NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

  Shikime 4,285,333

thisisnoizy

23 ditë më parë

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komente
soinhu foitu
soinhu foitu 2 orë më parë
Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌
Reli Veza
Reli Veza 3 orë më parë
Me i modhi nven i vetmi rreper qe ka bo .veshjet me emrin ilyrian .bravo
Kasandra Pako
Kasandra Pako 7 orë më parë
O mbret 👑👑👑👑 Ju nk jeni thjeshte fanca por kam lidhje me juu!🥰 Nonen mesdhetare por jam biri i dibranit ! 💪🏼 Ku eshte dibraaaa 👊🏻👊🏻👊🏻
Nini Shaipi
Nini Shaipi 7 orë më parë
🖤🖤🖤🖤🖤👑👑👑👑
soinhu foitu
soinhu foitu 2 orë më parë
o nojz te rujt zoti familjen
Amina Misini
Amina Misini 8 orë më parë
The king❤️
Gee
Gee 8 orë më parë
Rrespekte nga Brooklyn
Bert Shahini
Bert Shahini 8 orë më parë
oooooo
1124 2114
1124 2114 10 orë më parë
Cant wait for album💣💣💣💣🔥🔥🔥🔥
1124 2114
1124 2114 10 orë më parë
👑💯
Anxhelo Qoqi
Anxhelo Qoqi 11 orë më parë
Super konge perzotin respekte
Albania
Albania 12 orë më parë
1.23 milion ndjeksa 9k komente wtf super fake reperi 9 vjecarve
Albania
Albania 7 orë më parë
@Username ; po ne 4 milion shikime mos kapi as 100k komente vk ia ben mu qe i blejne vk
Username ;
Username ; 12 orë më parë
Wtf nese robt sdun me komentu
Faik Bali
Faik Bali 16 orë më parë
Nojzy otr forever
Etleva sheshi
Etleva sheshi 16 orë më parë
Respect of 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Po Joni
Po Joni 16 orë më parë
🇳🇴
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
💧🔥🔥🔥🔥🔥🔥🌠🌝
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
🥇🥇🥇🥎💶💶💶
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
king king
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
🥰🥰🥰💋👌
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
o nojz te rujt zoti familjen
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
me ket kong vetem hetshote
valbona dema
valbona dema 17 orë më parë
super kong respk nga lueto
Amal Johnson
Amal Johnson 18 orë më parë
Respect from🇮🇳 ❤️🔥🔥
Elirë Syla
Elirë Syla 20 orë më parë
Respekte
Eri Itarb
Eri Itarb 20 orë më parë
👑👑👑👑👑👑👑👑
Arman Niazi
Arman Niazi 20 orë më parë
Respect 🇦🇫
Nike hott
Nike hott Ditë më parë
kingg is backk 🇦🇱💨🦁
Gaming Star
Gaming Star Ditë më parë
respekt krenar dibra per ty rigels rajku ❤️💪👑
Teddy lunaa
Teddy lunaa Ditë më parë
ONLY KING OF ALBANIA 🇦🇱 🙌 👏
Kevish playz
Kevish playz Ditë më parë
Nice bars I know this is Albanian
BIG BRUDA.15
BIG BRUDA.15 Ditë më parë
Sa like shkoin per O.T.R👆👌👑
ENTONI Hoxha FF
ENTONI Hoxha FF Ditë më parë
SKOM SHOK PO KAM KAMPIONA OTR NA NJEF GJITH BOTA A TE KUJTOHET 09 PREMTIMET NUK ISHIN TE KOTE
Genti Bossi
Genti Bossi Ditë më parë
👌👌👌👌👌👌👌👌👌😍😍😍😍😍
Ersi Kushi
Ersi Kushi Ditë më parë
brrrrŕrrrrrrrrrrrrrrŕrrrrrrrrrrrrravo bos je ma i miri bro
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Ditë më parë
👍
Fabian Roci
Fabian Roci Ditë më parë
🔥🔥🔥super otr
selime ibra
selime ibra Ditë më parë
❤❤😍😍🔥🔥
Menduh Sinani
Menduh Sinani Ditë më parë
Edhe mu nbank ma kerkoj numrin 🤔
FF Joel
FF Joel Ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Emily An
Emily An Ditë më parë
I’m from New Jersey and all the Albanians I know here love Noizy! He’s the best to ever do it #OTR
Nueli &MhsF Nantes France
Nueli &MhsF Nantes France 2 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Michaela Hunyadi GMX
Michaela Hunyadi GMX 2 ditë më parë
🙏🏻
ber bs
ber bs 2 ditë më parë
Noizy is the best 👌 Albanian Rapper 🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Jusilda Rizaj
Jusilda Rizaj 2 ditë më parë
Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it
Emily An
Emily An Ditë më parë
OTR
Leon Bojni
Leon Bojni 2 ditë më parë
Sa ngjovo ket keng kapa hetshode
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 2 ditë më parë
NOIZY FT TAYNA FT MOZZIK HIT ISH DAL KUSH MENON KSHTU LIKE
Michele Di iorio
Michele Di iorio 2 ditë më parë
Brothers
Michele Di iorio
Michele Di iorio 2 ditë më parë
🕯️🙏🏼🇮🇹
Xhemi Krishti
Xhemi Krishti 2 ditë më parë
Super keng
Lumnije Hasani
Lumnije Hasani 2 ditë më parë
2 WEEKS 4M VIEWS
XrK_ Dark
XrK_ Dark 2 ditë më parë
te qifsha fisin ne goj noizy fisqiri🤮🤮🤮🖕🖕🖕🖕🖕reper gay
Makishti Makishti
Makishti Makishti Ditë më parë
Ik mor varikars
Po Joni
Po Joni 2 ditë më parë
Uneserviatytvrsj
Bashkim Hallulli
Bashkim Hallulli 2 ditë më parë
Ku i kam Dibranet?? 😏🔥🔥🔥🔥
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👌
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👑👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
OTR
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
Noizy 👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑✌️👌
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👑🤯👌👌✌️
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑🤯
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
🤯👑👑🤯
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑👌🤯
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
👑
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
Otr
roland perkola
roland perkola 2 ditë më parë
Otr
EMILAJNO Manellari
EMILAJNO Manellari 2 ditë më parë
SUPER BEJ NJE DIS MATO LALES TANI
LORI FF YT
LORI FF YT 2 ditë më parë
super kANg kush eshte me mu like
Bini Official
Bini Official 2 ditë më parë
🌷🌷❤️❤️😉😉😉
Igli Rama
Igli Rama 2 ditë më parë
OTR LIKE
Enver Murtati
Enver Murtati 2 ditë më parë
boss
Marnox
Marnox 2 ditë më parë
uzas za kur ne ja biva pesnava
Luca Hirsch
Luca Hirsch 2 ditë më parë
Wallah das ist der Onkel von meinem Freund…
Albania Albania
Albania Albania 3 ditë më parë
King
afrim beqiri`
afrim beqiri` 3 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Durresi Durresi
Durresi Durresi 3 ditë më parë
Bravo cuni lagjes
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
noizy
Lonii Saqipi
Lonii Saqipi 3 ditë më parë
zinjo
leo leo
leo leo 3 ditë më parë
Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!
roland perkola
roland perkola 3 ditë më parë
👌👌👑🤯👌
roland perkola
roland perkola 3 ditë më parë
👑👑
Kleard Nikolli
Kleard Nikolli 3 ditë më parë
OTR BRO king
Le Lui
Le Lui 3 ditë më parë
Noizy fineeeem feat !!!!
Efe BERK ARNAVUT
Efe BERK ARNAVUT 3 ditë më parë
Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷
Sherif _rashiti
Sherif _rashiti 3 ditë më parë
2024 kush e ngjon hala
Sherif _rashiti
Sherif _rashiti 9 orë më parë
@Amina Misini Ne jemi ma t avancuar
Amina Misini
Amina Misini 9 orë më parë
Une
Bujar Idrizi
Bujar Idrizi 3 ditë më parë
Super kenge 🇦🇱💪🏆
Sara Zabërgja
Sara Zabërgja 3 ditë më parë
real life bravoo
Romina Daja
Romina Daja 3 ditë më parë
🤩😘
ff klejdo
ff klejdo 3 ditë më parë
sa like për noizy
aigokeros tavros
aigokeros tavros 3 ditë më parë
NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!
Ili Osmanaj
Ili Osmanaj 3 ditë më parë
GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM
Gëzim Selami
Gëzim Selami 3 ditë më parë
Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!
Gëzim Selami
Gëzim Selami 20 orë më parë
@Emily An Nëse pyet për emigrantët, janë në Gjermani, për shqiptarët janë kudo nëpër botë, shtetasit në Shqipëri, fati dhe fatkeqësia qëndron kur ndan të përbashkëta, sepse të përfaqësojn dhe i përfaqëson, gjuha mundet të ndryshohet duke e mësuar një tjetër, por prejardhja është aq e pandryshueshme sa e kaluara, mirpo, me këtë lloj arti mundet ta ndryshojm edhe të ardhmen edhe të kaluarën, duke i haruar 😁, prandaj shumë suksese këtyre. Arti ka një magji, nëse nuk e bën botën më të mirë e bën edhe më interesant, prandaj ndonjëher të duhen dhe "armiq". (Shqipëria nuk dallon shumë nga vendet në tranzicion, problemet dhe sukseset i ka të njëjta si predispozimin e krijimit të miqësive, fjala bie, A është ashtu si e njohim ?! ART DO TË THOTË MJESHTËRI, MJESHTËRITË JAN IMITIM I TË PËRKRYES (HARMONISË) NDËRSA ÇDO DEVIJIM I ATIJ AKSI KA PASOJA DHE PJESMARËS, PRANDAJ DISA KAN SUKSESE E DISA DËSHTIME. SI SPEKATOR SHIQOJMË, JAPIM LIKE EDHE PSE S'BËJMË ART S'DO TË THOTË SE S'JEMI TË MJAFTUESHËM PËR TË DHËNË NOTA. 😁
Emily An
Emily An 21 orë më parë
Ku i kam shqiptarët e gjermanisë? ❤️🇦🇱🇩🇪
Selman Lambaj
Selman Lambaj 3 ditë më parë
👏 bravo
Eneri Zito
Eneri Zito 3 ditë më parë
Respect form🇦🇱
WHISKY FF
WHISKY FF 3 ditë më parë
Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit
Aleksander Hamzaj
Aleksander Hamzaj 3 ditë më parë
Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏
roland perkola
roland perkola 3 ditë më parë
👑👑🤯🤯👑
roland perkola
roland perkola 3 ditë më parë
Otr
finemi ola
finemi ola 3 ditë më parë
O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌
Greta Rusi
Greta Rusi 3 ditë më parë
Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄
NOIZY - 1 HERE E MIRE (VACCINE)
06:01
thisisnoizy
Shikime 11 mln
UNIKKATIL - MIX 01 ( Vetem Katili )
1:00:00
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Capital T - RRUSHE
03:26
Capital T
Shikime 867 mijë
Dafina Zeqiri - DURO
03:26
Dafina Zeqiri
Shikime 16 mln
Marin - #Blitz (prod by. Rzon)
04:23
MarinOfficial
Shikime 10 mln
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Shikime 4,4 mln
Godzilla vs. Siren Head in real life 哥吉拉大戰警笛頭
10:19
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,3 mln
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 3,3 mln
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 49 mln