Melisa - Leje ( Official Video )

  Shikime 5,606,668

UnixMusic

19 ditë më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Mix & Master By JoJo
Video: Imagine Films
#UnixMusic #Melisa #Onima

Komente
eduard nikolli
eduard nikolli 8 minuta më parë
😂😂😂😂😂😂😂hapu DHE,po me bukur se kenga e Anes qenka,se ajo te kthen ne Zombi direkt😁😂😂
Filloreta Gecaj
Filloreta Gecaj 25 minuta më parë
je njeshja melisa shum kenge e bukur veq vazhdo se na knaqe kjo kenga e re leje shume e bukur veq vazhdi por besoj se edhe kjo eshte per nje nga djemt e perputhen
Martin Macedonia
Martin Macedonia 41 minutë më parë
Мојот нов летен хит! Falimenderit shum Melisa. Поздрав од Македонија
K M
K M 2 orë më parë
Pas klipit , Te gjithë pjesmarrësit u ftuan nga Sindi (Violinistja) per kafe .
Dardi Gjonii
Dardi Gjonii 2 orë më parë
I kari
Xhonatan William
Xhonatan William 2 orë më parë
Ate tash leje leje leje se tu dek pas meje meje wow 🤩 un e du me tpas ty 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 pas kenges se Anes Moj Melis t kendoft shpirti ❤️❤️❤️❤️💕💜💜💜
manushaqe maloku
manushaqe maloku 2 orë më parë
Urime Melissa je shume mire🥰u surprisova me zerin e bukur!Suksese 😉
Miranda Zunche
Miranda Zunche 2 orë më parë
Bravo te dua. Kajngetare ma è mir
Mobile Shop Tirana
Mobile Shop Tirana 3 orë më parë
Degjenerim
Esmeralda shabej
Esmeralda shabej 3 orë më parë
Kenga super tan diten kam met tu e degjuar👌👌👌👌💋💋💋💋❤❤❤❤📀📀📀📀
Festim Aliraj
Festim Aliraj 4 orë më parë
6 numero 1 brava
PSÝĆHØ ĞÌŘŁ
PSÝĆHØ ĞÌŘŁ 4 orë më parë
Kush u kthy ktu pas këngës së ANES
marinela mema
marinela mema 4 orë më parë
per te gjith ata qe thon i ram mqaf melises kot kujt nuk i keni ren mqaf ju🤔
Mila Morph
Mila Morph 4 orë më parë
Sa e bukur eshte melisa kukull 🥰
Vjollca Daku
Vjollca Daku 4 orë më parë
Tbhh this song is so good compared to the shit Ana madeee😭💀🖐🏻
Ariola Ariola
Ariola Ariola 4 orë më parë
MELISAA QUEEN JEEEE😍😍💞💞🧿👑👑❤🩰🩰🍬🍬💋♥️TE DUAAAAAA
Skillaone 97
Skillaone 97 5 orë më parë
Ore kjo knon mir me plq
Esteba Proko
Esteba Proko 5 orë më parë
Je shm e bukur melisa kukulllll
Anila Anila
Anila Anila 5 orë më parë
1000here diten e degjoj yll
Maria😈
Maria😈 8 orë më parë
Melisa je talet.Shume ndjes qe te kemu gjykuar.Paska dhe me keq.Kshu vazhdo❤️❤️😅
៚SnoW WhiTe
៚SnoW WhiTe 9 orë më parë
Te pakten me e mire se kenga "big bury eshte" ahhah
asapcin'
asapcin' 10 orë më parë
Nese e dgjoni mire, degjohet zeri irkencit ne sfond😍
GARENA FREE FIRE BL17
GARENA FREE FIRE BL17 10 orë më parë
Melissa kenga jote cicërimë kanarine në krahasim me të Anës
Emily An
Emily An 16 orë më parë
Pasi degjova kengen e Anes kjo mu duk si Rihanna Dora vetë Hahahah. O Zot ca mban kjo toke ,
sksks
sksks 17 orë më parë
Kogja mire pe din dialektin e Kosoves Melissa suksese btw!!!
beti el
beti el 17 orë më parë
Melisa je shum e mire ne muzik,ti vlen me shum se ana😂😂
Erjon Barsi
Erjon Barsi 18 orë më parë
Çudi duli ky😂😂😂srz e plq si muzij
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》
《ÊŘJÔŅ BÂBÄ》 18 orë më parë
Melisa super
Emily An
Emily An 16 orë më parë
Geri Rexho
Geri Rexho 18 orë më parë
Melisa te falenderoj nga thellesia e shpirtit! Kisha nje kusheri te paralizuar dhe kur degjoi kt keng n TV u cua dhe fiku TV.
SHQIP TV
SHQIP TV 19 orë më parë
I che bler
Fapjoland Perndreu
Fapjoland Perndreu 19 orë më parë
almores.info/rock/video/k5qpzIunjaysoJs Me te ver8 kjo eshte lule 😂
SHQIP TV
SHQIP TV 19 orë më parë
I che bler
Mine Blue
Mine Blue 19 orë më parë
MELISA tlutem na fal pasi e ndigjova kengen e anes LESHI Kjo me vjen sikur nje kenge prej engjujt
Xhurdin kore
Xhurdin kore 19 orë më parë
Perse mbiemri i Anes eshte njelloj smi i Melises?????
Koni S
Koni S 19 orë më parë
Waaa po ti qenke e mrekullueshme o zot o zot ca degjuam prej anes okej ske talent moa bo konggg o ana
Vali Vali
Vali Vali 20 orë më parë
Ty ke qef te degjosh e te shohesh mi zemer je super jo si Ana 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ skandal ajo femer ti vazhdo se je yll 🌟🌟🌟🌟💐💖💖
Adi Kalemi
Adi Kalemi 20 orë më parë
Super me e bukur se e anes. Une e kam emrin Melisa . Je shume e mire
Eduart Zeka
Eduart Zeka 20 orë më parë
Shum bukur melisa
TheJPHouse
TheJPHouse 21 orë më parë
Super
Idi Idi
Idi Idi 21 orë më parë
Te gjithe perputhen kengetare dolen si Te ethet
Gostivar gostivar1
Gostivar gostivar1 21 orë më parë
melisa e le mbas Anen....melisa je ma e mira....Ana zanin si Mace
Silva Araqelyan
Silva Araqelyan 21 orë më parë
Mira Sinani
Mira Sinani 22 orë më parë
Yll melisa suksese 💖💖💖💖
BANGTAN ARMY •25 years ago
BANGTAN ARMY •25 years ago 22 orë më parë
Te pakten kjo me mir se Ana 1
Eda Idri
Eda Idri 22 orë më parë
Kenga Anes😤😤😤😤na e shpifi
ema elena
ema elena 22 orë më parë
Melis na fal si tkena sha😂 prz ti je lule nkrahasim me Anen😂😂😂
Meko Harley
Meko Harley 22 orë më parë
Ore pasi degjova kengen e Anes po me pelqen shume kjo Melisa, madje them ta cojme ne Eurovizion
Fshati Sose
Fshati Sose 22 orë më parë
Superrrr😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋😘😘
RockStar Yt
RockStar Yt 23 orë më parë
Ok bythqire
RockStar Yt
RockStar Yt 23 orë më parë
Oj k*rve
RockStar Yt
RockStar Yt 23 orë më parë
Oj kafshe
rreze
rreze 23 orë më parë
Melisa wasn't that bad compared to Ana...
Tinki Veliju
Tinki Veliju 23 orë më parë
mendja ime para 3 javesh: ma jep sta jap mendja ime para 2 javesh: leje leje leje, se je tu dek mas meje mendja ime tani: mejk thë budi uërk budi uërk 😂😂😂
Nada Nada
Nada Nada 23 orë më parë
je shume e bukur o yll o zmr
Galax Nananx
Galax Nananx Ditë më parë
❤❤ kenge e lezetshme
Etmira Hysenllari
Etmira Hysenllari Ditë më parë
Melisa ❤️ andi
Ilkaa's world
Ilkaa's world Ditë më parë
*ju lutem cliko ne chanelin tim dhe shiko**#muzikvajtuseshqip*
Esmeralda Sali
Esmeralda Sali Ditë më parë
Te gjithe te traumatizuar nga Ana
Freya Freya
Freya Freya Ditë më parë
mbas krahasimit me kongen e anes ti ja ne bo rihhana e shqipris na vjen shum keq
Hatixhe Kryeziu
Hatixhe Kryeziu Ditë më parë
Te lumt veç vazhdo suksese 💜💜💜
Enkeleid Koci
Enkeleid Koci Ditë më parë
Melisa vsrtet fali kush tka shajt tpakten ti ke vokal te embel po anaaaa🙏😩😩😩😩
Brunilda Shani
Brunilda Shani Ditë më parë
Faktikisht ajo e para smplq hiçççç, po kjo esht tamam keng
Enis Ramadani
Enis Ramadani Ditë më parë
Bile i kishte than dikush anes se : Po ti ke talent pse se ben nje keng? Robt ku ti ket ai qe i ka then ashtu anes Se na mori ne qaf Melisa hit
valentino prendi
valentino prendi Ditë më parë
Melisa je e mrekulluar
Fatma Sali
Fatma Sali Ditë më parë
Atë ki tash leje leje se je du dek mas meje meje atë ki tash leje leje une du met pas ty une du met pas ty
Xhik 1g
Xhik 1g Ditë më parë
almores.info/rock/video/n2agmX52kNKJZc4🔥🔥
Arta Allushi
Arta Allushi Ditë më parë
Keng shum sum e bukur 😍😍😍😍😍🤩
Expensive_Andi
Expensive_Andi Ditë më parë
Melisa te keroj falje ne emer te gjith shqiptareve pasi kenga e anes eshte vari k****
marsi sara amar
marsi sara amar Ditë më parë
melisa te dua shum bravo kte muzik e ke me te bukur bravoooooooooo⭐️⭐️⭐️
Beta Tahiraj
Beta Tahiraj Ditë më parë
Melisa sa shpejte tè uroj tè nxjerresh kenge tjeter super hit.bravo dhe qofshe lumture me Andin
Ersa Enxhju
Ersa Enxhju Ditë më parë
Degjova kengen e Anes dhe pastaj kte te tenden Melisa, me shpetoi veshim ishte nje ndjesi sikur po me kendonte te veshi Vace Zela😂😂😂😂😅😅😅 Jo per gje po me ket kengen e Anes tkemi sha kot mduket
merlin low
merlin low Ditë më parë
melisa per te qene kenga e 2, je ne rruge te drejte, me kujtohet Luana dhr them kjo e jotja e 2 shume me e mire se te gjitha kenget e sajaa.
Selajdin Hoti
Selajdin Hoti Ditë më parë
Pe presim edhe eri agen🤕
ada ada
ada ada Ditë më parë
Pasi dgj kengen e anes erdha ktu me mar nj paracetamol 🤣🤣🤣
Igli Mane
Igli Mane Ditë më parë
Kenge bukur kjo Melissa bravo... Pavarsisht qe Sme ke pelqyer shm ne perputhen.. Po' kty bravo 👍👍
Leanra Keci
Leanra Keci Ditë më parë
Melisa shume e mir dhe e bukur je ,zerin super e ke ,te kam pelqyer qe ne fillim por ne te vertet kur degjova kengen e anes thash te me qetesoji icik melisa me zerin e bukur si kanarinw por dhe anen e du por zeri skandal sorry beby
Aferdita Kryeziu
Aferdita Kryeziu Ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤zemer kam ty je si princesh💕💕💕💕💖💖💖💖💖💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Rita Jashari
Rita Jashari Ditë më parë
Melisa kendon 1000 here me mire se Ana
ADEA
ADEA Ditë më parë
Me se miri Melisa lleshi😍😘😍😘
Roberta Ulaj
Roberta Ulaj Ditë më parë
Po
Rolena Hoxha
Rolena Hoxha Ditë më parë
Melisa kendon bukur je 11111
Margo flury
Margo flury Ditë më parë
super keng wow
Orges Aliti
Orges Aliti Ditë më parë
Met qi tkisha qi amo per muzik ti sngohesh vlla
fustane ne shitje
fustane ne shitje Ditë më parë
Shum bukur
Arsid Shperdheja
Arsid Shperdheja Ditë më parë
Kur mendon ta sjell njeher gjyshen time te bej nje bashkpunim me ty se kendon me bukur ajo se ty.
