Mami i Antonelës përballet me Mevlanin dhe Ledjanën, Antonela humb toruan - Përputhen, 31 Mars 2021

  Shikime 1,494,053

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Trendelina Muca
Trendelina Muca 4 ditë më parë
Aman kjo Antonella qenka tam nje Mushk mushk
Trendelina Muca
Trendelina Muca 4 ditë më parë
Keto vetem te ofendojn
FRENKLI ff
FRENKLI ff 6 ditë më parë
noizi ne anen tjtr
Lirisa Hetemi
Lirisa Hetemi 7 ditë më parë
Pse po rren ledian qe te ka ofondu antonela ty
damla yilmaz
damla yilmaz 12 ditë më parë
O antonel plas ka inati se ti e nena jote jeni 💩💩💩💩💩💩ledjana eshte queen plas nga inati a mir dhe nona jote lop m....
Tony Notorious
Tony Notorious 12 ditë më parë
Mami antoneles na çpife 🤮🤮🤮🤮
Ergi Lala
Ergi Lala 14 ditë më parë
42:20 noizy mrapa per ato qe se din
Salou Salou
Salou Salou 14 ditë më parë
Kena pas lendeme nje mas njeshme thot normal.se keni pas lendime se ska pereni qe rrin me ju
Salou Salou
Salou Salou 14 ditë më parë
Qa thot kjo mor populli shqiptar esht shum shpejt si nje vajz si antonela mos na prufte zoti as ne lagje nje vajz si goca jote
KaloKlejs Kaso
KaloKlejs Kaso 16 ditë më parë
Kush e duron maman e antoneles
Shpotim Berisha
Shpotim Berisha 16 ditë më parë
Ndoket edhe numrin ja shenoj ariani ne liber ahahaah
Aurora B.
Aurora B. 17 ditë më parë
Bora nuk me pelqeve ne kete pjese... Lediana kishte shume te drejt
Aurora B.
Aurora B. 17 ditë më parë
Antonelen nuk e ke pare kurre tek Mevlani... sepse Antonelen e sheh drejt per drejt... mua me duket se dhe Mevlani eshte drejt per drejt (nuk me duket fare), pastaj shqiperia nuk eshte gati per nje si Antonela, po Antonela shqipetare eshte..., Mevlan ke shpetuar... je nje njeri shume i drejt dhe i respektuar! dhe ti zonje mos e zbukuro me fjalet e mamit te Mevlanit qe nuk hyjne fare ketu! Ledjana je njesh... brava👏👏👏 brava... NUK OFENDOJ FARE LEDJANA , FOLI SHUME MIRE ! cte duhet ty moj zonje cfare ben/tregon /flet Mevlani me Ledjanen, moj zonje dhe Ledjana punon studion jo vetem femija jot ! Kam 8dene se la ardhur per show...
denis Ramadani
denis Ramadani 18 ditë më parë
Qfar paftiresie o zot nan e bi pa karakter hiq 0 pfff🤮🤮🤮
Krasniqi Hatixhe
Krasniqi Hatixhe 19 ditë më parë
Ik moj mushkoja plak a edhe ti po lyp burr bashk.me qiken tende turp moj gaz i botes u bet moj faqet e zeza
rs s
rs s 19 ditë më parë
Kshillat e tua hahaha .
