Nga lidhja e dështuar te "show dashurisë" Rrëfehet Erjon Geca:U bëra pjesë e telenovelës,u zhgënjeva

  Shikime 85,532

Me Zemer Te Hapur

14 ditë më parë

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 19 shkurt, 2021
Ai është një djal me origjinë nga Hasi,29-vjeç, i cili paraqet mjaft mire tiparet dhe karakterin e nje qytetari, që traditë ka bujarinë dhe fisnikrinë. Ky është Erjon Geca, i rritur mes dashurisë dhe përkujdesjes prindërore të cilët janë kujdesur me të njëjtën dashuri edhe për djalin tjetër, vëllain e Erjonit. Jeta e tij ka udhëtuar mes çasteve positive dhe ato negative, por shpirti i tij luftarak, ka përballuar gjithçka me sukses. Erjoni rrëfeu gjatë bisedës me stafin, se ka pasur momente që kanë lënë gjurmë negative në jetën e tij, aq sa edhe vet Erjoni ligështohet kur i kujton. Ishte viti 2018 kur Erjoni do të merrte një sinjal për alarm në punën ku ai edhe punonte. Ai niset me shpejtësi duke udhëtuar me motorrin që përdorte për punë dhe rrugës do të pësonte aksident. Një automjet i cili hynë gabimisht në rrugë do ta përplaste Erjonin duke i shkaktuar fraktura të rënda në gjymtyrë dhe krah. Por mes rrëfimeve me nostalgji gjendet dhe një moment i paharrueshëm që Erjoni e ruan si ditën më të lumtur të jetës, ajo e të bërit xhaxha për here të pare.Mes një ekperience si security brenda dhe jashtë Shqipërisë, Erjoni së fundmi u bë pjesë e një programi dashurie, i cili hyri brenda tij me qëllimin për të ndërtuar një marrdhenie dashurore. Pikërisht këtu lindin dhe pyetjet më të mëdha, se çfarë e detyroi një djalë si Erjonin të bëhej pjesë e një programi dashurie dhe pse pikërisht mendonte se jeta e tij do të ndryshonte pasi të kishte gjetur pjesën tjetër të zemrës, vajzën e ëndrrave. Sot për here të pare Erjon Geca mbërriti për të hapur zemrën, pikërisht aty ku rrëfehesh “Me Zemër të Hapur” Ndiqni emisionin.

Komente
Elio Elio
Elio Elio 11 orë më parë
Seriozisht e ka ky?Me fal po ju skeni ca mbushni programin ?Me vjen keq qe ky program meret me keto gjera .OMG
Αλκετα Τσουκα
Αλκετα Τσουκα 16 orë më parë
Bi bo lat Nam per zotin si ti qe shkon aty dhe ato qe drejtojn TV 🤔🤔🤔
Maverick 77
Maverick 77 Ditë më parë
I bejme te gjitha realitet duke sjellur David Beckham ne studio. QR.
lia siri
lia siri Ditë më parë
Po mire e ke ti Erjon nuk doje fame dhe akoma nuk don fame prandaj shkove ne kosov u fute ne nje emision njelloj si emisioni qe ike se nuk don FAME
Jesjon Purballari
Jesjon Purballari 2 ditë më parë
Nje gje nuk kuptova car kerkon ky djale ketu nga ku emisjon
Nazana Ahmati
Nazana Ahmati 2 ditë më parë
Kush me shpjegon arsyen e vajtjes tek ky emision 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Mira mira
Mira mira 5 ditë më parë
Mire e ke Erion , ti po thua nje te vertet, kjo eshte bere nga .media 📺 sepse duan me klikime me shume.jane dhene mbas pas paras. Ti shiko me Alfred cakon me teori konspirative na flet kot . Nuk percjellin asnje pozitivit ne popull. Duhen te shikohen emision qe behen tv8
dallandyshe cako
dallandyshe cako 5 ditë më parë
Ma shpifi ky, 🤮🤮
Pullumbesha Ahmeti
Pullumbesha Ahmeti 6 ditë më parë
Keni te dreit Perpufhja eshe Fallco
Kujtim Lika
Kujtim Lika 6 ditë më parë
Xxx ź
Mirela So
Mirela So 6 ditë më parë
Per ca ka shku aty aman ktu vijn vec ato qe ndahen lol 😂😂😂 ky vdiq per vemendje
Diana Zelia
Diana Zelia 6 ditë më parë
Bravooo psikologe fjalë me vënde ke folur nuk gjendet gruaja në emisjone dhe avokatja foli shummm bukur respekte për ju
Diana Zelia
Diana Zelia 6 ditë më parë
Erjoni flet shumm qartë që në atë emisjon ska dashuri bravooo avokate atje vetëm për famë shkojnë lanë nam atje tu u puth me të gjith cunat gocat për të mar fam avokate i bën olca këto që të dali çifte se fiton lekë olca kur i do publiku është shumm emisjon i pistë turp turp për vendin tonë me këto pislleqe
beli beli
beli beli 6 ditë më parë
kjo qeka si mamaja ime fizikisht dhe kur flet 😂😂😂😂
beli beli
beli beli 6 ditë më parë
koqet e kanarit skan te mbaruar ne kte bot
Vera Imka
Vera Imka 7 ditë më parë
Kerko vemendje ne cdo emision, sepse nuk je per vemendje por sot e kan mundesin te gjithe .
Sweet Onyx
Sweet Onyx 8 ditë më parë
O erjon ike se nuk donte te dilte me asnje goc
Sweet Onyx
Sweet Onyx 8 ditë më parë
Ore pyke sa i sigurte qe flet. Garanton...sa budalla
Flo. flo
Flo. flo 8 ditë më parë
Qka kan desht me tregu ne ket emision
Shyrete Lillman
Shyrete Lillman 8 ditë më parë
Ehh more Erjion kot ke dal atyj se fetyra Po te tregon se je tyj genjy vet spo di qa Po thue
Xhoana Bui
Xhoana Bui 8 ditë më parë
Erjoni e dinte që do dilte nga emisioni . Se e dinte qe asnjë vajzë nuk donte të dilte më me të. Tani bën si lypsar haaaaaaaa la nam.
BleAl
BleAl 9 ditë më parë
Erjoni dhe Lulzimi i Perputhen 1jane te dy te semure rende per fame. Ai Lulzimi dukej qekur thonte kam me qindra fanpage, dhe ky u duk kur dilte gjasme do plaste bomba. .sa te mjere jane. Gjynah 2 djem te rinj
Liam jola
Liam jola 9 ditë më parë
Vallahi asnje zemer ska rremby ky shkopi 😂
Erland123 Babaxhani
Erland123 Babaxhani 10 ditë më parë
Tim Tim nikolla
Angela Haxhillari
Angela Haxhillari 10 ditë më parë
Zonja avokate keni shume te drejte Arsyetimi juaj eshte tamam sepse po japin shume shembuj te keqinj ne publik me sjelljet qe bejne ne perputhen.
