Më në fund më shumë emocione, Jasmina deklarohet për Andin ​- Përputhen, 9 Prill 2021

  Shikime 1,345,694

Top Channel Albania

Muaj më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Armando Rusi
Armando Rusi 8 ditë më parë
Durimi 😂😂😂😂
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 18 ditë më parë
Jasmina beri gabime te mdha gjat rruges dashuria nuk ka kufij por e dojn njeri tjetrin shume
Kralb Oz
Kralb Oz 19 ditë më parë
Ky Andi ka jetu n‘amerike? Nana ime ma mir flet anglishten dhe ska jetu kurr n USA ( aksentin po menoj) na futet te gjithve tu fillu prej emsionit e tani edhe personazhe cartooni!
Raina Justin
Raina Justin 19 ditë më parë
Jasemina mashtrues mjerë ai mashkull që merret me te fytyra e saj si një GOGOL TA SHPIF DITEN VOJHALLI TA KESH NE SHTRAT U PU PU
Enver Dauti
Enver Dauti 19 ditë më parë
Ku eshte sara
saliji merxhan
saliji merxhan 22 ditë më parë
Reklamat na shpifen
saliji merxhan
saliji merxhan 22 ditë më parë
Atdheu te mos te vij dhe te mos pranoj anji nga djem tjer moj Antonel dhe te ngelesh si 💩💩💩 dhe te shporresh nga aty se nuk je per asgje
DEK Gandhi
DEK Gandhi 22 ditë më parë
Best Datting Click 🔽 18cams.xyz 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618594448
Katastrof albania
Katastrof albania 22 ditë më parë
almores.info/rock/video/y6SYzqFmobqspZM
Kadri Berisha
Kadri Berisha 22 ditë më parë
Nuk rrembehet puthje o Ahmak .! Ik budall se të mbyti ahmaku .! Puthja fitohet o Ahmak .! Nuk ke lidhje për dashuri të ëmbel .!!!
Kadri Berisha
Kadri Berisha 22 ditë më parë
Qfar ka lidhje qe e ke emrinë Andi ? Emrin Durim nuk të ban të kulturuar .!
Kadri Berisha
Kadri Berisha 22 ditë më parë
Andi po sillet me Jasminen sikur njeri i pa pjekur .!! E ka shum gabim . Edhe nderhyn shumë teper sikur Fationi i ma ma hershem .! Nuk duhet me e nderpre vajzen që e don ! Por duhet me e rrespektue o njeri .!
Flora Cengu
Flora Cengu 23 ditë më parë
Na e shpifen me reklamat
GIRL995A Amelia
GIRL995A Amelia 24 ditë më parë
Andi yll
GIRL995A Amelia
GIRL995A Amelia 24 ditë më parë
Yasmins yll
GIRL995A Amelia
GIRL995A Amelia 24 ditë më parë
💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙🎉💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
GIRL995A Amelia
GIRL995A Amelia 24 ditë më parë
Ju du te gjith
GIRL995A Amelia
GIRL995A Amelia 24 ditë më parë
I love you all
ju a
ju a 24 ditë më parë
Kush esht ajo shoqja e Andit ne Instagram ce kan be bashkpunim?
Filma Nostalgjike
Filma Nostalgjike 24 ditë më parë
almores.info/rock/video/m4SKnYVkg8eKptI
Alvin Leka
Alvin Leka 25 ditë më parë
Love love love me pelqen ky cift shpresojm te jene te vertete mos na genjejne
Diana Niemann
Diana Niemann 25 ditë më parë
Andi distanc...
Diana Niemann
Diana Niemann 25 ditë më parë
Andi je me lart shummmm...
yuoop noke
yuoop noke 25 ditë më parë
Antonela ik shporru bashke me Atdheun se te dy te neveritshem jeni..... 😒
Arjan Progni
Arjan Progni 26 ditë më parë
Moj Jasmina u tregove e shkathet si u deklarove se per pak te iku pashaporta Amerikane se ta kishin marr te tjerat
DeeJay D.I.P.