Vangjelica Perillo
Vangjelica Perillo 20 ditë më parë
Falenderoj maman e Antoneles dhe eshte nje zonje shume e respektuar nga ana time do desha te shihja dhe shume prinder te tjer te bashkihen me ke zonje dhe Ajo kishte shume te drejt per cfare ajo tha urime Antoneles dhe i uroj nje fat te mire Dhe po te kusha nje djal do e pranoja Andonelen si bashkshorte te djalit tim
Shkurte Ademi
Shkurte Ademi 21 ditë më parë
Bravo Lediana je shembull si femer me sjellje te mira 👍 te lumt
Fatmira Cikoja
Fatmira Cikoja 21 ditë më parë
Oj Jasemina e bukur je po kokerr mendje ske mjer ai mashkull qe merret me ty
Ardita Hysa
Ardita Hysa 21 ditë më parë
O Mevlan ke shpetu keq o bobo
Fernando Ahmetaj
Fernando Ahmetaj 22 ditë më parë
+1 antonela es loce
Amarildo Ndreu
Amarildo Ndreu 22 ditë më parë
Ledjana ❤ Mevlani Antonela 😈😝😝👹👺👿👎
Anushe ت
Anushe ت 22 ditë më parë
Mami Antoneles: Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Lediana Mami Antoneles prap: LEDIANA SME INTERESON FARE! EDHE EMRIN SJA PERMENDA FARE APO E KAM GABIM BORA? Lediana: (ke ik per lesh babo) 😂
Ejensmith Ejen1997
Ejensmith Ejen1997 22 ditë më parë
Mevlani mderkoh 😑 a cme gjeti mua me keto idiotet!
antoneta gj
antoneta gj 23 ditë më parë
Ajo më mirë të mos kishte ardhur fare se ta nihnin edhe atë se nuk paskapasur faj babai se thoshte na rrihte se tani po e tregojnë edukatën të dyja turp i madh pse nuk më ka rrahur mua babai po të kisha vepruar si ju të dyja më kishte rrahur edhe mua po mua më vjen turp shumë kur thotë antonela unë dua burrë edhe ngrihet në këmbë e puth një atëherë prishet me atë atëherë shko e puth tjetrin atëherë thotë jam rreale aty për antonelën nuk ka burrë që i del mbanë se nuk është femër ajo është më e ndyrëra aty dhe hidhet e flet keq për ledjanën e zihet me të ajo është më e edukuara aty ajo e ka tregua qetësinë dhe edukatën lum ajo familje që e ka rritur dhe e uroj me gjith shpirt të i eci fati me mevlanin
antoneta gj
antoneta gj 23 ditë më parë
Ti dukesh si jot bi në veprime prandaj e mbështesni njëra tjetrën .
Harisi official
Harisi official 25 ditë më parë
Lediana esht si Linda rei si me qen binjake
saliji merxhan
saliji merxhan 25 ditë më parë
Po qka hamam e ke pru nanen tane aty ne studio kur sun e duron dikush mi than kjo po hec banu dyjat ikni se jeni te shpifura nan e bij,se nga inati xhelozia i sulmoni Mevlanin dhe Ledjanen. Se ti Antonela je fallco aktore me skenar se as qe ke pas interes per Mevlani qe kur ke hy aspak!! Nan e bij njejt nje kok do me than do me than do me than do me than pfffff 🤮🤮🤮🤮
saliji merxhan
saliji merxhan 25 ditë më parë
Do me than Do me than Do me than Do me than ........ po thuje mo
Kralb Oz
Kralb Oz 25 ditë më parë
Lediana osht femra me me pa kulture qe kur ka fillu Peruthen!
Enea Sula
Enea Sula 26 ditë më parë
Kj mami antoneles qenka ...... ledjana dhe mevlani bravo keshtu vazhdoni
Hava Buzra
Hava Buzra 26 ditë më parë
Çe nxirrni më këtë mace shtrigë në jutub!
Albbii 18
Albbii 18 27 ditë më parë
Nena antoneles shqiperia nuk pranon nje vajz si antonela si ta pranoj mo 😂😂😂
oiuet souiu
oiuet souiu 27 ditë më parë
shku nja 300 km larg.
Suzana Mezhika
Suzana Mezhika 27 ditë më parë
O zot sa te duruar dhe me qetsi ledjana e mevlani keto Nan e bij dun dru
Afrim Hoti
Afrim Hoti 28 ditë më parë
Koka Kan nzor prej ketyne 2av aj burri si ika rre 😀 bravo lediana
zeni 0086
zeni 0086 28 ditë më parë
Ktyre dy biondeve i ecen pordha 5 metra para vetes dhe pse sepse me demek jetojn ne itali eeeeeee kujt i plasi trapi
oiuet souiu
oiuet souiu 27 ditë më parë
Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp
Eldion Mici
Eldion Mici 28 ditë më parë
Dhe fute mamin te perputhen 40 se do burre
Eldion Mici
Eldion Mici 28 ditë më parë
Ik o Antonela ik se nuk je per ne perputhen bashke me mamanë tende dhe mos u qaj me te mami se dukesh si cupe mami
Toti Alb
Toti Alb 29 ditë më parë
Mevlan per dicka me vjen mire qe i je largu Antoneles se paske qen tu shpall shpi publike ne kavaje me Antonelen dhe Nanen e Antoneles 😂😂😂😂😂😂Spaska pas faj qe i paska rrah i jati po kto shifen cfare pisesh jane.
