Motrat Mustafa - Malli i nanes

  Shikime 994,776

Motrat Mustafa

18 ditë më parë

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Motrat Mustafa on…
FB: smarturl.it/MotratMustafaFB
IG: smarturl.it/MotratMustafaIG
Subscribe: smarturl.it/MotratMustafaSub

© & ℗ Motrat Mustafa & Onair Media. All Rights Reserved

Komente
Valbona Musolli
Valbona Musolli Ditë më parë
Shum kisha desht mem than njeher ne vit udha e mbar po se kam ate knaqesi😭 I kam than udha e mbar une asaj ne boten tjeter pa e pa hiq dhe pa qen afer saj😭
Sofije Hyseni
Sofije Hyseni Ditë më parë
😍❤👌
Zilbeari Linda
Zilbeari Linda Ditë më parë
Ju lumt Moteave mustafa ..kjo keng me vret shumm qe 6 vjet pa mar er te nanes 😪😪
nicola nik
nicola nik Ditë më parë
Zemra ju kendoft sa Kang prekse per te gjith ne qe Jena mergimtar epo i deshrojm prindit tan 🥲🥲🥲
arben huqi
arben huqi 2 ditë më parë
Rrespekt
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
minij hooi
minij hooi 14 orë më parë
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Maria Dzezairi
Maria Dzezairi 3 ditë më parë
😢😢😢😢😢🤲🤲🤲🤲
Emily An
Emily An 3 ditë më parë
O zot me ta keput shpirtin kjo keg 🙏😢😢❤️
anna p
anna p 3 ditë më parë
Μallku kofte kurbeti na ndau per se gjadhi nga nena e baba😪😪😪
Fredi_Company"Official"
Fredi_Company"Official" 3 ditë më parë
Super ju lumte goja
niduoe stre
niduoe stre 2 ditë më parë
shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Gona Ahmeti
Gona Ahmeti 4 ditë më parë
Flaka idalt deres te huj qe iqesin ligj grave sa ti kon prindrit gjall 😓😓😢😢😢😢
Emily An
Emily An 3 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
Shqipëria Tirana
Shqipëria Tirana 5 ditë më parë
Ju lumt goja 🇦🇱 ❤⭐ mallku qoft kurbeti ,guri rënd peshon në vend të vet
Esmire Buduri
Esmire Buduri 3 ditë më parë
Skkyyk
iljan ili
iljan ili 6 ditë më parë
Ju lumt goja eshte e vertet i rujt i madhi zot dhe u.dhaft saber sa me shum nenave shqiptare
opzz xsin
opzz xsin 4 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
Mirimon Kurtaj
Mirimon Kurtaj 6 ditë më parë
Jfufm
Sheqere Gjata
Sheqere Gjata 6 ditë më parë
A po cohesh hala naten zotit me ju lut😭😭😭😭😭😭
Mirsada Imeri
Mirsada Imeri 6 ditë më parë
😢😢🇩🇪🇽🇰🤲🤲
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 5 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
mahir emurli
mahir emurli 6 ditë më parë
😂😂😂
bodoti qwiu
bodoti qwiu 5 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Blinor Mustafa
Blinor Mustafa 7 ditë më parë
Ju lumt motra shum mir kedoni. Vetem perpara❤❤💙💙
Egzona Qenaj
Egzona Qenaj 7 ditë më parë
Një tekst mbreslenes dhe nje interpretim kaq i bukur qe vetem ju dini ta kendoni 🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 7 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 6 ditë më parë
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
Donika Bibaj
Donika Bibaj 7 ditë më parë
Zemra ju kendoft
Rabishe Dragjoshi
Rabishe Dragjoshi 8 ditë më parë
O ju lumt goja shum e veshtir per gjith nanat e shqipris Ah qna lodhi ky kurbet zemra mdysh na u nda 💔pershenfes gjith nanat .dhe motra mustafa 💖💖😂😂🙏🙏🙏
Aferdita Lika
Aferdita Lika 8 ditë më parë
Per te gjith nenat respekt dhe ti duan dhe ti respektojne nenat sa i kan gjalle se do vije nje dit ti kerkoni dhe ato nuk do jen pran jush eshte i lumtur ai qe e ka gjall meritoni me shum ju si kengetare 👏👏👏👏💥💥💥👑👑👑🤩🤩🤩
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 7 ditë më parë
Adem Ramadanit pra nje Ilahi
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
Ah te kisha pas veq eren nan me ni se zemra ju ka da edhe sa ka jetu😥
Sh Pc
Sh Pc 8 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭 larg nanes larg babes larg gjith Familiesss qe 14 vitee 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zoti ju rujt e ju dhasht jet te gjat InshaAllah ❤️❤️🍀🍀🌺🌺☀️☀️🤲🏻🤲🏻😭😭
bofooit gojo
bofooit gojo 6 ditë më parë
ne Lule xhenetit 🙏🙏
tina nesa
tina nesa 8 ditë më parë
Bash ja plasa vajin te ngu edhe un ket keng mukall zemra ket gurbet qe 2 vite se kam pa ka kalu tmira t kqyja sjam kan gat saj😭😭😭
Sevdije Cerkini
Sevdije Cerkini 8 ditë më parë
😢😢😢😢😢😢😢😥😥😥😥😥😭😭😭😭😭😭😭
Festina Avdyli
Festina Avdyli 8 ditë më parë
Ju ruftë zoti të gjithëve 🤲🏽🤲🏽
bofooit gojo
bofooit gojo 8 ditë më parë
👌🏻
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
Flm motrat Mustavfa qe kendoni kengen per nenat tona paqi shendet ju lumt kenge e qelluar na dogji malli per nenat tona sa me pikelluat 💕🇨🇦🙏🙏🙏
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko 9 ditë më parë
Zemra ju kendoft gjith mon .. Te gjith permallohem per nana Te gjith qajtem kur e ndigjum ket kange 🙏🏻🍀
Brother Cletus
Brother Cletus 9 ditë më parë
Ist das Albanische Musik? Hört sich auf jeden fall gut an.
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi 7 ditë më parë
ja es ist albanisch
soinu foig
soinu foig 9 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Arifaj Arben
Arifaj Arben 10 ditë më parë
Zoti i ruajt gjithe nenat Shqiptare se jemi popull qe gjithmone kemi emigruar 💔😭🥺🙏🏻
Azi jusufi
Azi jusufi 10 ditë më parë
Mo ni moj se na mytet me ket kang ngat bajrami 😭😭😭😭😭
hen ko
hen ko 9 ditë më parë
😥😥
Hirmize Qazimi Veljiji
Hirmize Qazimi Veljiji 10 ditë më parë
Shum kang eqilluar julimt motrat Mustafa se na knaqet shum ❤️😘🤲🥲🥲🥲
erjon nelaj
erjon nelaj 10 ditë më parë
Kjo keng me ban cdo dit me qajt. Zemra ime mam sa mka malli
Merita Shala
Merita Shala 10 ditë më parë
💗💗
Bihi Neli
Bihi Neli 10 ditë më parë
Respekt Motra, si gjith perfekt ska fjal. Nje Propozim i imi por besoj edhe per t’gjith Adhuruesit ejuaj besoj se do ta Mirpritnim, kishte me qen nje Bashkëpunim nmes jush dhe Adem Ramadanit pra nje Ilahi
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
Na dogji ky gyrbet 💔i kemi lan nanat per gjynah te vetme e po vdekin me mallin ton.😭😭😭😭😢😢😢😥😥 Shum keng e qellum ju lumt motrat mustafa 🌹🌹🌹🌹♥️♥️♥️♥️
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 11 ditë më parë
Listening to Master's Lectures Sometimes, I listen to the audio recording of Master’s lectures while giving a haircut. One customer, who is a township official, also listened to it with me. While he was listening, he said loudly, “Well said! It brightens my heart after listening to it.” I said, “This is Falun Dafa given by Dafa's Master. Is what you listened the same as those rumors on TV spread by the CCP?” He said that it’s not the same. I know that he has a predestined relationship with Dafa. Therefore, I would play the audio recording of Master’s lectures when he came for a haircut. He just listened quietly. He agreed to quit the CCP, and not to get involved in persecuting Dafa practitioners.
