Noizy ft. Elgit Doda - Ti Ti (Official Video HD)

  Shikime 5,190,211

thisisnoizy

Produced by: Elgit Doda
Lyrics: Noizy \u0026 Elgit Doda
Mix Master: Marenglen Boja
Beat: Hazy
Video: Snatchy

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/5FiSXb...
iTunes: music.apple.com/us/album/ti-t...
AcromaxMedia.lnk.to/NoizyElgi...

Komente
bofooit gojo
bofooit gojo 4 orë më parë
Albania is such a beautiful country with the most beautiful people 😍
Klew✪
Klew✪ 11 orë më parë
TI TI PRAA🥳😂💥👑
Orest Lalaj
Orest Lalaj 12 orë më parë
👏👏super kenge
Infotech Infotech
Infotech Infotech 13 orë më parë
pjesa e elgitit mplqq m shume
Infotech Infotech
Infotech Infotech 13 orë më parë
kenge koti,,,t dhembin veshet kur e degjon
Sara🖤🌙
Sara🖤🌙 14 orë më parë
ky elgiti te ben te bjesh ne dashuri direkttt😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😔😔😔😔
Adia Adia
Adia Adia 14 orë më parë
Hiti i 2021 edhe i 2022 e 2023 ....
Little Beaumont preschool Egypt
Little Beaumont preschool Egypt 15 orë më parë
e kan rock this one ...😍
Dnc Drenic
Dnc Drenic 15 orë më parë
Noizy ist king
OfficialNoizy
OfficialNoizy 15 orë më parë
5millyyy
xxxtentasions
xxxtentasions 16 orë më parë
T qifsha titin😂
Drizzy Drizzy
Drizzy Drizzy 17 orë më parë
Ky tha cdo nji jav ose 10 do hedhi keng kan kaluar dy jav ca Ben kshu ky o noizyyyu o genjeshtar se jam dhe fans i madh hidhe e kengen apo da hedh veren tjeter…
Drizzy Drizzy
Drizzy Drizzy 12 orë më parë
@Leo Leandri e mendova dhe un kte ! Nejse presim per tjetren shpresoj shpejt ta hedhi
Leo Leandri
Leo Leandri 12 orë më parë
@Drizzy Drizzy osht tu i hec konga ti tj prit
Drizzy Drizzy
Drizzy Drizzy 14 orë më parë
@Leo Leandri fjala kur thuhet mbahet o njish 😉
Leo Leandri
Leo Leandri 15 orë më parë
Prit mor se ka pun
softiebunnie _.
softiebunnie _. 18 orë më parë
NOIZY I LOVE YOU 😍💋💍❤️
1124 2114
1124 2114 18 orë më parë
5milion ❤💣
YUNUS ZST
YUNUS ZST 18 orë më parë
Make germany text pls
YUNUS ZST
YUNUS ZST 12 orë më parë
@Leo Leandri awa ich küss dein herz
Leo Leandri
Leo Leandri 17 orë më parë
Albanian German Eyo Giti, Noizy O na thua Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Tag und Nacht in meinem Kopf bist du Aj aj O sa ta te du un ty ident s'e ke, ja ja Lype ten boten si un sun gjen O na na na Ja, mein Herz schlägt nur für dich, siehe da Setz dich, deine Launen nieder ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe ist nicht meine Schuld O uli, teket und tua uli ich bin nicht das was du sagst Dass ich dich liebe und es nicht meine Schuld ist Ö Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na Warum nicht ein bisschen bleiben, ein bisschen länger Warum bleibst du nicht dort Jetzt verstehe ich, warum sie hinter dir her ist Schöne Lippen, schöne Augen Je näher du kommst und desto glücklicher bist du Mit dir lösche ich auch meinen Durst Ja, ich weiß es nicht, du weißt es nicht O ja ja, o ja ja ja Gib mir nur einen Kuss um zu vergeben O ja ja, o ja ja ja Ich werde mein Herz mit dir teilen 2x Du du, du bist der beste du Falma zemren ti ti Warum gibst du mir keine Chance, du oder wir Du du, vielleicht nicht du weißt es nicht Ich liebe dich, warum bleibst du nicht? Falma vec një nat, ti ti o na na 2x
vajza korçare
vajza korçare 20 orë më parë
Ti je djalë Flori , kur ra tërmeti në Durrës ti ishe aty për të ndihmuar. Suksese Noizy.
TAYNA Queen
TAYNA Queen 21 orë më parë
Like kush o O.T.R👑
MusicStudio
MusicStudio 21 orë më parë
almores.info/rock/video/yYtnz2qZkLSgpps almores.info/rock/video/yYtnz2qZkLSgpps
Amelia Perdoda
Amelia Perdoda 21 orë më parë
Kush e ka vu re Geljanin ne videoklip.... 👇
Kristiano Blloshmi