ceerw buty
ceerw buty 29 ditë më parë
Mamaja e Antoneles Profesoresha e don xhonit 😂😅
Toni Lleshi
Toni Lleshi 29 ditë më parë
Mjer toka si u ban
Mimi Be
Mimi Be Muaj më parë
Kur thot kjo "profesoresha" e italis kam edukuar 26 breza...shifet sa e ke edukuar vajzen tonde, nene e bij femra rrugesh. Tash e kuptoj pse babai i paska pas qit nga shpija kto flliqesira 🤮🤮
nieooj gotoy
nieooj gotoy 28 ditë më parë
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
kolim jone
kolim jone Muaj më parë
Ledjana ju a mbydhi te dyjave me qetsi e edukaten qe ka ,Antonela me te emen u mundua ta nxjerrin keq Ledjanen e Mevlanin por nuk arriten dot 😃 shume te ulta te dyja🤮
ceerw buty
ceerw buty 29 ditë më parë
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
RobertDKY
RobertDKY Muaj më parë
Ku qfar mamaje skandaloze
nieooj gotoy
nieooj gotoy 28 ditë më parë
Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi
Blerim Bluda
Blerim Bluda Muaj më parë
si mam si bija njhehit as njana nuk asht emir dyjat jan lojtare dhe trathtare dha kjo ka inati se ja ka lon vajzen nuk ka dal menje vajz hipokrete e cila i gjuhet zhdo mashkllit ne krha dhe ekisha kshllu antonelen qe ta dergon mamin e vet ne perputhen + 40
Samuele Bagosi
Samuele Bagosi Muaj më parë
Ngjo kta qe ankohen si Antonella per baben dhe mamma per burrin i shkreti burre kto dy femra te gine veten
kolim jone
kolim jone Muaj më parë
Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve
Linda Ciurcia
Linda Ciurcia Muaj më parë
Ktijna o dio di scutari ma no.. Ma che vergogna.. Ma dove siamo.. Ma che profesoresh.. Ma dove.. Non sa ne parlare ne in lingua albanese..
Adem Kastrati
Adem Kastrati Muaj më parë
Av av mamja e antoneles ja qiti gjuhn gjuhess shqipee qe hsht njra ma e vjetra n erop ja qiti gjuhen.qfar edukate mjer pr ato djem qe i edukon kjoo.ahaa qfar familje e prishur
Dona Dona
Dona Dona Muaj më parë
Nane e bi skokni kerkah
Anila Cani
Anila Cani Muaj më parë
Po kjo , për çfarë ka ardhur këtu se se kuptoj. Apo shet dengla, ofendon dhe kerkon respekt.
Kldi klodi
Kldi klodi Muaj më parë
Andonela me plqen mamaja jote
rijad alimi
rijad alimi Muaj më parë
Auu qfar e poshter kjo lediana si svjen turp kshu me nji grua ne moshe turp
soiung toiue
soiung toiue Muaj më parë
Tash e kupoj pse ka ushtruar dhune babai i Antoneles sepse mi pas dy femna si kto dya ne shtepi , na ruaj Zottttt 😩
Amet Ameti
Amet Ameti Muaj më parë
antonela nuk ke byth me u shti ti me ledjanen dhe je shum injorante dhe mendon se je ti dhe vetem ti me fal po ashtu e kam ndjejt dhe smujta pa mos ta then e meritove se ledjana e tregoi te verteten dhe mos mashtro
Amet Ameti
Amet Ameti Muaj më parë
eleshja
Arsim Fazliji
Arsim Fazliji Muaj më parë
Kto dyja si ato lirimet nsezon,2per 1😅😅😅🤮🤮🤮
soiung toiue
soiung toiue Muaj më parë
Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni
xhulio piringu
xhulio piringu Muaj më parë
Bobo car femra mban kjo bot mir e tha princi diku, po vertet kto te dyja nene e bije jan llumi
Morena Bodlli
Morena Bodlli Muaj më parë
Antonella si dhelpra me rrusshin, nuk e kapi dot e Tha qe ishte I papjekur...
Iris Buzo
Iris Buzo Muaj më parë
Bravo nene Bravo Antonela
eklavia shytermeja
eklavia shytermeja Muaj më parë
Antonela ropqime
Elvira Isufi
Elvira Isufi Muaj më parë
Antonela; o maaaaa, Ledjana me mori Mevlaaaaniinnn , hajde çik o maaa . ????!!!!! Vjen mama dhe ja gadis qefin te dyve
Suela Pepa
Suela Pepa Muaj më parë
Buqa nan e bij
Musli Zeqiri
Musli Zeqiri Muaj më parë
..
Marcio Lucio
Marcio Lucio Muaj më parë
Pse. nuk shkon mami antoneles ne perputhen 40 + per te gjetur burrin 😂
ALFA S
ALFA S Muaj më parë
Mduket mua apo antonela ka ber buzet😂
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj Muaj më parë
Profesoresha,i mjer ai femij qe kjo i jep edukat.
Ibadete zalam
Ibadete zalam Muaj më parë
hat se gru pa burr je ti oj magjupe
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj Muaj më parë
Me e keqe ne qdo aspekt nena sesa Antonela !!!!!!!. Kosovaret thon:kqyrja nenen merrja qiken !! Keshtu qe runa zot prej mamit te antoles,se po ta trupoj rrugen mami i Antoneles me nuk do kesh fat ter jeten.
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT Muaj më parë
O pika ty kon ke edukuar ti qe ne radh te par nuk ke edukuar femijen tend dhe veten tende dhe reagoni come due vace spagnole che voi due lo capite bene profesoresh 😜😜😜😜🤣🤣🤣🤣profesoresh ☝️👃dei cacci bordellhone
Rijat Jashari
Rijat Jashari Muaj më parë
Nona e antomels nuk duhet te sillet aq keq me ledijanën dhe Mevlanin dhe nuk duhet te thot se e gjith shipria e duan nje vajz si antonela
Afrim Kozmaqi
Afrim Kozmaqi Muaj më parë
Dexhenerim total mamaja dhe e bija tamam si emisioni
bouytt guyt
bouytt guyt Muaj më parë
Me siguri nena e antoneles ka ardh per arjanin 😂
Mergim Gashi
Mergim Gashi Muaj më parë
As armikut nuk ja deshiroj ne nënë te till
Sefer Knap
Sefer Knap Muaj më parë
TUNGATJETA BLERIM ATKAN DAL FJALT E MIJA ME RESPEKT XHIMBOSSI PRAHA.
deivi1 k
deivi1 k Muaj më parë
Momenti kur thot Shqiperia nk eshte gati te pranoj nje vajze si Antonela😂😂😂😂ca do te thot kjo moj aman😁😂 Antonela ta du shume mamin😂😂😂😂Mevlan larg se keto te hane te dyja vlla😂
Aleks Toska
Aleks Toska Muaj më parë
O gjeti gru arjani😂😂😳😂
Aleks Toska
Aleks Toska Muaj më parë
A re mevlan 😳😂ca ke humb kjo antonela qenka 1+1dhurat😂😂
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
Bora nuk te takon te kerkosh llogari nuk je zysh je drejtuse jo pse kesh pse ashtu
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
Uaaa per ca sillni ne studjo prinder se u be lemsh hesapi
Diana Naikolli
Diana Naikolli Muaj më parë
Bravo Ledi👏👏👏👏👏👏👏👏
Ar Dit
Ar Dit Muaj më parë
I bie anash hahahaa po jugor pra ca pret duhet me ardh i dit aty me i than jugu ka gay veriu ka burra ..mevlani o cun i mir ama nuk osh malsor me i ra drejt e antonela melisa e gocat e veriut respekte!!
Luan Rrustaj
Luan Rrustaj Muaj më parë
Katastrof
Evelina Aliaj
Evelina Aliaj Muaj më parë
Si puna jote foli satebije moje hanko
erica hoxha
erica hoxha Muaj më parë
mevlan te komandon gruja por ti nuk je as i martuar antonela edhe kesaj rradhe i ngeli plenci var
kidi rustmi
kidi rustmi Muaj më parë
Sa flak ka dal zinsi
Saki Shiba
Saki Shiba Muaj më parë
Antonella Tuo madre e un madre bellissima ,intelligente ,elegante ,E l'unica ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Cela Cel
Cela Cel Muaj më parë
Mami do k........ mduket
Mirlinda Muqa
Mirlinda Muqa Muaj më parë
Dhe bora I mbron kto edge pse sillen kaq keq
Mirlinda Muqa
Mirlinda Muqa Muaj më parë
Antonela dhe Mami vet total budalleee
nieooj gotoy
nieooj gotoy Muaj më parë
Lum Shqiperja qe i jan xhdukur dy femra kaq te larta si Donika dhe Antonela. Shpetove moj Shqiperi, e shkreta Itali 😅😅
Oresa Temaj
Oresa Temaj Muaj më parë
Je nena me me fat ne bot sepse dreq ishe vet edhe je shum me fat qe te ka perngja vajza qe eshte dreq
Oresa Temaj
Oresa Temaj Muaj më parë
7 her e permeni ledjanen dhe jo per ledjanen nuk me intereson dhe se kam permen hiq hajt lop hajt edhe ti antonela qka po rritesh mene me fol italisht minutes minutes ec moj kur ski lan djal te italis pa shku me ra me to mute je 💩💩
N Sh
N Sh Muaj më parë
Haahahah po paska pas kujt ti ngjaj e paska mamin KaraKuçk dhe injorante pa dyshim
nieooj gotoy
nieooj gotoy Muaj më parë
Dy bushtra,turp per emisionin qe ju ka aty,femra te ulta
Lara Lara
Lara Lara Muaj më parë
Mi
Zoe Lahaye
Zoe Lahaye Muaj më parë
Kur te livdon nena vajzen thon pyeti kojshin 😤
Mjaftime Iseini
Mjaftime Iseini Muaj më parë
Lediana bravo si u permbajte se kto nenee bij kerkojn ni te shkulur flokve
Mjaftime Iseini
Mjaftime Iseini Muaj më parë
Zonja katastrof
Antoneta Mataj
Antoneta Mataj Muaj më parë
Uaaaaaaaa car bullizmi esht ky ndaj ledjanes
Antoneta Mataj
Antoneta Mataj Muaj më parë
Domethen ti ca do me than domethan pershemell dometha ce ta kuptojm dhe ne domethen se spo e kuptojm domethen . Perfundimisht domethen sikur domethen antonela domethen solli mamin domethen te vi domethen dhe ti boj domethon mevlanit domethen presjon domethen .
Denisa Dema
Denisa Dema Muaj më parë
Nuk e di se sa flet antonela te gjithe rrin si pula🤥🤥🤥
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Episodi i plotë: Portokalli - Episodi 7, Sezoni 35, 2 Maj 2021
1:57:27
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
Elvana Gjata - Kunadhe
2:33
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Uyanış: Büyük Selçuklu 29. Bölüm🏹
2:23:57
Uyanış: Büyük Selçuklu
Shikime 1,8 mln
Tik Toks With A Crazy Plot Twist
9:55
SSSniperWolf
Shikime 8 mln
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
IF I LAUGH, I GET CANCELLED
16:51
JJ Olatunji
Shikime 6 mln
Kim Kardashian Takes TikTok Dance Lessons From Addison Rae | KUWTK | E!
2:12
WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?
18:10
Chad Wild Clay
Shikime 3,4 mln