Melisa - U kry ( Prod by.Bini Diez )

  Shikime 3,578,238

BINI DIEZ

15 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Produced - Bini Diez
Lyrics - Bini Diez & ImperiAlb
Video - Imagine Films
Choreographer - Alba Hoxha
Makeup & Hair - Arber Bytyqi
Styling - Donika Loci
Fortesa Boutique
Executive Producer - Bini Diez
#melisa #onima #diezmusic

Komente
Hulku Tv
Hulku Tv 22 minuta më parë
Flm melisa nga qeni im ❤️😍thot q ka shkarku ket kongen ntel edhe ska nevoj mo t leh naten ,rrespekt🤝
bbc lc4
bbc lc4 58 minuta më parë
Bravo melisa 😘😘😘😘
Albania Zone
Albania Zone Orë më parë
qr ska met kurv pa u bo kengtare 🤮🤮
all 4 one one 4 all
all 4 one one 4 all Orë më parë
Ka marr fund ky vend me kta super talenta qe dalin si kepurdhat helmuse mas shiut. Nje kenge me dy fjal dhe papritmas yll i estrades
Amarildo Xhyra
Amarildo Xhyra 2 orë më parë
Anxhela ne Eurovision 200k Melissa 3.5 M
Junone Ga
Junone Ga 4 orë më parë
Bellissima 😍😍😍
Fitim Zagradi
Fitim Zagradi 5 orë më parë
Ujku qimen e ndëron Melisa brekët i ngushton , I ngushton fort I ngushton se zakonin se harron herë pas here fiçin tregon. Ajo kujton se i ka hije veç veshgjati mendjen në vend ia bie. Na degjeneroi i ........!
Marsela Shoti
Marsela Shoti 6 orë më parë
Ka ndrru vendin sot e mira me te keqen,punes keqe po i thojn te mire 🥺😣😣
Andi Elezi
Andi Elezi 6 orë më parë
Pale sa veta e kan qi vec me realizu klipin edhe breket i ka lan ne studio 🤣🤣🤣
Kajla official
Kajla official 6 orë më parë
Arjani n fund këngës :moj cup mbarove? Melisa : po Arjani :mir vishe fundin tani 🤣😂😂
Klodjan Veizi
Klodjan Veizi 7 orë më parë
Obobo paska bere dhe kjo baxhella kenge . Prandaj vajti ne perputhen kjo katraura sa te merrte pak vemendje 😂😂
Momobee
Momobee 7 orë më parë
I just went straight to the comments
M G
M G 7 orë më parë
Get lost Go back to your daily job 🚦🚦🚦
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja 7 orë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ibadete Retkoceri
Ibadete Retkoceri 8 orë më parë
😍🥰😘😇
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja 8 orë më parë
vsvxvxh😂😂😂😂😙
Erjon Lushnja
Erjon Lushnja 8 orë më parë
ndbvhxbsjadysvd 😘😘😘
your nightmare
your nightmare 8 orë më parë
Melissa's voice left the chat and ofc auto tune entered the chat
Fan Vidios
Fan Vidios 8 orë më parë
U ngrit k@i u be drras vjen melisa te ma vras as ma vrau as ma preu po ne p..th i kerceu.. me falni po se mbajta dot haha
Eduart Dosku
Eduart Dosku 9 orë më parë
💖💖💖💖💖💖
Sanije Kullolli
Sanije Kullolli 9 orë më parë
👍👍👍
aldo bytyqi
aldo bytyqi 9 orë më parë
Edhe prostitutet nuk dalin kshtu. Qa esht tu ndodh me kto femra kshtu qe kan dal prej shinave.
l o
l o 9 orë më parë
Je me e bukura e perputhen❤❤❤❤❤❤❤❤💖
shkelqim bruci
shkelqim bruci 9 orë më parë
1qqqq¹qqqq¹q
Hi Lol
Hi Lol 9 orë më parë
Loredana 2.0
Arjola Shehu
Arjola Shehu 10 orë më parë
Shume bukur!⚘⚘⚘⚘
fatjon velaj
fatjon velaj 10 orë më parë
E bukur kjo genge
Gabriela Pane
Gabriela Pane 10 orë më parë
Te lumte melisa je me e zgjuara dhe balerine e shkelqyer
Megi Pojana
Megi Pojana 10 orë më parë
ma emira Melisa😍😋😍😍😍😍😍😍😍
Arianagrande grande
Arianagrande grande 11 orë më parë
😍😍😍🤩🤩🤩🤩
Eliza Shala
Eliza Shala 11 orë më parë
Bukur
Xhesika Gjokazaj
Xhesika Gjokazaj 11 orë më parë
Melis je me e mira 😘😘💖💖💙💙💛💛💚💚💕💕
Enxhi Hoxha
Enxhi Hoxha 11 orë më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Kamela Allaraj
Kamela Allaraj 12 orë më parë
Degseixjs xhe
Tima Zogu
Tima Zogu 13 orë më parë
Ata qe i vejn keq Kane te drejt
Tima Zogu
Tima Zogu 13 orë më parë
Kjo i ka ca vet getat
Kimete Jahelezi
Kimete Jahelezi 13 orë më parë
Bravo Melisa 🤗🤗
NONSTOP666 NONSTOP66
NONSTOP666 NONSTOP66 13 orë më parë
kisha 5 dit qe isha kaps sa e ndegjova e theva sifonin.
Nibba8888
Nibba8888 14 orë më parë
This song us fire🔥🔥🔥on mute
DIABLO GAMING YT
DIABLO GAMING YT 14 orë më parë
Gjysma e pi*** jasht ku po shkon kjo bot
erlim coka
erlim coka 14 orë më parë
Sa spr ntok fare
Mirela Mirela
Mirela Mirela 15 orë më parë
Sa kenge e bukur! BRAVO MELISA LLESHI💖💖💖
ori malaj
ori malaj 15 orë më parë
Bravo melisa je shum e mir
Genta Shatri
Genta Shatri 15 orë më parë
Shume bukur Melisa
Albus S
Albus S 15 orë më parë
Veq a je biiitch ska lidhje talenti zani nuk po t shkon po ta ndreq producenti....
Denisa Curaj
Denisa Curaj 15 orë më parë
Je e marr
Adivie Krrashi
Adivie Krrashi 15 orë më parë
Yirjrj
Adivie Krrashi
Adivie Krrashi 15 orë më parë
Timfiotfttrrŕ
Sa Lo
Sa Lo 15 orë më parë
Qqq1
dinore musta
dinore musta 16 orë më parë
Mos ndrro vendin se je mir po shko ndrro ate badin qe ke vesh se le nam
Kukes Alb
Kukes Alb 16 orë më parë
Skandal oj fantazem
Aferdita Marku
Aferdita Marku 16 orë më parë
A je e lidhur me Andin
free fire garena
free fire garena 17 orë më parë
Sa kot kenga 😳
Valbona Balla
Valbona Balla 17 orë më parë
A😂😃🐶🎡♥🎁⚽⚽🎱
Niti 18
Niti 18 17 orë më parë
Veq edhe gjyshi jem ka met pa u bo kengtar tash edhe aj kismet ka me hi n’estrad
Alket Fasko
Alket Fasko 17 orë më parë
Nga genta
Alket Fasko
Alket Fasko 18 orë më parë
Je si shpirt o melisa te dua pafund o shpirt o yll o flori kur te shikosh mesazhin mu pergjigj te lutem 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Songyl12 Songyl12
Songyl12 Songyl12 18 orë më parë
Zemra ime ti
Tomor Karalliu
Tomor Karalliu 18 orë më parë
Shume kenge e bukur. 3 here ne dite e degjoj😂😂😂
anxhela malaj
anxhela malaj 19 orë më parë
me beni subscribe
Mani Al
Mani Al 19 orë më parë
Nje super unlike per idiotesite qe po nxirrni nuk keni lene gje Pa nxjerre ne Ekran vetem per like e keni degjeneruar kete vend ju qifsha rracen
Merita Lleshi
Merita Lleshi 19 orë më parë
Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂
Merita Lleshi
Merita Lleshi 19 orë më parë
Po mendoj me fillu dhe un se kur ke marr ti 70k un shkoj 500k🙂
M-Alfred Mici
M-Alfred Mici 19 orë më parë
Shum bukur 👏
Bunnyface 00
Bunnyface 00 19 orë më parë
Kjo kënga më jep PTSD
Mariglen Braaho
Mariglen Braaho 19 orë më parë
9
Visi Kaso
Visi Kaso 19 orë më parë
😴😴😴😴😴😴😴😴☺☺😁
Visi Kaso
Visi Kaso 19 orë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤
Arges Sefaj
Arges Sefaj 20 orë më parë
O melisa o ylli i per puthes ❤
Dolce Gabana
Dolce Gabana 20 orë më parë
U bon tyli vk kengetare
Dark. Shadow
Dark. Shadow 20 orë më parë
Ma i mir Juli se Melisa rpt
Rahovec Raho
Rahovec Raho 21 orë më parë
Muzika ma e mira
sotirios michas
sotirios michas 22 orë më parë
U pu pu pu kush ja hapi deren e kafazit kesaj prap e zgjidhen kete kafsh hahahahahaha ! Siguroni arjanin se do e kafshoj hahahaha !
Laden Hoxha
Laden Hoxha 23 orë më parë
Bark e tvjella 😂😂😂😂
Its Halsey
Its Halsey Ditë më parë
Ore kam frik te hap ALmores se me del te suggestions. Ta pata per borxh un ty ??? Eeee?????
