"Nuk vlerësohem se jam gabel", Mandi Nishtulla: Nuk mora kokërr leku nga "të ka lali shpirt" #EXPULS

  Shikime 479,187

RTV Ora

22 ditë më parë

#tekalalishpirt #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Alex Ivic
Alex Ivic 22 minuta më parë
O nishtulla shqiptaret jan mall I keq
Labinot Dërmaku
Labinot Dërmaku 8 orë më parë
Nuk janë kosovar, maqedonc, janë SHQIPTAR! Ti fol për racisem por je racist ndaj shqiptarëve.
ramorina26
ramorina26 11 orë më parë
Kosovarët dhe maqedonsit thonë mahallë ndërsa shqiptarët thonë lagje! Kështu na diskriminon gabeli me shtetësi shqiptare kinse ne „kosovarët“ dhe „maqedonsit“ nuk qenkëmi shqiptar edhepse kemi gjak dhe fis shqiptar!!! Sapuni ne shekullin e ri prodhohet prej yndyrërave shtazore dhe bimore!
Zyra Memini
Zyra Memini 21 orë më parë
Mandela.....je vertet Si mandelA.te njoqe te Vogel Kur kendoje neper autobus. Bravoooo qe je numer 1 Te respektoj shume....... Dhe rri krenar per cfar ke Arritur dhe cfar do arrish. Ti meriton SHUME 👍❤️. Nga Nena emigrante 70 vjecare 🇦🇱 ne itali🇹🇯. ✝️✝️✝️✝️🙏🙏🙏🙏🙏🙏💖
Zhuljeta Mucaj
Zhuljeta Mucaj 23 orë më parë
Tek ne nuk vlersohen kurre njerzit e mire
Zhuljeta Mucaj
Zhuljeta Mucaj 23 orë më parë
Je 1-shi prej krejtve
Kercova 6250
Kercova 6250 2 ditë më parë
Po me intereson a osht Mandi musliman a katolik?
Biba Rakip
Biba Rakip 2 ditë më parë
Mbreti i tallavas je Mandi
Negi Ushe
Negi Ushe 3 ditë më parë
Je numer nje respekt
Menda Lekaj
Menda Lekaj 3 ditë më parë
Talent je 😉
Arben Lacka
Arben Lacka 3 ditë më parë
Hipokrizia shqiptare dashuria per arrixhinjte
Arjan D
Arjan D 3 ditë më parë
Bravo per Oratorin dhe sinqeritetin qe te karakterizon . Te marin pak shembull kto kengetare e tjer qe sdin me lidhe dy fjal.
Khabib Nurmagomedov
Khabib Nurmagomedov 3 ditë më parë
Roma gypsies from everywhere listen to mandi imbro manaj ibrahimi muharem etc... true Roma music kings
Donika Gjergji
Donika Gjergji 4 ditë më parë
TI JE I MREKULLUESHÈM . TÈ LUMTÈ GOJA E SUKSESE PAÇ
Refedin Mehmet
Refedin Mehmet 4 ditë më parë
o gabel shqiotarve te maqedonis nuk ju thohet maqedonc
Fred Tupa
Fred Tupa 4 ditë më parë
We did not, z
Jack Rabbit Productions
Jack Rabbit Productions 4 ditë më parë
o ilithje Lushnja ka dete jo sikur te ket dete o mustaqe !....mu... shiko harten o vez lluke .....
