Për herë të parë, një takim tresh në program, zbulo çfarë ndodhi… - Përputhen, 13 Maj 2021

  Shikime 923,856

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj 25 ditë më parë
Aka mundsi meba ni këngë të gjithë Konkurentet e emisjonit se të gjithë U banë këngëtarë.
Butrint Fetoshi
Butrint Fetoshi 27 ditë më parë
Duket nga qendrimi si e mban Antonela, se nuk eshte vajze normale, por sikur ato qe jane rrit nen dritat e kuqe.
bocoy noiu
bocoy noiu 28 ditë më parë
Sindi..Sindi duhet te jesh si Antonela dhe Ola qe te jesh e preferuar...por ti nuk behesh dot k**v
Gèzime Nuredini
Gèzime Nuredini 28 ditë më parë
Tjetren sezon Shpresojm ta ndrrojsh te zgjidhen ffemnat se meshkujt i muren ne qaf🤪
mariaxdenito
mariaxdenito 28 ditë më parë
Ky paska qen takim legenash
asioe kiou
asioe kiou 28 ditë më parë
I miss Mevlani and his “Bora kemi nevoje per energji sot” 😂😂😂
Rosa Kala
Rosa Kala 29 ditë më parë
Carte beshmazditekftkft♥️♥️
bocoy noiu
bocoy noiu 28 ditë më parë
antonela u pallua nga shum atje provoje e njere me arjanin se je vk femer pa vlera te pakten kete pershtypje i le njerezve ik ik se je si gje e lige
Elona 02
Elona 02 29 ditë më parë
qe kur ka nis ky emision tgjith tu fol per ftyrat e njani tjetrit . do ti dale ftyra ktij do ti dale ftyra ati e ne fund tgjith jan tpaftyr e aktor 🤮🤮
Pepaj Shpresa
Pepaj Shpresa 29 ditë më parë
Ma shum po nxerrin kengetar perputhen se dieter bohlen 😂😂
Nuhi Gegollaj
Nuhi Gegollaj 29 ditë më parë
Arjan konomi👏👏👏👏
asioe kiou
asioe kiou 28 ditë më parë
sa vk duket kjo ola pa vlera
Eda Sadikllari
Eda Sadikllari 29 ditë më parë
👎👎👎👎🤮🤮🤮🤮🤮🤮
eioshen boboi
eioshen boboi 29 ditë më parë
silleni
Lediana Koçiu
Lediana Koçiu Muaj më parë
Cimi je djale flori te uroj shume fat ne jete!
Lendita Kryeziu
Lendita Kryeziu Muaj më parë
Ather ngjyrosi flokt se nuk te rin bukur nuk besoj qe kushtojn Shum shtrejt
Adelina Kameri
Adelina Kameri Muaj më parë
O antonela po ti vet ja ke then Aristeles ate qe i thua sindit
Sad Hoxa
Sad Hoxa Muaj më parë
o Ola u rrufsh lesht cunave shqiptar dhe edukates se tyre . sikur na ne rrit nmes tparisit ti tqr
eioshen boboi
eioshen boboi 29 ditë më parë
Sindi me vjen keq se sdu te ofendoj po je femer shum mashtruse kurre se pranon fjalen e thene dhe ndoshta per kete spershtatesh me askend.
Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺
Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺 Muaj më parë
Gëzuar bajramun 🤗💗💖♥️🥺🥺🙏
Bleart Bexheti
Bleart Bexheti Muaj më parë
Shum faleminderit per urimin e bajramit urime pačit gjithmon zoti ju bekoft te gjithve
ROMAN 3
ROMAN 3 Muaj më parë
ahahaha ola tha e du mashkullin huj me mentalitet huj..zgjedh turkun...
Anica Doçaj
Anica Doçaj Muaj më parë
Ceshtje kjo idiotesi… cimi me kokore … antonela pa kokore…. Kaq lek sa marin kto per reklama e ku di une… nuk blenin dot kokore per te dy???? Nc nc nc….
