Mandi - Panda

  Shikime 567,691

Mandi Mustafa Production

Artist: Mandi - Panda
Music \u0026 Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Komente
Mandi Mustafa Production
Mandi Mustafa Production Muaj më parë
Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥
Ina Gjinaj
Ina Gjinaj Ditë më parë
Super mandi
Yøna
Yøna 8 ditë më parë
💜😇
Elona Elezi
Elona Elezi 10 ditë më parë
🥰
Shkodra Gaming
Shkodra Gaming 15 ditë më parë
Bravo super mozik je i madh ❤
Ademi Jangulli
Ademi Jangulli 16 ditë më parë
@Toto Pro Plp jo , d più jb M
Mimosa Hassani
Mimosa Hassani 3 ditë më parë
JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥
Seide Ballashiti
Seide Ballashiti 4 ditë më parë
Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎
Zana Mita
Zana Mita 4 ditë më parë
Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Ibraliu Cristian
Ibraliu Cristian 4 ditë më parë
Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse
Ana
Ana 5 ditë më parë
Nice . Like 👍
lyrics_bebi
lyrics_bebi 5 ditë më parë
I love this bre🤤
Majlinda Tuci
Majlinda Tuci 5 ditë më parë
Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️
Shahin Pacolli
Shahin Pacolli 6 ditë më parë
👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt
Görkem Durmuş
Görkem Durmuş 8 ditë më parë
Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋
Shpetim Qershija
Shpetim Qershija 8 ditë më parë
Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️
Enkeledi Balla
Enkeledi Balla 9 ditë më parë
Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju
Gertjan Hoxhaj
Gertjan Hoxhaj 9 ditë më parë
BESTTT
klevis bulku
klevis bulku 10 ditë më parë
Super
Enkeledi Balla
Enkeledi Balla 10 ditë më parë
Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD 10 ditë më parë
🥵🥵🥵🥵🥵
BROTHERHOOD
BROTHERHOOD 10 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Anxhela Myrtja
Anxhela Myrtja 11 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱
Elmaz Kanani
Elmaz Kanani 11 ditë më parë
Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii
Marsela Shurdha
Marsela Shurdha 11 ditë më parë
Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗
Djambazi Bekim
Djambazi Bekim 11 ditë më parë
Suksese mandi 🥰🥰
Antonio Zyberi
Antonio Zyberi 12 ditë më parë
👍
MD-SUMAAN KHAN
MD-SUMAAN KHAN 13 ditë më parë
I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍
Sara Milaimi
Sara Milaimi 13 ditë më parë
I love you
Pilafi Rihanna
Pilafi Rihanna 13 ditë më parë
ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘
Melisa Ioana
Melisa Ioana 14 ditë më parë
I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴
Haki Alija
Haki Alija 14 ditë më parë
E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂
Mariola Doraearte
Mariola Doraearte 14 ditë më parë
E ke myt. Hallall
KELMENT ZYLALI
KELMENT ZYLALI 15 ditë më parë
Shum bukur bravo.Mandi
Artiola Cobaj
Artiola Cobaj 15 ditë më parë
Sa e bukurr 🥵😍😍😍
Majlinda Tuci
Majlinda Tuci 16 ditë më parë
Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur
Gohça Ote
Gohça Ote 16 ditë më parë
O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
anjeza Anja as
anjeza Anja as 16 ditë më parë
Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑
Sonila Laloshi
Sonila Laloshi 17 ditë më parë
Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓
Migena Demcaj
Migena Demcaj 17 ditë më parë
Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke
KIKTHESAMURAI (KIKITYPE)
KIKTHESAMURAI (KIKITYPE) 18 ditë më parë
Голем си брат 👌
Elton Licollari
Elton Licollari 18 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Ken Nechee
Ken Nechee 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
ergi shuli
ergi shuli 18 ditë më parë
Trehere me e mir,
Xhuljana Hima
Xhuljana Hima 19 ditë më parë
Ti je flori
Mondi Jata
Mondi Jata 19 ditë më parë
A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
manuela theodhori
manuela theodhori 19 ditë më parë
Bravo mandi nish je
erjol Papaj
erjol Papaj 20 ditë më parë
bravo mbreti tallavas
Adonia Makri
Adonia Makri 21 ditë më parë
🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁
Hajredin Reci
Hajredin Reci 21 ditë më parë
Je 1shi ne shqiperi suksese
Kujtim Kovaci
Kujtim Kovaci 21 ditë më parë
❤❤❤❤💛💛💛💛
Aida Muqa
Aida Muqa 21 ditë më parë
Kalle 👏👏👏
Aida Muqa
Aida Muqa 21 ditë më parë
👌👌👌👌
Mandi Kukesi
Mandi Kukesi 22 ditë më parë
Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua
qendrim haliti
qendrim haliti 22 ditë më parë
kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️
Luman Lumanaj
Luman Lumanaj 23 ditë më parë
Respekt e vazhdo sa më lart
Reda Meknessi
Reda Meknessi 23 ditë më parë
From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦
Arkivashqip Gysi
Arkivashqip Gysi 23 ditë më parë
O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand
Anja's Life
Anja's Life 23 ditë më parë
Hit🔥😅
Bledi Mejdani
Bledi Mejdani 23 ditë më parë
Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim
Federik Hetai
Federik Hetai 24 ditë më parë
Flak fare! ❤️💣 🔥
I Am Doctor
I Am Doctor 24 ditë më parë
Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝
I Am Doctor
I Am Doctor 24 ditë më parë
Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩
matia lleshanaku
matia lleshanaku 24 ditë më parë
ti je mreti tallavas sksese
Eri Br
Eri Br 24 ditë më parë
ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon
Panda Julius of the gods
Panda Julius of the gods 24 ditë më parë
Suksese vlla dhe sa më sipër
KLLAK KLLAK
KLLAK KLLAK 25 ditë më parë
KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏
Lyrics pages
Lyrics pages 25 ditë më parë
MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI 25 ditë më parë
Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte
iamorgg
iamorgg 25 ditë më parë
Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲
Ledi Ledi1
Ledi Ledi1 25 ditë më parë
Nje nga kenget me te mira
danqi Luan
danqi Luan 26 ditë më parë
LIKE PANDA
Rr Rr
Rr Rr 26 ditë më parë
Mandi nishtulaa
Anisa Kaloshi
Anisa Kaloshi 26 ditë më parë
Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏
Shkodra Shqip
Shkodra Shqip 26 ditë më parë
🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌
luli loshi
luli loshi 26 ditë më parë
Gjiganti tallavas
Ajet France
Ajet France 26 ditë më parë
O mond klatineta, naj bashkpunim me muharremin kur bo e bosh
Nertila Ramadani
Nertila Ramadani 26 ditë më parë
💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺
Ernest Kasa
Ernest Kasa 26 ditë më parë
Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.
andi kumani
andi kumani 26 ditë më parë
Femrat dislike 🤪
Miklovan 1
Miklovan 1 27 ditë më parë
super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏
Zoje Karaj
Zoje Karaj 27 ditë më parë
Super keng
Orgito Kanani
Orgito Kanani 27 ditë më parë
👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤
Lorena Grinioti
Lorena Grinioti 27 ditë më parë
Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢
Fabi Xhulaj
Fabi Xhulaj 27 ditë më parë
Zjarrr o legjenda e muzikes
Fabi Xhulaj
Fabi Xhulaj 27 ditë më parë
Cit gjith gocave bombastike
Kristi Ndrejaj
Kristi Ndrejaj 27 ditë më parë
Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃
Shpend Malaj
Shpend Malaj 8 ditë më parë
Love😔😔😔😔😔❤❤❤
Edi Varka
Edi Varka 27 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏😁😁😁
Nada Nada
Nada Nada 27 ditë më parë
Shum bukur eshte kenga super
Dila Zmali
Dila Zmali 27 ditë më parë
Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Para Laçi
Para Laçi 27 ditë më parë
Ma i madhi qti veni
Bona Kanani
Bona Kanani 27 ditë më parë
Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤
Jeton Ajeti
Jeton Ajeti 28 ditë më parë
🇽🇰💯💯💯
Boss King
Boss King 28 ditë më parë
Hallall bos para gjithmon🙏🙏🇦🇱🇦🇱
Napolon Gllavina
Napolon Gllavina 28 ditë më parë
flak bishaaaaa zjarrrr 😍😍
Rosela Ro
Rosela Ro 28 ditë më parë
🥰🥰
Xhoi Blu
Xhoi Blu 28 ditë më parë
Respekt mandi je gjigant pz vetem ec perpara mos ndalo kurr te rujt zoti vlla
Fabio Disani
Fabio Disani 28 ditë më parë
Boje i video o lal taman
Mimoza mimoza
Mimoza mimoza 28 ditë më parë
Te kendofte shpirt gjithmon!!! 👍👍👍👌👌👌
Artan Rushiti
Artan Rushiti 28 ditë më parë
Mandi nishtulles zoti te becoft je i modh rrespekt nga nji cun shijaku
Artan Rushiti
Artan Rushiti 23 ditë më parë
O mando un i njof mir neshtullsit kam qen roje ke nje nderts cimente e tulla qe i kam fal nuk mahen men e kam bo me zemer se jeni roba zoti... mkan ftu edhe ne dasem .. e di shum mir qe kur shofin qe qe i respekton pa hile te respektoni dhit fish hallall mondo rrespekt per te gjith neshtullsit
Ergys Tironci
Ergys Tironci 28 ditë më parë
Ah ti Smush Fare je Jasht'toksor per muzik ' je i ardh nga planet tieter ti ska munci krenar me ty💗
Rosela Ro
Rosela Ro 28 ditë më parë
🥰🥰😍😍😍😍
elvis Marku
elvis Marku 28 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
A B
A B 28 ditë më parë
per nje moment kur pashe titullin mu duk si kenga teritoriale dhe do me plq po ta kendonit edhe ju suksese,,,
Xhesilta Musteqja
Xhesilta Musteqja 28 ditë më parë
🥰🥰
Mandi - Rreze dielli (Official Lyrics Video)
3:00
Mandi Mustafa Production
Shikime 6 mln
Muharram Ahmeti - Zemra (Official Video)
3:19
Muharrem Ahmeti
Shikime 4 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 243 mijë
Binjaket - Mandi Nishtulla | Episodi 17 - Vizion Plus
1:34:27
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Mandi - Mela (Official Audio)
3:11
Mandi Mustafa Production
Shikime 11 mln
Dhurata Dora ft. Soolking - Zemër
3:50
REDBOX Entertainment
Shikime 592 mln
Mandi & Liri Ketit - E Bukura dhe Bisha
3:56
Liri Ketit
Shikime 35 mijë
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
Anxhela Peristeri - Nuk Me Doje (Official Video)
3:12
Anxhela Peristeri
Shikime 243 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Kidda X Capital T  - Magji
3:34
Capital T
Shikime 4,8 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë