Mamat Sipas Horoskopit

  Shikime 119,588

Alex Seitaj

Muaj më parë

Instagram: alexseitaj

Komente
Melina Visa
Melina Visa 4 ditë më parë
😂😂
ꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪ
ꜰꜰ ᴅᴇᴀɴɪ 5 ditë më parë
1:57
Bledar Jolla
Bledar Jolla 6 ditë më parë
Une jam Luani Mami Gaforrja Babi Ujori Motra Vellai Shigjetari
Bledar Jolla
Bledar Jolla 6 ditë më parë
Ma ma . Nderkohe mami .ca keeee🤣🤣🤣😂😂😂😂😂
Fabian Roci
Fabian Roci 10 ditë më parë
Kur do besh skece te tjera me mamin na ka marr malli 😣🥺 per skecet e tua je nje talent i lindur👍👍😎🔥
Valbona Pushaj
Valbona Pushaj 12 ditë më parë
ja jep cike mamit a te thiken ate qe me ngule ne zemer
Damian Bashllari
Damian Bashllari 13 ditë më parë
Cake ma ma ma terditen hahahahahahahahah
sada hoxhaj
sada hoxhaj 14 ditë më parë
0
elona frengu
elona frengu 16 ditë më parë
🌞🌙🌓🌚⭐🪐
azemm azemm
azemm azemm 17 ditë më parë
ma ma çake!!!
Artan Mirashi
Artan Mirashi 17 ditë më parë
Hahahahahahhaha
Rozina Qoshku
Rozina Qoshku 17 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Irena Meta
Irena Meta 17 ditë më parë
👌👌👌
Xhoni Troka
Xhoni Troka 18 ditë më parë
Uiiiii LUANI lot pz like LUANET.
Fabio Mustafaj
Fabio Mustafaj 20 ditë më parë
Hahahahahahahahahahahahahahah
Vait Teta
Vait Teta 21 ditë më parë
Te gjithe shenjat I perfshin mami im😂😂
Ediola Hanaj
Ediola Hanaj 22 ditë më parë
Si mami im
Roan Belba
Roan Belba 24 ditë më parë
The 2
Elisa Feizoulla
Elisa Feizoulla 25 ditë më parë
Alex mami eshte ngjitur pas ekranit. Shkriemi se qeshuri. Bravo je shume i talentuar. 👍👍
Eni Dyrmishi
Eni Dyrmishi 25 ditë më parë
Ca shenje horoskopi ka muaj tetor
Jonida Alia
Jonida Alia 29 ditë më parë
Mami Virgjeresha-perfekt😉 😎
Kevin Kolleshi
Kevin Kolleshi 29 ditë më parë
Duam me shume Veziren
Paul Breshanaj
Paul Breshanaj Muaj më parë
Si I ke gjet fiks😂
gerti demiri
gerti demiri Muaj më parë
pse sbn nai video me baballaret sipa shenjave te horoskopit😅
Ervin Hysa
Ervin Hysa Muaj më parë
Hahahaha😅😅😅
BPB Blink Army TAENNIE
BPB Blink Army TAENNIE Muaj më parë
lot🤣🤣😂😂😂
Griselda Lifja
Griselda Lifja Muaj më parë
Like mama dash
Lona L
Lona L Muaj më parë
😹😹😹😹😹😹😹😹🙊
Katra Gjy
Katra Gjy Muaj më parë
Bej nje video sikur Vezirja martohet me aleksin dhe mamaja gezohet😁
Qenushi Vogel
Qenushi Vogel Muaj më parë
🤣🤣🤣🤣🤣
Ilajda Loka
Ilajda Loka Muaj më parë
Dashiiii vdiqaaaa fixxx kshtu jam dhe un kur e tepron femije me mami mama mami😂😂
Ventiola Abazaj
Ventiola Abazaj Muaj më parë
Hafafa
Djanakeitjeton Halilaj
Djanakeitjeton Halilaj Muaj më parë
Mami im eshte peshqit po e ke bere fiks si ajo🤣
Julinda Nauni
Julinda Nauni Muaj më parë
Mami im👩i perfshin te gjitha shenjat😅😅😅😂😅😂😅😂😅
Anushe ت
Anushe ت Muaj më parë
0:42 Mami im esht Dem dhe esht fix prz🤣
Manjola Jakaj
Manjola Jakaj Muaj më parë