Eminem Muzic
Eminem Muzic Muaj më parë
antonela u pallua nga shum atje provoje e njere me arjanin se je vk femer pa vlera te pakten kete pershtypje i le njerezve ik ik se je si gje e lige
Waveruner Al
Waveruner Al Muaj më parë
Shum mir gocat cimi cun karderr
Eminem Muzic
Eminem Muzic Muaj më parë
ti bora si mendon per meshkujt shqptar se ke shum istori
Eminem Muzic
Eminem Muzic Muaj më parë
sa vk duket kjo ola pa vlera
kumrije ademi
kumrije ademi Muaj më parë
O Sindi te besojm vertet ty ... ata jan ekip aty😤
Alketa Muco
Alketa Muco Muaj më parë
Un do vazhdoj te them qe Bora esht e vecant dhe vetem nga bora e shoh perputhen ahahahha se kta ta shpifin dhe pervec Arjanit dmth qe esht 1sh
mynameiscringe
mynameiscringe Muaj më parë
ALmores ALBANIA LETS GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il:
Leda Koci
Leda Koci Muaj më parë
Nuk e kuptoj si mund ti durosh kta te pafytyret Sindi
princ Qira
princ Qira Muaj më parë
Arjan konomi nish paske ken pasha zoten😂
Nobody
Nobody Muaj më parë
Sindi me vjen keq se sdu te ofendoj po je femer shum mashtruse kurre se pranon fjalen e thene dhe ndoshta per kete spershtatesh me askend.
Fa S
Fa S Muaj më parë
Shumë pashije, shume ulët dhe pazemer keto bekimet e ndara per njerzë sipas fesë. 🙄
Ardiana Seferi
Ardiana Seferi Muaj më parë
Edhe Antonela Kengtare a?? Tmerr
kevin reno
kevin reno Muaj më parë
Ku mesoj te flasi sindi?? Cfare shkolle Nate eshte kjo ?? 🤣🤣😂😂😂
E Kurti
E Kurti Muaj më parë
Shqipëria është përmendur në Bibël, vet një nga dishepujt e Krishtit ka ardhur në këtë vend.. Solli lajmin e mirë që Zoti e pajtoi njeriun me veten duke ardhur në mish si njeri.. pagoi vet pagën e ndëshkimit që i detyrohemi secili prej nesh drejesise se shenjtë të Perëndisë.. që nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine.. Duke qenë se Ai u ringjall, me vdekjen e ti si njeri ka të drejtë të na drejtesoi dhe fali paudhesine sepse ai mori mëkatin dhe pagoi vet ndëshkimin..dhe jep shenjtërinë e vet.. shenjterine e perendishme që duhet për të qëndruar pranë Perëndisë në parajsën e Tij....Kjo është dhurata e Zotit të vërtetë në Krishtin.. dhe Shqipëria e pranoi dhe ka qenë e Krishterë për 1400 vjet.. deri sa erdhi Turku me idhuj arab të veshur me emra të mëdhenj nga një pedofi*l që perqafohej në shpelle me demon.. mori një idhull Medine me emrin Allah dhe i dha emra të mëdhenj dhe veprat e Perëndisë se vërtetë pa provuar asgjë me mrekulli ..ashtu si bëri Aroni dhe Jeroboam që morën idhuj dhe i thanë popullit..ja perëndia i Abrahamit që të nxorri nga skllavëria në Egjipt...tamam siç ka bërë ky pedofil arab me idhullin e Quareshve të Medinës me emrin allah ..i dha tituj..emrin e Perëndisë se Abrahamit..quajti famije bordellon me 4 femra.. martesë quajti pedofiline me një fëmijë 9 vjeç.. kurverine e quajti parajsë.. terrorizmin e quajti fe të paqes.. mashtrimin e quajti Takyia e luftë te shenjtë xhihad... kur ishte ne pakicë në Medinë thoshte me zë skuthi : unë fenë time, ju fenë tuaj...dhe sapo mori pak forze i preu në bes dhe shkatërroi me shpatë te gjitha besimet e tjera në Medinë.. Dhe kështu duan të bëjmë të gjithë ndjekësit e këtij pedofili terrorist.. Kështu donte të bënte Turku në kohën e Kastriotëve.. flamurin e të cilëve ka kombi yne 🇦🇱.. që mund të verifikosh që shqiponja me dy kokë është symbol i Krishterë... çlidhje kemi me idhujt arab..