AELA ELA
AELA ELA Ditë më parë
O Melisa te lumtt💚💚💖💖💚💖💚💖👍👍👍👍👍👍👍👍
Aviation Fans Albania
Aviation Fans Albania Ditë më parë
Na boni Ana me ardh me pa kto Gjana
Shqipegrl
Shqipegrl Ditë më parë
Mu faktikisht me pelqeu kjo kenge prej fillimi sepse Irkenc Hyka ka pas dor n’ket 💁🏻‍♀️
Miklovan 1
Miklovan 1 Ditë më parë
Ana lleshi left the chat buri work 😂😂
Bura Ho
Bura Ho Ditë më parë
Wowwww 😍😍😍😍
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi Ditë më parë
Edi gjoni leje leje😘
Altin Nikolli
Altin Nikolli Ditë më parë
Buri work buri work I Anës ishte ti qash hallin muzikës. Ndërsa kjo kënga jote ësht ti qash hallin Andit😂😂😂 Na mbytet me ndotjen e artit muzikor😡
Jesica Jey Pes Ps4
Jesica Jey Pes Ps4 Ditë më parë
Sa vjece ishte si perfundimisht kjo se te Cani para 7 vitesh ka deklaruar 24 kurse ne perputhen mbushi 23 😂😂
Rebeka Vatovci
Rebeka Vatovci Ditë më parë
Super ze. Talent i fshehur per muzik dhe kercim. Bravo. 💫 E ti pom don, e ti pom don, se shi me sy e plas me zemer 🤣🤣🤣
Franko Alikaj
Franko Alikaj Ditë më parë
ajde t gjith like per inat te anes 🤣😂,melisaa sorry qe te gjykuam me par 😞
Rexhina Llanai
Rexhina Llanai Ditë më parë
Τι μηνύματα περνάτε μωρέ με αυτά τα τραγούδια ...και το άσχημο ότι έχει τόσα θετικά σχόλια έλεος ...
Rudina Shotaj
Rudina Shotaj Ditë më parë
1000 her e km.dgj kt kng dhe s m ka dal ende prej qefit ❤❤😊
Kaylie Rodriguez
Kaylie Rodriguez Ditë më parë
te kerkojm ndjese melisa
Toto Rina
Toto Rina Ditë më parë
Kta këngtart e perputhen e lan Rita Oren ne tako 😂😂😂😂
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
04:10
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 916 mijë
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
Shikime 115 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,4 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
03:11
Çka ka shpija - Sezoni 7 Episodi 30
35:37
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 68 mln
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
03:50
AlphapopOriginal
Shikime 8 mln
Mad Clip & Eleni Foureira - Mporei - Official Music Video
03:58
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 916 mijë
Ylli Baka - Detet Blu (Official Video 4K)
3:22
ArkivaShqip
Shikime 115 mijë
Sen Çal Kapımı 2. Sezon Teaser
1:15
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,4 mln
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,9 mln
Ardian Bujupi - PANAME (prod. by OSTER)
2:58
OfficialArdianBujupi
Shikime 1,1 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46