Mevlan Shabës i vjedhin identitetin

  Shikime 287,995

RTV KLAN

14 ditë më parë


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
eli el
eli el 10 orë më parë
Elmazi nga kavaja 🤣🤣🤣🤣👏👏
Enea Alcani
Enea Alcani Ditë më parë
Mevjani 1-ish
Arta Prendi
Arta Prendi 2 ditë më parë
Shum bukur bravo 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Bledjan Kurti
Bledjan Kurti 2 ditë më parë
Njesh je o egi
Emanuel Tabaku
Emanuel Tabaku 3 ditë më parë
Imituesi i mevlan shabes 😂
Baby  Nefeli
Baby Nefeli 3 ditë më parë
Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy ☺️
HASTA LA VISTA KS
HASTA LA VISTA KS 4 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ohhh vdiqa ore😂😂😂😂😂
Emilio Prenga
Emilio Prenga 6 ditë më parë
Edhe pse kjo loja e perputhen me skenar dhe me fantazi te regjizorve.. Ky Quni doli me I talentuari dhe me I thjeshti... Ta bafte zoti mare.
fanatics tirona
fanatics tirona 6 ditë më parë
Paske views ne yt paske fansa gjith andej por per 2mij euro tbj te kendosh si bilbil kendej -Dmk😁
1k Subscribers before august 😳
1k Subscribers before august 😳 6 ditë më parë
😂😂😂😂
Elvira Aga
Elvira Aga 7 ditë më parë
mevli eshte super mevli i vertet
banga gem
banga gem 8 ditë më parë
🐇⛷⛷⛷⛷⛷🏂🙀
mirjana Kaja
mirjana Kaja 9 ditë më parë
Shaba
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania 9 ditë më parë
🤣🤣🤣🔥
Ολγα Βεις
Ολγα Βεις 9 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Blersida Norja
Blersida Norja 9 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤
Besie Visha
Besie Visha 10 ditë më parë
nuk e ben dot Mevlanin imito ndonje tjeter ai eshte yll.
centrale bishtikalldremit
centrale bishtikalldremit 10 ditë më parë
Hahaha edhe kur te pjerdhesh do ri mbrapa teje e fort kjo
Mira P
Mira P 10 ditë më parë
Aktori qe luan Mevlanin me i miriiii
Stefi Kreka
Stefi Kreka 10 ditë më parë
Ku u be dhe ky fshatari
Vera Muho
Vera Muho 10 ditë më parë
Hahaha
Aria Xhemo
Aria Xhemo 10 ditë më parë
Mevlani sulltani.
Eva Evisa
Eva Evisa 10 ditë më parë
Lotëëëëë
Ana Geci
Ana Geci 10 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
dajana laska
dajana laska 10 ditë më parë
Ja mori që ja mori edhe 1000 € 😀😀😀
Perparim Gashi
Perparim Gashi 10 ditë më parë
😂😂😂😂
tv
tv 10 ditë më parë
😂😂😂😂
Aa Bb
Aa Bb 10 ditë më parë
Hahahaha lot
Aferdita Duka
Aferdita Duka 10 ditë më parë
😘🤩😍
Julian Fier
Julian Fier 10 ditë më parë
Ohhhh mevlanshabaa je i madh prz 🥺🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥
Julian Fier
Julian Fier 10 ditë më parë
Jo mo jo hahahahah lottttt 🤣🤣🤣🤣🤣
Marina Ruci
Marina Ruci 11 ditë më parë
o visjan e ke ber shum bukur rolin bravo
Joanna Usa
Joanna Usa 11 ditë më parë
Edhe Kunedit sa emisione tjera perputhen te behen Mevlani do Te mbetet 1 shi pa diskutim ,Repsect Mevlan 👍
Mile Mile
Mile Mile 11 ditë më parë
Je yll mevlo suksese
Rate Respi
Rate Respi 11 ditë më parë
Hahahah edhe Kur t pjerdh mrapa Teje hahahaha
Eleni Menemeni
Eleni Menemeni 11 ditë më parë
Na hapet barkun... mevlani kengetar..