DeeJay D.I.P. 26 ditë më parë
E bejne te gjithe per pak fame se ska njeri ndjenja per asnje
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs 26 ditë më parë
Kjo antonela se pse eshte bere kshu🤨
Ylber Hasani
Ylber Hasani 26 ditë më parë
O kalamaj boll se ne qat koken
Vlora Vlora
Vlora Vlora 26 ditë më parë
Bora me mire lere perputhen dhe jepe reklamat sei lodhe njerzit
ohcupe
ohcupe 26 ditë më parë
Good luck Andi 😆
Ilir.m Ilir.m
Ilir.m Ilir.m 26 ditë më parë
Andi alamet cuni jazimia si mace
Chris chris
Chris chris 26 ditë më parë
36:35 Juli per Andin : ‘Bravo , bravo Durimi ‘ Ahahahahha
vilma mecja
vilma mecja 26 ditë më parë
O interesi do me ik ne amerik po dhe andin eke posht shaleve si lev makine bravo rinia jote leshit
ester curri
ester curri 26 ditë më parë
Falenderoj perzemersisht komentuesit per faktin qe ekzistojn
Rron Selmani
Rron Selmani 26 ditë më parë
Normal qe e don targat e makines New York🤣🤣🤣
doliio volay
doliio volay 26 ditë më parë
Me mekuu kjo Ledjana qe flet cdo minut si nen hije 🤣😂😅 kujt i ra ne vesh apo vetem mua
Beby Engel
Beby Engel 26 ditë më parë
Muaji i shenjt po vjen , Allahu na ndihmoft , agjerim te leht t gjithve ❤❤❤❤❤
THE KING
THE KING 26 ditë më parë
Amin
adela kolaveri
adela kolaveri 26 ditë më parë
Sha kjut jan Andi dhe Jasmina
Diellza Mustafa
Diellza Mustafa 27 ditë më parë
Aplikacioni perputhen osht i vetmi sen qe nuk i ka dhezur olses 🤣🤣🤣🤣 n fund t muajit fitimi total do jet 8-12 euro se 2,3 vet e kan shkarkuar ja kan dhen gjith Botes ne tiktok ti shohin falas
Hekri Troplini
Hekri Troplini 27 ditë më parë
Sara sesht me ne program e keni vene re
Romina Ndoja
Romina Ndoja 27 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
Romina Ndoja
Romina Ndoja 27 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
Romina Ndoja
Romina Ndoja 27 ditë më parë
almores.info/rock/video/lo5htIWArNepnbg
Happy Memories
Happy Memories 27 ditë më parë
Si I shkoi Antoneles mendja qe zarfi I princit kishte leke...Mesa duket zarfat e Atdheu Kane pasur leke
Lindita Azemi
Lindita Azemi 27 ditë më parë
Aristela dhe princi me te miret
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
Une jam ma i miri, por une se uli veten me shku aty 😂😂😂😂😂
Pamuce Kalace
Pamuce Kalace 27 ditë më parë
O bora me shume ty fol se te tjeret hap me mire nje program per reklama se u kepute
Mira Mustafaj
Mira Mustafaj 27 ditë më parë
Andi,je shume djalosh!😊
Mimmo Relax
Mimmo Relax 27 ditë më parë
Pse me se heqin kte shkurren antonelen
aesthetic thinking uwuuwuuwu
aesthetic thinking uwuuwuuwu 27 ditë më parë
Dava kosovar🚫
Paola Boraku
Paola Boraku 27 ditë më parë
Mooooore... Jasmina esht e vetmja vajz qe del ne takim me cunin qe i pelqen dhe nuk i buzeqesh.. me nerva gjithmon o zooooot
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
i Pelqen vetem per ket emision, e kupton, kur te perfundoj emisioni, kurr ski per te ndegjuar per keta 👍
Rregullat e Jetës
Rregullat e Jetës 27 ditë më parë
A esht perputhen ktu apo Teatri Kombetar ? 🤣
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
Jo, eshte Teatri i femijeve
FF MANDI
FF MANDI 27 ditë më parë
Kush e ngjoj arjanin beby kiss mir se e thot po sa lezet i ka
Gazmir Murati
Gazmir Murati 27 ditë më parë
Kjo Jasmine erdhi si pule ,tani asht kthy ne gjel.kujdes andi mos u rrembe.
krenar behari
krenar behari 27 ditë më parë
Kjo antonela eshte njeriu me fake qe kam par ne jeten time po per ju ?
Just Me
Just Me 27 ditë më parë
Sara sduhet te jete me pjese e emisionit. Eshte shume e shpifur si femer
Just Me
Just Me 27 ditë më parë
Sa agresive ndaj Andit kjo Jasmina, flet si me qene Njerka e Hirushes apo motrat
Mondi Lame
Mondi Lame 27 ditë më parë
Kjo Jasmina sikur me ha buken mor vlla
Lusila Lusila
Lusila Lusila 27 ditë më parë
Antonela dhe ledjana Jane shoqe❤️🤗
Sara Italy
Sara Italy 27 ditë më parë
Aman moj jasmina po' ku do gjesh cun me te mir se andi.ti je problemi qe del me cuna bon dhe xhelozen je qesharake
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
@Sara Italy po thuaj se gjitha Femrat aty kan ardh per fam edhe me Fitu Leke, imagjino si munnd te perputhesh kur e ki ate presion, do te jesh ter kohen ne vezhgimin e kamerave, Takimet kur i ben e vren se ato Femra nuk dojn mu njohf por vetem vemdenje, duhesh perher me mendu se qka deklaron para publikit, nje fjalt e pa pershtatshme, krijon shum armiq etj, edhe vetvetiu futesh ne ate boten e aktrimit, une edhe me marr shum leke nuk kisha mundur me marr pjes ne ket fake emision
Sara Italy
Sara Italy 27 ditë më parë
@Fatmir Az normale sepse ashu si bon kjo nuk esht e sigurt per vete do siguri nga andi
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
Jam i bindur se keta dy kurr skan per tu perputhur ne realitet, prej emsionit ndoshta do te dalin si te perputhur per sy e faqe por shpejt do te ndegjojm qe keta jan ndar, ndoshta pas emisionit nuk do te ndegjojm kurr ma per keta
UK AL
UK AL 27 ditë më parë
as qe e di ca rreklamash rreklamojn kto se gjithmon i jap skip😂😂😂
Adde Sadiku
Adde Sadiku 27 ditë më parë
Jasmina eshte e lekundur,thot bej cte them une e mos bej si bej une,ke shume tengelluk,Andi eshte me i mire
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj 27 ditë më parë
1 milion aufrufe Respekt man prej ni lidhje dashurie kta u bonen Vip
Ness L
Ness L 27 ditë më parë
Andi: Jam brevan terpijan 🤣🤣 I’m dying 🤣🤣🤣
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
ne ks te vjetrit ikan fol keto fjal, ama tani keto fjal nuk folen, 😂😂😂😂
Suela Durmishi
Suela Durmishi 28 ditë më parë
Bravo adi jasmina juv dua shum jeni shum te mir zoti mos juv dajt kur inshallla🤲
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
ne realitet kurr nuk kan per tu ber bashk, nje Femer qe i hyp gjdo mashkulli aty, nuk besoj qe Andit nuk i pengon
Floreta Tafani
Floreta Tafani 28 ditë më parë
Ua si qenka kjo more bir ce do ate stres e gjalla
Mia Tips
Mia Tips 28 ditë më parë
Sindi esht 100 her me e bukur se Ola..
Lusila Lusila
Lusila Lusila 25 ditë më parë
@Fatmir Az ajo eshte e dalur nga mendorja
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
edhe ma e sinqerta prej Femrav aty eshte, pa marr parasysh defektet qe i ka ajo
Lusila Lusila
Lusila Lusila 27 ditë më parë
Aaaaa mos u tall ti
Tia Koka
Tia Koka 28 ditë më parë
O Anndi mos u be preh e Jasmines . Ti je yyll djal , ajo eshte per mos o zot booo. femer qe nuk durohet mos u terheq mos u bej budall . U bere budall sh keq 😒😒👎
Arian Azemi
Arian Azemi 28 ditë më parë
Sa keq kur mungon mbreti Mevlani se na është ber si i shpise, besoj qe edhe Ledjanes i ka mungu ta ket perball Mevlinn
Real Freedom
Real Freedom 28 ditë më parë
Jasmina 100% me te meta mendore
Leo
Leo 28 ditë më parë
tha se i mbaj femnat e veshtira o Andi po don met majt Jasmina ty se sa per ty ti problem e ki me te shtira shihet ,po ju ka qu Jasmines e te mban ajo e lun me ty si don
Arona Nails
Arona Nails 28 ditë më parë
Jasminen me ta fal ta kan fut jo me ta zgjedhesh😩😩😩😩
Tia Koka
Tia Koka 28 ditë më parë
Kam nje propozim qe e beni me mire me reklama fillim mbarim . Na e shpifet cdo tre minuta reklama
Fatlume Shehu
Fatlume Shehu 28 ditë më parë
Me mire te kishte hyre olsa ne takimin 4 minutesh me muratin sesa sindin se e kan lan sindin si mut
Engjulli GRfesst
Engjulli GRfesst 28 ditë më parë
Po bse moj bora e lejon at far mashkulli ne emision um vjen keq per linditen
Genti Peqini
Genti Peqini 28 ditë më parë
Do dhe ça klikime ky morroklla se provokon ky se i mesovi aty
Genti Peqini
Genti Peqini 28 ditë më parë
O jasemin jam fanci jot nuk kam nevioj per budalleje ai nuk te kupton Ty kurr se budallejt nuk piqen me. Te mirin si je ti rsp
ariola dauti
ariola dauti 28 ditë më parë
Kete emision e presim si nena kur pret djalin mas 5 vajzave🤣🤣🤣 👇a jeni edhe ju te keti mendimi
Perputhen Channel
Perputhen Channel 28 ditë më parë
Per me shume video jashte studios ndiqni kanalin tim.
Xhino Vlora
Xhino Vlora 28 ditë më parë
O Arjan na cave b... me ket baby kiss😤🤬
HB BANDIT.
HB BANDIT. 28 ditë më parë
Olsa ne kufje deklaro per andin moj se e la emisjonin😂
Arlinda Xhaferi
Arlinda Xhaferi 28 ditë më parë
Omg si femij ne shkoll fillore me bllok ne facebook
blerina kelmendi
blerina kelmendi 28 ditë më parë
O Andi, nuk do xhakete nga Perla Jasmina🙄 Do diamante, veshje, kepuce e canta nga Gucci, Valentino, Luis etj
Meta Ksa
Meta Ksa 28 ditë më parë
O andi ik se na cave tra.. N, nje legen nje djal kot, ca te beri prici mo vlla, ti je si pune e eres, flliqsire
Lulzim Muca
Lulzim Muca 28 ditë më parë
Po kush po e rrun per ty o ani kosoves se sna ha trapi per ju ok
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
mirre veten me te mir o plaku, pak pozitivitet, se fundi fundit shqiptar jem, pse me urretje KS AL
xhelil spahi
xhelil spahi 28 ditë më parë
rrace si sajmina nuk rrin pa futur ne sherr njerzit e ka ne gjak mjer kush esht pran .
Xhevdet Jahja
Xhevdet Jahja 28 ditë më parë
Pl
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza 28 ditë më parë
Andi: karamelet, Haribo tana i ha 🤣🤣!
Anonymous Saga
Anonymous Saga 28 ditë më parë
Po ajo Antonela ca ishte vesh si hajdute 😅
Atid Itarba
Atid Itarba 28 ditë më parë
Andi je i vertet asni si ti sesht👏👏👏👏👏⭐⭐⭐⭐⭐😍
Emanuele Gaiani
Emanuele Gaiani 28 ditë më parë
Bora perfundimisht na ke care k*** me kto publicitat
Blerta Repaj
Blerta Repaj 28 ditë më parë
Anxholo me sindi 👑👑 un mendoj se shkojn shummm 😍
GrandFamilia Records
GrandFamilia Records 28 ditë më parë
A e kini degjuar kengen per ANTONELEN almores.info/rock/video/tZCjx4OgptWZf8o
hedllo hellow
hedllo hellow 28 ditë më parë
Si I tha arjani jasmines mos kishe pire ndonje gote moj
Lediana Prenga
Lediana Prenga 28 ditë më parë
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤
Lediana Prenga
Lediana Prenga 28 ditë më parë
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤
Lediana Prenga
Lediana Prenga 28 ditë më parë
Pershendetje te gjitheve , kjo eshte faqa ime , ju lutem beni subscribe ❤❤
Valentina Bitri
Valentina Bitri 28 ditë më parë
Kush public ka votuar qe Atdheu te kthehet , nuk e kuptoj ? Publiku ne komente flet fjale ofenduse ndaj Antoneles (i meriton ) Ajo ka ofenduar Atdheun shume keq publikisht! Atdheu nga ana tjeter ka ofenduar Antonelen ! Keta nuk Jane 15 vjec qe nuk din cfar bejn , Jane Te ritur ! Epo te shahesh e te peshtyhesh dhe te vish ta lepish prap , nuk kam pare ! Qofsh ti qe je Atdhe (qe hiqeshe dhe si i drejt ) Po si thon kot , para ta fut koken edhe ne m....,,
Fatmir Az
Fatmir Az 27 ditë më parë
oj Zemer, keta jan te ftuar per te ber show deri ne qershor, deri kur te perfundoj emsisioni, pra ai vjen vetem per audienc edhe normal qe edhe fiton lek
Valentina Bitri
Valentina Bitri 28 ditë më parë
Do thoja paraja
Amir Manallari
Amir Manallari 28 ditë më parë
Shume emision koti
Arta krasniqi
Arta krasniqi 28 ditë më parë
Bravo andi
Jorgji S
Jorgji S 28 ditë më parë
Keta nuk fo ta shtyje jashte
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021
1:49:24
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 2,9 mln
Survivor | Trailer | 03/05/2021
2:26
SKAI.gr
Shikime 424 mijë
Kuruluş Osman 57. Bölüm
2:12:35
Kuruluş Osman
Shikime 3,3 mln
Sen Çal Kapımı 39. Bölüm (Sezon Finali)
1:49:48
Sen Çal Kapımı
Shikime 2,4 mln