Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

  Shikime 3,279,772

ArkivaShqip

Muaj më parë

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Komente
Arjel arjel Arjela123
Arjel arjel Arjela123 19 orë më parë
Bravo kjo kenge te bene vertete te qashe bravo rrespekte ju lumt goja 😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😊😊😊😊😊😊😊😊
Aleksandra Zeneli
Aleksandra Zeneli 20 orë më parë
Mevli o legjendë!
Happy ila
Happy ila Ditë më parë
nuk pot dhez mire . per nje muja 3 milion ..kurse Melisa per nje jav hahahahah
Basri Krasniqi
Basri Krasniqi Ditë më parë
Sabukr Kendoni
Florinda Meta
Florinda Meta Ditë më parë
E bukur dhe prekese
GunzAlb
GunzAlb 2 ditë më parë
Kush ka ber dislike sigurisht jan Ata lloj njerzish qe sdi ca eshte kurbeti dhe sdi cdo te thot te kesh prinderit larg syrit dhe larg vetes.. Qe nuk e din sa vuajm ne ne emigrim larg familjes... Bravo mevlan Sabian 😢😢
Soni Sulaj
Soni Sulaj 2 ditë më parë
Super keng qe na prek te gjithve me shum ndjenj brenda 👍
Mimoza Doda
Mimoza Doda 3 ditë më parë
Sa shum e degjoj dhe aq shum qaj bravo cuna jeni super talent 👏👏
زهراء الروسيه Al Russia
زهراء الروسيه Al Russia 3 ditë më parë
And always remember good gives the Most difficult tasks to his strongest soldiers
Omer Rexhepi
Omer Rexhepi 3 ditë më parë
Shumë e bukur🌍
Emanuela Qazimllari
Emanuela Qazimllari 3 ditë më parë
Superrrrr
Bero Hero
Bero Hero 4 ditë më parë
Bravo e keni bere shum bukur
Endrit Cerra
Endrit Cerra 4 ditë më parë
Respekte per Mevlanin sukses vlla
Alexandra Seidirai
Alexandra Seidirai 4 ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😢😢😢😢
Aferdita Krasniqi
Aferdita Krasniqi 4 ditë më parë
Djali ma dergoj ket link😢nga gyrbeti A do behet naj her o zot te na vin femijet Sa veshtir me dal femijet 20vjeqar t,merr😢😢gjith na votojm femijet kerkun😕😕😕😕🙏
Jimmy Kapica
Jimmy Kapica 5 ditë më parë
Shuj shun
Enxhi Engji
Enxhi Engji 5 ditë më parë
Kame vite large familjes time❤❤💋
Enxhi Engji
Enxhi Engji 5 ditë më parë
Shum bukur kio muzika complimenti mevlan ju uroi nga zemra ime sa me shum kenge me te bukurra ju pershndes nga italy enxhi 😍😍😍 suksese me kete kengn per shndes familjen time skam vite pa iparre me sy😢
Vitori Tosku
Vitori Tosku 5 ditë më parë
Bravo mevlan
vasi misliu
vasi misliu 5 ditë më parë
ady2tewlewrrree562909r
Eri Mata
Eri Mata 6 ditë më parë
1sh
Albion Cipi
Albion Cipi 6 ditë më parë
Shume bukur mevlani I per'puthen😘😊😊
Luce Kalariu
Luce Kalariu 6 ditë më parë
Bellissima canzone ,un due super complimenti
david devi
david devi 6 ditë më parë
Shum e bukur kenga dhe prekese bravo mevlan suksese
Rona Beqiraj
Rona Beqiraj 6 ditë më parë
Hajde Mevlan hajde
postman161616 postman161616
postman161616 postman161616 6 ditë më parë
Türkiyeden selam aşklarım yaşasın Arnavutlar !