Liri Vata
Liri Vata 11 ditë më parë
Zonja avokate je e mrrkullushme je njeri shum i vertet te admiroj dhe te respektoj pa fund je nje njeri i rralle qe esht veshtir te jen shum njeres si ty
Esma Jaubelli
Esma Jaubelli 11 ditë më parë
Rritu dhe pak Erion e prit se ndoshta te pikon nga qielli ajo qe ti mendon e mos perfaqeso gjith veriun perfaqeso vetem veten tende
Greiss
Greiss 11 ditë më parë
Kisha respect per ty Erjon se dukeshe ndryshe po dukesh se per fame pate shku dhe ti ne Perputhen se meqen nuk shkoje te Its My Love ne Kosove🙄 njisoj jeni po h se t pelqeu 📺 😑😒
E RI
E RI 11 ditë më parë
KY KA VAJTUR TE EMISIONI KOSOVAR its mai love PER FAM QE TE FITOJ LEK QYLE
Eli K
Eli K 11 ditë më parë
Pa lidhje...skeni me ca mbushni emisionin
vlora vlora
vlora vlora 11 ditë më parë
Do vrare olsa muhameti qe u gezuan qe kishin nje milion klikime
vlora vlora
vlora vlora 11 ditë më parë
Sa bukur dhe mire flet avokatja, por e the me pare jane te perdorur dhe te vetperdorur
Omi Omi
Omi Omi 11 ditë më parë
Po kush do e shikonte ne qofte se nuk eshte i vertete👎👎👎👎
Omi Omi
Omi Omi 11 ditë më parë
Bukur e tha avokatja eshte me teper se aktrim ( nese eshte e vertete)👏👏
Omi Omi
Omi Omi 11 ditë më parë
P roduksioni e servir dhe e mbeshte por jo te manaxhoje ndjenjat e çdonjerit Kjo nuk eshte fare bindese dhe aq me teper absurde. Vete konkurrentet mund te kene bere loje ne koston e vet por jo qe jane te menaxhuar Ky eshte mendimi yt personal supozimet tuaja 👎👎👎👎
Omi Omi
Omi Omi 11 ditë më parë
Nuk ka mundesi qe te rihjte nga perputhen mund te menaxhihet Ajo qe te rinite shkojne per fame vetkuptohet por si tha avokatja mund te bien shume me keq
Halit Morina
Halit Morina 11 ditë më parë
Shko mor pall k mbush naj mushk me dru se je shum vk idjot
Aida Aida
Aida Aida 12 ditë më parë
Une se kuptoj pse beheni kaq naive ose pse keta qe futen dalin e bejne pastaj ankesa.emisioni eshte show.kaq.ata qe futen nese skan mundur ta gjejne ne jeten e tyre ne nje tv shkuan ta gjejne???haha.te gjithe jan te vetedijshem se sdo gjejn dashurine aty po shkojn per show pse ankohen pastaj???bota esht e mbush me vajza e djem ne nje program do gjejn dashurine???programi esht show.faj ka rinia jashte qe i marrin seriozisht keto gjera gjeshajne neper komente ofendojn etikitojn njerez e persona ne ate emision.fajet i kemi ne jashte qe sillemi si mos o zot.jemi rini shume e deformuar.
My Keno
My Keno 12 ditë më parë
Ke ardhur dhe ketu hahahaha o sa njeri kot qe qenke mete pa vemendje tani erdhe ketu pastaj do shkosh ne its my love kosove duket kush po don pak fam qe spo e mer dot 🤣je per te ardhur keq 🤷‍♀️
Anita H
Anita H 12 ditë më parë
ky Erjoni bon gjithqka per me dal nTv , edhe ktu paska ardh 🤦🏻‍♀️
A Sh
A Sh 10 ditë më parë
Ky burr qe e Quan veten, ka hyre tek it's my love😂 vdiqaa dmth! Ca spo ben per fam dhe thot jo sdua famen. O eshte legen komplet
Ergi Tab
Ergi Tab 12 ditë më parë
Evis kujdes se do te ta mbylli emisionin Olsa😂😂
Honem Honem
Honem Honem 12 ditë më parë
Publiku i don si dojn ata vet buliku kthehet si pelqehen ata mren mendoj kshtu
fredi avduli
fredi avduli 12 ditë më parë