Sadete Qoshja
Sadete Qoshja 5 ditë më parë
Je shum i sinqert je kengetar i mrekullushem bravo bravooooooooo
A q
A q 5 ditë më parë
IK NJE DIT E ME PAR NESE MERESH ME POLITIK
sonilamehmeti Sonila
sonilamehmeti Sonila 6 ditë më parë
bravo Mandi Allahu te rujt je nje njeri shum i drejt ti meriton shum veq vazhdo kshu pavarsisht ktyre racisteve rrespekte per ty 💪❤️
Daniela Meta
Daniela Meta 6 ditë më parë
Mandi ti je njeri star per shqiptaret vllai ta falte zoti zonin dhe shendetin zoti te rujt diet se ne shqiperi boen shume te pa drejta shqiptaret jon racista kurr nuk e mer ate gje qe ti emeriton se ne shqiperi ka korupsion te madh
chelsea14274
chelsea14274 6 ditë më parë
Pall K...t
Radoina Gjoka
Radoina Gjoka 7 ditë më parë
Mandii shum i prekur duket gjynah sa padrejtesi do i ken bere vetem ai e di.po habitem ce ju doli emri dy kengetareve ce i kisha shum qejf turp ce nk e vlersojne kolegun te pakten ti japin ate ce i tako jo me teper.e dim te gjithe shum mire se sa klikimet i kan marre ato dy kenge ce permeni turp silva dafi dhe flori e te gjith ato ce perbuzin per ngjyren e lekures.
Noel Noel
Noel Noel 7 ditë më parë
Mandi Nishtulla gjiganti botëror nuk ben Nena me si mandi
BESIM SHABANI-OFFICIAL
BESIM SHABANI-OFFICIAL 8 ditë më parë
Suksese rrespekte!
Voka 1966
Voka 1966 8 ditë më parë
Bravo Mandi Nishtulla , një gjë të dish.... këngën të ka lali shpirt.... pikek e klikimet e kësaj kënge i mer vetëm më zërin tende, je njësh mos u merzit e thua se je gabel.... gabel janë ata që mbulohen me miliona nga zëri juaj e tu vij turp .... je lezeti i këngës vetëm ti ..... RESPEKT⭐ 🙏🙏
H H
H H 8 ditë më parë
Rrespect nga New York.
All colors with Maida
All colors with Maida 8 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Mandi
Anton Mirditori
Anton Mirditori 8 ditë më parë
Haha, të dëgjova deri në fund... Ke botë brenda teje, të lumtë. Je i vogël dhe i madh njëkohësisht!
erigent backa
erigent backa 9 ditë më parë
Bravo mando te uroj shendet
lu xdbd
lu xdbd 9 ditë më parë
Robt atyre qe jan rracista je per gjith shqiptaret yll i estrades rrofsh vlla
Nikolas Karaqi
Nikolas Karaqi 9 ditë më parë
Mandi respekt per ty te uroj sukses pas suksesit 👑💙🍀🥂
eticet Zyplie
eticet Zyplie 9 ditë më parë
✌🌼🍊🍑🍎
eticet Zyplie
eticet Zyplie 9 ditë më parë
Ti je: 🎩: Per mirnjohjen : E Abu Dhabi : :::ti je: : njeri Unik :
Elisabeta S
Elisabeta S 9 ditë më parë
Si ka mundesi gje e paragjykojn kur shumica degjojn vtm keng tallava te ktyre?☹️
Kasem Cekrezi
Kasem Cekrezi 9 ditë më parë
Mandi je talent i pa pare te respektoj shume
Arber Meca
Arber Meca 9 ditë më parë
Booo sa drru qeka
Adam Arapi
Adam Arapi 9 ditë më parë
Bravo Mandi mos e zhvlerso Talentino qe Ke Bota e jashme nuk te sheh se cafare je se je zezak apo je i Bardhe, Arti ,Muzika nuk ka rraze ka vetem Talent, Talenti eshte i preferuar i vlersuar nga publiku,ai talent jeni ju Mandi.numer 1 njesh.akoma nuk ka arrit njeri suksesin e kenges te la Lali shpirt,
Gon Goni
Gon Goni 9 ditë më parë
Kto me pru ne kosove bohet fill profesor i gjuhes shqipe
A H
A H 10 ditë më parë
Shpirt i mir je dhe i drejt .ALLAHU te ruajt o Mandi 💖🍀
Cetaj Besnik
Cetaj Besnik 10 ditë më parë
Hajde bac nKosov muziken e ki perfekt ti sdin me knu keq veq vazhdo
Kallaqis Micaqis
Kallaqis Micaqis 10 ditë më parë
Nji shqiptar qe ban dallime gabel, shqiptar etj. mos e past jeten e gjat. Ti je mbret, krijes e Allahut me zemer te bardh, jo ne qent dijm se kush prej njezve ka vler e kush jo por Zoti i plotfuqishem.
