar ca esht ai aty kal 🙉🙉
User User12
User User12 Muaj më parë
Olsa ne kufje tzihen kta se na ran shikimet😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Silvana Stafasani
Silvana Stafasani Muaj më parë
Sa ulje per vendin tone qe per te pasur shikime bejn cesht e mundur te nxjerrin ato personazhe ,qe te vetmen gje qe paraqesin jane vetit me ulese per nje njeri ,dhe sidomos gjinia Femer tmerrrrr
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti Muaj më parë
Na i hic kto buca nga ekrani se po e dhjesin televizorin mos tu them ndonje fjale me te rande ( k.........t e mu ,,,,,t ) se na uneveriten duke i pa nuk mund ti shofim me 😱😱🥶
Erion Rasim
Erion Rasim Muaj më parë
Opa pregatitu per perballjen me olen jasmina ti tash se antonela dhe ledijana uratu 😂😂😂
Valmire Jakupaj
Valmire Jakupaj Muaj më parë
Antonela,Jasmina Sara,🤮🤮🤮
Visi Visi
Visi Visi Muaj më parë
Keshtu si bejne keta kalamajte e tyre do tju hipin ne kurrize ketyre...
Visi Visi
Visi Visi Muaj më parë
+40 Super kalamajte jan per klasen e pare...
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha Muaj më parë
Bravo i qoft Jasmines shum e respektueshme dhe e sjellshme. Eshte e vetmja aty qe nuk ofendon askend, madje ka respekt edhe per Arjanin sespse kurr nuk i ka then asnje fjale te keqe. Te lumte Jasmina, lume familja qe te ka🥰🥰😇😍😘
Erion Rasim
Erion Rasim Muaj më parë
Ksaj antoneles mos mifol koja ifol by..hahahahah
tani laci
tani laci Muaj më parë
Princ keko falje kuvash 😂😂😂futju rakun mos jepni sms te degjeneruar si tv ne familjet shqiptare turp
Rami Bati
Rami Bati Muaj më parë
Shum Mir ja beri sares bravo princi
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo Muaj më parë
O ZOT ,sa here e shof kete pjese,shoh sa lloj karakteresh ka.Por ligesia eshte me I keqi,mjer kush e ka;femer apo mashkull:crendesi ka.
Elida Mëcuku
Elida Mëcuku Muaj më parë
Perla gabimi me i madh per ato qe blejn aty
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
ArianKonomi Borazemani nxiri jasht treja bucet aty brenda antonelen jasminen dhe saren tre fytyrat e shpifura bucet e emisionit
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Olsamuhameti bravo ke ber nji emision tbkr burdello aty brenda me antonelen jasminen dhe saren aty tre fytyrat e shpifura emision yyyyyyyyyyyt vk mu femra qe ke mar aty brenda Olsamuhameti ok
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Andi kosov thot kjo andi me melisalleshi111 gjiro tiranes bravo Borazemani je ber si Olsamuhameti masshtrusa gjith aty brenda ArianKonomi ri aty kot spo flet fareeeee
Ajsun Jusufi
Ajsun Jusufi Muaj më parë
Ki eshte qifti me i bukur ne perputhem andi dhe jasemina🌟🌟
R R
R R Muaj më parë
Kjo asht vetem teater kurgja e vertet pihhh qitni mamir diqka naj mesim te mir per rinin jo ksona pihhh niher me at niher me at tjetrin kto si brevat kta si mijet
Vilson Barjami
Vilson Barjami Muaj më parë
Kur ju duket vetja ketyre se kush e di se kush jan ..po ne fund te fundit disa ku....jan
Emilio H
Emilio H Muaj më parë
O Aristela je vajza ma e mir por nqoft se je per dike qe te do the te rrespekto I vetmi nga cunat asht juli , te gjith jan pyka pa lidhje
ilda ilda
ilda ilda Muaj më parë
Te dashur miq sot kemi puntaten 3 bundrat me prezantuese Bora skuthen .😔
Franceska Shehu
Franceska Shehu Muaj më parë
Turp tu vij ketyre te 3ja jo Princit
d collaku
d collaku Muaj më parë
O ervis akoma se ke kuptuar ti ce sara eshte nje femer e perdal
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe Muaj më parë
Bravo Princi 👍kshtu e meritojn kto maca te flliqura
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe Muaj më parë
Sara Jasemina Antonela rugace, PA pik edukate 🤮🤮🤮
Albioni Bossi
Albioni Bossi Muaj më parë
Turp per kto femra per veç aristeles dhe ledjanes Kto po ulin femrën shqiptare
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi Muaj më parë
Or0
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi Muaj më parë
P0o50
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi Muaj më parë
0ippuppi0
beyond infinity
beyond infinity Muaj më parë
QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha
angel anhel
angel anhel Muaj më parë
Aman keto tre plakat e lagjes o zot llafazane.🤮🤮🤮
Mirsad Kuçi
Mirsad Kuçi Muaj më parë
Fatin e tyne paç por si ato mos qofsh. Gjynah per kyr brez femnash e meshkujsh qe po rriten nmnyr kaq te ult. Po rriten kaq materialist/e, me kaq shum pordh. I vetmi person aty asht Juli, ma i verteti e ma i sinqerti. Lum kish del e perputhun me te. Tan tjert jan fallco. I vetmi qe del i fitum aty asht Topi e produksioni se per konkurrentat aty jan tan te hupun. Rrespekte se e zgjata shum .
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 853 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 853 mijë
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 3,9 mln
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Shikime 4,4 mln
Rich vs Broke Pregnant Princesses
11:41
Troom Troom SELECT
Shikime 875 mijë