C Alb
C Alb 10 ditë më parë
E para se te hynte ne Perputhen kengetar ishte s’ka ndonje gje wow, te tjeret u ben me vone
Lindita Prencja
Lindita Prencja 11 ditë më parë
😄😄😄o zot sa bukur e ka lujt Visjani👏👍
Bertan Bera
Bertan Bera 11 ditë më parë
Hi hi this morning is your appointment with your family today and your schedule is going well with 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😙😜😜😜😜😜😜😜 of a British Columbia in which the American 🇺🇸 of a series of a major political and economic revolution that led to a o century old city to the north end of a p the new update and it is yo
Abc Def
Abc Def 11 ditë më parë
😂😂😂o Mvlan sa i mir qe je kudo ja del me sukses ,
Albana Velaj
Albana Velaj 11 ditë më parë
👏👏👏
iamkida
iamkida 11 ditë më parë
mevlani e meriton famen
Yllka Malo
Yllka Malo 12 ditë më parë
Sa te medhej jane
Marie Pepa
Marie Pepa 12 ditë më parë
😂
next next
next next 12 ditë më parë
Kur u bone dhe ti more bythgris me lujt me lek qe deri dje ke la banjot e gjetmanise. Po sa tkesh ket popull budall qe te klikon ty tu kendu me autotune e nuk klikojne kengetaret e vertete por klikojne baxhelkat si ana e melisa e gomaret si ty ne rregull jeni
Aldahysenaj gokgoz
Aldahysenaj gokgoz 12 ditë më parë
Super aktor👏👏👏
Blerta Rizo
Blerta Rizo 12 ditë më parë
Bravo Mevlan
Nomi Sinani
Nomi Sinani 12 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa te mir te dy
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 12 ditë më parë
Mevlan gruaja🤣
Durres Durres
Durres Durres 12 ditë më parë
O katnar Kavaje...a ta keqen e cunit ere ta keqen, je mret je. Zoti ta pruft mara ishallah e cuno, ene me i nuse ishallah.
Lela M
Lela M 12 ditë më parë
Soooo Funnnny 😍 ❤️ ❤️
Prizren 123
Prizren 123 12 ditë më parë
Uuuu vdiqa tujqesh 🤣🤣🤣🤣👍
Naile Temq
Naile Temq 12 ditë më parë
Mevlani 👍👍👍👍👍
berti97
berti97 12 ditë më parë
Bravo 👏 mevlan por edhe visjani super aktor
E Kam Me Vete
E Kam Me Vete 12 ditë më parë
Ahahahahhaha Mevlani koncerte. Fundi botes ahahhaha ahahha vdiqaaaa
Elo Kot
Elo Kot 12 ditë më parë
Nuk e di pse e dun kaq shum njerezit ore ket mashtrus se jan bo te famshem edhe 1 njeri ma merr menja se nuk e ndihmojne
Aldo B
Aldo B 12 ditë më parë
Ca nenkupton me mashtrues ti o plak? Kujt i ka vjedh ky qe osht mashtrues, me punen e vet ka arrit aty ku ka arrit e po mos te shaje ti rob neper komente me siguri do arrije dhe ti ma nalt se ai. Mashtrues jane ata qe te vjedhin taksat ty perdit jo Mevlani qe ska asnji ndikim ne jeten tonde
Vlore Vlora
Vlore Vlora 12 ditë më parë
😅😅😅😅😅😅😅😅
Ardian Cela
Ardian Cela 12 ditë më parë
Sa mire aktron Mevlani 👏🏻😉
Bledialroed PSN
Bledialroed PSN 4 ditë më parë
Ka eksperienc ne perthithen
Gaming Albania
Gaming Albania 7 ditë më parë
po karin po
Klarisa
Klarisa 8 ditë më parë
E ka pergatit olsa ate. Dipllom e fort ajo
Naim Hoxhaj
Naim Hoxhaj 10 ditë më parë
Uuaa po ai edhe ne perputhen aktronte
sofia carson
sofia carson 11 ditë më parë
Esht mesu ai
Mitro Dedi
Mitro Dedi 12 ditë më parë
Mevlan djali nuk duhet te jesh kaq i mir se ta marin njerzit per dobesi
Jasharaj J
Jasharaj J 12 ditë më parë
😍😍😍
Ada Copani
Ada Copani 12 ditë më parë
Mevlani
Francesko Voka
Francesko Voka 12 ditë më parë
Sa ngjankan😅😅
Atid Itarba
Atid Itarba 13 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐😍😍
S C
S C 13 ditë më parë
Sa bukur e ka thon - Surrati jot Mevlani🤣🤣🤣😂😂🤍🤍🤍
Eli
Eli 13 ditë më parë
😅😅😅 nice Sulltani esht I pa zevendesushem
Dioleta Gashi
Dioleta Gashi 13 ditë më parë
Bravo Mevlan je djal dukat suksese ne jet dhe gjith tmirat e botes
Sabah Stena
Sabah Stena 7 ditë më parë
Cfar bravot more haha ?
barumbadum
barumbadum 13 ditë më parë
Sa pergjajne!!!!
edmond beqiri
edmond beqiri 13 ditë më parë
Te don ekrani byrazer. Me thjeshtesin tende ke fituar zemrat e shume shqiptareve. Suksese o Mret
Mile_d 2020
Mile_d 2020 6 ditë më parë
Cfare i ofron publikut ky mevlani?
Lati Prezja
Lati Prezja 13 ditë më parë
Hahaaaa sa kom qesh
Lati Prezja
Lati Prezja 13 ditë më parë
Bo se pash mzuri gjumi .spash mevlanin yll bote
Lati Prezja
Lati Prezja 13 ditë më parë
Haahaa sa bukur
Maida's Channel
Maida's Channel 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Gjergj Doci
Gjergj Doci 13 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Marie Merkuri
Marie Merkuri 13 ditë më parë
Mevlani ka lezet kudo qe shkon 😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Zylfije Jusufi
Zylfije Jusufi 13 ditë më parë
😂😂😂😂
K L
K L 13 ditë më parë
Komedia shipetare (sidomos e Klanit )ne ZI. Komedia pret nga Mevlan tallavaja.Pse ben 2000 euro ne shfaqje Mevlan tallavaja ? Zot na ndihmo!!!
K L
K L 11 ditë më parë
Tallavaja gjithmone do kete PEEP te madh ne veshet e njerzve qe dine ceshte muzika dhe komedia e denje. Vazdoni me Mevlanin tani se e ka hapur telefonin.😀
Nimet Beqo
Nimet Beqo 11 ditë më parë
Piiiip ! Personi që kërkoni e ka fikur telefonin Piiiip !
Alberta Alameti
Alberta Alameti 13 ditë më parë
M. 🤲🏽🤣😂🤣🤣🥰
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha 13 ditë më parë
Hahahahahahs o sa mire po te njejt shum interesant si ngjajn po shume
Shpetim Gjuzi
Shpetim Gjuzi 13 ditë më parë
Hahaha 👍👍👍👍👍
E H
E H 13 ditë më parë
Nuk e kuptoj pse te Per’puthen gjithmone jane diskutuar si te pashem Andi 1-2, Fationi, Atdheu, etj ndersa ky jo. Mua ky me eshte dukur me terheqesi gjithmone, vec çalonte ne veshje, po e ka per syrin e keq😂
Mile_d 2020
Mile_d 2020 6 ditë më parë
Qenka bere gabimi jetes qe nuk eshte diskutuar ky si i pashem..! hahah Po cfare thua o njeri ky paska ngelur halli i shqiptareve tani? Sa poshte kemi rene si popull.
Durres Durres
Durres Durres 12 ditë më parë
Po lene mi cunin se katnar kavaje e kena, ku dim ne katnart me u vesh e robo. Meqe je knej, di gjo kuja o ajo qetja afer fteres?
Erika
Erika 13 ditë më parë
Sa te bukura i ka duart Mevlani😂😜😍
Latta Security
Latta Security 10 ditë më parë
ma shpife
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi 13 ditë më parë
Hhhhhaaaaaaa
Von Ara
Von Ara 13 ditë më parë
Te rujt zoti mevlo
five stars
five stars 13 ditë më parë
Së shpejti Mevlanin do e shohim edhe tu dhan lajmet ose motin, se u rritet shikueshmëria🤪😃🤣
Visar Kastrioti
Visar Kastrioti 13 ditë më parë
Ske talent per Muzik
Erika
Erika 13 ditë më parë
Fiks si zeri i kenges eshte kur kendon ai nuk ka asnje ndryshim
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 13 ditë më parë
Elmazi 🤣
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo 13 ditë më parë
Do you know that i don't want to see no one from perputhen but for Mevlanin i have a soft spot ,i can't help i one thing Atdheu pushed Shqipe to separate Ledjanen from Mevlanin. For sure is nothing between Antonela she Mevlan .maybe a song thats all .
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo 13 ditë më parë
@G Ll do te dish cfare mendoj , mendoj qe eshte nje djale genuine por ben ca gabime si e fali kaq kollaj Antonelen qe I solli te emen ja ngrinte zerin ledjanes sipas mides .nuk duhet ta lejonte pet hatrin e kohës se shpenzuar me Ledjanen.
G Ll
G Ll 13 ditë më parë
You think so about this???
Edlira Hoxha
Edlira Hoxha 13 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Anxhi M
Anxhi M 13 ditë më parë
Mevlani: Jam femije i vetem 2 motrat e vellai i Mevlit: Left the chat😂 *Gjithsesi yll bote eshte*
Dritan Kalia
Dritan Kalia 12 ditë më parë
Gjithsesi eshte skec 🤪
lume Xhylani
lume Xhylani 13 ditë më parë
Rrespekte pèr mevlani esht djal flori
lume Xhylani
lume Xhylani 13 ditë më parë
Sa bukur
Nok Jaku
Nok Jaku 12 ditë më parë
Si rrushe qenke zemer
High Class
High Class 13 ditë më parë
Lot
Baby Girl
Baby Girl 13 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Giulia Giulia
Giulia Giulia 13 ditë më parë
Ma kput shpirtin ky Mevlani kur e shoh 😢🤣
Fred Taker
Fred Taker 11 ditë më parë
Ta kput shpirtin me gje tjeter ty pjeshke🍆🍆
Mehmet Kosova
Mehmet Kosova 13 ditë më parë
Mevli baba
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 13 ditë më parë
Mevlani😊😍😍❤👌👍
Tani Hoxha
Tani Hoxha 13 ditë më parë
O zotttt mevlan sa i mir
Paris Hatzigeorgiou
Paris Hatzigeorgiou 13 ditë më parë
Sa bukur e paskit bo 🤣🤣🤣
Shyhret 123
Shyhret 123 13 ditë më parë
kukuuu bre deka o Mevlan ruju se rrezik koka ky 👉kopija Mevlani hahaha😂😂😂😂
Eriselda Dervishi
Eriselda Dervishi 13 ditë më parë
Yll boteeee Mevlani🌟🤩
Eris Karreci
Eris Karreci 8 ditë më parë
lene mo... do lejm koken per te... e pik e zez cna ka gjet
C Alb
C Alb 13 ditë më parë
Sa king Mevli ketu. Kamerat e Topit nuk e nxjerrin kaq king😂
Erika
Erika 13 ditë më parë
E kane zbukuru me mire keta te Klanit e te mendosh qe ky eshte 1000 here me i mire live 😂
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë
Bar Fati qeras shokun
9:29
RTV KLAN
Shikime 88 mijë
Klanifornia - Abaz69 dhe Profesor Thimi
11:45
Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin
7:33
Portokalli, 23 Maj 2021 - 2 Policat ( Mamaja e revoltuar )
6:00
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Shyhrete Behluli & Gold AG - Perhajr Gjyshe
5:06
Shyhrete Behluli
Shikime 1,7 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Grido - SJE KON ME MU (Prod by TH£ZOO)
2:49
OfficialGrido
Shikime 115 mijë