Mevli&Aventurat e Julit Dashnia

  Shikime 2,890,283

Mevli Official

27 ditë më parë

✔️ Did you subscribe to MEVLI’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
____________________________
🎵 Music by: Stine Records & Grazia
🎵 Audio Production by: Stine Records
🎵 Lyrics by: Stine x Grazia x Juli
🎥 Video by: Aventurat e Julit (JULI)
✔️ Published by : ARKIVA SHQIP
____________________________
🎤 Connect with MEVLI :
Instagram ► mevlanshaba
🎤 Connect with JULI :
Instagram ► aventuratejulit
✔️ Connect with STNE RECORDS :
Instagram ► stine_records
✔️ Connect with Estia FILM :
estia_film
✔️ Connect with GRAZIA:
grazia__official
℗ & ©️ MEVLI . All Rights Reserved.

Komente
Zanarabja Zanarabja
Zanarabja Zanarabja 11 orë më parë
P
lina kalo
lina kalo 16 orë më parë
Bravooooo mevlan
Albioni Bossi
Albioni Bossi 16 orë më parë
Mevli ka zë te omël 😍😎
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit
Transport mallrash brenda dhe jashte shtetit Ditë më parë
👍
Eljesa Qaja
Eljesa Qaja Ditë më parë
Aaaaaaa juli sibon
Anna23 Anna23
Anna23 Anna23 Ditë më parë
Allall qumshi nenen qe ke pir te rujt zoti mevlan
Seldi Seldi
Seldi Seldi Ditë më parë
O Ajzet kjo eshe kenge👍🤑
Antonio Godaj
Antonio Godaj Ditë më parë
On fire juli
Roksana Roksana
Roksana Roksana 2 ditë më parë
Dayfske
Klevis Beqiraj
Klevis Beqiraj 2 ditë më parë
Ju lumte keni shume talent jeni me te miret 💓💓💓
Elsida Rrucaj
Elsida Rrucaj 2 ditë më parë
Lum si ti mevli
blerim bardhi
blerim bardhi 2 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Andrin Hoxha
Andrin Hoxha 2 ditë më parë
Kto kenge nuk i kendon Mevlani Ai vetem lun gojen se i kendon stine
Adis Dauti
Adis Dauti 2 ditë më parë
Ytyy56655h0
Kanina Kanina
Kanina Kanina 2 ditë më parë
Vazhdoni kështu
egi egushi
egi egushi 2 ditë më parë
😁😁😁👌 Shum te mir
Constantine The Great
Constantine The Great 3 ditë më parë
2.7 milione shikime. Qr , ku ka perfunduar Shqiperia LoL, ne dore te ketyre karave🤣
Bledi Shaho
Bledi Shaho 3 ditë më parë
Nevlan Juli jeni me specialet
Donika Zana
Donika Zana 3 ditë më parë
Mevlan ledjana mevlan antonela
Lume Memini
Lume Memini 3 ditë më parë
😍😍😍
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 3 ditë më parë
😎
Olsi Deejay
Olsi Deejay 3 ditë më parë
almores.info/rock/video/sIiHz3qEarWehdY
Selavdi Nevzadi
Selavdi Nevzadi 4 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
Hello Bro
Hello Bro 4 ditë më parë
Dikur kengetaret dilnin nga Liceu Artistik ,sot dalin nga perputhen .
Edi Kukeli
Edi Kukeli 4 ditë më parë
Super
Bleonë Bilalli
Bleonë Bilalli 4 ditë më parë
Te lutem ma be follow ne tik tok ._.dunkin_charli._
Samsung Eljon
Samsung Eljon 4 ditë më parë
Start janzoa
Violeta Violeta
Violeta Violeta 4 ditë më parë
Esht keng shume e bukur
Reshat Ruci
Reshat Ruci 4 ditë më parë
Qq
Kela Alla
Kela Alla 4 ditë më parë
Shumë bukur
Vlore Vlore
Vlore Vlore 4 ditë më parë
Jeni te papar kshtu vazhdoni
Edin Iseni
Edin Iseni 4 ditë më parë
Shikoni flokë e julit në minutën e 2
Eminemin Behluli12
Eminemin Behluli12 4 ditë më parë
O juli shikoi pak floket
Alba Hyskajysyyahsh
Alba Hyskajysyyahsh 4 ditë më parë
Hahhahahahhahaha
Rea Tenezhdolli
Rea Tenezhdolli 4 ditë më parë
👏👏👏👏😍
Lani Malka
Lani Malka 4 ditë më parë
Bravo çuna
Mina Stasi
Mina Stasi 4 ditë më parë
Dashnia ime je ti isi sanja sfinjari ti je kuptimi i jetes time ❤❤❤❤❤❤flm o zote qe te kam parn ty jeta ime fjalet jane shum pak pre te then sa te dua ty bosi
Sibora Gashi
Sibora Gashi 4 ditë më parë
Bravo Mevli❤
Cim Ibrahim
Cim Ibrahim 5 ditë më parë
Cuna varikarsa julit si falet
Nazmi Kallo
Nazmi Kallo 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Shuke Doci
Shuke Doci 5 ditë më parë
Super
saimiri fier
saimiri fier 5 ditë më parë
O JULI RREGULLO CIK FLOKET hahaha
Enkelejda Pjeci
Enkelejda Pjeci 5 ditë më parë
👏👏👏👏👏
don xhon fann
don xhon fann 5 ditë më parë
Super keng
erkida mhilli
erkida mhilli 5 ditë më parë
Kjo dashnia per ledianet ta kish ba mevlani
Keli Llojku
Keli Llojku 5 ditë më parë
Bravo mevlan dhe juli💥💥👏👏
ST BRUDA
ST BRUDA 6 ditë më parë
#50K
Ilda Hoxhaj
Ilda Hoxhaj 6 ditë më parë
Super
Ela Tatej
Ela Tatej 6 ditë më parë
,.tvvfvv
Yo Yo
Yo Yo 6 ditë më parë
Kot fare.
Johnny Johnny
Johnny Johnny 6 ditë më parë
se cfare ka kjo keng per te pelqyer nuk edi keshtu si kendon ti e shoku as per ne banjo nuk ben
Korc Korc
Korc Korc 6 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂
Enea Albajrami
Enea Albajrami 6 ditë më parë
Gabime
Alma Fetahaj
Alma Fetahaj 6 ditë më parë
ndale o izett hahahahah juli😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Kevi Xhebraj
Kevi Xhebraj 6 ditë më parë
Ddsmfndnfm
Nazmi Hidri
Nazmi Hidri 6 ditë më parë
Super
Altin Almadhi
Altin Almadhi 6 ditë më parë
Yll te dy ju lumt goja
Ardjana Mena
Ardjana Mena 6 ditë më parë
♥️🤩🤩🤩😍😍😍🤩😍😍🥰
Mani Hoxha
Mani Hoxha 6 ditë më parë
Shume kenjg e bukur 😜😍😘
Altin Deda
Altin Deda 7 ditë më parë
Bukur shum my shqipe 🇦🇱
Besjan Avdo
Besjan Avdo 7 ditë më parë
Bravo juli mevli
Rinora Metaj
Rinora Metaj 7 ditë më parë
Shuuuuume e bukure❤️❤️❤️❤️❤️
Arbiensa Shahini
Arbiensa Shahini 7 ditë më parë
Juli i kapet emocionet
Selca Edonis
Selca Edonis 7 ditë më parë
Ooo zot mevlan qka du shum si dahen tem klea selca jom
BONA KEVIN
BONA KEVIN 7 ditë më parë
MEVLI & JULI --- DASHNIA Kjo dashnia porsi zjarri Ah medet n'ty m'ka zon halli. Du me t'dashtë, por jo s'ta fali Bash për mu ka me t'marr malli..(4X) Para se ta dija per cfare po flisja Dashuria u gjet aty ku nuk e prisja Si lulja ne nje shkemb,si uji ne shkretetire Dashuria u gjet dhe ska ku shkon me mire Kur shpresat kisha humbur Kur isha dorzuar Dashuria u gjet dhe jam i lumturuar Universi u tregua me mua duarleshuar Dashuria u gjet dhe kam per ta festuar Kjo dashnia porsi zjarri a medet n ty mka zon halli du me t'dasht por jo s'ta fali bash per mu ka me t mar malli(2X) Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) E ty malli kur te mari Per dashnin qe ta fali djali Plot gabime ndjenja ime eshte e shtrenjte ne jeten time (2X) Ndale o Izet Se ti ke bo gabime(ke ngel ne klase) Shkaktare ndjenjes time (do kthehesh pas) Ne shpirt ishe katile(e veme me bast) Dashnin doje me hile(vetem nje rast) (2X)
Kejsi Sadikaj
Kejsi Sadikaj 7 ditë më parë
So zjarr eshte vertet
Imarius Cili
Imarius Cili 7 ditë më parë
Ooo djema jenibte papar zoti ju bekoft
Esmeralda Myslymi
Esmeralda Myslymi 7 ditë më parë
🥰🥰🥰🥰🥰
Ela Ela
Ela Ela 7 ditë më parë
Ky juli do te behet si mr. Bin😂
Donalda Ndreaj
Donalda Ndreaj 7 ditë më parë
Shum keng e bukur🥰🥰🥰
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh
Tori Tabakusv hvzhsbj on hxhhxhhshhdxuhxhxhh 7 ditë më parë
Dggeudugdugdudy7rfyemfituu7dhuhrr8rhuheuehicyhduhdugeif8ywfufy
Jonny boy
Jonny boy 7 ditë më parë
Vini rripat o rrypaa
alketa tashi
alketa tashi 7 ditë më parë
Je super ti mevlan te perqagoj. Dhe juli super faleminderit per muziken
Bardhule Elmazi
Bardhule Elmazi 8 ditë më parë
Ju jeni ye fare
Arjon Marra
Arjon Marra 8 ditë më parë
Kur do beni ndonje keng tjeter
Ona Topi
Ona Topi 8 ditë më parë
Kjo ishte nje bombe tjeter e mevlanit per ledianen🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Yll Ukperaj
Yll Ukperaj 8 ditë më parë
Hahaha o jul je shum gallat😂😂😂😂💖💖
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 8 ditë më parë
☝️
Amarildo Skarra
Amarildo Skarra 8 ditë më parë
💯
shpresa allushi
shpresa allushi 8 ditë më parë
mevli shume bukur👑💖💖
Antoneta Bletaj
Antoneta Bletaj 8 ditë më parë
🇦🇲🚺👞
albania albania
albania albania 8 ditë më parë
Fhgtujvhyyuy🤩
Ona Topi
Ona Topi 8 ditë më parë
Juli dhe mevlani jane dyshja fantastike per te kenduar👍👍🥰
Mario Martin
Mario Martin 8 ditë më parë
NaSn
Kamer Maloku
Kamer Maloku 8 ditë më parë
Hdue e a e
FF BENARD GAMERS
FF BENARD GAMERS 9 ditë më parë
Ne durres😐😐😐
Asllan Jonuzi
Asllan Jonuzi 9 ditë më parë
- 2hsguiyvkjhuhiiihtbo89kbsio💏
Papi Musaja
Papi Musaja 9 ditë më parë
Shumirjulbhmes
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj 9 ditë më parë
Mevlani je yll bote te dua shum 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 💖 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟😤😤😤❤❤❤❤💖❤💖😘😘😘😘😘😘😘
Bona Molla
Bona Molla 9 ditë më parë
Jdbgd nbsjkwg🌹jd
Deo Bici
Deo Bici 9 ditë më parë
🙂🙂🙂😃😃😃😃👏👏👏👏
Enina Allkurti
Enina Allkurti 9 ditë më parë
Nermina Bytyqi
Nermina Bytyqi 9 ditë më parë
Kush menon qe lidijana edhe mevlani jan super qift jan mat mirit
Jola Limaj
Jola Limaj 9 ditë më parë
Bravo 2 shja me e mir ❤️❤️
Petrit Ndoci
Petrit Ndoci 10 ditë më parë
O sat bura I ke këti këngë
AlbanianXgames
AlbanianXgames 10 ditë më parë
A12ju
Lejla Tara
Lejla Tara 10 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣😍✌
Griselda T
Griselda T 10 ditë më parë
👏👏👏👏
Kleo Muraci
Kleo Muraci 10 ditë më parë
Mevlan dhe juli jeni te papare
Kleo Muraci
Kleo Muraci 10 ditë më parë
Mevlan je i papame
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
02:48
2TONoffical
Shikime 10 mln
Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan
04:00
Elvana Gjata - Kunadhe
02:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Lannex - Bylbyl
02:34
Lannex
Shikime 6 mln
Elvana Gjata - A po vjen
02:59
Elvana Gjata
Shikime 2,5 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
03:01
BARDHI
Shikime 4,6 mln
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 4,8 mln
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Shikime 4,4 mln
He officially quit
12:30
FaZe Rug
Shikime 2,5 mln
$100 If You Step In The Boxing Ring With Me
8:14
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln