NIN: Shtanget Andi, Jasmina 'nderhyn' ne emision - 30.05.2021 - Klan Kosova

  Shikime 552,988

KlanKosova

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Klan Kosova on...
• FB: smarturl.it/KlanKosovaFb
• IG: smarturl.it/KlanKosovaIG
• YT: smarturl.it/KlanKosovaSub
• WEB: klankosova.tv/

© \u0026 ℗ Klan Kosova \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente
Zade Kadrija
Zade Kadrija 23 orë më parë
Andi edidi shm mir mekun perputhen se Andit nuk ishkon menji femer se nuk kakarakter Andi nuika 70 vjet mesmepas shanc poAndi asht matemire mosh se edhe asht ra nehall prej femrav Mosumerrni me Andin duhet mu marr ju mevetveten Andi ika punt ne terwzi zoti ebekoft edhe familjes ti ❤❤🙏🙏🇩🇪🇽🇰🇦🇱
Egzona Rashiti
Egzona Rashiti Ditë më parë
I papare je Andi Veq vazhdo…
Egzona Rashiti
Egzona Rashiti Ditë më parë
A din a din😅😅
Gjyste Vasaj
Gjyste Vasaj 5 ditë më parë
O mor Andi ma Te mire se Jesmina nuk gjen e ma Te sinqerte
Miftar Veselaj
Miftar Veselaj 6 ditë më parë
A e din e di a e DIN
Moon Safari
Moon Safari 7 ditë më parë
Tru peshk
Moon Safari
Moon Safari 7 ditë më parë
Tru peshj
Dennis burimi
Dennis burimi 7 ditë më parë
Intevju e pamenduar
valbona sim
valbona sim 9 ditë më parë
Kameramani na i mori mendjen shum e luan kameren nje vrejtje e vogel
doliio volay
doliio volay 10 ditë më parë
AKTORẼ I DOBẼT.SHKO NẼ LESHÊ FJALA MAHET.UNE UNE UNE ADIN ADIN ADIN. UNE JASMINES KOM MI QENDRU AFER TAN JETEN MENDO PARA SE ME FOL.
tayna
tayna 10 ditë më parë
Sa mendjemadh ky Andi o zottt.🤦‍♀️🤦‍♀️
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
Shume palidhje kur po thoni ME JAP , ME TA JAP , DUHET ME JAP , TA JAPA🤣🤣 Po tingllon shume keq, thuni vlla siq duhet me than, ME DHAN , TA DHASH etj
Dona Dona
Dona Dona 11 ditë më parë
Ket fjalin a din a din a din heke se na lodhe
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io 11 ditë më parë
O ty te gjykofte allahu se ti e ke lane ne feste e ke ike te kengetarja Diona e te kesh turpe e turpi te mbulofte se po te shikon nje publik i gjere qe te ka dhene mbeshtetjen ty djale i pa edukate se kur nuk te pershtatet te pergjigjesh ja fute anglishte ta thote mendja se ve¢ ti din anglishte faje i ka Olsa Muhameti qe ka fute ne program dy djem si ty dhe Atdheun jeni talle shume me vajzat tona e me vjen shume keq per Jasminen qe ajo ty te ka dashte me gjithe zemer dhe ti je tadhur dhe ka pase te drejten e vet te behet xheloze se ti e ke tradhtuar ti kthefte zoti lotet e saje dhe gjynahet ne madhkim ti odio con tutto il cuore maledetto 👎👎👎
Lize Sumzaku io
Lize Sumzaku io 11 ditë më parë
Supertradhtare ke qene dhe ije ti je tadhur me Jasminen dhe turp te keshe ki kujdes se te shikon zoti se Jasmina ty te ka dashte
alida flus
alida flus 11 ditë më parë
Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty
miko foin
miko foin 12 ditë më parë
Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.
tyuhf sdftvhu
tyuhf sdftvhu 12 ditë më parë
At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.
albana muco
albana muco 13 ditë më parë
Andi u tregua burrec se nuk flitet ashtu per vajzen qe sa si lepije kembet ne emision.Turp.