mitro vica
mitro vica 11 ditë më parë
Warum ist das in den deutschen trends 😂❤
Marek Baszyński
Marek Baszyński 11 ditë më parë
👌🏻
Ptao Tom
Ptao Tom 11 ditë më parë
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
minij hooi
minij hooi 12 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
Ptao Tom
Ptao Tom 10 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
bellaz bellaz
bellaz bellaz 12 ditë më parë
Niher per nihere tekst ma te.mir per neve qe jem.ne gurbet ska Kendu hala kerkush shum e mir .😭😭😭😭😭😭😭😭
senni bgon
senni bgon 12 ditë më parë
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
minij hooi
minij hooi 12 ditë më parë
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Kadrolli Elias
Kadrolli Elias 12 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭👍👍👍👍
Mevlyde Kastrati
Mevlyde Kastrati 12 ditë më parë
Ju lumut inshallah gjithmon knaqi me prinder se na te gyrbetit kurr su nginem familje 😥
Fatmir Tahiri
Fatmir Tahiri 12 ditë më parë
😥😥
cqvio doli
cqvio doli 12 ditë më parë
O zemra ju kendoft, nuk besoj qe e ndegjon kush pa qajt ket kend kaq te dhimbshme e te vertet, i pershendes te gjitha Nenat kudo qe jan 🤲🤲🤲😭😭
senni bgon
senni bgon 12 ditë më parë
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Mirvete Hoxha
Mirvete Hoxha 12 ditë më parë
Ju. Knoft zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️
Afrim Nuhija
Afrim Nuhija 13 ditë më parë
😪😪😪🤤
Thee Girll
Thee Girll 13 ditë më parë
Oh mama jem! 😣
yuitr loing
yuitr loing 13 ditë më parë
Uh Zemra pom dhem qe prej Veres sjam kak te Nana ime Mezi spo pres me shku Veres e me.Perqafue Allahu nah rujt Prind Tan ! 🤲🤲
cqvio doli
cqvio doli 12 ditë më parë
Ah Nan,Nan
Elfet Namni
Elfet Namni 13 ditë më parë
A tka lodh pleqnia
Kaferi Kaferi
Kaferi Kaferi 13 ditë më parë
Keni te drejt na ndau ky gurbet i mallkuar nga motrat dhe vellezerit tane😢😢😢😢😢
abc
abc 13 ditë më parë
O mbretereshat e shqiperis e kosoves bravo ju qoft per kto keng
butti fdft
butti fdft 13 ditë më parë
🙏😭😭O Zot kush munet me ni PA 😭O Zoti ju rujt o shpirta 🙏Bab e Nan 😭😭
yuitr loing
yuitr loing 13 ditë më parë
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije.
Bla Bla
Bla Bla 13 ditë më parë
Zemra Ju kendoft gjithmone 💖🥰😍😢
Ali Gashi
Ali Gashi 13 ditë më parë
Zoti.uh.ruajt.motrat.mustafa.muaj.i.Ramazanit.muaj.i.rahmetite.duani.babe.nane.zoti.ju.done.❤❤
DugiJaguarLata
DugiJaguarLata 13 ditë më parë
Suksese bukur shumm Motrat Mustafa
Mehmet Selmanaj
Mehmet Selmanaj 13 ditë më parë
ooòo bre po shum kang prekse pipihhhh😥😥😥😥
butti fdft
butti fdft 13 ditë më parë
Nana zemren ta kall
Baftije Miftrari8
Baftije Miftrari8 13 ditë më parë
😘😇😘😘😘
Qefsere Alili
Qefsere Alili 13 ditë më parë
Ju lumtë motra këngë e qëlluar për nënat💚💜
Pendije Useini
Pendije Useini 13 ditë më parë
Nënat e grata i kena mërzit në kit Gubert 😢I falt jet Allahu të dyjave dhe shendet në Famlije 🤗🤲
nijuo joing
nijuo joing 13 ditë më parë
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Nexhi Shini
Nexhi Shini 13 ditë më parë
Jeni shum të mira me at za të amel na e kënaqni zemrenzoti ju rujt jeni si yjet lart në qell që ndriçoni
lyricsmusik
lyricsmusik 13 ditë më parë
Ah Nan,Nan
Anisa Gashi
Anisa Gashi 13 ditë më parë
😍😍
Fetije Alilaj
Fetije Alilaj 13 ditë më parë
Jeni te mrekullueshme zoti ju bekoft🤲
nijuo joing
nijuo joing 13 ditë më parë
Ooo bre me ka mar Malli gjdo fjal pom vret 😭😰
Baki Berisa
Baki Berisa 13 ditë më parë
Barvo Kosova❤❤❤
Mentor Arifi
Mentor Arifi 14 ditë më parë
Ju fal zoti motrat mustafa ju dua shume une jam vasfije arifi.