Altin Halili
Altin Halili 7 ditë më parë
Po ikin njerzit tane pa i thene lamtumire 🙃🙃🙃🙃🙃
best- one
best- one 7 ditë më parë
Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍
Albjona Kurti
Albjona Kurti 7 ditë më parë
Te lumte mevlo
Arnesa Millaku
Arnesa Millaku 7 ditë më parë
😋😋
Vasjar Abazi
Vasjar Abazi 7 ditë më parë
Bravo Mevlan nje super keng esht e vertet sado qe jemi rritur larg dhe loti derdhet sado qe jemi te medhenj ka dit te mbushet zemra prandaj sa me shum like per kete super keng
David div
David div 8 ditë më parë
Bravo Mevlan kingu
Voka 1966
Voka 1966 8 ditë më parë
Sh.bukur vargjet dhe interpretimi duet.... ah kurbet na trete te gjall 😪😪
marsela imeraj
marsela imeraj 9 ditë më parë
Bravo Mevlan ⭐⭐⭐⭐
ska emer
ska emer 10 ditë më parë
nje kenge se ste merzitesh e sikur ta degj gjith diten 💖
ska emer
ska emer 10 ditë më parë
kenge me nje kuptimplot per ata qe jan ne emigrim e i merr malli e per guret ku jan rrit e jo me per njerzit e shpise 😥💖
ska emer
ska emer 10 ditë më parë
te dy nje ze fantastike ju uroj suksese te me tejshme jeni super
sandri josifi
sandri josifi 11 ditë më parë
mevli je shum imir po me ledjanen do jesh dhe me imir
albanie albanie
albanie albanie 11 ditë më parë
Bravo se na knaqe me kete muzik prekese kena mall per njerzit tone kurbeti na largoi per se gjalli zoti te rujt Mevlan Shaba suksese per muziken respekt per ty
Florim Kozhani
Florim Kozhani 11 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰👬👫❤️❤️❤️
Florim Kozhani
Florim Kozhani 11 ditë më parë
Hallo
Nertil Hysa
Nertil Hysa 11 ditë më parë
Kenga me e bukur e vitit. Like kush mendon keshtu 👍👍👍
Edisa Haxhihalaj
Edisa Haxhihalaj 11 ditë më parë
Bravo cuna super kenge , Sabiani nje super artist 👍 Mevli nje super cun endrra xhdo vjerre 🙏
hobby vlora
hobby vlora 12 ditë më parë
Ne qe jemi ne kurbet, na qan zemra per SHQIPERIN dhe per njerzit tan edhe kur dukemi te lumtur.
jaimito xd
jaimito xd 12 ditë më parë
Skam fjale per kte kenge mjaft te bukur
Anita Veneti
Anita Veneti 12 ditë më parë
Per mua kenga me e mir esht Ledianaaaa e bukur sikur Zana Jio se bej shaka te githa sum te bukura jin bravo
Florim Kozhani
Florim Kozhani 13 ditë më parë
Jo
Florim Kozhani
Florim Kozhani 13 ditë më parë
JARA
Florim Kozhani
Florim Kozhani 13 ditë më parë
🇽🇰🇦🇱❤️❤️❤️👫👬🌹
bana bana
bana bana 13 ditë më parë
😍😍😍super keng 🤗🤗🤗🤗
Ela ela
Ela ela 13 ditë më parë
Super kenge.. Bravo mevli👏👏lum nena qe te ka🌟🌟te uroj shuuuume suksesee🌟👏👏👏
doire aintu
doire aintu 13 ditë më parë
Nje njeri qe rrespekton familjen sidomos nenen ai person ka vlera te medhanja
Stella Ageja
Stella Ageja 13 ditë më parë
😭😭😭😭Un gjaj se nuk ikam te dy po' Jeta kshu e ka bravo te dy julumt goja
Mike Saraft
Mike Saraft 14 ditë më parë
*Gesù Cristo è il Figlio di Dio, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Questo è vero amore!!! (alza gli occhi e chiediglielo)*
Ida Florida
Ida Florida 14 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪🇧🇪
shkoder albania
shkoder albania 14 ditë më parë
Super keng suksese mevlan
dolita windo
dolita windo 14 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
Jani Balliu
Jani Balliu 15 ditë më parë
👌👏⭐️⭐️🤗🤘🤘🤘🤜🤛🤙🎤🎤🎶🎶🎵🎼🎻🎙️
Jani Balliu
Jani Balliu 15 ditë më parë
Je shum bukur
bilinas mini
bilinas mini 15 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
dolita windo
dolita windo 14 ditë më parë
LUM NANA QE TE KA.
blerina uka
blerina uka 15 ditë më parë
Shum keng e bukur sa her e degjoj lotet me rrjedhin se kam 7 Vite pa u kthyer ne shqiperi😭 te Familja gjithsesi ju peruroj per kete Kenge te bukur qe na jep shum emucjon👏👏👏👏👏👏👏❤❤👑👑👑👑
Egzon Imeri
Egzon Imeri 16 ditë më parë
👌👌👌👌👌
Turkey MC Mollaoglu
Turkey MC Mollaoglu 16 ditë më parë
I love this Song....Respect Brothers... so nice...!!!
bilinas mini
bilinas mini 15 ditë më parë
KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE
Alesja Hima
Alesja Hima 16 ditë më parë
Ju lumt goja jeni kengetar super
Mei Gata
Mei Gata 16 ditë më parë
O zot sa prekese sa kam qare. .😓😢😢 vetem kush eshte larg prinderve e kupton..
linda melisa
linda melisa 16 ditë më parë
ZOTI ju ruajt të gjith ata qe jan në gurbet🇦🇱🙏
linda melisa
linda melisa 16 ditë më parë
Mevlan na kënaqë me ket keng na qan zemra për fëmijët 😭
Erjon Krosi
Erjon Krosi 16 ditë më parë
Se di cfr qellimi kan ne jett Kto qe i kan bo dislike ksaj kenge
doliio volay
doliio volay 16 ditë më parë
Oj nane vetem ty tmendoj e kam shummmm malll nuk e di kur do takoemi nhe dite .😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😭
Anxhela Sadushi
Anxhela Sadushi 16 ditë më parë
Mklla
Anila Vrapi
Anila Vrapi 16 ditë më parë
👌👌👌👌👏👏👏👏
alida flus
alida flus 16 ditë më parë
Kush nga cunat qe esht ne kurbet esht prek nga kjo keng “UN PO PER VETE”
Sinan Izvira
Sinan Izvira 17 ditë më parë
LUM NANA QE TE KA.
Sinan Izvira
Sinan Izvira 17 ditë më parë
Ju kendofte shpirti e zemra gjith jeten. RRESPEKTE .
