LIVE Rezultatet e fundit Zgjedhjet 2021 Shqiperia Voton -Tv Klan News (27 Prill 2021)

  Shikime 254,575

TV Klan LIVE

21 ditë më parë

#KlanNews #KlanLajme #Zgjedhje2021 #ShqiperiaVoton #Zgjedhjetparlamentare2021

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
eioshen boboi
eioshen boboi 16 ditë më parë
Fadili nuk përfaqëson Beratin por mafian turp kush e mbështeti
oiuet souiu
oiuet souiu 18 ditë më parë
Fadili nuk përfaqëson Beratin por mafian turp kush e mbështeti
W a
W a 19 ditë më parë
Ale De Martino
Ale De Martino 20 ditë më parë
Come ci è finita sta roba quindicesima in tendenze italiane
Kri 1601
Kri 1601 19 ditë më parë
Per tutti gli albanesi che vivono in Italia
Alex Castelli
Alex Castelli 19 ditë më parë
Ma soprattutto perché siamo andati a vederlo?
anto
anto 19 ditë më parë
È quello che mi chiedo anch'io ahahahHah
Artan Sinanaj
Artan Sinanaj 20 ditë më parë
ku e doni Ramen ne Vlore apo ne Durres besoj se 2025 do jet kandidat ne Kukes
eioshen boboi
eioshen boboi 16 ditë më parë
Come ci è finita sta roba quindicesima in tendenze italiane
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 1,2 mln
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 167 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
MSC Grandiosa Cruise in 2021
17:01
Cruise Passion
Shikime 2,2 mln
Al Pazar - 24 Prill 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:48:13
Germany 4K - Scenic Relaxation Film With Calming Music
1:00:18
Adi Krasta në 'A Show' (27.04.2021)
1:55:19
Ekskluzive: Ana dhe Atdheu sërish bashkë!
12:14
ESTTO - T'du hala
2:37
ESTTO
Shikime 167 mijë
VENOM 2 Official Trailer (2021)
2:56
ONE Media
Shikime 18 mln
Alban Ramosaj - Thikat E Mia (Kenga Magjike 2021)
2:48
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 916 mijë