Cfare prisni nga nje emisjon si top Chanel ku ne krye e hudheheqin bucet
Marge A
Marge A 12 ditë më parë
Erjoni sduhet gjykuar edhe nese do famen te pakten spo krijon qift fake
Marge A
Marge A 12 ditë më parë
Zj, Margarita Kola fole shum mir po per fat te keq kur njerzit dojn famen e lekt skan problem se cenohet lidhja tyre e vertet, llogjika njerzve ne ditet e sotme nuk eksiston, njerzit po bejn jet te dyfisht pa pas fam e jo ma per fam e lek, vlera njerzve sot eshte veq interresi dhe asgje me shum
Vojsava Prishtina
Vojsava Prishtina 12 ditë më parë
duhet te keni kujdes kur te ndaheni nga i dashuri apo e dashura se rrezikoni me e pa veten tek emisioni me zemer te hapur..hahhaah
Lavdim Ajeti
Lavdim Ajeti 12 ditë më parë
Definitivisht ja vlen te diskutohet per Programin me te pavlereshem Perputhen. Ki program perdor shume te ri nga dobesia e Shqipetareve qe kan eshte Fama. Duke dashur qe gjithe diten te bejne Reklama e mos te prekin pune me dore. Kane munges morali te pamoralshmem
Enkeleida Maenhout
Enkeleida Maenhout 12 ditë më parë
Sa kot vjen ne emision per cfare???qa zgjidhi??apo thjesht me dal prap ne TV?? Shko ma djal mas len nam se ste gjen dashurin kush po gjeje vet
Lavdim Ajeti
Lavdim Ajeti 12 ditë më parë
Nuk e besoj Erjon Geces. Nga vet fakti se tha kam nje audio bombe per te mar followersa. 3 dit na beri reklama do shfaq bomb edhe pastaj e hodhi te njejten gje qe e kish hedhur kur doli Shqipja. Do nxjer tha nje bomb por me duhet ta pyes nje Personazh qe eshte Mrenda ne Perputhen. Genjeu Erjoni se nuk nxorri asni gje. Sa i perket Emisionit te gjithe jan fake. Emision pa vlera
K L
K L 12 ditë më parë
Ky eshte idiot fare ..ne fund i ben thirrje te rinjve : Mos shkoni ne show..se Perputhja eshte show.. Dhe pastaj tregon se do mare pjese ne nje tjeter SHOW te tille ne Kosova Cfare TRAPI ..
K L
K L 10 ditë më parë
@Lili Adamo flas per personin .."Mos bej sic bej une"
Lili Adamo
Lili Adamo 11 ditë më parë
Idjot dhe kurva Jane ato qe i Marin mbare te gjith se naten neper bordelli dhe diten neper TV turp tju vije ne radh te pare prinderve qe i lejojne Edhe TV qe cfaqin bordelli ashi qare turp turp tju vije funderinat
K L
K L 12 ditë më parë
PERPUTHEN eshte nje SPEKTAKEL dhe ndiqet si I tille. Nuk eshte BISNES si agjensi. Ju po ngaterroni cdo gje. Spektaklet ndiqen ne GJITHE BOTEN . S P E K T A K E L e dini kuptimin te 4 ju atje ?
K L
K L 12 ditë më parë
Shqipen gati e ke MAMA Ejon +Shqipe= ndarje ne diten e dyte .MAMA bli dorashka boksi ti kesh kur te takosh Shqipen.
K L
K L 12 ditë më parë
ERJONI rend akoma pas fames . Shkon nga nje TV ne tjetren duke peshtyre ata qe I dhane nje shans..Cfare karakteri!!!
K L
K L 12 ditë më parë
Per mendimin tim ti Erjon mund te jesh djale I mire per nje rreth te vogel gocash, po nuk ishe i pelqyer nga ndonje goce atje.Takimi yt ishte me ate goce atje ishte me i vjeter se ne komunizem, pa ndjenja, pa emocione. SHUME KEQ qe del ketu si fitimtar dhe viktime e emisionit.Ty tu dha shansi , nuk dhe ASGJE. MOS DEMASKO VETEN ME SHUME. Shkon nga nje TV ne tjetrin si e si te fajesosh emisionin.. Kerko problemet ne vete.
Nick Sanxhaku
Nick Sanxhaku 12 ditë më parë
moj zonja po ku jetoni ju qe beheni sikur si kuptoni perse behen show ne Shqiperi per te mbushur xhepat regjisoret dhe producentet , gjejne ca vicktima femra meshkuj per te bere love story dhe perputhen , po keto show ne europe apo Amerika jane tamam show jo te mbushin xhepin disa duke shkelur ne privacy e ketyre qe marrin pjese duke ju premtuar qiellin me yje sa ti futin ne lak e pastaj i shfrytezojne kush fiton famen , dikush fiton perbuzjen , por kush po pyet per ndjenjat e njerzve kur flet moj zonja avokate per prinderit e ketyre njerzve kush i pyet prinderit perderisa ata qe i rekrutojne ne te tilla show ju bejne lavazh truri,,,,,,,sa turp
ardit marku
ardit marku 12 ditë më parë
Shum fejk asht si program! Por e verteta e hudhir te rinje te sotem.
ardit marku
ardit marku 12 ditë më parë
Po shum e vertet! Asni nuk asht per dashurin ! Po shkoj per eksperienc e fame , pastaja po doli gje mir . Po nuk doli behem i famshem.
Michele Panzavolta
Michele Panzavolta 12 ditë më parë
Avokatja e ka degjuar emisionin padashje se ja vinte mamaja, pastaj nja dy shkrime i dolen para "tangencialisht", pastaj e shtypi like ne instagram te faqja perputhen padashje, pastaj komentoi per debatet padashje...😂😂😂 Avokate u mor vesh qe e ndjek si dreqi po leri justifikimet. Ku i gjete moj programet ligjore qe na shihke te tilla ne oren 6😂🤥🤥🤥
Jo Na
Jo Na 12 ditë më parë
Ky do me u bo i famshem me zor 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ per ca e beri ky kte emisioni
Dona Hoxha
Dona Hoxha 12 ditë më parë
E kam thene un nje dite do marre edhe Tean dhe Beartin kjo evisi
Loris Delijaj
Loris Delijaj 12 ditë më parë
👩‍🦰🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🇩🇪🇽🇰🇩🇪🇽🇰
Majlinda Pergega
Majlinda Pergega 13 ditë më parë
Mos ja fut pordh o shok.Un e kam njoft burrin para 30 vitesh dhe ka ndodh ne momentin dhe kohen e duhur.Shoku;leri fantazitë qe te marresh vemendje.Ore majmun!ik te lutem dhe mos kerko me bo shou siper shurres tande.Turp
kkjfgyh Lohgfg
kkjfgyh Lohgfg 13 ditë më parë
Kto slen me degju
Antoine Keta
Antoine Keta 13 ditë më parë
Avokate i ke ren pikes bravo
Antoine Keta
Antoine Keta 13 ditë më parë
O erion mos ja fut brockudhave kot edhe ktu ke dal me marr fam edhe ti
Ardiana Byku
Ardiana Byku 13 ditë më parë
Ky qenka per fame the flet per te tjerte shko mor cun shiko jeten tende te jeshe i mire nuk rri 30 vjece la martu
nsjznhs hsuznhz
nsjznhs hsuznhz 13 ditë më parë
Çfar kërkon ky ktu aman...lat nam
ADobranii
ADobranii 13 ditë më parë
Po ketu qfar ke kerkuar more Erion apo veq sa per te dal ne tv 🤦‍♀️🤦‍♀️ qfar nuk po shikojm Pse se ke marr dhe Shqipen me vete kishit dalur me te besueshem 😂😂
Elona Enyart
Elona Enyart 13 ditë më parë
Margarita Kola je me e mira avokate ne shqiperi
Leon Mrn
Leon Mrn 13 ditë më parë
Mirdita quhem bekim jetoj ne gjermani qytetin dusseldorf dua te njoftoj nji zonj shqiptare pre 23 der 47 vite jam nga kosova kam bisnes banes luksoze makin audi me te riun limousine automatik vishem firmato jam gjentllmen i edukuar dhe me nji zemer te madhe por ju lutem prap ju lutem vetem thirrje serioze nga nji zonj shqiptare nuk ka lidhe prej cilet troje per mua vetem nese flet gjuhen time aq nuk dua me teper pra zonj nese egzistoni ne ketë jet ne ket botë nuk do te pendoheni zoti asht nji dhe besa jonë shqiptare num im telefonik 0163-8608894 thirrni ose mesazh whats app viber dhe hyrja per gjermani 0049 nese keni pengesa ne telefonat shkruani këtu ne mesazhe flm
Jasemin Bregu
Jasemin Bregu 2 ditë më parë
Bekime-te lutem munde te me ktheni- nje-pergjigje?
Jasemin Bregu
Jasemin Bregu 2 ditë më parë
Une sapo lexove mesazhin tuaj- mendova te shkruaj.kam deshire te njohe
Jasemin Bregu
Jasemin Bregu 2 ditë më parë
Pershendetje si je
Dallandyshe Mysaj
Dallandyshe Mysaj 13 ditë më parë
Ky flet kot vajti per fame po sja vari asnje vajze e kuptoi dhe iku vete dhe bene si viktim nuk i pushon goja ngeli duke folur,clidhje ka ardhja ketu ne emision ,dhu e di ti qe shikuesit te donin
Violeta Seiti
Violeta Seiti 13 ditë më parë
Nuk I ka mare njeri me pahir ato cupa moj zonja
Violeta Seiti
Violeta Seiti 13 ditë më parë
She ti ishe idiot nuk te zgjodhen me vajzat pis fjale
Manuela Murataj
Manuela Murataj 13 ditë më parë
E pelqeve programin ,aplikove nuk te detyrovi njeri , nuk te moren me zor ??????
lavdim E. La
lavdim E. La 13 ditë më parë
Asgje smora vesh pse ka shkuar aty
Eni Hida
Eni Hida 12 ditë më parë
Ja pra per thashatheme Me shajt tv 📺 te tjera programet te tjer 🤔😡😔
inw inw
inw inw 13 ditë më parë
po kte a e ka fut kush me zor nk e kuptoj ca jan kto mor zot 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Joy joy
Joy joy 13 ditë më parë
Avokate je Njesh sot - komplimente .
Joy joy
Joy joy 13 ditë më parë
Sa ka dale nga studio Erjoni i eshte bere nje pyetje Anes nga Arjani : mos doli Erjoni sepse e ndjeu qe ti do e eleminoje ??? Ku e dinte Ai cfar mendonte Ana??? Pse do eleminohej Erjoni nga Ana ????
Bujar Darsi
Bujar Darsi 13 ditë më parë
Hahahaha ne nuk kemi ase politikanet ne nuk kemi ase telvizore ne nuk kemi ase rini mjer populli i shkret dhe mjer familjet shiptare
alex toma
alex toma 13 ditë më parë
Po ik o pall karit mos ban gjsme si din diqka varikars ka ik koha e dashuris ik punon diku
Lume Bajrami
Lume Bajrami 13 ditë më parë
Kujt ja ka rremby zemren more ky, o zot qfar tmerri eshte ky 👎👎👎👎
Lume Bajrami
Lume Bajrami 13 ditë më parë
Qka ke lyp aty oj kafshe 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Dona Lila
Dona Lila 13 ditë më parë
3 jave ke nejt plot fjali e me nejt 1 vit sa fol ky si grat e lagjes bla bla
Angel Malak
Angel Malak 13 ditë më parë
Nuk ka qen per fame dhe thot se do shkoj edhe ne kosove sepse atje na qenka ndryshe 🤦🏼‍♀️ Po shkojn pas fames si qeni pas ..
Keta Alketa
Keta Alketa 13 ditë më parë
lat nam ca ikini kto ky sesht mir me mend dhe ju si emision na zhgenjyet
Petrit Prendi
Petrit Prendi 13 ditë më parë
Eshte e vertet qa thot djali
K L
K L 13 ditë më parë
Pse nuk e dije ti zoteri se eshte spektakel ? Kudo behen spektakle ne Amerike eshte *The Batchelor *..kush je ti qe del kunder SPEKTAKLEVE ? ti ke nje shans te vogel te lidhesh po kryesori eshte spektakli. Mesohe kete
Emilio Ramo
Emilio Ramo 13 ditë më parë
Ca jan kto karlliqe a ke shku vet atje o djal
Kostas Banis
Kostas Banis 13 ditë më parë
Ky eshte budallai. Po TI del ne takim me anen dhe i tregon te dashuren tende qe e ke tatuaxh dhe TI prisje Ana te te zgjidhte TI. Falenderoje anen per fame qe more dhe del neper kanale dhe flet. Ana eshte super femer.
alba nia
alba nia 13 ditë më parë
Bisha ne ket bot egziston e kunderta ku i pa dituri te jep dituri dhe i pa drejti ndan drejtesi
God's Favorite
God's Favorite 13 ditë më parë
Erjon loqja
God's Favorite
God's Favorite 13 ditë më parë
O kamarjer ca bon ne tv, hajde sillna kafen !
Or Lando
Or Lando 13 ditë më parë
po ti ore djale nuk dukeshe ne emision qe kerkoje vemendje,nga te hypi kjo deshire apo pe shqipen dhe more vrull.Mungese profesionalizmi nga ky emision.
Hamzo Alushi
Hamzo Alushi 13 ditë më parë
Ngelen njerzit tek evisi o zote cfare beni e zgjidhet problemin
Besa Besa
Besa Besa 13 ditë më parë
U degjeneru rinia Shqipntare ,shif Italine bo edhe keta, u bete si Barbara Durso ne canale 5 , TV bordello.
deivoxz Favi
deivoxz Favi 13 ditë më parë
Po ky për të treguar fotot ka ardh këtu??
Henduela Doku
Henduela Doku 13 ditë më parë
O ta falt zoti gojen oi avokate se shkoin per fame e jo per dashuri osé me gjet noi pun ne televizor, cifti ka dal me dashuri jo me publik
Henduela Doku
Henduela Doku 13 ditë më parë
Nuk po' e kuptoi pse ka ardh ne ket emision ky cfar problemi ka, e ka kap halli i djemve te tjer e vajzave cfar ka ardh me ndreq tek emissioni me zemer te hapur apo asht tu kerkue pun edhe aty 😄😄😄
VALENTINA PRiFTI
VALENTINA PRiFTI 13 ditë më parë
Pse kete emision e perdorni me dorashka? Shumica e emisioneve jane skandaloze. Emisioni qe ju nuk e permendni,te me falni po une do ta quaj emision kuplara.
Shqipron Caraku
Shqipron Caraku 13 ditë më parë
Ti je shum i fort Bravo qashtu duhet veq per par me respect ga mustaf geca
ILikePepe
ILikePepe 13 ditë më parë
Kur the do shkoj ne kosove aty e dhjeve
Έτερος Εγώ (official full movie)
1:39:46
Sotiris Tsafoulias
Shikime 5 mln
MY FORTNITE SKIN REVEAL
2:25
LazarBeam
Shikime 7 mln
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm
2:8:33
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 2,2 mln
MY FORTNITE SKIN REVEAL
2:25
LazarBeam
Shikime 7 mln
Sen Çal Kapımı 33. Bölüm
2:8:33
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 2,2 mln
$10,000 If He Makes This Shot
0:32
MrBeast Shorts
Shikime 5 mln
Ramo - 35.Bölüm Fragmanı
1:15
Ramo
Shikime 913 mijë
IS CHEF THE STALKER? Lie Detector Test in Prison
20:14
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
NGOP
Shikime 100 mijë