MrGhostmafia
MrGhostmafia 10 ditë më parë
Maqedonsit robt ty
MrGhostmafia
MrGhostmafia 10 ditë më parë
Mandi choupo moting
Elvis Visi
Elvis Visi 10 ditë më parë
Njeriu duhet vlersuar nga puna qe ben dhe produktiviteti qe ka dhe jo nga rraca apo etinia. Mandi esht nje nga kengetaret me te mir ne Ballkan. Dhe gjithmon do mbetet Mbreti🎤🎤🎤
brave forever
brave forever 10 ditë më parë
Kengetar fantastic ✊✊
Dashamir Shllaku
Dashamir Shllaku 10 ditë më parë
Mos e ban vedin politikan se ti the mir gabel jam jeni te mir me kendu
V.M
V.M 10 ditë më parë
Mandi shumm talent je hallall ska ne muzik enjet jo shiptar magjup moslem katolik njeri keq asht ikeq .
ghaliti
ghaliti 11 ditë më parë
Me ket video respekting e ka ky te madh nga un je talent I madh vazhdo me muziken tende dhe te gjith jem mbrapa teje vlla
danqi Luan
danqi Luan 11 ditë më parë
OO MANDI JE LEGENT RESPEKT PER MANDIN
Burim Hyseni
Burim Hyseni 11 ditë më parë
te lumt mandi je i mrekullushem
Manjola Struga
Manjola Struga 11 ditë më parë
Respekte per ty Mandi je nje kengetar me super talent dhe me zmr te madhe.😍😍😍😍😍.
Martin Martin
Martin Martin 11 ditë më parë
Silva te ta dije per nder ty se i dhe gjithe ate fame ordineres.Dhe kenga ka shitur dhe ka ecur vetem prej teje.
Florenc Merdita
Florenc Merdita 11 ditë më parë
Mandi Nishtulla te njoh shume mire, e di shume mire sesi je rritur ne muzike dhe bravo te qofte,por kur te flasesh per Muharrem Ahmetin shpelaje gojen mire dhe perulu para tij,sepse Muharrem Ahmeti te ka "rritur" ty bashke me shume shoke te tu. Muharrem Ahmeti ka ndryshuar menyren e konceptit te muzikes qe shumica kengetareve mundohen ta imitojne
Hajrulla Skuroshi
Hajrulla Skuroshi 11 ditë më parë
SKOM BESU QE ESHT KY NJERI KAQ I DREJT E MIR
Angel Angel
Angel Angel 11 ditë më parë
Bravo te qoft shum i edukuar
Bejtulla Metushi
Bejtulla Metushi 11 ditë më parë
Sukses dhe shëndet se dikush qka paragjykon dike spari duhet të parashikojë vetveten
Vagabond Masllani
Vagabond Masllani 11 ditë më parë
T RUJT ZOTI O MAND DJALI
Miribane Zekiri
Miribane Zekiri 12 ditë më parë
Mandi je ⭐⭐⭐
OLY OLYMPOS
OLY OLYMPOS 12 ditë më parë
Ky gazetari perse flet keshtu?? I paska ikur gjuha nga te ber goliore..