wnnalis cioov
wnnalis cioov 13 ditë më parë
Andi mos justifiko kot ok me kto skena thuaj gjera troc ok se po del shummmmm keq si person me ftyra 🤬🤬😡😡
stamatis nasis
stamatis nasis 13 ditë më parë
Sa her e ka permend Andi A e Din..... 👇
Erta Middle
Erta Middle 13 ditë më parë
Ky e duroi dhe boll
Erta Middle
Erta Middle 13 ditë më parë
Jasemina ka probleme me trurin
wnnalis cioov
wnnalis cioov 13 ditë më parë
Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht
Erta Middle
Erta Middle 13 ditë më parë
Ky andi shpetoi nga ajo
Kaltrina Krasniqi
Kaltrina Krasniqi 13 ditë më parë
Ani krejt jeta mka shku tu mar me sport thu ti 90 vjet i ka😂😂
Alban Krasniqi
Alban Krasniqi 12 ditë më parë
Jo bre😂
seiom jvony
seiom jvony 14 ditë më parë
Andi na shpife po si shprehesh kështu për vajzën e botes, turp për ty. Rolin në teatër perputhen. Turp.
Sadete Baba
Sadete Baba 14 ditë më parë
Andi, more vendimin me te mire qe i shkepute lidhjet me Jasminen Shpresoj qe Jasmina Te kete mesuar nga experienca me ty dhe Te Ili hunden, se I duket vetja absolute në Te gjitha drejtimet
Bekim Hyseni
Bekim Hyseni 14 ditë më parë
Sukses Andit kurse Alaudin Hamiti i deshirojm jete Te lumtur both Qimit me valdrin sahiti kta jon both qima te ri ne kosove
Drita Gjoni
Drita Gjoni 14 ditë më parë
Krejt fajson Jasminen burre koti i shkreti fajson femren per gjitheqka e mjera femer se rrin me kyt fillim me eshte duk djal i mire me kyt interviste e ka ule veten ba mut😜🙈🙈🙈🙈
seiom jvony
seiom jvony 14 ditë më parë
Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍
Drita Gjoni
Drita Gjoni 14 ditë më parë
Adin apo din po mire Jasmina xheloze se kishte arsye po ti qe thu me mu e ka mbyll normal 😅se Jasmina te njeh fetyren e vertet tani nuk besoj se ti hedh syt ma ty
Drita Gjoni
Drita Gjoni 14 ditë më parë
Basdart djale se Jasmina nuk ishte naive dinte çfar bente po ti beshe sikur je xheloz por ajo e kuptoj se ti nuk je njeri besnik vetem per fame beshe zhurme aty Jasmina Jasmina ter kohen edhe thoshe qe e doshe nje njeri qet don nuk poshtron😉
Ona Dona
Ona Dona 14 ditë më parë
Ty te dhjefshaaa anglishten tane , 2 shqip e 5 anglisht 😡🤚
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
Ani Alaudini : e fiksume ajo mas teje xnnxnxnxnxnnx thu se ky ke e bukura ajo bisha 😂😂😂😂😂 Jasmines i vje anash ky sy hapti qe then password ahahhahahahhaahha
Prive TV
Prive TV 14 ditë më parë
Jasmina e ka deklaru vete qe ka dale para publikut si e 'fiksuar'. Alaudini vetem po e citon cka ka thene Jasmina.
norchie
norchie 15 ditë më parë
Ti e ke perdor jasminen aty si loje per fame, po don’t worry se te kthehet edhe ty i njejti sen 😉
Dallandyshe Mysaj
Dallandyshe Mysaj 15 ditë më parë
Tani emri jot Andi eshte A din ok
ela ela
ela ela 15 ditë më parë
Na cave BYTHEN ME ANGLISHTE
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
dinnnnn.
Vlera Gashi
Vlera Gashi 15 ditë më parë
Shum komente palidhje shqiptart veq kan qef me perqesh shum jon njerzi t'prisht
Doro Saraj
Doro Saraj 15 ditë më parë
Andi je shum pa karakter .Ne Emision beje sikur e deshe ngaqe sdoje te dilje i deshtuar dhe nga frika qe ajo mos ikte me djemt e tjer .djal i deshtuar
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni 15 ditë më parë
Perkthimi i Spanjolishtes qe Andi foli: A pe di , e din, ja jepa, ma japi, njeri, bitter sweet.
