Nuk ka me dyshime : Konkurentet e Style Star jane “ne lufte” mes tyre | ABC News Albania

  Shikime 110,921

ABC News Albania

18 ditë më parë

Një reality show nën drejtimin e Kiara Tito. Style Star është një reality show, ku 10 konkurentë garojnë në cdo puntate mbi një tematik të caktuar mode. Në fund të cdo episodi, njëra nga konkurente largohet duke ja lënë rradhën një prurje të re në puntatën e ardhshme. Konkurentët gjykohen nga një juri profesionale, si dhe nga vet konkurentët.
Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:almores.info
#abcnews#abcnewsalbania#stylestar

Komente
kosovë
kosovë Ditë më parë
Fatima Ku është ?
Elita Redzepi
Elita Redzepi 2 ditë më parë
Me shume komente japin konkurentet per veshjen se sa juria. Edhe pse ato mundohen por me zor e marin fjalen !!!
Erigerta Pirra
Erigerta Pirra 4 ditë më parë
Waaaaa Laurela ! Dhi e zgjebosur dhe bishtin perpjete
arjela harallambi
arjela harallambi 7 ditë më parë
IAM THE ONLY THAT HATE WHEN KRSTINA TALK LIKE THAT VIISHNJA THONJA PHUU
Laurela Dervishi
Laurela Dervishi 8 ditë më parë
Shum 💋💋💋per te gjith ju qe me keni permendur emrin esht emer me shum vlera 😉
Ar Lin
Ar Lin 9 ditë më parë
Alda all the time : jam ne instagram , jam blogere e famshme Un: 👀 nuk e njoh fare
Leoreta Ndoj
Leoreta Ndoj 11 ditë më parë
Ore seriozisht e keni me kete Laurelen?nuk duhet ti hapni mikrofonin asnje moment,seriozisht!
Leoreta Ndoj
Leoreta Ndoj 11 ditë më parë
Njerzit me injorante jan ata qe nuk pranojne kurr kritikat.kjo Laurela ze vendin e pare.
Elisa Elisa
Elisa Elisa 11 ditë më parë
Ku esht Fatima???
Anxhi bos
Anxhi bos 12 ditë më parë
Kristina esht vajza qe guxon me shum
spahiu spahiu
spahiu spahiu 12 ditë më parë
(Iste benim stilim ) lere emisioni qe esht turk po edhe komentet e juris te njejta well done pasket shiku me vemendje
Ana N
Ana N 10 ditë më parë
Formati eshte dhe ne vende te tjera. Ky eshte versioni shqiptar.
Skam Hiq
Skam Hiq 13 ditë më parë
Nje gje e kam vrejt ne gjdo emision apo kudo ne rrjetet sociale, femrat me gjeloze me e ul njera tjetren si ne shqiperi ska askund👎
shella shella
shella shella 13 ditë më parë
Oooo enxhiii oooo e meveritshme pupu mjer kush te ka ne shpi shpifsir
Mahije Thaqi
Mahije Thaqi 13 ditë më parë
Laurela ska lidhje me stil as me asgje rreth modes!po shifet qart se ktu lun rol paraja!
Xhani Xhani
Xhani Xhani 13 ditë më parë
Boriana shum e bukur e talentuar dhe e edukuar bravooo👏👏👏👏❤❤❤❤💋💋💋💋
Gianna Mariana Pashaj
Gianna Mariana Pashaj 14 ditë më parë
Pluse dhe syte kot qe i ke ber se ke baluke nuk te duken laurela...
it's aurela
it's aurela 14 ditë më parë
Wtf, Laurela shpeton serish. Are u kiding me🤨🙄
GottaZoom
GottaZoom 14 ditë më parë
Enxhi,Alda dhe Borjana jane me te mirat👌👌👌
Rezarta Malshi
Rezarta Malshi 14 ditë më parë
Kuku qa kjo Laurela mo
Altina
Altina 15 ditë më parë
Laurela vendos nota te uleta vetem qe te flas dhe te marri vemendje hahah😤😒OMG
Another Girl
Another Girl 15 ditë më parë
Alda nuk mund te dal ne ekstrem, nuk dal nga vetja ti bej floket ashtu. Harroj si I kishte floket kur ishte tema r viteve.
Another Girl
Another Girl 15 ditë më parë
Laurela ka hy me mik patjeter
ADUUU
ADUUU 15 ditë më parë
Kjo Laurela shum palidhje nga pjesa e stilit, shum paedukate dhe shum acaruese. Kete ose ka ndonje qe njeh dhe e mbajne aty ose i ka paguar leke. Ne fillim kam menduar se eshte 40 vjece e siper por tani une kuptova se eshte me e re.
Just Me
Just Me 15 ditë më parë
Sa me hater e mban juria Enxhin kur ishte nje veshje sikur kishe dal per kafe, shume e padrejte juria ne vendosje pikesh dhe shije. Enxhi duket shume e madhe ne moshe me ate veshje si gjyshe. Syzet kane qe ne vitet 50 dhe nuk ka sjelle asnje risi, takat dhe canta shume demodw sikur i ka blere te gabi shume zhul. Xhaketa shume e gjere si burr, cdo detaj i veshjes ska asnje lidhje me njera-tjetren. Une e vleresoj me 1
Adrian Vlore
Adrian Vlore 15 ditë më parë
Vajza we mori minus 1 eshte shume fuller dhe I duket vetem çoç eshte per mua ne kete veshje eshte 00000 dhe me me edukat kur flet shoqja duhet te largohet nga emisioni sepse I duket vetja me e mira
Just Me
Just Me 15 ditë më parë
Sa botox kjo Sara Kolami, nga balli e deri te buzet 😂
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku 15 ditë më parë
Kjo Laurela kinse po kupto -1 ja veri asaj Engjit 🤣
ada Hoxha
ada Hoxha 15 ditë më parë
mduket si un kur lozja kuklla kur isha e vogel 😂😂😂
Ela Ramadani
Ela Ramadani 15 ditë më parë
O Alda ti nuk je e bloggere e famshme ti nuk e meriton as te jesh ne kete emisjon sepse nuk ke stil, Kristina dhe Dhespina te pakten e meritojn te jen ne kete emisjon 😤😡
Anxhi bos
Anxhi bos 12 ditë më parë
Alden po ta kritikosh te permend nje xhakete qe ta ka dhene shum e uli veten
DS 77
DS 77 15 ditë më parë
Kristina shihet shtrik pom doket 🤮🤮🤮
DS 77
DS 77 15 ditë më parë
Alda ma ebukra prej te gjidhve 👍👍👍
Dimitris Gourgoulianis
Dimitris Gourgoulianis 15 ditë më parë
Cjo geoa meko
Antoneta Velaj
Antoneta Velaj 15 ditë më parë
Kto syt e Dhespines..
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 15 ditë më parë
Produksioni ju lutem: hiqeni Laurelen se pervecse ska lidhje me stil esbte edhe hakmarrese dhe llafazane. Kaq
Rekeep Real
Rekeep Real 12 ditë më parë
Ma do mendja do iki vet.
M.M M
M.M M 15 ditë më parë
kiara kur jep intervista je shumm e mir. por perzantuse ke shummm ngecje cdo jave te shikoj dhe nuk flet rrjedhshem fare. i hiqni ato kercime ne cdo dalje te vajzave fare pa lidhje.....
elona hoxha
elona hoxha 10 ditë më parë
Prezanton sikur hera par qe del ne tv, rrin shum ne siklet
elona hoxha
elona hoxha 10 ditë më parë
Fiks
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 15 ditë më parë
Borjana eshte on the top, ka per te fituar
E Gllogjani
E Gllogjani 15 ditë më parë
cfare eshte kjo juri me fjalor kaq shterpe. Kjo bjondja e ka perseritur 100 here fjalen pertace. amatore!
Marie Malshi
Marie Malshi 15 ditë më parë
Me siguri Laurela ka paguar para sepse edhe une di te vishem me mire. Ju lutem mos I mbani kaq me hater kto vajzat e reja. Nuk e di por me duket se e mbajne vetem per te rritur audiencen.
Babochka Babochka
Babochka Babochka 15 ditë më parë
Laurela ik se nuk je per aty.
Rexhina Baci
Rexhina Baci 16 ditë më parë
Sara Kolami ne juri me pelqeu shume
Rexhina Baci
Rexhina Baci 16 ditë më parë
Ti Laurela qenke kokrra debiles je totalisht pa gusto pa shije pa stil, dhe po te isha une aty do ta kisha fut nje shpulle qe te te vinte mendja verdalle. Mbylle gojen idiote femer.
Dritjon Gjoni
Dritjon Gjoni 16 ditë më parë
Dhispina une vrai amour 💖 2 h emision 1 h 30 per mua duke bere skip sa here flet Niko dhe Laurela 😂😂😂
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 16 ditë më parë
Kta cdo gje e ben sherr per klikime
george pappas
george pappas 16 ditë më parë
Kjo elisabeta sdi t flas fare
TAYNA TAYNA
TAYNA TAYNA 16 ditë më parë
SHUM PALIDHJE VESHJE
Floreta Tafani
Floreta Tafani 16 ditë më parë
Laurela trupin si kosh as gje nuk i shkon ne trup
Floreta Tafani
Floreta Tafani 16 ditë më parë
Uaaa kjo laurela sa keeq o zot kot kot fare please hiqeni sa me shpej 🤮🤮🤮
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes 16 ditë më parë
P. S sara (ne cdo look) : dua xixa
Besa Besa
Besa Besa 16 ditë më parë
O Kristina ske normat e sjelljes, i tregon jurise kur te flasi, turp.
Filan Fisteku
Filan Fisteku 16 ditë më parë
Sa femer e leshte kjo laurela gjiza,ne vend te trurit ka copa muti ne kok
Besa Besa
Besa Besa 16 ditë më parë
He mi Alda e pse si u degjenerove nga komentet javen e kaluar e vjen na justifikohesh, prap negative ngelesh, e nxorre surratin. Sna hedh dot me hi syve
Drita Shkreli
Drita Shkreli 16 ditë më parë
Laurela ne te vertet duket sikur eshte e paguar te rri dhe te flas asgje tjeter .
Sara Zambaku
Sara Zambaku 16 ditë më parë
Alda blogere e famshme!?!?🤣🤣🤣 Alda qe me 39k followers merr max 3000 like ne 1 foto? Dhe cdo gje kopje nga blogeret e tjere. Kur hap instan e aldes vetem outfite pa lidhje qe sdo vishen ndonjehere ne jeten reale. Stili i Aldes maksimumi te Zara e ka kapacitetin. Qendro me kembe ne toke👎🏻
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes 16 ditë më parë
Dhe nuk me del e keqja: kur flasin per tokyo-n (konkurrente e juri) me nje siguri te atille a thua se kane japonine vendin ku kalojne fundjavat! ohg
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes 16 ditë më parë
Elisabeta: jam krenare qe jam ketu (se parimisht une nuk duhet te dal asnje sekond ne ekran se nuk di te flas, por...bereqaves)
Sara Zambaku
Sara Zambaku 16 ditë më parë
Laurela me e dobeta aty. Ska stil. Veshje bazike qe nuk i rri bukur dhe e kemi pare kudo prej vitesh . Se meriton qendrimin👎🏻👎🏻
Lisi Braka
Lisi Braka 16 ditë më parë
Keto skan edujat, norma te sjelljes 0
Anna Lleshi
Anna Lleshi 16 ditë më parë
Ca kjo Sarà Aman kot ka njet Greqi ku njeh mode kjo more aman 💩🤮
Blerina Ndoka
Blerina Ndoka 16 ditë më parë
Despina nje star Shum e mire w bukur e pelqej shum Ktw Laurelen kush e ka fut aty Ajo duket dhe shum kalama nga mendja Se per stil ajo sja ka haberin Silluni o vajza bukur jo si grifsha Edhe ajo Alda nuk honepset dot
Mimoza Pajaj
Mimoza Pajaj 16 ditë më parë
Sa negative Alda
no name no name
no name no name 16 ditë më parë
kto reagimet e nikos ta shpifin
N. I.
N. I. 16 ditë më parë
Kur supozohet te shpallet fituesja perderisa vazhdoni te sjellni vajza te reja?! Konkurentet e vjetra qe jane me te mirat po largohen vullnetarisht Strangeeee
Llalla
Llalla 16 ditë më parë
O zott kjo sara tacaron ben sikur merr vesh na moda 🙄
Roland Landi
Roland Landi 16 ditë më parë
Bravo kozeta bakiu na hape barkun me keto koreografi pa pik lidhje dhe me keto " balerina" te pa sinkronizuara me njera tjeteren 🤮🤮🤮🤮🤮🤮
Travel Amazing
Travel Amazing 16 ditë më parë
Aman o Dhespina mos na bej sikur ca po sjell vete aty se na hoqe trurin.Alda ua hedh te gjithave aty per stil.E keni inat prandaj i suleni.
Leda Leda
Leda Leda 16 ditë më parë
Ska kuptim 🤷🏻‍♀️ Kjo Laurela qe e shpeton vec juria 🤮
Besa Besa
Besa Besa 16 ditë më parë
E shpeton miku te shkreten
Anna Anushi
Anna Anushi 16 ditë më parë
Ua laurela shpetoj prap 🤦🏻‍♀️ me duket e mbajn per show se vetem stil nuk ka 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ per mua dhespina ishte shume me style sot gjithsesi edhe borjana e meritoi denjesisht
Era Jaha
Era Jaha 16 ditë më parë
E shpifura kiara,me mjekren e shemtuar.
Era Jaha
Era Jaha 11 ditë më parë
@Rekeep Real po e kame perfekte.
Rekeep Real
Rekeep Real 12 ditë më parë
Na dergo ndonje foto te mjekres ideale per ty.. ose bei nje foto tendes se meqe ofendon, ti duhet ta kesh perfekte. .
Blerta Devollaj
Blerta Devollaj 16 ditë më parë
Hiqni musiken nga sfondi na cat nervat
Elona Nrecaj
Elona Nrecaj 16 ditë më parë
love you po me mungon shum fatimja 😭💞💋😇😘
Gjenta 25
Gjenta 25 16 ditë më parë
Kjo qe ishte vish vajza e fundit Viola ishte total style ( pervec fundit qe ishte set) vajza kishte bere art mirpo ket jo gjithkush din dhe mund ta vlersoj.
Elona Ceta
Elona Ceta 16 ditë më parë
Kte enxhin se degjoj dote me acaron ne kulem me ate ironin e saj I duket vetja e bukur shimpazes 😁
Kleopatra KL
Kleopatra KL 16 ditë më parë
seriozisht laurelaa??
Bella’s channel
Bella’s channel 16 ditë më parë
Enxhii laraskaa zdi qka te duket vetja moj e pa fytyr, ato memikat e fytyres qe i ben kur flet borijana me laurelen cncncn turp i madh jee
Roland Landi
Roland Landi 16 ditë më parë
Elisabeta me duket se ke ngaterruar emision moj goc. U hutua nga kamerat goca 😂😂😂
Leandra Malshi
Leandra Malshi 16 ditë më parë
Laurela e pa edukate
Roland Landi
Roland Landi 16 ditë më parë
Nga te gjitha koreografit sec me beri pershtypje koreografia kur ishte radha e laureles. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️. Po ca jan keto koreografi pa lidhje. Bobo jo sikur i ben nje "profesioniste" sic thot kiara se nuk e shikoj profesionalizmin ketu, po sikur i krijon nje femije 5 vjec. Madje edhe nje femij 5 vjecar kercen me mire. 🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️.
Ovveerrr M
Ovveerrr M 16 ditë më parë
Nobody: Alda: un kam folloursa ninstagram, un kam stil Ps: si esht pranu kjo Laurela ne kte emsion 😨
Leandra Malshi
Leandra Malshi 16 ditë më parë
Sara jep pike te sakta mendoj une
Marco Canini
Marco Canini 16 ditë më parë
Po eshte shume Profesionale.
Leandra Malshi
Leandra Malshi 16 ditë më parë
Elizabeta:Falenderoj jurine . Nikon,Melinden😂🤣😅🥲
Elisia Alijaj
Elisia Alijaj 16 ditë më parë
Largoni laurelen,sillni fatimen!
Blerina Deda
Blerina Deda 16 ditë më parë
Enxhi esh shum arrogante kur e kritikojn nuk I pelqen kur kritikon ajo duhet ta degjon esh shum llafazane nuk me pelqen fare
Djellza Zendeli
Djellza Zendeli 16 ditë më parë
Po te isha une me koh do e hiqja Laurelen por jeni Duke e mbajtur vetem per show
Adasamantaergi Adaergisamanta
Adasamantaergi Adaergisamanta 16 ditë më parë
Kjo laurela nuk ka fare lidhje me stilin
Mafa's Channel
Mafa's Channel 16 ditë më parë
E shikoja me shum qef per te pare cfare do sillte Fatima, me vjen shum keq qe zdo jete me 😟...
Mimii Bonita
Mimii Bonita 17 ditë më parë
40:47 si perdhe hahahahaha
Klassio Official
Klassio Official 17 ditë më parë
Kjo vajza e re eshte LOTTTTT ajo e london style
Klodiana Emini
Klodiana Emini 17 ditë më parë
FATIME +DHESPINA =❤️ Me te mirat Me me style Me te qendrueshmet Me me edukat 👌🏻🌹👈
Migena Cara
Migena Cara 17 ditë më parë
Laureta vetem stil nuk ke nuk e di si nuk ke dal akoma se sje per aty kot fare vishesh
Den Isa
Den Isa 17 ditë më parë
Jam dakort me Enxhin sa i perket Laureles....Smerr vesh fare nga moda,stili eshte komplet 0 ...Kjo thjesht e ka personale me Enxhin debilja...
Den Isa
Den Isa 17 ditë më parë
Me pelqen ky emision ,hera e dyte qe e shoh...Kete Laurelen nuk e duroj dot,me acaron ..
Sidorela Kola
Sidorela Kola 17 ditë më parë
Kjo Laurela si ato kusherirat e liga qe punojn ne shtet e s'i do njeri po i mbajn afer se u duhet ndonje vertetim 🥵
Mimii Bonita
Mimii Bonita 17 ditë më parë
Hahaahhaahahahahahahahahaahahahahahahahahahahaahah
krisa qorri
krisa qorri 17 ditë më parë
Kete laurelen vtm per show e mbajne se ben sherr.Nuk e meriton.Nuk di te vishet,pa stil fare
emine thaqi
emine thaqi 17 ditë më parë
enxhi dhe alda me pelqyen🥰❤️❤️
Marsida Bjarami
Marsida Bjarami 17 ditë më parë
Elizabeta e meritonte nje mundesi te dyte dhe jo Laurela qe perseri do te djege dhe mundesine e 4 . Shume keq qe vajzave te reja nuk i jepni hapsire kohe me shume te shprehin veten .
Besa Besa
Besa Besa 16 ditë më parë
Po keshtu esht kur futet me mik Laurela , sdi sa do e shtyj e miku shkret!
Silvja Vera
Silvja Vera 17 ditë më parë
Laurela si atio fshataret qe hyjne aty me mik se ska mundesi dhe qe eshte si plakushe ziliqare,dhe kur e kritikojne vajzat kunderpergjigjet,ndersa kur juria i thote te njejtat gjera i pohon.--> XHELOZI.
katjze
katjze 17 ditë më parë
Keta te jurise pse kapen me duar, shtyj, mbyt, shkund, shuplaka etj. Duket shume jo e hijshme, sidomosh kur shkundet Mirela qe eshte nje grua ne nje moshe pjekurie. Me le shije shume te keqen.
katjze
katjze 16 ditë më parë
@Mimii Bonita hahaha e bera si ajo goca e re 😂 po ndjese: Miranda*
Mimii Bonita
Mimii Bonita 17 ditë më parë
Miranda* hahah
Eriselda H
Eriselda H 17 ditë më parë
Dhespina ti ke 2 jave qe vjen me ngjyre te zeze komplet dhe i thua Aldes pse vjen me roze. Ti je ose ke e zeza ose neutralja ngjyrat qe kombinohen me lehte e s po te gjykon njeri te pakten mos komento gjera qe I ben dhe vete. Sa per Laurelen eshte nje veshje qe e shikojme ne rruge e s na jep asnje gje te re. Se kuptoj pse e mbeshtet kaq shume juria.
Adelina Hysa
Adelina Hysa 17 ditë më parë
Mendoj se Tv shqiptare kane nevoje per emisione per tu mesuar te rinjve edukaten dhe gjuhen shqipe me shume sesa emisione mode. Ne cdo emision ne Tv te ndryshme shohim sa paedukate flasin konkurentet me njeri tjetrin, por mbi te gjitha sa dobet jane ne te shprehurin dhe ne gjuhen e paster shqipe. Eshte shume e turpshme. Gjithe keto vajza qe kur i sheh thua sa te mira dhe kur hapin gojen kupton sa pa nivel dhe pa kulture jane. Emisioni ne vetvete eshte shume interesant. Uroj qe ne javet ne vazhdim te shohim sa te perkushtuara jane konkurentet per stilin me shume sesa per grindjet e shemtuara me njera tjetren. Suksese 🌟
Den Isa
Den Isa 16 ditë më parë
E vertete
Tatjana Bardhi
Tatjana Bardhi 17 ditë më parë
Nuk e meritonte te ikte vajza e re po Laurela
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Elvana Gjata - Mos u ngut
2:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
GRAFFITI 💣💣💣
0:18
Invasion Of The Stickers
Shikime 11 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 31. Bölüm🏹
2:21:42
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,4 mln
Mucize Doktor 62. Bölüm
2:0:59
Mucize Doktor
Shikime 800 mijë
Alev Alev 27. Bölüm Fragman
1:06
Alev Alev
Shikime 1,4 mln
I STRETCHED MY EAR! #shorts 😂
0:28
Dan Rhodes
Shikime 51 mln