Mevlani i rrëmben puthjen në buzë Ledjanës, ajo i gjuan me shuplakë - Përputhen, 15 Prill 2021

  Shikime 352,447

Top Channel Albania

24 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Xhevat Berisha
Xhevat Berisha Ditë më parë
Sa t mir jeni ahhaha bravo mevli loqka jeni ishalla ter jeten bashk me njeri tjetrin mos u ndani per fjal te njerzeve se ata e bojn nga inati e prej tyre kerkush nuk ja do t mirien zoti ju rujt
Granit Carapuli
Granit Carapuli Ditë më parë
Bravo mevli super
Shpresa Shira
Shpresa Shira 8 ditë më parë
un
Xhevahir Xhafa
Xhevahir Xhafa 9 ditë më parë
Lediana Mevlani eshte çifti me i bukur Per'puthen
Alban Cani
Alban Cani 11 ditë më parë
Kam then me koh qe jeni ber fiks per njeri tjetrin ❤️❤️
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni 12 ditë më parë
Po je e bukur vet Ledjana yll yll po dhe Mevlani e king te keni lumturi te sinqerte bravo bravo
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni 13 ditë më parë
Bravo Mevlan ja ke marr zemrën Ledjanes jeni çift shum shum te mire lumturi pa fund
Elona Xheleshi
Elona Xheleshi 14 ditë më parë
Jeni dashuri te dy
Shpresa Bezati
Shpresa Bezati 15 ditë më parë
💐💐💐🌹🌹
Gazmir Basha
Gazmir Basha 15 ditë më parë
Me pelqen KY Cift
Ramadan Selmani
Ramadan Selmani 17 ditë më parë
ZGaszyyzzyazt😈😣😈😣😣😈😕😣😉😕😣😉😉😉
Ramadan Selmani
Ramadan Selmani 17 ditë më parë
Bxh hzhxx h hxjxxjcj j ncjccj j zjx hzz nsdnxn nwcu ucu h h😡😆😡😤😡😉😉😡😠😉😉😉😉😤😉😤😉😥😉😉😡😠😯😤😉😡😤😉😉😲
Suzana Allmuca
Suzana Allmuca 18 ditë më parë
L eM jeni shume te mire bashke gjifhe jeten cifte Aristela me Blerimin me pelqen bashke e asnje tjeter nuk shikohet me
Suzana Allmuca
Suzana Allmuca 18 ditë më parë
Qofshi te lumtur nje keshille Ledi me e bute me serioze ne veshje se dukesh shume e bukur jo bark e shale perjashta nuk shikohet perpufhja
Aria Xhemo
Aria Xhemo 18 ditë më parë
Jasmina smund te krahasosh veten me Ledjanen jeni moshatare por Ledjana e ka pjekurine per te krijuar familje ti ne Anen tjeter nuk je gati .
Ali Gjata
Ali Gjata 18 ditë më parë
Mevlan do grindesh gjithmone me led.
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 18 ditë më parë
1💎💎💙💙💚💚❤❤
Maris Karaj
Maris Karaj 18 ditë më parë
Ku eshte ky vendi takimit
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni 19 ditë më parë
Jam fance e shmedem per ju uroj jet gjatësi deri në te jetes yje te dy
Shkoder Snkodee
Shkoder Snkodee 20 ditë më parë
E vërteta
arsa arsa
arsa arsa 21 ditë më parë
Mir qe sja futi me grusht se i shkreti mevlan pastaj 😂
flamur cara
flamur cara 21 ditë më parë
Mevlani esht njishi,,te tjeret vk
Diella Grina
Diella Grina 21 ditë më parë
Shum bukur isht takim e ju ishit super ylle ishit bashk mevlan e Lodjana o zot me ruajt e me ken bashk gjithmon ❤❤👑👑😍😍💖💖💖💖💋💋💋💋💋💋😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Nexhi Daullja
Nexhi Daullja 21 ditë më parë
mevlan a i gezon mami jote ledit ta shpreh ty dhe tjetra zenkat jane te bukura por skenat e antoneles ajo vajze nuk i bene kurre prandaj edhe ti ke pak faj se nuk e vure llogjiken ne pune para ca kohesh urime urime
mije.krasniqi1 mije.krasniqi1
mije.krasniqi1 mije.krasniqi1 21 ditë më parë
Shum te mir qe te dy gjitha te mirat e botes zemra jini♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌺🌺🌺🌺🌺🌹🌹😘💯💯