Linda ymeri
Linda ymeri Ditë më parë
Arsyeja pse futen ne psrputhen perte marr fam
Hi_Gecha
Hi_Gecha Ditë më parë
Kurkush: Njerzit permas: duke livrit ne video
erjon Drugzani
erjon Drugzani Ditë më parë
1😎
Ona Ona
Ona Ona Ditë më parë
Shumë e bukur kënga
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Ditë më parë
melisa me e mira ne perputhen
Leon Rexhepi
Leon Rexhepi Ditë më parë
😀😙😙😙😙😙
Ready _
Ready _ Ditë më parë
Na keni ca ..... me kto com q ju duket gallat nqs sju plq kenga ik grricni b... sja u ka nevoj njeri per juve dhe nqs mendoni se duke dhene ate mendimin tuaj perfitoni perfiton melisa hajt shnet
Remzije Demolli
Remzije Demolli Ditë më parë
t7ycjb
Arber Ndosha
Arber Ndosha Ditë më parë
Love you 😚😚❤️❤️❤️
A L B E N J A G R U P
A L B E N J A G R U P Ditë më parë
O melis ik e. Ndroi getat se ka qi Andi
Amazing Cars
Amazing Cars Ditë më parë
Kur oj melisa u bane me knu muzik ncccc
Amazing Cars
Amazing Cars Ditë më parë
Shum budallic
landi landi
landi landi Ditë më parë
ik ere brekselep
A K
A K Ditë më parë
E kan gjet stilin dalin zhveshur per me mar kilikime shesin trupin e vet per lek ! Kur i digjojsha pleqerit ka thon e vakt he bir zdisha cka po thon 🤣🤣🤣🤣 kjo qenka mir vakt e bir 👌
Klodjana Vlore
Klodjana Vlore Ditë më parë
Melisa do vesh nje keng tjeter
Kleida Vokrri
Kleida Vokrri Ditë më parë
Bravo melisa bravo 💖💖💖💖
Visi Qosja
Visi Qosja Ditë më parë
Me pelqen shum
Denisa Curaj
Denisa Curaj Ditë më parë
Je me e marra keshtu 🤐🤐🤐🤐🤐🤐
Joel Hysenlikaj
Joel Hysenlikaj Ditë më parë
🌃🌃🌃🌖🌖🌖🌖🌃🌃🌖🌖🌖🌖🌖🌃🌆🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌃🌖🌖🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🐞🍟🌌🌌🌌🌌🌌⛱️⛱️
Joel Hysenlikaj
Joel Hysenlikaj Ditë më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️elavju melisa
Saber Memia
Saber Memia Ditë më parë
Aa andrroje venin sat tdush
Saber Memia
Saber Memia Ditë më parë
Ti je e mir
Elona krasniqi LONA
Elona krasniqi LONA Ditë më parë
90k likes! Kids join the chat😭🤢
Elona krasniqi LONA
Elona krasniqi LONA Ditë më parë
Lolllll XD
Commdy XhE
Commdy XhE Ditë më parë
Tani jemi Duke prit hitin e arjan konomit se vec ai ka ngel pa bo keng 👏👏👏
12345 12345
12345 12345 Ditë më parë
🐒🤮🤮🤮
Ildo Cuka
Ildo Cuka Ditë më parë
Kjo Melisa esht gati per karier..hec aty jepi Melisa
Julia Walerczyk
Julia Walerczyk Ditë më parë
Shko vesh nji pal brek se na degjenerove !!!!! Stervinat jan ba me dal me kendu me na shordhu vesna.
Daniela Lleshi
Daniela Lleshi Ditë më parë
Degjenerimi eshte tjeter...hape pak mendjen se na dukesh si ato plakat e vjetra
Mevli - Love Story (Official Video 4K)
03:15
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,3 mln
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 781 mijë
Emanet 129. Bölüm | Legacy Episode 129
54:18
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
03:20
Friends Entertainment
Shikime 4,3 mln
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 60 mln
Mevli & Aventurat e Julit - (X5)SE
02:30
Mevli Official
Shikime 541 mijë
ENCA - NASHTA (Official Video)
02:35
Enca
Shikime 644 mijë
Mevli - Ledjana (Lyric Video)
03:01
PetroXhori Official
Shikime 2,5 mln
Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)
03:29
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena
3:20
Friends Entertainment
Shikime 4,3 mln
STRESI - BABY (Prod by. BurimKosa)
2:26
StresiOfficial
Shikime 781 mijë
Emanet 129. Bölüm | Legacy Episode 129
54:18
PRANKING MY FRIENDS WITH MY NEW HAIR!!
9:37
Stokes Twins
Shikime 3,8 mln
If Everything Was Like Among Us 7
10:41
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln
I Spent $2,000,000 On Pokémon Cards
10:08
IS CHEF THE STALKER? Lie Detector Test in Prison
20:14
Baraj 29. Bölüm Fragmanı
0:59
Baraj
Shikime 1,1 mln