Bricjapi nuk esht fare kshu Bricjapet nuk Thone dot fjal te pista jo me te shikojn gjera placentash hahaha
Brunilda Troci
Brunilda Troci Muaj më parë
Mami im eshte me e mira ne bote
KB
KB Muaj më parë
Esht dhe peshore ajo drejtesia😂😂😂😂
plumber Cat
plumber Cat Muaj më parë
BINJAKET 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Helena Lena
Helena Lena Muaj më parë
👍
Akim Aliraj
Akim Aliraj Muaj më parë
Ueee gaforren e ka ber fiks
M10 Celularline
M10 Celularline Muaj më parë
Aleks te lutem pergjigju pyethes time 🙏🙏🙏🙏 Po ti kush jee?🤔
M10 Celularline
M10 Celularline Muaj më parë
Waw ujori 🤗
Vito Shima
Vito Shima Muaj më parë
Jam peshorja
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Raisa Lazaj Ibraj
Raisa Lazaj Ibraj Muaj më parë
dash: mami im :/
stelina k
stelina k Muaj më parë
Like akrepat
stelina k
stelina k Muaj më parë
Un jam ajo qe I thyn telin🤣🤣
Rigels Skenderi
Rigels Skenderi Muaj më parë
Hahahahahahahah😂
Aron Smith
Aron Smith Muaj më parë
1:57 omg😂😂😂
Eljo Shehu
Eljo Shehu Muaj më parë
😁😁💗
K.P.T
K.P.T Muaj më parë
Peshore😇😇♎
Soena Kojo
Soena Kojo Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂
Shqiptar Marra
Shqiptar Marra Muaj më parë
😂😂😂🤣🤣 shume per te qeshur
Ola_Danjel cousent
Ola_Danjel cousent Muaj më parë
Luan
Ediona Lala
Ediona Lala Muaj më parë
Shigjetari jam🤣🤣
Vanesa Buli
Vanesa Buli Muaj më parë
Mamane dash e ke qare se me te vertete ashtu eshte😭
I’mOnlyRed
I’mOnlyRed Muaj më parë
Mami im eshte peshore dhe vellai e ka emrin aleks😂😂😂
Edi Hoxhaj
Edi Hoxhaj Muaj më parë
Ujori is my first one best 😂😂😂😂😅
ff_masakruesi
ff_masakruesi Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂 i madh je
Rosela Qerreti
Rosela Qerreti Muaj më parë
Mami im demi😂😂
DON XHONI 6677
DON XHONI 6677 Muaj më parë
Ja plasën ujërat kjo është mrekullia e jetës
Leo Mustafa
Leo Mustafa Muaj më parë
Mami gafore fix😂😂😂
Erlind Koxha
Erlind Koxha Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Itz Me
Itz Me Muaj më parë
GAFORRJA,DO BEHEM MAMA QARAMANE GAAGAGAAGGA😂
Amjna S
Amjna S Muaj më parë
Mami dhe tezet fiks😂♈️♊️♋️
greisi avduli
greisi avduli Muaj më parë
🤣🤣
Ajna Kashari
Ajna Kashari Muaj më parë
Ua🤣🤣🤣🥰
Rukia Rukia
Rukia Rukia Muaj më parë
Une jam binjaket po ju jush jeni nga shenja e horoskopit
Anxhela Naqellari
Anxhela Naqellari Muaj më parë
Sikur te harrosh ndonjehere dhe te pergjigjesh jashte videos tamam si mamaja qe imiton
Magis tricks
Magis tricks Muaj më parë
🌟🌟🌟🌟🌟
Magis tricks
Magis tricks Muaj më parë
Jeni te dy super fare
raian brataj
raian brataj Muaj më parë
o zot i bie te jem nje mama dem kontrolluese hahahhhahahhahahahahaha
arlind islami
arlind islami Muaj më parë
Bricjapi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
FF FOREVER
FF FOREVER Muaj më parë
Peshqit hahahahhahahahahhahahahhaha vdiqa
FF FOREVER
FF FOREVER Muaj më parë
Luani me brokoli te ngrofi zorret
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ Muaj më parë
Sot e kuptova qe mund te boj fristyle
ITACHI FF
ITACHI FF Muaj më parë
3:20 lottt
Denisa
Denisa Muaj më parë
Haha imagjinoj veten mama gaforre
Jonna Jona
Jonna Jona Muaj më parë
O lottttt m shton jeten kur e shikoi hahaha🤣🤣🤣🤣
tushe brahja
tushe brahja Muaj më parë
😂😂😂🤣Kur të thot mami që ta hash mirë që mos ta bësh venin pis dhe ta shtro krejt mulesën për ni akullore fiks si mami im😂😂🤣🤣
Vibers Clan
Vibers Clan Muaj më parë
Ueeeee QR si e ke gjet luanin 🤣 MAMI IM ASHTU BEN
Redi Sotirllari
Redi Sotirllari Muaj më parë
Un jam luani hahaha loot
Raina Feimi
Raina Feimi Muaj më parë
Hahahha kam qesh nje ore
Avatoon_mucize
Avatoon_mucize Muaj më parë
Binjaakett Mamii jo akullore para drekes Djali😫😫😫 😂😂😂
Kasem Çerma
Kasem Çerma Muaj më parë
Shyqyr na kishte marr malli do nxjerresh prap
Tani Elmasllari
Tani Elmasllari Muaj më parë
Aleks se shume shakator te lutem do hedhesh video te reja se u shkrim se qeshuri
Mateo Bilani
Mateo Bilani Muaj më parë
Mama Peshk dhe shigjetar ishin me te bukurat them un😁
Klaus Sehiti
Klaus Sehiti Muaj më parë
Peshorja
Një Copëz Jetë
Një Copëz Jetë Muaj më parë
I’m an Aries but hope will be not that type of mama 😅 my mom is an Scorpio and it’s true😂
Vaso Beqiraj
Vaso Beqiraj Muaj më parë
Per mamin virgjeresh e ke gjetur mire .Se mami im vigjeresha eshte edhe ashtu fiks be sme le te ha ne divan thot sa i ndrova mbulesat
mermaid melody
mermaid melody Muaj më parë
Fiks si mami im peshqit
Ektor Kondo
Ektor Kondo Muaj më parë
Hahaha hahaha hahahahHa
ANABELA AS
ANABELA AS Muaj më parë
Sa bukur
ALEYNA_SOLAKER FAN
ALEYNA_SOLAKER FAN Muaj më parë
Mama Akrep mama mafvjoze😂😂
Valmira Skendi
Valmira Skendi Muaj më parë
Ooo cu kenaqem. Ju lumte mendja e bukur ❤️
Sheila Tare
Sheila Tare Muaj më parë
Jo mos ha aty akullore Ja ta rregulloj mami Ja kshu po E mbuloji mami djalin me qeska te zeza
Kristela Llakaj
Kristela Llakaj Muaj më parë
Je super aktor Alex
Nino Xhani
Nino Xhani Muaj më parë
Va zhdo me vidjot te lutem se i ben super
Sari Meta
Sari Meta Muaj më parë
Uuuuu vdiqa😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂🤣😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mama dhe Cuni (Skece 71 - 114)
1:14:21
Alex Seitaj
Shikime 570 mijë
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 5 mln
MARTESAT SIPAS HOROSKOPIT | NGOP.TV
04:16
If Among Us Had 9 Impostors
08:07
Shiloh & Bros
Shikime 20 mln
Profesorët sipas horoskopit | NGOP.TV
07:43
Animation vs. Minecraft (original)
16:30
Alan Becker
Shikime 238 mln
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 5 mln
MADDIE FAINTED! We Found a REAL GHOST in Our House
21:28
I Finally Got My Own Show | Dixie D'Amelio
14:30
Dixie D'Amelio
Shikime 1,7 mln