Fiona Dinaj
Fiona Dinaj 14 ditë më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
dolimi jotoo
dolimi jotoo 14 ditë më parë
O te pa zevenzushme jeni Motrat Mustafa⭐⭐🇦🇱
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci 14 ditë më parë
Ju knoft zemra
Defrim Hallaci
Defrim Hallaci 14 ditë më parë
Nana zemren ta kall
Ela AS
Ela AS 14 ditë më parë
Evladin e zemres tone gurbetit me ja fal ... Respket per gjith nènat tona Nuk ka n botè as ni dashni si Dashnija nan e bijè kong shum e bukur
شنو حالك
شنو حالك 14 ditë më parë
مشاء الله عليكم تحياتي من الوطن العربي
dolimi jotoo
dolimi jotoo 14 ditë më parë
Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Milazim Bajraj
Milazim Bajraj 14 ditë më parë
))
Mira Qenani
Mira Qenani 14 ditë më parë
😥😥♥️
Indrit Frroku
Indrit Frroku 14 ditë më parë
O zot sa me mungon familja ime🇦🇱🇱🇷
hen ko
hen ko 2 ditë më parë
Ju falt zoti jet e shendet bilbilat e kosoves se me keni prek ne zemer fjal per fjal ju knoft zemra
toijg avnnr
toijg avnnr 14 ditë më parë
Ju lumt bre goja atë zë që e keni si bylbyli🦅🦅🕊🕊
Gona Gona
Gona Gona 14 ditë më parë
❤❤😥
Zelfie Fetahaj
Zelfie Fetahaj 14 ditë më parë
Ooo bre me ka mar Malli. Na myti gyrbeti 💔na la me Mall tan jeten 😢🙏🤲
sanije gerguri
sanije gerguri 15 ditë më parë
me mungon shum nana❤ ime😥
Mamma Tivogliobene
Mamma Tivogliobene 15 ditë më parë
toijg avnnr
toijg avnnr 14 ditë më parë
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
iphone Sony
iphone Sony 15 ditë më parë
O zot sa u pikllova kur e niva ket kang 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙏🏻
adn bra
adn bra 15 ditë më parë
Bizness edhe marketing... Krejt njejt jan
Shengjyle Beqiri
Shengjyle Beqiri 15 ditë më parë
Zoti ju ruajt kenge shume e qellume, prandaj nënës smund ti dalim hakut edhe ne shpind ta mbajme❤
Marianne Graf
Marianne Graf 15 ditë më parë
Ganz schlimm, dieser Jammersong!👎
Arben Krasniqi
Arben Krasniqi 14 ditë më parë
Wen du nicht verstehst bitte nicht kommentieren ok...wen für dich ein jammersong ist für uns ist ein hit...geh und hör die deutsche volksmusik...das ist für dich...danke..wen du den text verstehen würdest hättest ein andere meinung..bye
besime
besime 15 ditë më parë
Ju lumt 👏👏jeni💫💫
Lotet Emi
Lotet Emi 15 ditë më parë
Zoti jav rujt Nana ata Qe i kan un jam Kan shum e re Kur me ka Humbur Nana Po Sod Hala era e saj me mungon Edhe Pse Qe 15 vjet Se kam afer i ban nipat mesat Nana Si Pa runi nanat e duan shum e perqafoni kajt shkoni Se Kur Si kini kini mi lyp Po von
Love peace
Love peace 15 ditë më parë
.ca kenge amn moj motra na mallengjyt me ket keng ehhh nenat qofshin me jet gjat gjith nanant shqipetare sa me mungon mami ime larg ket gurbet erdh nje jet e veshtir
lina lina
lina lina 15 ditë më parë
jeni shum te mira dhe te dhjeshta si gengtare bravo zoti ju rujt⭐⭐🙏🙏
Liljana Abdullahi
Liljana Abdullahi 15 ditë më parë
Ne tela te zemers me kan prek me ket keng.....ah moj nane ...pa tpas Ty afer esht SHum e ran .....tash 7 vjet nane ne gyrbet eren pa ta ni....jam oj nan sikure pa du sy...tu prit moj nane pritja u be zjarr ne zemren Time....te dua shume mami
Mahije Morina
Mahije Morina 15 ditë më parë
Lum nana qejuka naknaqt shpirtin zoti judhaft tembaren krejt jeten ozoti jurujt bre shum mir po kendoni
Azbie Jusufi
Azbie Jusufi 15 ditë më parë
Ni geng e dhimsur 😰😰
Albert Hyseni
Albert Hyseni 15 ditë më parë
😥😥😥😥😥😥🙏🙏👩‍👧
bardhec Uka
bardhec Uka 15 ditë më parë
O sa her e ndegjoj ket keng endegjoj me lot ne sy po shum edhimshme per nanat shqiptare e ju motrat mustafa ju lumt goja qe me shum vokal i kendoni nanav keni za bilbili.
tefo s
tefo s 15 ditë më parë
Duke ndegjuar sesht e munshme pa tdalur loti 😭kur jeton ngurbet larg familjes.mka mar malli nan me ta nij eren ta kam haru qe 2 vjet zoti tna bashkoj shum shpejt ishalla 🤲
Motrat Mustafa - K`no bilbil
03:51
Motrat Mustafa
Shikime 51 mijë
Shyhrete Behluli - Erdh Bajrami (Official Video) 2021
03:13
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
8 Motrat Mustafa - Qika e nanes (Official Video)
05:13
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Maj 2021
1:46:50
Deoni - Hajde Ti
02:50
n'Kosove Show
Shikime 3,6 mln
Dona Janova - Vellau jem shpirti motres - 2021
16:32
Aferdita Demaku
Shikime 58 mijë
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
CAN DANIEL PROVE HE IS A SPY NINJA?
21:30
Godzilla vs. Siren Head in real life 哥吉拉大戰警笛頭
10:19
The Champions: Season 5, Episode 3
5:47
B/R Football
Shikime 1,4 mln