E Kurti
E Kurti 29 ditë më parë
@ana. ana "me fuqi shenjash dhe çudirash, me fuqi të Frymës së Perëndisë; kështu, prej Jeruzalemit e përqark dhe gjer në Iliri, kam kryer shërbimin e ungjillit të Krishtit " - Bibla, Romakëve 15:19
E Kurti
E Kurti 29 ditë më parë
@ana. ana ti tradhtar qe te kanë nderru fenë.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1400 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël që në kohën e vet Krishtit... Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Shkrimi thotë që ashtu si Fryma e Shenjtë nuk është krijuar por del nga Fryma e Atit.. po kështu Fryma e Birit , Krishti, del nga Fryma e Atit dhe mori trajtë shërbëtori. .Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. Por Fryma e Antikrishtit nga vet emri do jete kundër Krishtit e do mohoj hyjnine e Krishtit, ardhjen e tij në mish, vdekjen e tij, dhe ringjalljen e tij .. duke u munduar të krijoj besime fetare , gjasme besim në një hyjni në hava e paqe fetare..por Anti-Hyjnise se Krishtit..që njerëzit ta konsiderojnë Krishtin vetëm një njeri.. dhe të ngelen ne vdekjen e tyre sepse do refuzojnë dhuratën e jetës dhe faljen e mëkateve që ofron Ati ne Krishtin.. pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i panjohur deri vitet 700 dhe pedofi*i është mesaxher i demonit në shpellë.. Nga Medina e në Jerusalem u hap me shpate... dhe Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. ..mos beso kot..thjesht të veshësh një idhull me veprat e Perëndisë se vërtetë të Biblës..nuk e ndryshon se qeni idhull... lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab që idhullin e babait të vet ( i ati i pedof*lit quhej Abdullah - shërbëtor i allahut, idhull arab) e ka vesh me veprat e Perëndisë se bibles.. lexo profetët para Krishtit dhe dëshmitë akulare të kohës Krishtit dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para Krishtit.. janë në Bibliotekën ose Bibël
ana. ana
ana. ana Muaj më parë
Kur ske ca thu ma mir MOS fol hic se nji zot kena tan si Musliman si te Krishtert dhe kto qe ke shkrua ti jan AQ pa lidhje sa te vjen zot edhe mej lexua teper injorat kenke zoti te falt e MOS ti marrt per keq kto qe ke than 😔😔
ana. ana
ana. ana Muaj më parë
A spate ca ban tjeter
ana. ana
ana. ana Muaj më parë
Ca ja ke fut kot
E Kurti
E Kurti Muaj më parë
Shqipëria është përmendur në Bibël, vet një nga dishepujt e Krishtit ka ardhur në këtë vend.. Solli lajmin e mirë që Zoti e pajtoi njeriun me veten duke ardhur në mish si njeri.. pagoi vet pagën e ndëshkimit që i detyrohemi secili prej nesh drejesise se shenjtë të Perëndisë.. që nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine.. Duke qenë se Ai u ringjall, me vdekjen e ti si njeri ka të drejtë të na drejtesoi dhe fali paudhesine sepse ai mori mëkatin dhe pagoi vet ndëshkimin..dhe jep shenjtërinë e vet.. shenjterine e perendishme që duhet për të qëndruar pranë Perëndisë në parajsën e Tij....Kjo është dhurata e Zotit të vërtetë në Krishtin.. dhe Shqipëria e pranoi dhe ka qenë e Krishterë për 1400 vjet.. deri sa erdhi Turku me idhuj arab të veshur me emra të mëdhenj nga një pedofi*l që perqafohej në shpelle me demon.. mori një idhull Medine me emrin Allah dhe i dha emra të mëdhenj dhe veprat e Perëndisë se vërtetë pa provuar asgjë me mrekulli ..ashtu si bëri Aroni dhe Jeroboam që morën idhuj dhe i thanë popullit..ja perëndia i Abrahamit që të nxorri nga skllavëria në Egjipt...tamam siç ka bërë ky pedofil arab me idhullin e Quareshve të Medinës me emrin allah ..i dha tituj..emrin e Perëndisë se Abrahamit..quajti famije bordellon me 4 femra.. martesë quajti pedofiline me një fëmijë 9 vjeç.. kurverine e quajti parajsë.. terrorizmin e quajti fe të paqes.. mashtrimin e quajti Takyia e luftë te shenjtë xhihad... kur ishte ne pakicë në Medinë thoshte me zë skuthi : unë fenë time, ju fenë tuaj...dhe sapo mori pak forze i preu në bes dhe shkatërroi me shpatë te gjitha besimet e tjera në Medinë.. Dhe kështu duan të bëjmë të gjithë ndjekësit e këtij pedofili terrorist.. Kështu donte të bënte Turku në kohën e Kastriotëve.. flamurin e të cilëve ka kombi yne 🇦🇱.. që mund të verifikosh që shqiponja me dy kokë është symbol i Krishterë... çlidhje kemi me idhujt arab..
Rini Nori
Rini Nori Muaj më parë
Bravoo sindiii👌👌👌
Qamil
Qamil Muaj më parë
O qimi mos argjit kot lek per Antonelen se kjo nuk e len rrugen
Ilir Thaci
Ilir Thaci Muaj më parë
O cimi je djal flori mos e ul veten me kto baxhella
Ilir Thaci
Ilir Thaci Muaj më parë
U bon me lek kto baxhellat
Brunilda Brahimi
Brunilda Brahimi Muaj më parë
Oi
Km Mm
Km Mm Muaj më parë
Budalliqet e Olses per klikime kot fare pa lidhje
Lidion Preci
Lidion Preci Muaj më parë
Shkurt muhabeti jeni shpif fare si program
don Don
don Don Muaj më parë
po ik o karakurv cfar di ti nga evropa e gjete te turqit qe i beri shtet qenali kan 98 vjet shtet hajde femra cop cop po ky topi nuk i jep keto sms ne duam te hum ne evrop e kjo e lodhura te tregon kulturen e shqiptarit me turqit.turqit martohen me gocen e tezes o olikurva
Altin Dajlanan
Altin Dajlanan Muaj më parë
2 shelege ne nje dere dale dale lot juli 😂😂😂
Silvana Dauti
Silvana Dauti Muaj më parë
Antonela jeton nw Itali dhe ska guxim te shkoj ke uomini & donne, Po shko tek perputhen ku e din qe atje mund te bullizoj mund te ofendoj mund te lendoj dhe vjen e pranuar . Turp emisioni me i shpifur qe kam pa deri me sot pa respekt pa kuptin me shum fliten thashetheme sharje personale sesa i japin kuptimin emisionit
Flower Pink
Flower Pink Muaj më parë
O rob i paftyr Antonel. 😂😂😂 se ste beso mo njeri
Dyrrah Dyrracium
Dyrrah Dyrracium Muaj më parë
Çimi esht cun kampion me seder dhe i drejt.
Arlind Osmanaj
Arlind Osmanaj Muaj më parë
Su met me kqyr kit program se e kan dhieeeee ntoo
12345 123456
12345 123456 Muaj më parë
sindi ka te drejt per bes ✌🏻
Sabina Kallaba
Sabina Kallaba Muaj më parë
Urime festa e Fiter Bajramit,paqja dhe begatia qoft mbi ju dhe familjet tuaja!
Sabina Palushi
Sabina Palushi Muaj më parë
K..... Te dya
Renata Cekini
Renata Cekini Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣cimi me skenar ne telefon ,kto tjerat i kan msu permendesh
Frosina Troka
Frosina Troka Muaj më parë
O atoela ti hengre gjith ato llafe qe dhe gjith ato muabete per atedhen ini ber stall nuk kuptoheni mbetet te sindi
Yll Bajraktari
Yll Bajraktari Muaj më parë
Murat a ki thoben me shel qe po qeshesh keshtu palidhje!!!
Eagle
Eagle Muaj më parë
Po opionistit kapuqi bardh i rrika si fashist 😂
Azbi Azbi
Azbi Azbi Muaj më parë
Atdhe Gey Do te jet ne qender te Vemendjes Gjithmon
Eagle
Eagle Muaj më parë
Me falni ju qika Antonela, Aristela, Orla por Sindi esht e kulturuar shum. Ju sa Po u treguat se jeni rrugaqe qe e ulet nje femer posht sepse ju jeni vet femra ato lloj femra qe nuk e ben support. Sindi kto ste gjelozojn por skan me qka miren e flasin mbas shpines per ty sepse kto jan vajza idiote qe bejn bully edhe me qe je e shkurt me dojn se munden me dal sikur Jan ma te medha me mendjen qe e paskan mendjen e leht. Edhe kta meshkuj nuk pershtaten per ty Sindi sepse jan berdhoga e ti je femer e fort me karakter. Atdheu edhe Blerimi jan treguar pak meshkuj ma te sjellshem sepse te kan respektuar!
mikela dule
mikela dule Muaj më parë
Cimi ben takime me 2 goca njekosisht Mevlani po un ktu ngela njiher me nji njiher me tjt
Arlind Osmanaj
Arlind Osmanaj Muaj më parë
Se kuptova a ke ntakim kozzak me olen a qysh 😂😂😂😂
Matilda
Matilda Muaj më parë
29:10 Garant ja ka then Atdheu kte Sindit per ta then si fjali ... Sjan fiks fjalet e Sindit se kur e pyeste Antonela pastaj ju morr goja u corjentua se sdinte ct thoshte
D av.
D av. Muaj më parë
Marre
D av.
D av. Muaj më parë
O zot paskan dal ntakim me fol per sindin duhet me ju ardh marte
Bie bia
Bie bia Muaj më parë
Po kto qe tallen Sidin ne takim duke i deformu emrin pse se permend askush ti antonela qe ke ofendu pafund aty e ti ola qe ske 2 pare mend 😡🤢🤢
Bajram Jashari
Bajram Jashari Muaj më parë
Ahahah
Arkiva Lan
Arkiva Lan Muaj më parë
si ka mundesi ne nje programe televiziv kan perdor telefonin ne makine e pa rripin e sigurimit ESHTE E NDALUAR NGA LIGJI, KY ESHTE SHEMBULLI ME I KEQ QE MUND TE JAPI KY EMISION
Enes Elezi
Enes Elezi Muaj më parë
Derisa edhe kjo Antonela " u bë " kengetare ater Muzikes i paska humb vlera krejtt..
Mikael Gremory
Mikael Gremory Muaj më parë
Hajt se è gjete burrin edhe ti Antonella
Bajame Plaku
Bajame Plaku Muaj më parë
Antonela tì ke karkterin mo te keq aty mos i thuaj sindit qe ka karakter te keq se ti je fare je njeri fallso po shum fallso ama
Mikael Gremory
Mikael Gremory Muaj më parë
Cimi shkon ne hale dhe mendon pytjet qe i thot gocave
Mikael Gremory
Mikael Gremory Muaj më parë
Dy xheleke ne nje port Dale Dale njera peka titra sorke Dale Dale hahaha
Mikael Gremory
Mikael Gremory Muaj më parë
Oj Antonella mos u mer me sindin po gjej ndonje burr aty se sindi esht me emir aty ma è sinqert oj cik
Itapsh 1
Itapsh 1 Muaj më parë
O ndaleni me kete emision se jeni be bajat
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Adelina Syla
Adelina Syla Muaj më parë
Kti qimit i ka ardh mundsia me dal man fund me vajzat ktu ju duket se ku me dit ka kry fakulltet me kto gjana ahahahah po badihava e ki ti edhe tjerat se femen me moral edhe ndergjegjeje sikur Sindin smuni me ba budall dhe lop sikur kto qikat tjera ne Emission💁🏼‍♀️ Brawoo Sindi me e mira 💝💕
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
migena Korra
migena Korra Muaj më parë
Kjo 3-shja braziljane ja paskan nis thashethemit per sindit
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Arian Kastrati
Arian Kastrati Muaj më parë
SINDI JE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
mattia SULEJMANI
mattia SULEJMANI Muaj më parë
Rripat e sigurimit nuk i perdorim mè?
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Drenica Drenica
Drenica Drenica Muaj më parë
Antonela sa bukur me veshjen tradicionale 🌟🤩
Arian Kastrati
Arian Kastrati Muaj më parë
Shiko Boren me minutin 22 e 5 sekonda si e lexon skenarin e antoneles me shkelqimin
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Ervisa Kola
Ervisa Kola Muaj më parë
Sa bkr i lexoni reklamit mi Aristel ti bashk me Antonelen gjith ato vajza sdini dy fjal mi then vet po i lexoni 🤣
Kujtim Berisha
Kujtim Berisha Muaj më parë
SA BUKUR
Nadire Ruci
Nadire Ruci Muaj më parë
Filluan thashethemet ketej doni edhe ndonje pako fara?
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
V H
V H Muaj më parë
“Ca u rref gjithemone ne nje vend”.. Kjo thjesht nuk e mban mend qe e ka thene, jo qe don te genjej, kjo eshte e sinqerte per te qene... e ka thene ne gjaknxehtesi e siper, Po Pse ju Te tjeret engjej jeni?!..kaq keq qe i versuleni... e padrejte! Sindi thjesht nuk e ka idene qe e ka shprehur nje gje te tille... thjesht ne nerva e siper... Se mban mend sikur t’a vrisni... God forbid!
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
mo 207
mo 207 Muaj më parë
O sindi🤮🤮🤮🤮kok boshe sdurohesh dot femer koti💩 Sindi ka probleme mendore mendoj une esht her kshtu her ashtu esht e gerrditshme🤦🏽‍♀️🤯
Elona Xheleshi
Elona Xheleshi Muaj më parë
Qyqja ti kengtare o zot sa bordello jeni bo
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
xena hasani
xena hasani Muaj më parë
Ok Sindi et shkreta ti sa gjyna prej tej shko moj e shkreta flladit pak f.....
Saranda Lushi
Saranda Lushi Muaj më parë
QKEMI GJYSHE OLA THASHETHEMGJIKE 🤮
V H
V H Muaj më parë
Ne kte pjesen me pelqeu me shume Juli... na qenkeka nja alamet kengetari lab👍🏻👌🏻👏🏻seriously... u zbulua nje talent I ri.. Waw amazing!!!
Saranda Lushi
Saranda Lushi Muaj më parë
THASHETHEMGJIKET E SHKRETA OLA DHE ANTONELA PLAKAT THASHEMGJIKET PLAKUSHKET 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
StRangerTV
StRangerTV Muaj më parë
Pse thot bora hera e par, edhe Andi doli me 2 vajza ne nje jav
Elton Daily
Elton Daily Muaj më parë
🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.
Saranda Lushi
Saranda Lushi Muaj më parë
OLA DHE ANTONELA DY GJYSHET E LAGJESH TY PLAKAT 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Saranda Lushi
Saranda Lushi Muaj më parë
SINDI 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟SINDI 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👑👑👑👑👑👑👑SINDI 👑👑👑👑👑 SINDI 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑SINDI 👑👑👑👑👑👑
Saranda Lushi
Saranda Lushi Muaj më parë
ANTONELA DHE OLA 🤮🤮🤮🤮🤮 jeni shum Neverike 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Betim Ademi
Betim Ademi Muaj më parë
Oj Aristel ma shpif me atë busqeshjen me zor
Juxhin Ymeri
Juxhin Ymeri Muaj më parë
Shpi me qera, por atletet d&g nuk mungojn
Moni.s
Moni.s Muaj më parë
Wa edhe Antonela kengetare 🤭
Alexandra WECANDW
Alexandra WECANDW Muaj më parë
Antonela si tutore
Rei Stermolli
Rei Stermolli Muaj më parë
Ju uroj gëzuar Bajramin shëndet në familje lumturi dhe mbarësi♥️
Visa Imeraj
Visa Imeraj Muaj më parë
Sa injo kto gocat sillni naj goc tmir si ato nfillim kto as nk i shikojm dot kaq negative sdun as nj tjt Dikur e merrje naj mszh tbkr dashurie ama tn vec kot
Sonila Hoxha
Sonila Hoxha Muaj më parë
Ska gje Cindy le te shajne se fundja e fundit dhe karamelja mbahet ne goje por eshte mire👍👍😍🙏
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 681 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,5 mln
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
4:10
Ardian Bujupi - PELIGROSA (prod. by The Ironix)
2:48
OfficialArdianBujupi
Shikime 3,5 mln