Merita Burrniku - Kjo Shami

  Shikime 701,846

Produksioni XIMI

Onair Media - smarturl.it/Onair.Media

Follow Produksioni Ximi on…
FB: smarturl.it/XimiFB
IG: smarturl.it/XimiIG
Subscribe: smarturl.it/XimiSub

Text: Kreshnik Avdiu
Ork: Agon Neziri
Video: RGB Entertainment

Executive Producer: Prod. XIMI
Contact: +38344324236

© \u0026 ℗ Produksioni Ximi \u0026 Onair Media. All Rights Reserved

Komente
Suhejla Ajeti
Suhejla Ajeti Muaj më parë
TEKSTI: Un' jam një prej juve Jam njëra prej nesh Pse njerëz të dashur po qoheni pesh' Pse e mbaj shamin' Kujt po i pengon? Veq një urdhër t'Zotit Po e respektoj... Modestia ime - mbulesa që mbaj Askënd nuk e fyej Askënd nuk e shaj Në botën e jashtme Askujt si pengon Pse dikujt tek ne Nuk po i konvenon Reff... 2X Kjo shami askënd nuk e vret Pse e mbajj...s'bahet kijamet Kjo shami nuk shkakton ilet Nuk ësht' smundje që dikujt ja ngjet Në shkollë nuk lejohem Veç pse mbaj shami E unë po privohem Nga njerz pa njerzi Çka mbaj jasht koke Pse ka shum' rëndsi Kur Zoti nga mbrenda Më dha dituri... Kjo shamia ime Ësht' një modesti Le ta din' dynjaja Edhe çdo njeri Mbulesa nuk vret Dhe as nuk lëndon ...Lëndon ai njeri Që nuk t'respekton Reff... 2X Kjo shami askënd nuk e vret Pse e mbajj...s'bahet kijamet Kjo shami nuk shkakton ilet Nuk ësht' smundje që dikujt ja ngjet
Bajrami Burhan
Bajrami Burhan 14 ditë më parë
Ja
Rinor Burniku
Rinor Burniku 14 ditë më parë
🥰🥰🥰❤❤❤👸
Rinor Burniku
Rinor Burniku 14 ditë më parë
❤❤❤❤❤🥰
Roza Azemi
Roza Azemi 17 ditë më parë
U
Rape Azra
Rape Azra 18 ditë më parë
Mashallah cfar zeri mos I degjo te tjeret shamia eshte vetem nje urdher nga zoti bravo respekte
Anea Ferizaj
Anea Ferizaj 23 orë më parë
Ilahi shum e bukur dhe mesazh shum i mir shum pi paragjykojnë myslimanët sidomos motrat tonat
GRAPI LIVE
GRAPI LIVE 2 ditë më parë
Allahu te shperblevt👍
KSF Eagles
KSF Eagles 3 ditë më parë
Nje ilahi te mire Allahu i shperbleft dhe i mbrojt motrat tona qe mbajn mbulese ne urdher islame. A e din ato njerz qe nje dite dalin para Allahut dhe dohen te arsyjeton pse e kan ndalu shamin dhe shahen njerin vetem per shami!!!
Hamide Govori
Hamide Govori 3 ditë më parë
Një Zot i madhëruar ju dhashë lumturi gjithë jetën 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Havva Sipahi
Havva Sipahi 3 ditë më parë
Amin inşallah shummm emir kjo kang te lumt per Allah sesht leht me bo shum duhet te mundohemi aminnnnn inşallah
Difa Azemi
Difa Azemi 3 ditë më parë
SHUM E BUKUR JE ALLAHU TBEKOFT
Taki Murselji
Taki Murselji 3 ditë më parë
hum emir laika♥️♥️👆👆👆
Omer Sumeja
Omer Sumeja 4 ditë më parë
te lumt motra ime veq te para knaqe Allahun e jo njerzt zemer ije ma e mira si gjithmon 👌♥️💋🤩💕
Hajrie Tahiri
Hajrie Tahiri 5 ditë më parë
🤲🙏❤
Spresa Mehemeti
Spresa Mehemeti 6 ditë më parë
Allahu te rujt respekt 💝💝💝
Elinda Dobraj
Elinda Dobraj 6 ditë më parë
Oh mashalla Qfar kenge e bukur zeri yt Merita engjellor te bekoft Allahu princess je yll 🌟💖
Sera Kenan
Sera Kenan 6 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💖❤💖💖😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🌹🌹🌹😭😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🌷🌹🌹😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤☝️☝️🤲🕋❤❤❤❤😭😭😭😭😭😭😭😭😭po
Milaim Sinani
Milaim Sinani 7 ditë më parë
❤❤❤❤😇😇😇😊❤❤❤
Zelfie Zabeli
Zelfie Zabeli 7 ditë më parë
Shum e mir bravo 👏 kenga shum e mire ❤🤍🙏
Artist Skenderi
Artist Skenderi 7 ditë më parë
Te lumte moter
Behxhet Dardha
Behxhet Dardha 7 ditë më parë
Nuk ka faj shamija. Po qato grupet islamike ne arabi
Rumejsa Nuiu
Rumejsa Nuiu 7 ditë më parë
Mashsllah🤲🤲🤲🤲😘👍❤️
anesa amra
anesa amra 8 ditë më parë
O zot kur e ndëgjoj ma kënaq shpirtin
Fatbardha Ibishi
Fatbardha Ibishi 9 ditë më parë
Bravo Allahu ka mej ndeshku ata qe jon ku der ligjit te allahit
imreta bisljimi
imreta bisljimi 9 ditë më parë
💗💖💛💛🤝👍
striving for jannah
striving for jannah 10 ditë më parë
Kjo kenge me prek thell ne zemer💔...Kam 7 muaj qe e kam vendosur shamin, dhe qe atehere prinderit i kan shkeputur komplet lidhjet me mu 😔😔😔😢💔💔. Por Elhamdulilah ☝🏼🤲🏻 Allahu nuk sprovon jasht kapacitetit e njeriut. ❤️❤️🌹🕊
striving for jannah
striving for jannah 3 ditë më parë
@Blerina Teranaj moter te kam derguar ftes ne Instagram quhem umm.anaya nuk e Di nqfs je ti apo jo por nqfs ke deshir ma prano ftesen inshallah ✨
striving for jannah
striving for jannah 3 ditë më parë
@Blerina Teranaj Amin e dashur! Subhanallah!!! Me ke rengjithur mishin pz. Inshallah eshte me mire tashi! Duhet te bejme sa me shume dua qe Allahu te ua zbut zemren prinderve tan dhe qe te udhezohen. 😢😢❤️
Blerina Teranaj
Blerina Teranaj 3 ditë më parë
@striving for jannah Allahu na i udhezofte prindrit tane ua hapte zemren, nena ime pesoi goditje ne zemr vetem se vura mbulesen por elhamdulilah eshte permisuar. Ne na ngelet vetem bejme dua per prindrit tane qe te udhezohen🥲
striving for jannah
striving for jannah 3 ditë më parë
@Blerina Teranaj mashallah sa e lumtur qe jam per ty moter. Amin për fjalet e mira. Zoti te shperbleft me xhenetul firdeus 🌹🌹❤️❤️
striving for jannah
striving for jannah 3 ditë më parë
@nita I alejkum selam faleminderit moter
regjep Bytyqi
regjep Bytyqi 10 ditë më parë
👍
samet lloka
samet lloka 10 ditë më parë
Kjo shami asnjë nuk e vret
Besir Karemani
Besir Karemani 11 ditë më parë
☝️❤️
Ajra Aliji
Ajra Aliji 11 ditë më parë
❤️❤️
Hanife Ceka
Hanife Ceka 12 ditë më parë
Te lumt moter na knaqe me zerin shuum te embel
Kasim Bytyqi
Kasim Bytyqi 12 ditë më parë
👍👍👩‍🚀👩‍🚀💖💖💓💓💓💓💓
Zana Salihu
Zana Salihu 12 ditë më parë
Shum ilahi e bukur mashalla
remi remi
remi remi 12 ditë më parë
😍😍😍
Albiona Beqiri
Albiona Beqiri 12 ditë më parë
Aleja Burrniku
Aleja Burrniku 13 ditë më parë
Bravo Merita😍😍😍😍❤️❤️
Klodiana Qinami
Klodiana Qinami 14 ditë më parë
O zot cfare fjalesh me kuptim 🥺🥺 super ze cdo fjale te rencethse 🤲🤲
hanife krasniqi
hanife krasniqi 16 ditë më parë
o zot sa bukur zoti te ndihmoft e te shperbleft
video editor
video editor 16 ditë më parë
te lumt goja veq vazhdo me ilahi
Dura Elvane
Dura Elvane 16 ditë më parë
Amin jarrabih te gjithve allahu nah mundesoft te jemi me shamih
Valbone Krasniqi
Valbone Krasniqi 17 ditë më parë
Allahu te mishiroft moter jam kenaqur se dota mbaj Edhe un 🕋🤲
Fahri Saramati
Fahri Saramati 17 ditë më parë
Teksti shum i bukur , sikur te mos kishte fare instrumente do te ishte maa shaa Allah
Rami Azemi
Rami Azemi 18 ditë më parë
Zoti ju rujt dhasht Zoti qe gjith femrat muslimane ta zbatojn urdhnin e Zotit
Mimoza Veseli
Mimoza Veseli 18 ditë më parë
Marshalla ♥️❤♥️❤♥️💖💖❤♥️❤💖❤🥰
Remzie Koraqi
Remzie Koraqi 18 ditë më parë
MA ShAA Allah,Merit te lumt ,Je e mrekullushme me ket ze te bekuar nga zoti,veq vazhdo suksese na knaqe shpirtin???????????
Elsa Haskurti
Elsa Haskurti 18 ditë më parë
Ilahi me muzike 🤦‍♀️
Nurten Bajramovska
Nurten Bajramovska 19 ditë më parë
💚💚💚💚💚👍👍👍👍
Annita Nita
Annita Nita 20 ditë më parë
BRAVOO T'LUMT GOJA 👏👏👏 ☝️☝️☝️ ❤❤❤😍
Ibrahim Neziri
Ibrahim Neziri 21 ditë më parë
Allahu të shpërbleftë,,,
Miranda shkallina
Miranda shkallina 21 ditë më parë
😇😇😇🥰🇦🇱🤲🤲🇸🇩
Ajten Qamili
Ajten Qamili 21 ditë më parë
Të lumtë goja!
Abibe Demiri
Abibe Demiri 21 ditë më parë
😭😭😭😭😇😇😇😇😭😭😭😇😇😇🤲🏻🤲🏼🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ljatif Maksuti
Ljatif Maksuti 21 ditë më parë
Allahu ju rujt juve motrav aty ku ka motra me shamija atyve qe ipengon shamija allahu ja mshellt syt allahu idenoft ata qe jon kodra shamis jarabi
hyle spahija
hyle spahija 21 ditë më parë
shum e mir ilahija
Bekim Kadriu
Bekim Kadriu 21 ditë më parë
Nuk Do ta Harroj kurr Kit keng 😍😍
Fadile Rama
Fadile Rama 22 ditë më parë
Ishalla zoti ju rujt te 2 vajzabe💗❤❤❤❤💗
G Kristel
G Kristel 22 ditë më parë
❤❤❤❤❤🎀🎀🎀🎀🎀🎀😻🤩
Metie Peci
Metie Peci 22 ditë më parë
Allahu te shperbleft sa bukur
Perparim Bajrami
Perparim Bajrami 22 ditë më parë
sum emir kjo ilahi alau terujt me familje
Hanife Alaj
Hanife Alaj 23 ditë më parë
Tash tre vite e mbaj mbulesën. Fëmijët e mi më kan ndihmuar shumë, duke më dhën guxim dhe kurajo për ta vënduar. Kam fatin që jetoj në Hamburg dhe nuk kam pas pengesa as në punë apo dikund tjetër. Jam shumë e lumtur dhe e falenderoj shumë Allahun që ma mundësoj mbulesën. Mbulesa ime është kurora ime që më afron edhe më shumë tek Allahu Teala.
UNICORN ps ,s
UNICORN ps ,s 23 ditë më parë
Shum ilahi e bukur ♥️♥️
Nobody
Nobody 23 ditë më parë
Lumet ju qe jeni te mbuluara edhe un kam shum qef mu mbulu po po kam pengesa😭 Ahh Allah ma mundeso edhe mua qe te jem ne kete mes te motrave te mia te mbuluara e te devotshme😓🤲🏻💖
Driton Sulejmani
Driton Sulejmani 25 ditë më parë
😀😀
bela alana
bela alana 25 ditë më parë
Zoti te shperbleft inshaAllah moter muslimane tlumt goja Zoti ma mundesoft dhe mu sa ma pare ta mbaje inshaAllah🤲🤲☝️☝️
Nobody
Nobody 23 ditë më parë
Amin moter edhe mu edhe ty na mundsoft sa me shpejt Allahu inshaAllah😔🤲🏻
Esmere3 Hoti
Esmere3 Hoti 25 ditë më parë
🤲🤲🤲🤲❤🌹
Medina Kelmendi
Medina Kelmendi 25 ditë më parë
Mashallah zeri i mrekullueshen ,allahu te shperbleft per gjithe kete ilahi qe po i qet,kjo ilahi qka thua eshte shume vertet allahu te shperbleft me xhenet❤🤲
Dashurije Bajrami
Dashurije Bajrami 26 ditë më parë
Lumt je dhum e mir
Kurani Shqip
Kurani Shqip 26 ditë më parë
🏅🎖🏆🥇🏵🕋🕌
Kurani Shqip
Kurani Shqip 26 ditë më parë
📿🧕🏻👑🌈✨
Mimoza Veseli
Mimoza Veseli 26 ditë më parë
Marshalla ♥️♥️❤😍🥰🥰💖💖💖
Fitnete Jashari
Fitnete Jashari 26 ditë më parë
As shteti Gjerman nuk e ndalon Shamin a n Kosove kjo pengon, Subhanallah Inshallah tash e mbas rregullohet ligji me pushtetart e rinje.
Nobody
Nobody 23 ditë më parë
Allahumme amin😔🤲🏻
anea gjonaj
anea gjonaj 26 ditë më parë
😍😍
Eljesa Zehra
Eljesa Zehra 27 ditë më parë
Allahu ja mundosoft gjithve motrave dhe grave ♥️❤️❤️❤️💙💙🤍🤍
Eljesa Zehra
Eljesa Zehra 27 ditë më parë
Shumm shumm ilahi ebukr nuk kam degjuar asnje her kesi ilahije allahu te bekoftt❤️❤️❤️🤍🤍🤍
cpIlala Lalala
cpIlala Lalala 27 ditë më parë
Allahu te ruajt ty
cpIlala Lalala
cpIlala Lalala 27 ditë më parë
Sa e bukur kjo ilahi❤️😍😘
gjuljana marku
gjuljana marku 27 ditë më parë
Unë i përkas besimit katolik ama këtë ilahinë nuk ngopem duke e dëgjuar.E ëmbël çdo fjalë dhe mbi të gjitha e dua mesazhin që kjo ilahi përcjell .Njerëzit janë të lirë në besimin e tyre dhe ne nuk jemi askush të paragjykojmë thjeshtë duhet të respektojmë besimin e tjetrit fundja një Zot kemi të gjithë . 🙏🏼🤲
Arben Gashi
Arben Gashi 9 ditë më parë
Rrespekt perju zoti ju rujt sikur te ishin njerzit sikur ti neper bot 1001000 telash ishin ma pak
Melehat Samir
Melehat Samir 27 ditë më parë
O zott qfar zeri ♥️😭🤲🤲
Kurani Shqip
Kurani Shqip 27 ditë më parë
Allahi kabull ramazanin amin
Kurani Shqip
Kurani Shqip 27 ditë më parë
Egzofsch bajramin
Kurani Shqip
Kurani Shqip 27 ditë më parë
Allahi tamunsoft amin
Kurani Shqip
Kurani Shqip 27 ditë më parë
Allahi terujt💝📿💖
Kurani Shqip
Kurani Shqip 27 ditë më parë
Maschalla🤲🏻❤️
Min Azi
Min Azi 28 ditë më parë
Mashaa Allah..Allahi te rujt sepse shum njerz edhe akuzojn..
Pamela Beqiri
Pamela Beqiri 28 ditë më parë
🥰
yuoop noke
yuoop noke 28 ditë më parë
Mashallah motër Allahi të baft të hajrit oj hyria e dunjas 🥰✨✨
ismete I
ismete I 29 ditë më parë
Faleminderit ZOT qe me ke udhëzuar te mbulohen para disa viteve dhe asnjë herë nuk jam be pishman..paragjykimet skan pas te ndalur por une as qe ua kam vu veshin se qa thonin..me rendesi ALLAHU te jet i kenaqur me mua dhe me gjithë muslimanët e devotshëm anembanë botës 🤲🤲🤲🤲
sokin jon
sokin jon 29 ditë më parë
Elhamdulila motrushe Allahu te shperblefte ❤️😘😘
Sadie Stublla
Sadie Stublla Muaj më parë
Allahu te mëshiroft me këtë këng me ke Ber te qaj unë që jam e mbuluar asnjer shamia nuk më Ka sjell asnjë gjë të keqe . Por më Ka sjellur vetëm ghëra të Mira më Ka bër të jem e lumtur për gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
hasije shkreta
hasije shkreta Muaj më parë
Allahu te shperbleft kusherina jeme
king
king Muaj më parë
Shume ilahi e bukur motra jone e dashur muslimane.Edhe pse jam djale dhe nuk e kam per detyre te mbaj shami me pelqeu shume per te afermit e mi qe e mbajne,bravo suksese te metejshme dhe shpresoj te na e kenaqesh shpirtin perseri me ilahi te bukura sic i kr nxjerre gjithmone.Inshallah zoti na udhezofte ne rrugen e bukur islame,ne rrugen e diturise,ne rrugen e dinjitetit dhe te moralit qe na cojne tek vendi ku do te gjejme qetesine dhe rehatine e perjetshme te shpirtit,tek xheneti firdeus.
mmpj twod
mmpj twod 27 ditë më parë
Allahi te shperblefte dhe te nderofte moter💎👑❤
valmira asani
valmira asani Muaj më parë
Lum ato femna qe allahu ja ka mundesuar te shpetojn nga kjo bot e reshme,nga kjo jet e turpshme qe jetojm ne.Duhet te jen krenare dhe plot gezim femnat qe mbulojn trupin e tyre duke ruajtur dinitetin dhe bukurin qe zoti ja ka falur. RESPEKTE🌹
mmpj twod
mmpj twod 27 ditë më parë
Elhamdulilah qe Allahu ma mudesoj mu mbulu ket ramazan .🥰🤲❤
Naile Gashi
Naile Gashi Muaj më parë
Te lumt goja , Zoti na e mundesoft te gjitha femrave muslimane qe ta vem mbulesen .
Xh.
Xh. Muaj më parë
Falemiderit per kenge kaq te bukure 💕💕💕💕
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Kendofsh Gjithmon ishalla zoti e kanga e jote shum te reja i afron afer ALlAHT 🙏🙏se shum jan Largu pre Rruges te ZOTIT ti je PRINCESHJA e ALlAHIT 🙏❤️🇦🇱🇦🇱
Sindrit Neziri
Sindrit Neziri Muaj më parë
Sham fetar me goj be me vepra a ka muslimon ?
Remzie Koraqi
Remzie Koraqi 18 ditë më parë
MA ShAA Allah ,Merit te lumt Nje Ilahi meta knaq ,shpirtin vazhdo qushtu je ma e bukura???????.
bilinas mini
bilinas mini Muaj më parë
Mashallah Te lumt se bash e vertet esht nje keng teper e mir
Ilir Abazi
Ilir Abazi Muaj më parë
E lumja ajo moter qe e vnon shamin, allahu e ka nderu.
Jasin Bilbilaj
Jasin Bilbilaj Muaj më parë
🕋🤲💋❤😍😘🤩 masha Allah,
Kefser Veseljova
Kefser Veseljova Muaj më parë
Te ljumt goja. Naj knaqe zemrat me ket iljahi.
Silvana Gjepali
Silvana Gjepali Muaj më parë
MashaaAllah!brava
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
te lumt goja shum ilahi e qelluar Allahu jau mundesoft te gjithe atyre qe me qef presin ta mbajn shamin edhe neper shkolla edhe neper pun
Anisa Ademi
Anisa Ademi Muaj më parë
Te lumt
seiom jvony
seiom jvony Muaj më parë
Ne vajzat e kemi obligim te bulohemi te hyjm ne bules lum ajo qe ak hyr ne ket muaj te bekuar ne bules 👏👏👏👏👏
Asman Hoti
Asman Hoti Muaj më parë
Dikush lufton për të drejtat elementare, dikush lufton kundër të drejtave elementare...!🥲🥲🥲
Arta abazi
Arta abazi Muaj më parë
mashaaAllah cfar teksti te vertete prej se e kam pa kete video shume here e kam kqyr taman nga thellesia e zemres e paske knu ...asnje ilahi se ke kenduar si kete te lumt.....
Advije Ibraimi
Advije Ibraimi Muaj më parë
MashAllah Une jam 9 vjec dhe jam me mbules dhe dua ta mesoj a mund te ma dergoj dikush tekstin..... Ose ti Merita nese mund sipas mundesis
Advije Ibraimi
Advije Ibraimi Muaj më parë
Edhe mua me preku aty te shkolla Une jam nga Maqedoni dhe me lejojn me mbules Elhamdulilah Allahu u ndihmoht atyre qe ne shkolle nuk u lejohet mbulesa
Armendi & Merita - Si Hatixheja e Muhamedi
5:38
Armend Beqiri \u0026 Merita Burrniku
Shikime 1 mln
Merita Burrniku & Armend Beqiri - Ban bajram me vella
4:35
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Motrat Burrniku - Dasma Islame
3:46
Produksioni XIMI
Shikime 1 mln
Egzon Ibrahimi & Liori - Selam
4:58
PiKA
Shikime 376 mijë
Çukur'un muhteşem final galası!
31:11
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 217 mijë
Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)
3:15
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 202 mijë
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 22 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
2:59