Mund të kenë pasur takim mes tyre, dalin pamjet kur Rama dhe Basha largohen nga e njëjta derë

  Shikime 63,804

Fax News Albania

Muaj më parë

Fax News ka siguruar pamjet kur kryeministri Edi Rama dhe kreu i opozitës Lulzim Basha janë larguar sot nga aerporti i Rinasit, në një distancë kohore prej 2 minutash mes tyre, ndërkohë që ka aludime se mund të kenë pasur një takim në sallën VIP, në prani të komisionerit për zgjerimin Olover Varhelyi.

Rama dhe komisioneri patën një konferencë të përbashkët mes tyre, ndërkohë që Basha e ka takuar Varhelyi në ambientet e brendshme të Rinasit, ku padiskutim fokusi i bisedës ka qenë mbajtja e zgjedhjeve të së dielës.Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALmores Channel HERE: almores.info/mem/XdF.html...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
Dik Diku
Dik Diku 13 ditë më parë
Pse kot bertet Myslym Murrizi ne parlament qe keta qihen bashke i bejne planet perte vjedhur popullin dhe perte eliminuar kundershtaret etyre ne politik.
VasDai
VasDai Muaj më parë
O JU DHJEFSHA SUPER STRADAT TE GJITHEVE....
blue beach
blue beach Muaj më parë
U q,,,shin ne bire te b,,,,thes te dy kurva politikan
Gmail Fr
Gmail Fr Muaj më parë
shok jan lum ju qe ilepini topet tdyve
Ismail Qemali
Ismail Qemali Muaj më parë
Takime naten dhe diten bejn kta naten ne krevat ..
Nirvana Mithi
Nirvana Mithi Muaj më parë
Te pakten mos i lodhni njerezit (nese eshte e vertete )neper fushata ,edhe nuk shpenzoni lek ,por investojini .....me mire merruni vesh.... se gjithe fushaten degjojme sharje ,fyerje sa per sy e faqe behen .....(se per programe aha)....por gjithesesi ne na kane lodhur prej 30 vitesh ....suksese pazarit te rradhes !
Franko sandrian
Franko sandrian Muaj më parë
Kane qene duke i rene me njeri tjetrin
Stolie Pepa
Stolie Pepa Muaj më parë
Po ja ezem sikur jan takuar cfar u be o njerez duhet te gjejm gjuhen me te gjith jemi vetem shqiptar
Ardjan Gjondrekaj
Ardjan Gjondrekaj Muaj më parë
Na rrut Karin me ramen bashen ilirin salen te gjith njesoj jan por votoni prap per keto komonista te qelbur se keshtu shqiperia po ndryshon
Gjet Gni
Gjet Gni Muaj më parë
Aty nuk ka pas corona virusi ,dhe nje dalje kan pas .te pakten e kan pershendet njeri tjetrin .
coser ali
coser ali Muaj më parë
vriti per parti shqiptare e shifni
Tik Tak
Tik Tak Muaj më parë
Cte keqe Ka ne se Jan takur shum mir kane bere per shqiperin
Sokol Brushtulli
Sokol Brushtulli Muaj më parë
A ropt npith te dyve plehrave me gjith presidentin. O popull kta duhet zhduk me protest nuk ni gjojn kto veq kallashi i zhduk
ilir coku
ilir coku Muaj më parë
Po jan 1 parti vec emrat te ndryshem keshtu edhe 30 vite te tjera po keta jan ne pushtet
Max Muster
Max Muster Muaj më parë
Me nje poce dhjesin e han
Erion Beqirllari
Erion Beqirllari Muaj më parë
nuk keni par asgje
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
BASHA PJESE E LOJES SE MILIARDERIT/PLACKITES RAMA,,,JANE LOJTARE TE SE NJEJTES SKUADER ,PER MANIPULIM TE POPULLIT
Sokol Dedej
Sokol Dedej Muaj më parë
Po normale qe kan pasur nje takim sekret..bashkpunimi mes 2 partive me te medhajat ne vend..tregon shkrirjen avash avash te LSI
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Pune MULTIMILIONERESH
Avenir B
Avenir B Muaj më parë
Të qifsha ropt o Basha o i shitur mjere ai që ngrihet për juve
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj Muaj më parë
Pse mos me u taku..!!!
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Pune MILIONERESH,PRAPASKENASH,,MANIPULIME TE POPULLIT ( PD),NGA BASHA,
Flora Gusha
Flora Gusha Muaj më parë