Edmond Gashi
Edmond Gashi 21 ditë më parë
Me shum qenkan fokusu cicat e ledianes
Isni Krasniqi
Isni Krasniqi 21 ditë më parë
Shummm takim i bukur
Era Alda
Era Alda 21 ditë më parë
Mevli Ledjana ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Maria Nela
Maria Nela 21 ditë më parë
Po ledianen e mblodhi mendjen tani ela tjetri dhe mbeti si trape
Voltiana Cami
Voltiana Cami 21 ditë më parë
Mevlan e Ledjana jeni shum te mire , mos u ndani kur nga njeri tjetri
ANONIM
ANONIM 21 ditë më parë
antonela si kokashta
Lumturije Shala
Lumturije Shala 21 ditë më parë
❤️🥰❤️🥰❤️🥰
Lumturije Shala
Lumturije Shala 21 ditë më parë
Ledjana❤️🥰
Dava May
Dava May 21 ditë më parë
Mevlan dhe Ledjana desha tju theme aqe te mire qe jeni qdo Sekonde ju shikoje por mose harroni se jeni si💥💥💥💥💥❤❤👌👌❣❣❣❣❣🙏🙏🙏
m k
m k 21 ditë më parë
Kjo kone me atdheu antonela itali
Paulin Paloka
Paulin Paloka 21 ditë më parë
puthi puthi te gjitha se k........ duan kto po jau dhe ate e ke mir me te gjitha
8087 Minka
8087 Minka 22 ditë më parë
Mos e shterngo shume Melo se i pelcet selikoni 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
DJ Fiori
DJ Fiori 22 ditë më parë
Gjyshi dhe zonja burr ne takim.
Mica Lluri
Mica Lluri 22 ditë më parë
U gezova qe u bashkua MEVLANI ME LEDIANEN PACI JETE TE GJATE.❤❤❤❤❤🙏🙏🙏
Am Shope
Am Shope 22 ditë më parë
kjo ledijana buqket site magarices pasha ni allah kobilla 😂😂😂😂😂😂😂
Emilijana Pera
Emilijana Pera 22 ditë më parë
Nje minut heshtje per Frizuren e Antonles 😉
Bleart Bexheti
Bleart Bexheti 22 ditë më parë
Mir ja bone se mo boll te čon ti sillesh vazhdo
Kristina Cerma
Kristina Cerma 22 ditë më parë
Jeta është e bukur, shijojni pa masë, ju uroj gjithë të mirat bashkë Ledjana Mevlani
tone doda
tone doda 22 ditë më parë
melvi dhe ledi ju ruajte zoti
xhulia xhulia
xhulia xhulia 22 ditë më parë
Bravoooooo m pëlqeu Mevlani kur i tha ledianes ti je suksesi im❤️❤️
lorenzowgf pro
lorenzowgf pro 22 ditë më parë
Sidomos ne studio nuk e kuptoj kush i pergatit keto
lorenzowgf pro
lorenzowgf pro 22 ditë më parë
Lediana si 40 vjec
Qeshor Korrik
Qeshor Korrik 22 ditë më parë
Dhehrbdbbddhs
Katastrof albania
Katastrof albania 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/y6SYzqFmobqspZM
Marjana Prenga
Marjana Prenga 22 ditë më parë
🌟🌟❤️❤️
Jona Jonajona
Jona Jonajona 22 ditë më parë
Kjo antonela ngjan si ato plakat e viteve 90
Albana Demaj
Albana Demaj 22 ditë më parë
Bobo ti je dielli vet na e shpifi kjo me ate trupin si grua 6o vjeçe varur varur Botoks i gjallë
**** B***
**** B*** 22 ditë më parë
⭐⭐⭐⭐👑
Qeshor Korrik
Qeshor Korrik 22 ditë më parë
O yje jeni 1 cifti me i mir ne bot edhe un i kam nuset e bukra si ledjana sa shum ju du ju rujt zoti 🙏🙏mos u paft syri keq🧿🧿ju me te mirit ne perputhen antonela esht mashtruse goc shum e keqe i rre cunat e shkret🙊🙊😝😝
Qeshor Korrik
Qeshor Korrik 22 ditë më parë
Nga peme l jeni si 👸🤴💥💥🧿🧿
Aria Xhemo
Aria Xhemo 22 ditë më parë
Sa me te pare ty edhe menjeher ndryshoj po kjo moj Ledjana eshte dashuri,shperhja Mevlos qe e do edhe me shume se vetja .Kush e ka vene re Julin si è kontrollon terrenin very protective of Mevlan pjesa e preferuar e imja.
shkendi muca
shkendi muca 21 ditë më parë
Ledjana nuk ke per te gjetur asgje here djale me te mire se Mevlani ai eshte flori dhe shume I respektuar
shkendi muca
shkendi muca 21 ditë më parë
B
MURAT YÜCE_Official
MURAT YÜCE_Official 22 ditë më parë
Ckemi miq ,ky eshte kanali im . Faleminderit qe me mbeshtesni 🥰🥰
Suzana Allmuca
Suzana Allmuca 18 ditë më parë
o Murat mbas shume fjale e vepra qe beri Sindi falja keto te voglat dhe bashkou me Sindin e jo me tjetren mire ta fha une nuk afrohem keshtu mendohu se do behesh pishman kemi kimi bashke Sindi keshtu vepro por jo e acaruar
MURAT YÜCE_Official
MURAT YÜCE_Official 22 ditë më parë
Ckemi miq ,ky eshte kanali im . Faleminderit qe me mbeshtesni 🥰🥰
Nadire Broli
Nadire Broli 22 ditë më parë
marshalla zoti gjoft me ju gjith jetes pacit gjith te mirat e kesaj bote ju ka bo zoti per njeri tjerin qe po dilni cift per muajin e shejt te ramazonit
Kostas Bmx
Kostas Bmx 22 ditë më parë
Musie is ylle 👩‍❤️‍💋‍👨💋🧡🥰👏💔❣️❤️⭐💓💘💓💙
Merite Muhaxheri
Merite Muhaxheri 22 ditë më parë
Dilni ma se bajat jeni bo
Merite Muhaxheri
Merite Muhaxheri 22 ditë më parë
Auuu fort e bukur
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
🤩💓💓ha Morì Antonels Mevlanin Ledjana
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
Noshta mund perfundojn bashke per me bene me Shum sukses
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
Ishte edhe nje Puthjee
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
Esterno rromatike
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
Kta dojn me ba vidioklip bashke mi sa 🤩😜🎤🎤🎶🎹🎹🎛️📺📺📺
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 22 ditë më parë
Ne dashuni edhe me vjedh puthje sesht keq esht bash mire,me nje person we del ne takime Meulani po nxiton sepse vajzat jan ne fillim te karrieres
Suzana Cinari
Suzana Cinari 20 ditë më parë
Jeni yje lediana mbaje fortmevlanin se è duan gjithe gocat e shqnipeirise shprehi dashur
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri 22 ditë më parë
Kta dojn me ba spektakel 😅 furbacioniii💓💓
Itz_siba
Itz_siba 22 ditë më parë
Shum te mir jeni e kam pa tre her takimin tuaj ju uroj fat 👩‍⚕️🤵💏⭐⭐🍾🥂
Denis Goce
Denis Goce 22 ditë më parë
Mevlani eshte alamet djali mos e lejo te ta marin ledjana
Jonh Teth
Jonh Teth 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/talo0Juiaa6tf6TP
Aidas Merz
Aidas Merz 22 ditë më parë
Sa mire me ne fund Lediana & Mevlani 💟❤💞☀️🧿👸🏼💍🤴🍒🍇🍬🍓🤗🤗🍀🍀🙏🙏🧿
Lyrics
Lyrics 22 ditë më parë
Ledjana do ket pir cajin
MONIKA KOS
MONIKA KOS 22 ditë më parë
Mevlan shkoni shume si cifte se jeni te dy te edukuar duket qe eshte femer e regudhte jo si ajo Antonela eshte pa edukate
Florjan Pata
Florjan Pata 22 ditë më parë
Sa t mir
yani yani
yani yani 22 ditë më parë
Pershendetje a mut tme thot dikush cfar vendi e kan ber klipin Ledjana ....dhe Mevlani pasi qenka nje vend shum i bukur ...
aleks aleks
aleks aleks 22 ditë më parë
Si mut rri antonela tani Qe kur i tha melvani kur fls un qepe😂😂😂😂
Sefer Knap
Sefer Knap 22 ditë më parë
👑👑MEVLI&LEDIJ 👑👫👫👫💟💟💟💟💟💟💟💟URIME JENI👍👍👫 DASHURIJA ZEMRA E FAMILJEVE E TE POPLIT SHQIPTAR KENI DASHURIJ TE PA HARUSHME U DESHIROJM SHENDET E DASHURI❤👫💟👍👍
sanije popovic
sanije popovic 23 ditë më parë
Oooo lediana ty tepaska lekund nana ne djep etepaska kendue nina nana ne djep te arit ti mu bash nusja Mevlanit 👍❤️❤️❤️❤️
Du Si
Du Si 23 ditë më parë
Oi SINDI nuk te kuptoj tallenn ato rrugacet me ty dhe ti Wendron aty. Ate here me FAL je budallcke qe rri aty me ate mjedis. Dhe nje here me FAL . Ruaj respekt per ty largohu te lutem.Kam moshen e babit tend prandaj mos me keq kupto.
