Lorenc Hasrama - Ti kam Bo Hallall (Official Video)

  Shikime 596,241

UnixMusic

Muaj më parë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics - Irkenc Hyka
Mix & Master - Jojo
#lorenchasrama #tikombohallall #onima #irkenchyka

Komente
Bela Bela
Bela Bela 5 ditë më parë
Me muzik dhe tekst nga Irkenci dihet qe esht cdo keng perfekte 😍 Zeri i mrekullueshem ! 👏🏻
_rm_19_ _rm_19_
_rm_19_ _rm_19_ 7 ditë më parë
Zoti trujt vetem suksese ne jete lorenc hasrama
Arjan D
Arjan D 9 ditë më parë
Kta qe bojn dislike, a skan qa bojn tjeter gjo,apo klikun per filem e ju dul muzik 😉.
Fatbardha Hoxha
Fatbardha Hoxha 12 ditë më parë
Zoti te rujt kudo qe ndodhesh, flm per zerin tend fantastik qe na dhurove❤️❤️❤️
L. Ll
L. Ll 13 ditë më parë
Nje keng shum e bukur 🌟
E
E 15 ditë më parë
Si kengetare je 👌👍 po ama ne intervista je 🥴
Majlinda Gjyzeli
Majlinda Gjyzeli 17 ditë më parë
Ti kam bo hallall uau ! Lorenc nuk te kisha njoft me pere si kengetar ,por kete kenge e ke qare ,e nigjoj shpesh, suksese 🌟😊
Eliona Elaa
Eliona Elaa 21 ditë më parë
😔😔😔😔
Sara Sara
Sara Sara 23 ditë më parë
💖💖💖💖💖💖
Margarita Beti
Margarita Beti 24 ditë më parë
Teksti: Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… Unë të jam lut ty, mos mem vra Ty s'ta ka ni, ke pas dëshirë me m'pa t'u qa Këtë nat' mëkatet ki me i la N'kët dynja… I kam thënë zemrës, unë e du du du… E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje… I kam thënë zemrës, unë e du du du E tash nuk munem met harru Të gjitha fajet m'i le mu S'muj me besu… Refreni (2x) T'i kam bo hallall, vitet që m'i more Nuk pate mëshirë, krejt zemrën e dogje T'i kam bo hallall, ëndrrat dhe premtimet Kur the se më doje…
luiza Qose
luiza Qose 27 ditë më parë
Bravo super kenge
Andreia Andrei
Andreia Andrei 28 ditë më parë
Bravo o Lenco hallall zoti ti rujt
Erida Smeli
Erida Smeli 28 ditë më parë
So beautiful song💙
teuta lame
teuta lame 29 ditë më parë
Suksese
tjeter kush
tjeter kush 29 ditë më parë
Zëri dhe stili I muzikes si irkenc hyka!
Gangsters’ league the book
Gangsters’ league the book 21 ditë më parë
Ai e ka shkrujt
piccola fiorella
piccola fiorella 29 ditë më parë
Vej me bast qe ne kete keng si ne tekst dhe ne muzik ka gisht IRKENC HYKA ...vetem ai e ka kte lloj melodie dhe kto lloj tekstesh ....suksese lorencit...shume e bukur kenga , me hapi plaget
ludjana dybeku
ludjana dybeku Muaj më parë
Super zë dhe këngë, bravo 🥰👏
Anila Miza
Anila Miza Muaj më parë
O ZOT SA E BUKUR...... 👏👏👏👏👏👏👏😍
cerri murati
cerri murati Muaj më parë
Un sja boj hallall klodit qe me ka tradhtu per 15 vite rresht zoti inshalla ma mer hakun 😔
Valentina Tzertzi
Valentina Tzertzi Muaj më parë
Super kenge 👌😔😔😔
Best Music
Best Music Muaj më parë
almores.info/rock/video/n51myGaZadGYp9o
BROOKLYN_BB4LIFE BOY
BROOKLYN_BB4LIFE BOY Muaj më parë
Na e coptuat fare zemren me kte keng
Sonilda Brozi
Sonilda Brozi Muaj më parë
😍🥰🌍👌
Samsung Play
Samsung Play Muaj më parë
Sh kenge domethenese 😍Bravo dhe suksese🌹Pse nuk beni nje bashkpunim ?😍
Antonio Matishi
Antonio Matishi Muaj më parë
super kenge👍👍👍👍💖💖💖
Gerta Doci
Gerta Doci Muaj më parë
Super 💋💋💋❤❤❤❤ Fiks per ty VM😭😭😭😭
Elsa Shkodër
Elsa Shkodër Muaj më parë
Super 👏👏👏
Viola E
Viola E Muaj më parë
💔💔💔💔💔
Kevi Dulo
Kevi Dulo Muaj më parë
Super
Lina Kaja
Lina Kaja Muaj më parë
Shum e bukur kenga bravo 👏 👏❤️
Silva Valteri
Silva Valteri Muaj më parë
👏👏👏
Alba Musa
Alba Musa Muaj më parë
Super kenge halla vuajtje e mija shume me kuptim 🤞😢😢complimenti djalosh
Ida bisha
Ida bisha Muaj më parë
👏🏻👏🏻
RiKi RiKi
RiKi RiKi Muaj më parë
Hahahaha e qiti Andi moden e vetulles te prem krejt ja nisen edhe kongatart tash bravo andi i fort je ahahhahahaahhahaahha
doriana hasaj
doriana hasaj Muaj më parë
Po ca andii m vlla lorenci ka qe n2019 qe ka ashu iher
Nimet Pervizi
Nimet Pervizi Muaj më parë
edhe pse me beri te vuaj ja bej hallall
Enxhi Tora
Enxhi Tora Muaj më parë
👏❤️
Turi Tt
Turi Tt Muaj më parë
Super fantastike!
Alma Ferhati
Alma Ferhati Muaj më parë
Super 👏👏
Desila kodragjini
Desila kodragjini Muaj më parë
Sprr kenge😍💜 i love it
mondi j.k
mondi j.k Muaj më parë
Bravo. Shum bukur
lolita chikita
lolita chikita Muaj më parë
Super kenge super vokal fjale te bukra shum suksese Lorenc..❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
jona jona
jona jona Muaj më parë
💔
Alexa J S
Alexa J S Muaj më parë
💙
Anxhela Tola
Anxhela Tola Muaj më parë
👌🏼
Monika Sedlmeir
Monika Sedlmeir Muaj më parë
❣️
Sareta Bega
Sareta Bega Muaj më parë
❤️🤛🏼
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
Er ist so süss🥰❤😍
Alin Badea
Alin Badea Muaj më parë
Romania❤️❤️❤️🇷🇴🇷🇴🇷🇴🇷🇴
Rilo Beats
Rilo Beats Muaj më parë
🔥🔥🔥
Andia C
Andia C Muaj më parë
Bravooo😘😘😘🤗🤗🤗❤❤❤😍😍😍
Valbona Valbona
Valbona Valbona Muaj më parë
Super kenge👍
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI Muaj më parë
Play in 1.25 speed
mani s
mani s Muaj më parë
Hera e pare qe e dogjoi por kendoka bukur. Suksese ne krijmtarinë e ardhshme!!!!!!
Asi Asi
Asi Asi Muaj më parë
o zott🥺 sa keng e bukur💜✨🐻
Denisa Dena
Denisa Dena Muaj më parë
Kurre nuk jam zhgenjy prej teje...I madhi Lorenc....SUKSESE...
Manu Burreli
Manu Burreli Muaj më parë
Shum Kong e mir 👏👏
Gioia Hyka
Gioia Hyka Muaj më parë
❤️❤️❤️❤️
Orges Bixheku
Orges Bixheku Muaj më parë
Irkenc hyka nk zhgenjejn m tekstet ❣️❣️ super kenga🤩
Eris Kanani
Eris Kanani Muaj më parë
Pse me duket si dora e irkenc hykes mua 😉
Alida
Alida Muaj më parë
Nuk behen hallall dhimbjet qe te falin pa arsyee.....suksese per kengen!
Erta. B
Erta. B 2 ditë më parë
behen 😔 kur dashuron fort behen hallall te gjitha,leri vec zotin
ROBERT SHKURTI
ROBERT SHKURTI Muaj më parë
Ca zeri qe ka.....shume kengetar I mir
The Best
The Best Muaj më parë
Shm keng e bkr ✔☺
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao Muaj më parë
Super Lorenc👍
Agron Sula
Agron Sula Muaj më parë
Shum bukur 👏👏 te kendoft zemra
Jonida Beta
Jonida Beta Muaj më parë
😍😍😍😍😍
Juana Gerduqi
Juana Gerduqi Muaj më parë
O zot sa e bukur , ti kam ba hallall krejt vitet qe mi more 😔😔😔
klara maliqallari
klara maliqallari Muaj më parë
ti kam bo hallall liket super keng🥰🥰
Kasandra Pako
Kasandra Pako Muaj më parë
O zot🥺Sa e bukur ❤️❤️❤️
Bledi Lamja
Bledi Lamja Muaj më parë
Respekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy e ke qa kte kongen kush lendon zoti e vraft sepse ka zot mos e bofshin piken e hajrit njerzit qe lendojn
Lori Tirones
Lori Tirones 14 ditë më parë
T lumt goja danoço
Bledi Lamja
Bledi Lamja 15 ditë më parë
@E sepse kan ndryshu gjonat lendojn me shum femrat
E
E 15 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣🤣 me cfare kuptimi e ke se copash na ben 🤣🤣🤣🤣
Bona
Bona Muaj më parë
@Toni MontanaPo sigurisht, 👍☺🤗🤗
Toni Montana
Toni Montana Muaj më parë
Bona fjal me vend
Danissa Sochor
Danissa Sochor Muaj më parë
Soooo beautiful song 💎
Tea Fori
Tea Fori Muaj më parë
Bravo Lorenc , e kam pritur me padurim nje kenge te re 🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tao BCool
Tao BCool Muaj më parë
As nuk ja boj hallall hic 🤣🤣🤣 be well 🙃😘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bora Çeliku
Bora Çeliku Muaj më parë
Ky refren..💘👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tiana Loca
Tiana Loca Muaj më parë
❤️❤️👍🏻👍🏻😊
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ecaterina Maria
Ecaterina Maria Muaj më parë
Super from Romania 👌😍🇷🇴
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Qwe Dsa
Qwe Dsa Muaj më parë
😉
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Skhendi Pepaj
Skhendi Pepaj Muaj më parë
👏🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
EDISON DRAMOLLI
EDISON DRAMOLLI Muaj më parë
Bravo shum e bukur 👍👍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Arbana Ameti
Arbana Ameti Muaj më parë
Suksese..
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ilda Koci
Ilda Koci Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤😍😍🥰🥰🥰🥰🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Bashkim Kadishani
Bashkim Kadishani Muaj më parë
👌💜
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Vladimir Bualli
Vladimir Bualli Muaj më parë
Super
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ersilda Koritari
Ersilda Koritari Muaj më parë
👏👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Era Delia
Era Delia Muaj më parë
😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Xhoana Talo
Xhoana Talo Muaj më parë
Si kenga dhe zeri super 👏👏
Xhoana Talo
Xhoana Talo Muaj më parë
@Hitet Shqiptare te bera
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla Muaj më parë
Sa e kam prit o zot super 😐😐
Erisa Hajrulla
Erisa Hajrulla Muaj më parë
@Hitet Shqiptare te bera sub ☺☺
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
xheni lasku
xheni lasku Muaj më parë
❤️❤️❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Enki Stafhasani
Enki Stafhasani Muaj më parë
O te lumt ajo goj o vlla....
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dhurata Kellezi
Dhurata Kellezi Muaj më parë
Suksese!🥰
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Rexhino Doko
Rexhino Doko Muaj më parë
super kenge suksese🤘
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Ro mina
Ro mina Muaj më parë
😍😍😍
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Lorena Manellari
Lorena Manellari Muaj më parë
Like kush e plq vr8❤❤❤
Lorena Manellari
Lorena Manellari Muaj më parë
@Hitet Shqiptare po patjeter
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Arsi Cena
Arsi Cena Muaj më parë
TE LUMTE GOJA LORENC HASRAMA NJE KENGE BALADE SHUME E BUKUR BRAVO SUKSESE TEKSTI TI KAM BO HALLALL TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PA TE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE ME MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE UNE TE JAM LUT TY MOS MEM PA TY STA KA NI KE PAS DESHIR MEM PA TU QAJT TE TERA MEKATET KE MEI LA NE KETE DYNJA . TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH UNE NUK MUNDEM MET HARRU TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE . TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN E DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE ME DOJE TEKSTI DY TI KAM THON ZEMRES UNE E DU DU DU E TASH NUK MUNDEM MET HARRU . TE GJITHA FAJET MI LE MU SMUJ ME BESU REFRENI DY TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE TI KAM BO HALLALL VITET QE MI MORE NUK PATE MESHIR KREJT ZEMERN MA DOGJE . TI KAM BO HALLALL ENDRRAT DHE PREMTIMET KUR THE SE MDOJE
Asi Asi
Asi Asi Muaj më parë
@Arsi Cena dhe me vjen mire qe e ndryshove ate gabim te vogel🥰
Asi Asi
Asi Asi Muaj më parë
@Arsi Cena gjithsesi asgje hic
Asi Asi
Asi Asi Muaj më parë
@Arsi Cena asgje thjesht rradhes tjt me kujdes se ndoshta ai person qe t shkrun preket
Arsi Cena
Arsi Cena Muaj më parë
@Asi Asi TE KERKOJ NDJES DHE FALJE POR ISHTE THJESHT NJE MENDIM SEPES EDHE VIPAT E KTHEJN FJALTE GJUHNE ANGLISHT PRANDAJ TE KERKOJ NDJES DHE FALJE PERSRI FALEMINDERIT DHE NJE HER PER KOMENTIN RESPEKT PE FUND
Asi Asi
Asi Asi Muaj më parë
@Arsi Cena jo sjm lorenci pa merak
Ornela Bejdo
Ornela Bejdo Muaj më parë
Ja kam bere hallall vertet gjithcka, pavarsisht se si erdhen gjerat. ❤️
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
bora _ bora
bora _ bora Muaj më parë
Super 😘😘😍😍💖💖
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh.
Sene Sene
Sene Sene Muaj më parë
Vallaj hic sja boj hallall!
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Dajana Shuli
Dajana Shuli Muaj më parë
Adhurim 🥰❤
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 Muaj më parë
Hajde te gjith bashk like per lorencin se ka ze te mrekullueshem🔥🔥🔥🔥🔥
ꪑꫀꪶꪖ 02
ꪑꫀꪶꪖ 02 Muaj më parë
@Cenaj Nertilaa 😘😘😘🤗🤗
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Cenaj Nertilaa
Cenaj Nertilaa Muaj më parë
😘😘🤗🥰🥂
Ervi Ervi
Ervi Ervi Muaj më parë
Ze fantastic, Suksese 👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra Muaj më parë
E dia🤸🤭viq Ikenc Hyka dinn me ba ksi kange bravo🥰👏👏👏
Hitet Shqiptare
Hitet Shqiptare Muaj më parë
Prsh me ndihmen tende behet gjithcka nje subscribe dua nga ty nese mundesh dhe kemi keng per te hedhur klikoje profilin tim dhe me be subscribe nese mundesh
Tayna x L'Algérino - Moona
03:01
Friends Entertainment
Shikime 13 mln
Merita Latifi  - E kam dasht (Official Video)
02:57
Merita Latifi
Shikime 340 mijë
Emanet 128. Bölüm | Legacy Episode 128
54:10
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
03:27
UnixMusic
Shikime 760 mijë
Lorenc Hasrama - A m'ke lon (Official Video)
02:51
Lorenc Hasrama
Shikime 517 mijë
Flori Mumajesi - Dhemb
03:00
FloriMumajesiOfficial
Shikime 2,3 mln
Elvana Gjata - Thirr (Lyrics Video)
03:03
Elvana Gjata
Shikime 3,5 mln
Dhurata Dora - Harrom
03:37
Dhurata Dora
Shikime 19 mln
Emanet 128. Bölüm | Legacy Episode 128
54:10
If Everything Was Like Among Us 7
10:41
Shiloh & Bros
Shikime 5 mln
Profesori - Episodi 3 | NGOP.TV
9:58
NGOP
Shikime 103 mijë
Menajerimi Ara 28. Bölüm Fragman
0:59
Menajerimi Ara
Shikime 1,1 mln
Ramo - 35.Bölüm Fragmanı
1:15
Ramo
Shikime 1,5 mln