Hatiqe Hoti
Hatiqe Hoti 17 ditë më parë
tgigyhc
alida flus
alida flus 16 ditë më parë
Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻
Edison Koromani
Edison Koromani 17 ditë më parë
Super kenge bravo 🇦🇱🇦🇱
Rich Hellbanianz HB
Rich Hellbanianz HB 17 ditë më parë
KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE
Edona Badalli
Edona Badalli 17 ditë më parë
Dxxxc
Bianca Marina
Bianca Marina 17 ditë më parë
Bravo mevlani bravo
Aleksandro Bregu
Aleksandro Bregu 17 ditë më parë
Mevlan te lumt goja me kete keng na preke shum
Aleksandro Bregu
Aleksandro Bregu 17 ditë më parë
Mevlan je 🌟🌟🌟
orgito muhametaj
orgito muhametaj 17 ditë më parë
Bravo mevli😢😢😥😭😭😭😭🥺
Valbona Mal
Valbona Mal 18 ditë më parë
Na dogji malli per prinderit. Na vrau shpirtin mergimi. E humba babin per krishtlindje e smunda ta prek e ti marr ere per here te fundit . Qaj me lot dite e nate.😔😔😰 Respektet e mia Mevlan e Sabian !🙋‍♀️
wnnalis cioov
wnnalis cioov 18 ditë më parë
Shume emocionuese ne se jemi larg e dime shume mire largesine ndaje shpise familjes 😪😪😪bravo Sabian &Mevlan 👍👏👏👏
Tatjana Dishaj
Tatjana Dishaj 18 ditë më parë
Ju lumte goja me keto kenge mallengjyese se ne qe jemi larg kemi sh mall per vendin tone te mrekullueshem 😔👍👋👋👋👋🙏
Luis selimi Luis 12
Luis selimi Luis 12 18 ditë më parë
Bravo 🔥🔥🔥🔥
strve
strve 18 ditë më parë
Bravo
wnnalis cioov
wnnalis cioov 18 ditë më parë
Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》
Lindi Gashi
Lindi Gashi 18 ditë më parë
😭😭😭
Ilva Boci
Ilva Boci 18 ditë më parë
Mevlan do ma japesh nr e telefonit se jam fansja jote?
zejnepe kadriu
zejnepe kadriu 19 ditë më parë
Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻
Venera Pulaj
Venera Pulaj 19 ditë më parë
Sabian ze i bukur!
sokin jon
sokin jon 19 ditë më parë
Zoti i rujt te gjithë GURBETQARET 😭😭
Suzana Cinari
Suzana Cinari 20 ditë më parë
Mevlan per dite i degjoj kenget e tu ne jutup je shume i mire o lediana zemer gur sillu mire me mevlanin vleresimin qe te ka bo mevlanin sta ka bo asnje mashkull mos merr per koti me djemt tjere se do maresh fam po do digjesh pasta ne qoft se je si u par aqite ne fillim
Ervi Visi
Ervi Visi 20 ditë më parë
Fiks kjo kenga per cunat e anglis
Aldin Mislimi
Aldin Mislimi 20 ditë më parë
Klavjature:Aldin Mislimi🇷🇸
sokin jon
sokin jon 19 ditë më parë
Mevli
Fredis Daja
Fredis Daja 20 ditë më parë
Mevlan djali na ke prek te gjithe me ket keng vlla te pershendes nga germania
abbsnn cose
abbsnn cose 20 ditë më parë
dashurin e vertet..suksese dhe tgjitha te mirat...
Oltion Doka
Oltion Doka 20 ditë më parë
E keni gjet me kte kenge..e degjoj shpesh me heq sadopak mallin qe kam per prindit..bravo mevlan shaba
DIAGO YT
DIAGO YT 20 ditë më parë
bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️
Elvira E.A.T
Elvira E.A.T 20 ditë më parë
😭😭😭😭😭 auch ne KUBETQARÈT ahhh o Zot 😭😭😭 vuajtje gjithmon ne SHPIRT 🇦🇱😭🇩🇪
abbsnn cose
abbsnn cose 20 ditë më parë
Shum kenge e bukur
Nikolas Balliu
Nikolas Balliu 20 ditë më parë
Shume prekse kjo kenge 😢per ne qe jemi ne kurbet,,,Suksese te metejshme vllacko je nje kengetar shume i mire.!!!!
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 781 mijë
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 3,4 mln
GET READY WITH US: KYLIE AND KOURTNEY
11:47
Kylie Jenner
Shikime 4,8 mln
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 542 mijë
Mevli ft. Megi - A e Din (Official Video)
03:34
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 781 mijë
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 3,4 mln
GET READY WITH US: KYLIE AND KOURTNEY
11:47
Kylie Jenner
Shikime 4,8 mln
Maraşlı 8. Bölüm
2:6:10
Maraşlı
Shikime 4 mln
Masumiyet 2. Bölüm
2:8:23
Masumiyet
Shikime 3,1 mln