Luli M.
Luli M. 15 ditë më parë
Meqe e ke pas shoqe edhe asgjë më tepër,pse e puthje? Shko e puth në buzë mamin tënd edhe motrën siç ke puth Jasminen meqë skeni qenë në lidhje. Mendon se je i zgjuar por je shumë i trash,nuk i hajme ne keto,ti ke dasht vetëm famë
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 15 ditë më parë
Asmina per mua qe e kam ndjekur esht shum e hidhur e kam etikuar si miushe ...sikur ka lindur ne mbreteri e jo si nje vajz pa bab qe rriten me sakrific mendoj se nuk I intereson andi sepse ajo esht femer me hund dhe nuk I perkulet askujt ndryshe andit I do pasaporten
Skam Hiq
Skam Hiq 15 ditë më parë
A din a din a din o kukuuu a din o zot a din a din a din, o jo bre se dimmmm u qmendaaaaaa😂😂😂😂😂
faruk kurbogaj
faruk kurbogaj 15 ditë më parë
Amo shkoni bashk fati nuk i dihet keni qen shpirt binjak qifti me i pershtacem perputhen 👍
Arlind Selita
Arlind Selita 15 ditë më parë
Vetem shqiptare mos raft ktije se ka me shku jeta dam jo se rob keq po vrk ska si shqipet shife qe kur flasin jo ne amerik ti qosh po fund bots prap vrk po jasmin ska gusto ska qe me pas se nuke eshte kushe di ca o jasmina thyje ore tajj jam brej dibree o voc a do cuc majr 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
lets play
lets play 15 ditë më parë
Ky te koka mashkull fundrrin, ky kur I nonqmoj motrat e veta qka pret nje femer prej ti. Ksi lloj mashkuj fatkeqsisht ka Kosova shum. Femrat shiptare mas pari jan te abuzume prej familiar te vet. Fundrrin I pa respekt
Meli Mason
Meli Mason 15 ditë më parë
A e din, a e din, a e dinnn... Ma fiksoi
katerinnaaa hajdari
katerinnaaa hajdari 15 ditë më parë
ti je ma i mir 10000 her
katerinnaaa hajdari
katerinnaaa hajdari 15 ditë më parë
mir e ki se ajo su bajke me at xhelozi t teprume bajtica e keqe
Nora Hida
Nora Hida 15 ditë më parë
Ti je djal i mire andi pse genjen?
flora g.
flora g. 15 ditë më parë
Edhe diqka A Din sikurse ti Andi qe bane Filma e shfytëzove Jasminen e këpute duke e puthur e ne fund u largove A dinnnnn Haker që te gjith keni qen gënjështar të flliqur aaaaa dinnnnn.
flora g.
flora g. 15 ditë më parë
Shprehja e egzagjëruar e tij a din a din a din a din që e ban mos durues shikim e dëgjimin ne pjeset kur flet ky neper emision.
IamNodosa
IamNodosa 15 ditë më parë
Andi shum Fake 😒👎
ardian hoxha
ardian hoxha 15 ditë më parë
Na keni lodhe per zotin me kta te ftuar .
Erjola Goga
Erjola Goga 15 ditë më parë
A e din a e din a e din
It's Cooking Time
It's Cooking Time 15 ditë më parë
Po si ore sle gje pa thene per Jasminen. Si ske ftyr te njollosesh emrin e nje femre e sidomos qe e ke pas perkrah
It's Cooking Time
It's Cooking Time 15 ditë më parë
Jo jo ke qene aty bashk me antonelen e saren te lokali i atdheut se i kemi pa fotot te gjith aty keni qene Pederast
Heini Müller
Heini Müller 15 ditë më parë
O jasmina eshte larg me intiligjence me ty O kale I qmendur eshte si nata me diten me ty
It's Cooking Time
It's Cooking Time 15 ditë më parë
Ste vjen turp sle gje pa then ne emision si me qene fmi tu padit te mami ske turp
It's Cooking Time
It's Cooking Time 15 ditë më parë
Obobo sa i keq je o andiiii, a ske turp si flet per Jasminen kshtu. Ti i ke krejt fajet mos u mundo me nxjerr veten mir i paftyr
Andi Rrustemi
Andi Rrustemi 15 ditë më parë
Qysh rren pisi ska turp
Kat_ LOVES puppies
Kat_ LOVES puppies 16 ditë më parë
Mos e krahaso Jasminen me taxsistin ...Andi jan si nata me diten...E hume ktu ...
pllumb king06
pllumb king06 16 ditë më parë
khuuu vlla mka lodh a a a din a din a din a din.
Its Lui
Its Lui 16 ditë më parë
Po ju doni femra që ju lëpihen e jo femra që ja u plasin në sy gjërat po ik mos na hap barkun se paske vdek për vëmëndje
Its Lui
Its Lui 16 ditë më parë
E more at që deshe vëmëndjen e tani po hedh balt mbi jasminën
V v
V v 16 ditë më parë
Psikopat narcisist
Advanced Mum
Advanced Mum 16 ditë më parë
Une duke prit qe Jasmina te dal nga poshte tavolines 😂
hey hey
hey hey 6 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Bullduzheri Ks
Bullduzheri Ks 12 ditë më parë
Ose prej Tavanit😁
xhessi nika
xhessi nika 14 ditë më parë
Dhe un😂
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. 16 ditë më parë
Andi jeni 1
Naser Haxhidema
Naser Haxhidema 16 ditë më parë
Mutin Ja hanksh bali
HIRAETH SERENITY
HIRAETH SERENITY 16 ditë më parë
Andin Jasmina e bente lolo e sillte si te donte, pastaj ju hapen syt edhe ktij pasi i hyni dhe vetja ne qef
David Martin
David Martin 16 ditë më parë
Alauhudin. Salahudin. Mutlyman i Allahut gjabil
David Martin
David Martin 16 ditë më parë
Aladdin Salahudin Mutlymani i Allahut gjabil
RiN S
RiN S 16 ditë më parë
A din a din a din kshtuu Jasmina Jasmina a din!! te kuptova fare mir Andi 🙈🤣
Ishe Nuzi
Ishe Nuzi 16 ditë më parë
Jasmine ka qene gjithmone fallso . Ti ke qene i vertet !!!
Rez G
Rez G 16 ditë më parë
kameramanit pi duket vetja se asht tu gjiru La Casa De Papel
ndj rbk
ndj rbk 16 ditë më parë
a din, a din, a din, a din .a pe din qysh.a din, a din cka..a din u kon nime.a din, a din u kon najs😂😂😂😂😂😂😂
Omer Sadiku
Omer Sadiku 16 ditë më parë
Vallah bre ma bajat se ti skish, se di qka po tdoket vetja.
Festimgghg Nikqi
Festimgghg Nikqi 16 ditë më parë
Andi artani with adin adin adin left the chat
Suard Sude
Suard Sude 16 ditë më parë
Ky esht fmi kari se po tqi rpt
Tuana Love
Tuana Love 16 ditë më parë
o zot pse duhet te thuash cdo fjale te dyte ne anglisht? nëse dua të shikoj programe në anglisht, e bëj, por kam aktivizuar një kanal shqiptar
Victoria Paloka
Victoria Paloka 16 ditë më parë
Ku u takuan me Jasminen ! Ta basha nje m...t ne show per genjeshtrat
Victoria Paloka
Victoria Paloka 16 ditë më parë
Pse ke genjy qe ke hy ne emision me u perputh dhe tani thuan se ke hy per hajgare ? Selfish👎
Femër e zgjuar!
Femër e zgjuar! 16 ditë më parë
Veq inati kush ja ka. Ma I miri Djal I sincert për ata që ka kry me analizu😉. Hajt tash për qata që shkrrujn keq ju thellë me shpirt e simpatizoni po dihet ashiqare që e xhelozoni 😂
Linda Gashi
Linda Gashi 16 ditë më parë
minuta e 28😅😅😅😅😅😅
Kri Kri
Kri Kri 16 ditë më parë
Kuku sa legen ky Andi 🤯🤯🤯😩😩😩
Tatjana Cukari
Tatjana Cukari 16 ditë më parë
Kujton se je i zgjuar??? Mendohu pak.Sepse thjesht genjen, genjen...Dhe ne shofim...Syt ne ball i kemi.Genjeve Jasminen mendon , vec veten genjeve.Pi prap uje kur ben pyetje ajo.Thjesht djalosh ti sishe gati per te te dashur si te donte Jasmina.Do kerkosh te te shohin sic te shifte ajo... Behu aktor te shkon.. dhe rritu qe te fillosh te kuptosh qe burrat e vertete nuk genjejne.
Heini Müller
Heini Müller 16 ditë më parë
BO KY tip te ban ta thyshe TV 🤦🏾‍♂️ Gorille Mensch 🤑
Kei Kei
Kei Kei 16 ditë më parë
Andi ,gjithe kohes ,e din e din edin edin ,na mbiu ne koke kjo shprehje pa lidhje .Perdor aparencen per te luajtur me gocat ,mbivlerso veten gjith kohes i pa vendosur ,i duket vetja don Zhuan .
Heini Müller
Heini Müller 16 ditë më parë
Jane me pak orator Jane shume te Trashe me njeqind Ftyra te pa bese me pak fjale Bastarda
Heini Müller
Heini Müller 16 ditë më parë
Ti je Gomar MO sdin te flasesh dy fjale Tutkund 🤑
Klevisa Kuçaj
Klevisa Kuçaj 17 ditë më parë
E nxori dy ftyren Andi haha
Lola Lola
Lola Lola 17 ditë më parë
Po ike o andi ste erdhi rende u talle me jasiminen jasimina vertet te donte
Trendafil I kuq
Trendafil I kuq 17 ditë më parë
ANDI PER SPANJISHTE JE ZERO 😂
Sadete Gashi
Sadete Gashi 11 ditë më parë
Po andi shqip spo din me fol mire e le ma spanjollisht
DP
DP 17 ditë më parë
Adin adin adin ..........
Lani U
Lani U 17 ditë më parë
Ardhja e Jasmines krejt e planifikume, show hesapi me marr klikime. Ku pe dinte ajo se kur ka Andi intervjun. Hec vella se spo duroheni me keta rena e keta show, hala spe kuptoj pse jeni te hamshem pse u jepet vemendje cka bot ne ate emisjon.
Nanii Shkupi
Nanii Shkupi 17 ditë më parë
Ooo ne Amerik e perdorim shum you know, you know. Per at edhe Andit I ka met a din, a din
Nanii Shkupi
Nanii Shkupi 16 ditë më parë
@144 ato jan qe e perdorin ma shum po ka edhe tjer
144
144 16 ditë më parë
Afro amerikant e perdorni shume you know, you know.
L “Leticia” S
L “Leticia” S 17 ditë më parë
Burracak, kalama , karabush.☹️☹️😤
Fitore F
Fitore F 17 ditë më parë
Andi met vertet meriton emrin ta kesh Durim sepse nje femer si Jasmina vetem Ti e durove askush tjeter me at karakter qe ka jasmina. Ti ose je budall ose i mbush hundet para se del para kamerave se ska shans qe paske akoma kontakt me Jasminen!! A ke krenarine burrit ti vlla? Pas atij trajjtimi qe te beri ajo dhe pas gjith atyre ofendimeve ti paske akoma kontakt🤭 bente si xheloze nderkoh u ledhatua me gjitj djemt ti rrije duke e pritur😂 u really deserve the Name : Durim
L Gashi
L Gashi 17 ditë më parë
Jo bre spe di spjegoma pak
samuel lolol
samuel lolol 17 ditë më parë
A din a din a din.A pe din a pe din.Nime nime😁😁😁Mos i përdor këto o Andi se sjan në fjalor.Dhe dukesh sikur i vockël🙄
G. A.
G. A. 17 ditë më parë
Ajde mos rrej se edhe ti si Atdheu... se na kosovaret prap kena qef me marr femer edhe per shtepi.. trego qafen kush ta thithi qe kishe po shitetsh i pa fajshem
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2,8 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Have you ever cooked the eggplant like this? I can never stop cooking this dish. delicious 5
8:01
Kuruluş Osman 63. Bölüm
2:11:20
Kuruluş Osman
Shikime 2,8 mln
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Shaliani - Mungesa jote (Official Video 4K)
2:52
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Marjol Rrapaj - Donofrose vendlindja jone
3:57
Marjol Rrapaj
Shikime 73 mijë