Kristiano Blloshmi 22 orë më parë
Super💞
fouoii gyhh
fouoii gyhh Ditë më parë
Shume bukur. Urime per kengen.
Donna Penzer
Donna Penzer Ditë më parë
This song bangs
Ridi
Ridi Ditë më parë
👏👏👏🥰🥰
Leo Leandri
Leo Leandri Ditë më parë
Shum mir je tu ec me klikime
Cagatay Ulusoy.
Cagatay Ulusoy. Ditë më parë
shihni videot e mija
fouoii gyhh
fouoii gyhh Ditë më parë
Noizy like👍 Tayna comment ✍️
Valton Koldashi
Valton Koldashi Ditë më parë
Falenderoj noizyn dhe elgitin qe ben nje keng kaq te bukur per shokun tim titin
Albion Meco
Albion Meco Ditë më parë
ATA qe quhen titi duart lart
A B
A B Ditë më parë
PSE NUK MA FAL NJE SHANC TI TI OO NANA
joni kejani
joni kejani Ditë më parë
Njesoj si kenget e asaj Lulit
ing hzn
ing hzn Ditë më parë
yunanlılar bu işi biliyor👏
Ervin Fr
Ervin Fr Ditë më parë
Pershendes titin e big brodher 1 😂😂
Xhumi Spaho
Xhumi Spaho Ditë më parë
po keto dislike pa kuptim ca I beni ...KY eshte SuperHiti I kesaj Vere...
Elmaid Dermyshi
Elmaid Dermyshi Ditë më parë
O nojz o king a eshte e jote ajo makina dhe kenga ka dal super
Azar A
Azar A Ditë më parë
das afro styleee 😍
Ermira Karaj
Ermira Karaj Ditë më parë
bravo noizy ska asnje dite qe nukte degjoj kam prej 11 vjetesh qe te ndjek shume rreullisht
Titii
Titii Ditë më parë
Lol
DIVA 4EVER
DIVA 4EVER Ditë më parë
Ti ti ti je me I miri 🥰❤💯✌
cllevio serbiano
cllevio serbiano Ditë më parë
Kush e shef kyt koment zoti I shtoft jeten
OP SUPREM@@%π
OP SUPREM@@%π Ditë më parë
Noizy like👍 Tayna comment ✍️
poku cami
poku cami Ditë më parë
ti ti ti 🇦🇱✌️
Ersa Enxhju
Ersa Enxhju Ditë më parë
Si e degjojne te tjeret: Ti ti, Je me e mira ti, ti.... Si e degjoj une:Titi, Je me e mira Titi...😅😂😂😂🤣
Kleo Zenunllari
Kleo Zenunllari Ditë më parë
Shume kenge e bukur
Kleo Zenunllari
Kleo Zenunllari Ditë më parë
Shume kenge e bukur
Mario Eni
Mario Eni 2 ditë më parë
Me kte keng i ke len fansat pa fjal Noyzi
Channel Shqip
Channel Shqip 2 ditë më parë
Astrit shkurt titi dedikuar ty
Klajdi Lile
Klajdi Lile 2 ditë më parë
👑💪🏻
Klajdi Lile
Klajdi Lile 2 ditë më parë
👑👑👑
Ina Subashaj
Ina Subashaj 2 ditë më parë
🤩
Alexi Malo
Alexi Malo 2 ditë më parë
Onanana 🤩🤗🤗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Marco Panos
Marco Panos 2 ditë më parë
Y lodh bisha duke ber vidjo me ferrari e lambo e duke i bler ka bler cadillac tashi
Nikos make akwie Takis
Nikos make akwie Takis 2 ditë më parë
💔💔💔🗣🤡🧟‍♂️🥷🖕💔💔💔💔
Lubjana Kellezi
Lubjana Kellezi 2 ditë më parë
Shume e mira 😍😍😍
LEDI
LEDI 2 ditë më parë
summer hit❤️❤️😍🔥🔥
Florjana Voci
Florjana Voci 2 ditë më parë
❤❤👌👌👌😍😍
FLORDI
FLORDI 2 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
Isjana Kiptiu
Isjana Kiptiu 2 ditë më parë
Ti ti jemëemir ti ti
TAYNA Queen
TAYNA Queen 2 ditë më parë
NOIZYYY JE MA I MIRI TI😀😊😊😊😊😊💜💜💜💖💖🎤🎤🎤🎤🎤🎤
Ana Maria
Ana Maria 3 ditë më parë
🇹🇩😉❤
albania
albania 3 ditë më parë
E adhuroj kete kengen, ta kenaq shpirtin🥰🥰
Elvi DeeJay
Elvi DeeJay 3 ditë më parë
Like = Record man Comment = Legend For 🇦🇱
Elvi DeeJay
Elvi DeeJay 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/2I1xlGqkjqatmbA
Dea Manaj
Dea Manaj 3 ditë më parë
titi!! love love!!
George
George Ditë më parë
👉👉almores.info/rock/video/t4qSuXxknq6ZobA
bodoti qwiu
bodoti qwiu Ditë më parë
Shum e bukur e dëgjoj çdo ditë
Bills the destroyer
Bills the destroyer 3 ditë më parë
Noizy and his gay friend Elgit Doda
Merita Djellaj
Merita Djellaj 3 ditë më parë
Super bravo je💫💫💫💫💥💥💥
Greta Rossignoli
Greta Rossignoli 3 ditë më parë
Da italiana ti adoro ❤️🇦🇱
Valbona Katros
Valbona Katros 3 ditë më parë
Jeni me te miret kenga yll
Numi basha
Numi basha 3 ditë më parë
ELGITI KINGI..
Nedrete Murseli
Nedrete Murseli 3 ditë më parë
🤙🇦🇱🍀
Chris gamer
Chris gamer 3 ditë më parë
Ti je sum e mbukur
Dea Kaca
Dea Kaca 3 ditë më parë
Titi
Ptao Tom
Ptao Tom 3 ditë më parë
KUSH MENDON QE NOIZY FT ELGIT DODA E DJEGIN GJITHMON😎 LIKE COMENT
Anduela Laho
Anduela Laho 3 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
xhelozja
xhelozja 3 ditë më parë
TITi (JE MA I MIRI) ❤️ NOIZY 💣⚡
Rima Ributyte
Rima Ributyte 3 ditë më parë
Very nice song 🙂
DeeJay PajTim
DeeJay PajTim 3 ditë më parë
Le te marrin shembull ata te perbythen se si behet muzike 😂
Ptao Tom
Ptao Tom 3 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖
MANJOLA CUNI
MANJOLA CUNI 3 ditë më parë
Noizy Eglit super bravi !!
Artan Likaj
Artan Likaj 3 ditë më parë
Ti Ti hiti i veres 🔥🔥🔥🔥
Erald Bajrami (What's up)
Erald Bajrami (What's up) 3 ditë më parë
Kenge shume e bukur dhe pa sharje
Frank Tomasello
Frank Tomasello 3 ditë më parë
O JU QIFT TITI NBYTH
Hello It'sMe
Hello It'sMe 3 ditë më parë
Qitash e vrejta Geljanin😂
Hello It'sMe
Hello It'sMe 3 ditë më parë
Qfar konge e mir 😻Ti tiiii je ma i/e miriiiiii/miraaaa ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Vilma Dhiari
Vilma Dhiari 3 ditë më parë
Bravoooooooo te dyveeeeeeeeeeeeee👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
kushtrim buduri
kushtrim buduri 3 ditë më parë
O quni iqmu karit o zdral se nkt.loj jam ganibal ne arfsha portofolin ta kum iq at ti edin me fustan blu nmal o bal moti kam qen teti po ti se di edin ejota ngolem qtakum desh ryqke edhe nokun mir se du donje e ferizait se sma dhen po ti je legen po tripat e tu si mar as pr baz mor legen raku mor katunati dibrs
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
Ta haj loqken be
Jonida Bregu
Jonida Bregu 3 ditë më parë
Ddpdkdmsms♥️
Rinor Lezi
Rinor Lezi 3 ditë më parë
Kurr su msove me knu
Erjona Rina
Erjona Rina 3 ditë më parë
Shume bukur. Urime per kengen.
Rudolf Gjata
Rudolf Gjata 4 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖
Orgito Dalipaj
Orgito Dalipaj 4 ditë më parë
super kenge
kolicani eper
kolicani eper 4 ditë më parë
TREGOVU KETYRE LESHAVE SE GJALL JE TY 😉
Efi Lamaj
Efi Lamaj 4 ditë më parë
Falma zemren ti ti ..pse sma jep nje shanc ti ti . ❤ A ...
Gambino Gambino
Gambino Gambino 4 ditë më parë
Dz 🇩🇿🇩🇿
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti 4 ditë më parë
👍
TAYNA ZEMRA IME
TAYNA ZEMRA IME 4 ditë më parë
Cila mendoni se o me e bukur Like: TiTi Cm:Pa muuu A thu ca kishe bo ti pa mu? TiTi je ma e mira TiTi.
Leo Leandri
Leo Leandri Ditë më parë
Te dyja
LASICILIANA
LASICILIANA 4 ditë më parë
top song 😍
N.G.T
N.G.T 4 ditë më parë
🔥🔥🔥
Leo Leandri
Leo Leandri 4 ditë më parë
Ja kalove dhe tion wyan qe e kishte bo 1 dit para bravo
Say_Kitty
Say_Kitty 4 ditë më parë
Dachte einfach summer cem
Nico Nico
Nico Nico 4 ditë më parë
Ka sa po i blen klikimet o no i zi?
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip 3 ditë më parë
Klikimet I vlejn ata shka kan nevojë, kti shka I ha raki me ba klikime, 5milion në bank njeri hahaa
Gjithqka Shqip
Gjithqka Shqip 3 ditë më parë
Hahahahahahaahhaha
Leo Leandri
Leo Leandri 4 ditë më parë
Nuk i ble noizy o boss 4 mln shikime 72k like
French Montana - FWMGAB (Official Music Video)
3:11
Awkward moment! 😳😅 #prank
0:10
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 11 mln
Noizy - Noku Vogël ( Official Video )
4:21
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)
3:27
Awkward moment! 😳😅 #prank
0:10
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 11 mln
Cam Tavanlar 1. Bölüm
1:58:30
Cam Tavanlar
Shikime 3,4 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln