Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

  Shikime 1,308,872

Top Channel Albania

11 ditë më parë

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel

Komente
Bass Rebels
Bass Rebels 11 orë më parë
Hey we appreciate you using our music but you must credit us to use the music otherwise you could get a copyright claim
Thomas Minecraft
Thomas Minecraft Ditë më parë
shqipja Queen
ALBI KOCI FILE TEMA
ALBI KOCI FILE TEMA 2 ditë më parë
Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje
Zylfi Sadikaj
Zylfi Sadikaj 3 ditë më parë
Data 28
Rimesa Rinesa_shala
Rimesa Rinesa_shala 4 ditë më parë
♥️
Laci 33
Laci 33 4 ditë më parë
Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO
Hotel Velkom
Hotel Velkom 4 ditë më parë
Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.
Hotel Velkom
Hotel Velkom 4 ditë më parë
Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore
Dren Morina
Dren Morina 4 ditë më parë
Palim total nga Juli
Anna Anna
Anna Anna 4 ditë më parë
Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil
Blero Duraj
Blero Duraj 5 ditë më parë
Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh
Marjo.
Marjo. 5 ditë më parë
15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak
Drane Gjergji
Drane Gjergji 5 ditë më parë
Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.
Drane Gjergji
Drane Gjergji 5 ditë më parë
Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!
Drane Gjergji
Drane Gjergji 5 ditë më parë
Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.
Drane Gjergji
Drane Gjergji 5 ditë më parë
O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?
Ikra Saiti
Ikra Saiti 5 ditë më parë
Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂
keli zhuri
keli zhuri 5 ditë më parë
Si i shkojne servilat mrapa
Teuta Luka
Teuta Luka 5 ditë më parë
Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...
Anny Gjokhilaj
Anny Gjokhilaj 6 ditë më parë
Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣
Dona Rudi
Dona Rudi 6 ditë më parë
Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡
Jonida Balla
Jonida Balla 6 ditë më parë
κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱
Ada Kasmi
Ada Kasmi 6 ditë më parë
Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !
e s
e s 6 ditë më parë
Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide
Xh. H
Xh. H 6 ditë më parë
Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Ashtsex
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Me mbrojt
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Glückli
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Vellamoterbashkim
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Veqesesesenipluher
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Bota eshte
Armend Bllaca
Armend Bllaca 6 ditë më parë
moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Punpapun
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Ejsidi
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Segzistonledhatime
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Gabimeat
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Gabimeat
Isa M.
Isa M. 6 ditë më parë
Sesh zakonisht
Jonida Balla
Jonida Balla 7 ditë më parë
ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋
Kujtim Kanani
Kujtim Kanani 7 ditë më parë
Pravo juli
Sara Italy
Sara Italy 7 ditë më parë
Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂
Hasani Bleron
Hasani Bleron 7 ditë më parë
arjan konomi mkalli hahahahhaha
Sara Italy
Sara Italy 7 ditë më parë
Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷
Besa Qinami
Besa Qinami 7 ditë më parë
o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh
Ylli Bulla
Ylli Bulla 7 ditë më parë
Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢
Coco Jumbo
Coco Jumbo 7 ditë më parë
Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon
Lani lena
Lani lena 7 ditë më parë
Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣
Coco Jumbo
Coco Jumbo 7 ditë më parë
Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi
Coco Jumbo
Coco Jumbo 7 ditë më parë
@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
Sindi eshte shume e mire
Lani lena
Lani lena 7 ditë më parë
E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin
Ben Beni
Ben Beni 7 ditë më parë
Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans
Matilda Moni
Matilda Moni 7 ditë më parë
Sidi ke shum dret
Erisa Qose
Erisa Qose 7 ditë më parë
Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty
Albanian Blood
Albanian Blood 8 ditë më parë
kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂
Kralb Oz
Kralb Oz 8 ditë më parë
Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!
Sevda Berisha
Sevda Berisha 8 ditë më parë
nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen
mirela ismaili
mirela ismaili 8 ditë më parë
ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT 8 ditë më parë
.
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj 8 ditë më parë
E kan qa
Andi Tiron
Andi Tiron 8 ditë më parë
Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija
ermenisa feka
ermenisa feka 8 ditë më parë
Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂
Anton G
Anton G 8 ditë më parë
Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %
aola wili
aola wili 8 ditë më parë
Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari 8 ditë më parë
Sindi eshte shume e mire
Anton G
Anton G 8 ditë më parë
Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏
Alb123
Alb123 8 ditë më parë
O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU
aola wili
aola wili 8 ditë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Sidorela sida
Sidorela sida 8 ditë më parë
Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Megi Dapi
Megi Dapi 8 ditë më parë
Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑
Gotshot 83
Gotshot 83 8 ditë më parë
Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar 8 ditë më parë
Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃
Ali Jaan
Ali Jaan 8 ditë më parë
Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat
nairodMusic.
nairodMusic. 8 ditë më parë
15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 8 ditë më parë
Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar 8 ditë më parë
Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh
Bleron Feta
Bleron Feta 8 ditë më parë
Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 8 ditë më parë
O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon
butrint beshiri
butrint beshiri 8 ditë më parë
Arjani be like: hajdeni te baba
butrint beshiri
butrint beshiri 8 ditë më parë
Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 8 ditë më parë
Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 8 ditë më parë
Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal
X xx
X xx 8 ditë më parë
Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare
Ina Bimbela Grijalva
Ina Bimbela Grijalva 8 ditë më parë
Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄
your dad
your dad 9 ditë më parë
naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci 9 ditë më parë
Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...
Moza Moza
Moza Moza 9 ditë më parë
o Juli ti qenke tip ore bravo prz
Korina Ymeri
Korina Ymeri 9 ditë më parë
O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Ana je as
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever 9 ditë më parë
Super
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever 9 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏
Fatjan Basha
Fatjan Basha 9 ditë më parë
O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.
Adriatik Diku
Adriatik Diku 9 ditë më parë
Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj
denis berberi
denis berberi 9 ditë më parë
H
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,
Albany Akakaka
Albany Akakaka 9 ditë më parë
Respekte Arjan konomi je shum I mir
Stelio Tobli
Stelio Tobli 9 ditë më parë
Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk
Rroni Rroni
Rroni Rroni 9 ditë më parë
Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj 9 ditë më parë
Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 434 mijë
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021
2:14:34
Karl & Co - Går på igjen
50:04
Prince of Crime
Shikime 66 mijë
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 434 mijë
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
3:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Sadakatsiz 20. Bölüm Fragmanı
0:54
Sadakatsiz
Shikime 4,2 mln
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm
2:31:09
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 2,9 mln
Americas Cheapest Family...
21:53
PewDiePie
Shikime 7 mln
Yasak Elma 100. Bölüm
1:52:46
Yasak Elma
Shikime 1 mln