Puro Shqipe Shqiptar
Puro Shqipe Shqiptar 12 ditë më parë
Edi Rama nuk asht noizi dhe stresi ooooo clllufa c...... po aq shkolle keni dhe flitni ky sdi me fol
Denis Mehmeti
Denis Mehmeti 12 ditë më parë
Mandi nishtulla 👑je edhe 👑do jesh gjithmon
Xhoana Kamberi
Xhoana Kamberi 12 ditë më parë
Mandi esht vertet per tu vleresuar po me vjen keq se ndodhemi ne nje vend ku jemi racista dhe nuk vlersojm mendjen , talentin po vlersojm ngjyren lekun bukurin dhe esht vertet per te ardhur keq se si nje kengetar kaq i talentuar nuk shperblehet me ate qe e meriton vertet edhe dicka te fundit mandi mos u dorezo vazhdo te kendosh se ne te gjith ta dim vleren kemi nevoj per muziken tende je super talent suksese ✌🏻
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 12 ditë më parë
Me politik mos u merr, zerin e ke te mbrekullueshem 👏🏻👏🏻👏🏻
EMANUELE cela
EMANUELE cela 12 ditë më parë
Nje ze i mrekullueshm respekte ,te uroj fat dhe suksese.
Albania Albania
Albania Albania 12 ditë më parë
🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥭
Laura Docherty
Laura Docherty 12 ditë më parë
Miellosh analfabet..
Edi Rruga
Edi Rruga 12 ditë më parë
Brravo Mandi rrespekt per fjalet e sinqerta qe flet je i papame .
LAC Vegas
LAC Vegas 13 ditë më parë
Muharrem Ahmeti asht kokrra e mutit para teje
Faik Veseli
Faik Veseli 13 ditë më parë
Ooo mandi je shum imr ber bes te uroj gjdo tmira ne jet
fimi mustafaj
fimi mustafaj 13 ditë më parë
ky eshte i madh sa drru qe eshte ber hahahah
ipe jase
ipe jase 13 ditë më parë
SILVA VEQ TE KA BE FAM,EDHE MASHUM, KURSE AJO LET BEN HITE TANI ....KURSE TI JE GJIGANT
Shpendi tufa
Shpendi tufa 13 ditë më parë
Je me i madhi
Shqip Day
Shqip Day 13 ditë më parë
Qysh bre gjith ato shikime nuk more lek, bile diku 10mije euro te ajo keng i ke meritu.
suzana Rustemi
suzana Rustemi 13 ditë më parë
Hidhe ne gjyq kengetaren e nenokes🤮🤮🤮🤮
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 13 ditë më parë
mandi bravooooo
amarildo amarildo
amarildo amarildo 13 ditë më parë
Mandi dhe muharremi jan gjigandet e tallavas, ne gjith ballkanin
Baubau Baubau
Baubau Baubau 13 ditë më parë
Mandi edhe se ske marr leket per kengen te ka lali shpirt ska problem njeriu l'indirizzo mut nuk bahet dhe kshu dhe ato si nul te kan dhan lek kshu jan se nuk ka shqiptar ose dikush u huj qe njef kengen krenohet prandaj para nish mos u ndalo
Keep Calm
Keep Calm 13 ditë më parë
Na qajn bythen mener😅😅😅a tlumt goja
Rei Karapici
Rei Karapici 13 ditë më parë
😂😂😂❤️❤️❤️
Diana Naikolli
Diana Naikolli 13 ditë më parë
Po lezeti i kenges je ti Mandi jo ajo
doktorr strange
doktorr strange 14 ditë më parë
Je njish o gjigand florin salami me rumunet e tjer t vin anash
One Dollar
One Dollar 14 ditë më parë
3:20
Gjeorgjina Dervishi
Gjeorgjina Dervishi 14 ditë më parë
👑👏👏
mimi I kiki siljanoski
mimi I kiki siljanoski 14 ditë më parë
Mandi i pa zevensushem 💎🙏
Landi Deda
Landi Deda 14 ditë më parë
Ne shqiperi ka recizem edhe vjedhje hapur sa ky vend sdo behet kurr 🙄 Por sado kto kurvat qe nxjerrin bythet shalet gjoks e kto tjera e thojn behen vipa si n vidio porno ta harrojn, Mandi eshte mandi dhe nuk munden t krahasohen as kto vipa qe e kan vjedhur hapur apo e kan konsideru gabel sepse talentin ja ka dhuru zoti Edhe po zoti do e ndihmoje t ece para edhe pse n vendin tone t qelbur me shtet nuk do e kete t leht aspak...
G Music
G Music 14 ditë më parë
Ndaj shqiperija ska per tu ber kurr me shqiptar se kemi ne gen rracizmin,falcitetin,egoizmin,bullizmin,hipokrizin
G Music
G Music 14 ditë më parë
Po ky rracizmi I shqiptareve I ka len prap a nuk e din qe maloket qiheshin si derri night club se kur JAN jasht shteti na bejn si Patriota hipokrit
ionela774
ionela774 14 ditë më parë
Luois Vuitton nuk eksikston ajo bluze eshte luois Vuitton TURKISH
Mimo Milano
Mimo Milano 14 ditë më parë
O mand PSE I vje emisjon ktij pederasti
Arber M
Arber M 14 ditë më parë
O.mandi po pse o vlla na thua maqedonca neve Shqiptarve tmaqedonis.. ne jemi Shqiptar me shum se do shqipoflsa ne mèmèn Shqipëri.. ne e duam Shqipërin me shum se ju qe jetoni ne at vend.
Saimir Kraja
Saimir Kraja 14 ditë më parë
Zoti te sjedht ate qe meriton 🙏🙏
Bylis For ever
Bylis For ever 14 ditë më parë
99% e Jevgjëve, Gabelëve, Harixhinjeve ne luften e Kosovës ishin Sphihuna e Serbit, kete e dijne te gjithe Po ti lëre politiken e merru me muzikë. Tani ju e kini si rrace qe ankoheni e qaheni shpeshe. Mu Nuk me pls Sh. Per ju se jini komunitet i piste, hajdute, mashtruesa
Arben Haliti
Arben Haliti 15 ditë më parë
Po gabeli eshte Gabel dhe do të jetë gjithémon Gabel rac e flliqur
William Hysa
William Hysa 15 ditë më parë
wait wait , he got a point!
Sokol Bilbili
Sokol Bilbili 15 ditë më parë
1 trefletsh para intervistes dhe e ka len drejtusin e emisjonit shushat, hahaha, Mandi respekt je njesh
Behar Jetishi
Behar Jetishi 15 ditë më parë
edhe ne te maqedonis jemi SHQIPTAR jo maqedonas po SHQIPETAR
Fatton Alili
Fatton Alili 15 ditë më parë
Ai qe lind dhe rritet ne mesin ton me gjuhen ton me kulturen ton, pa dyshim qe eshte Shqiptar 100%
Telegraf
Telegraf 15 ditë më parë
Ne afganistan gjat punes kam degju kenget e tij ,ne dubaj e turki gjynaf qe ky nuk vlersohet .
Bozart
Bozart 15 ditë më parë
Jepini mer pisa lekt qe ka meritu. Kur doli ky me pajtu noizyn me stresin, u tregu cka bobi asht. Jepini mar se ma kengtar tpaster e tdasht se Mandi keni per tlyp e skini per tgjet. Kaq ju thom, ju vazhdoni avazin
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,9 mln
Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲
3:21
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 83 mijë
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 6 mln
Xing me Ermalin - Agim Doçi (Mjeshtër i Madh)
38:56
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci
14:41
Yetenek Sizsiniz Türkiye
Shikime 46 mln
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,9 mln
Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲
3:21
Homemade Recipes / Kuzhina e Albës
Shikime 83 mijë
Tayna x Ivorian Doll - WTF
3:07
Friends Entertainment
Shikime 6 mln
Well This Was Very Weird (Juan Edition)
13:11
Yasak Elma 107. Bölüm Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 1,9 mln