Mevlan Shaba_OFFICIAL
Mevlan Shaba_OFFICIAL 23 ditë më parë
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen 🙏 kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe 🥰😍
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 22 ditë më parë
Mevlani po ban shum per femrat ,dhe ajo nuk duhet te jet pjes e vazhdimit te nje tempulli te tille ,sepse duhet qe femrat te bejn me shum per djemt e tille ne programe qe jan yje te vertete te popullit shqiptare.
mimoza zhaka
mimoza zhaka 22 ditë më parë
Je shum i mire lumnena qe te ka ber shu e mire dhe Ledjana uroj lumturi
Mevlan Shaba_OFFICIAL
Mevlan Shaba_OFFICIAL 23 ditë më parë
Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen 🙏 kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe 🥰😍
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra 7 ditë më parë
Ok
Ramadan Selmani
Ramadan Selmani 17 ditë më parë
@Bosnaa Bosanceros 😡😡😕😉😈😅☺😅😆😣😣😰😰😩😷😲😷😲😰😲😰😲😷😰😲😰😮😲😑😰😷😱😷😰😡😣😣
Bosnaa Bosanceros
Bosnaa Bosanceros 22 ditë më parë
Ma budalle se Andi i pejes ska ne skene te Perputhejes
Kaman Feka
Kaman Feka 23 ditë më parë
kjo antonela na e shpifi
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati 23 ditë më parë
Mashalla te dyt
Per Femijet
Per Femijet 23 ditë më parë
Mevlani ka marr pasaporte te Kosoves, spese vetem si Kosovar mundesh me rremby puthje aty. 😄 🤣 😂
Donika Gashi
Donika Gashi 23 ditë më parë
10:54 o Mevlaaannn🥺🥰
Emine Ademi
Emine Ademi 23 ditë më parë
Bravo mevlan shum mir ja bëre qe ja urove muslimane mujin e ramazanit ☺
Astrit Cela
Astrit Cela 22 ditë më parë
i kapë të gjitha problemet Mevlani që uroi myslimanët është i gjithanshëm
Lizabeth Lori
Lizabeth Lori 23 ditë më parë
Lediana Te lutem mos shto me Botox se Te dolen buzet permbi hunde , keshtu je alamet femre , Por mos tepro me jeto Botox
Përputhen aplikacioni
Përputhen aplikacioni 23 ditë më parë
Ikja e Sindit almores.info/rock/video/3oSYnKVpmtOdfZc
Shqipe Shqipe
Shqipe Shqipe 23 ditë më parë
O Zot sa te embel qe jeni 🧿 uroj t jeni gjithmon t lumtur qe tri here e shoh ket takim t juajin ta shoh ter naten nuk ngopem 🌟❤️🇽🇰🇩🇪
Donika Gjuzi
Donika Gjuzi 23 ditë më parë
M🧡L🧡🌹⭐
Gerti Demiri
Gerti Demiri 23 ditë më parë
Mevlani me ledjanen jan nju cift shum i bukur ishalla dalin bashk nga progami
Antonela Berisha
Antonela Berisha 23 ditë më parë
Pershendetje te gjitheve ju falenderoj perzemersisht per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im 😊 i youtubit ju lutem me beni subscribe 🙏 zoti ju bekoft
Dashurije Cocaj
Dashurije Cocaj 22 ditë më parë
Q1
lule bukur
lule bukur 23 ditë më parë
Shume te bukur te dy Shkoni shume
Rinora Metaj
Rinora Metaj 23 ditë më parë
Ledjan,Mevlan❤️❤️💝💝👨‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨👩‍❤️‍💋‍👨💖💖❤️❤️💝💝
marieta murcaj
marieta murcaj 23 ditë më parë
Sieti belli come il sole tantissimi auguri ❤️❤️
meti mile
meti mile 23 ditë më parë
Shum te mir jeni dhe te bukur buzeqesh gjithmon ledjana ❤❤
Arjol Leka
Arjol Leka 23 ditë më parë
Bravo jini shume te mire
Suzana Myrtezaj
Suzana Myrtezaj 23 ditë më parë
Sa e shemtuar Antonela fytyren si kale
Valbona Gruber
Valbona Gruber 23 ditë më parë
😂😂😂 o Antonela qfar reklame ben dihet qe genjen krejtsisht te pyten krejt shoqria per qajin o bo bo 😂😂😂😂
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 724 mijë
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,9 mln
Irkenc Hyka - Maria ( Official Video )
2:40
UnixMusic
Shikime 724 mijë
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 2,9 mln
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22
Rich Gamer vs Broke Gamer
10:38
Troom Oki Toki
Shikime 3,9 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm
2:31:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 4,7 mln