Do te ishte ne te mire te Kombit te Shqiperise .Bashkepunim per ecje perpara Te merren vesh te punojne qe Shqiperia te ngrihet lart.nuk mund te ecet duke nxire arritjet vlerat e pergjegjesite e paleve THIRRJE TE DEPUTETIT GJEKMARKAJ PER TI BER FERR PUNEN NE PARLAMENT EDI RAMES E PS JAN TE DEMSHME SJAN NE FAVOR TE ASNJERIT IMAZHIT TE VET PD DHE ASPIRIMIT TE VENDIT NE BE Gjekmarkaj ka probleme me vet formimin e tij dhe me menyren si do te luftoje kundeshtarin.Teori e tij sa e demshme Aq dhe e neveritshme..Vet anetaret e PD duhet te mos lejojne sjellje e qendrime te tilla.
Artur Murra
Artur Murra Muaj më parë
@Ze Ver qe tu I enderron e I ke zili andaj xhelozia e mospasjes po te terbon qytetarja
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Florinj,dollar,euro,vila, jahte,,,,etj,ky eshte bashkepunimi i POLITIKANEVE
Food&Love
Food&Love Muaj më parë
Byrhqirat e tallen me shqiptart
Ibrahim Hoxha
Ibrahim Hoxha Muaj më parë
Laj thaj po isoj jane
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
TUTTI UGUALI HAJDUT,,
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Muaj më parë
Shume mire do ishte te bashkepunojne per te miren e vendit per 4 vjen me mire pd ps sa lsi pd dhe ps lsi lsi duhet te mbahet larg
N Veseli
N Veseli Muaj më parë
@Jeni Xhameta Ore Burre qe qenke aq i moshuar e i perkrah keto parti qe ajo qe eshte ma vlefshme per vendon e kan shkatrru e po e shkatrrojn ,separi hap syte i e.shiko qfar mesojn femijet tuaj neper shkolla ,mesojn Historin e diktuar nga armiqet tan shekullor Shkatrrojn qdo gje qe eshte Kombtare ,a e kupton qe ne tash ne shekullon e 21 ende nuk kemi Histori te shkrume ,qfar turpi i madhe Keta njerz punojn qe.vendi sa ma shume te tkurret me popullisi e Rinija te iki jasht siq qdo dite po e ben Shiko tv -at qdo dite prodhojn lajme negative e konfuze ......! Pse ndodhin keto gjera ,qe vetem e vetem te iritohen njerzit e te krijoht luft psikologjike Si politikajt po ashtu edhe tv-at e shume Akademik jan te manipulur, bler (paguhen )nga Ankaraja ,Athina ,Beogradi e Moska qe vendi kurr te mos ngritet si Shtet i forte e me vyrtyte te shendosha Kombtare , po te udheheqet .ne menyr kriminale (mafij0ze ) E marrim shembullin e juaj ju jeni i qveshur komplet nga nacjonalizmi e per kete gje punojn nate e dite armiqt tane ,gje qe edhe e kan arrit thuja gati 80% E kupton qfar tmerri eshte kjo gje ......!
Jeni Xhameta
Jeni Xhameta Muaj më parë
Perse jame ne boten e endrrave endrrat i kisha ne 90 qe isha 25 vjec Tani per pak vjet dal ne pension dhe dhe dua qe femijet e mi te jetojne ne vendin e tyre e kemi provuar ps dhe Lsi Po ashtu dhe Pd Lsi ishte nje deshtim i madh
N Veseli
N Veseli Muaj më parë
Keta per te miren e vendit ,ti qenke ne boten e endrrave .......!
qemal hoxha
qemal hoxha Muaj më parë
Na grine fillun gjobat sot se kishin bere mungesa
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Muaj më parë
Duken fukarenjte qe nuk kane brek ne bythe ,HA HA ,HA
Bedro Tetova
Bedro Tetova Muaj më parë
Populli pa Buk e ju me 100 makina luxsoze... Kur jeni te paster pse me polici e Security. Shqiptari krejt ma ja mar prap ju voton... Ju mir e keni nese Isha une si ju as buk si Kisha len me henger. Edhe ju votojn masandej ju shajn I marin 5000 lek per vota. A mashtrohet Buri per 5000 Lek. Bravo Rama Basha 👍
Perparim Bafti
Perparim Bafti Muaj më parë
O popull sa te trashe qe jemi zihemi vritemi per qenat..nigjoni artan ho hoxhen si tha mos vrisni per qenat mbas votimit ata shkojne mire emira per ne qe zihemi faliminderit
Tzimis Tzimaras
Tzimis Tzimaras Muaj më parë
Gjynaf se te Gabi I kane blere breket me arna
Onufri onufri
Onufri onufri Muaj më parë
Takime mafjoze jashte vendit. E shikoni o milet qe kta jane plehra qe te gjithe. Tallen me popullin
Ismail Qemali
Ismail Qemali Muaj më parë
A mo ti mos u tall.ti? Tani e.kuptove ti
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Ndajne milionat ,
freedom
freedom Muaj më parë
E bon pisllikun bythqirat!!
Hid Rexha
Hid Rexha Muaj më parë
Lulzim basha do ket respektin e shqiptarve me te madh se kryeministri ne dedyr zoti Rama nese bashkpunojn per te cuar shqiperin drejt bashkimit Europian
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
Po, kur te nderrohen nja 7 BREZA,,, TANI PER TANI TE MBUSHIN BANKAT E HUAJA ME FLORINJ,
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi Muaj më parë
Po.bashk jon pse si e dini juve gjithmon bashk kon qem
Edmond Shallvari
Edmond Shallvari Muaj më parë
Meqe dalin nga e njejta dere, me siguri jane takuar. Ajde logjike, ajde.
Bert Piroli
Bert Piroli Muaj më parë
Grupe mafjoze...keta jan PADRINOT e kombit...jo politikan
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
SUPER ME NJI FJALE E PERMBLEDHUR
OPEN you MIND
OPEN you MIND Muaj më parë
Kot qe votojm qeveri te ndryshme i bi muhabeti
Lucy Pashai
Lucy Pashai Muaj më parë
Ky është Rama kur se kafshon dotë i puth bythën tjetrit
Artur Murra
Artur Murra Muaj më parë
@Ze Ver I fuqishëm në mënd din të zgjedh miqtë që i shërbejnë vendit jo hakabakët qe kane për miq antishqiptarët qytetarja
Indrit Kulli
Indrit Kulli Muaj më parë
@Artur Murra Ne Shkodranët jemi përfaqësuar me kryetarin e bashkisë të asaj kohe Bari Boriçi, i cili shkoi bashkë me disa shkodranë të tjerë për ti thonte popullit vlonjat që shkodranët dhe vlonjatët janë një. Vlla vrasje nuk ka por duhet minimizuar në asnjë moment ky lloj anti verjor që është instaluar. Nuk ka as ministër, zëvendësministër apo drejtori të rëndësishme që të jetë nga veriu.
Artur Murra
Artur Murra Muaj më parë
@Indrit Kulli kemi ndare veten me veprime antijete ne verioret qe po vrasim njeru tjetrin si fatkeqesisht ne Tropoje 200 djem dhe njeri tjetrin me arme qe na dhuroi Sala yne ne shenje te dashurise se madhe te shkonim e te vrisnim djemte e jugut me 400000 leke per cdo mercenar e nisi mobilizimin pra jeni jemi ne qe gadi beme lufte civil bile nje ish nx tim e vrane pa shkuat ne destination se jo te gjithe nuk doni per te sulmuar jugoret prandaj kujto jo per mire kete ngjarje te 97 mos bej sikur nuk kupton keshtu na duan antishqiptaret t'i vihemi njeri tjetrit qytetarja
Lucy Pashai
Lucy Pashai Muaj më parë
@Ze Ver po ama ama lekët e tuaja lekët e popullit miljardat nuk ja la babaj dhe nëna atij po ju skeni tru ça mburresh ti me miljardat e Edvinit gabim i ka për vete ai kurse ju do hani mut
Ze Ver
Ze Ver Muaj më parë
@Ilir Vlora ZAHON E BERI MILIARDER ME GJITH OLSIN ,ETJ, POR EDHE PERPUPULLIN PUNON,,UJIN E PISHEM 24 ORE DO TA BJERI VETEM PER TIRANE KUR TE BEHET PRESIDENT POR NE MANDATIN E 3 TE TE PRESIDENTIT
Gentian Plaku
Gentian Plaku Muaj më parë
Bu bu cabohet
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Have you ever cooked the eggplant like this? I can never stop cooking this dish. delicious 5
8:01
Top 10 Craziest Concept Cars 2019
20:57
Supercar Blondie
Shikime 31 mln
can never stop cooking this dish. delicious. Have you ever cooked the eggplant like this? 3
8:04
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,8 mln
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera&Lind Official
Shikime 758 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm
2:23:23
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln