LEDRI VULA - DON MO

  Shikime 8,083,873

Ledri Vula

Stream or Download now "DON MO" 👉 avd.lnk.to/DonMoStores

Produced by BigBang (REDBOX Ent.)
Lyrics by Ledri Vula
Directed by Valon Aziri (CineGR8)

Ledri Vula on Instagram: LedriVula
Ledri Vula on Facebook: LedriOfficial
Ledri Vula on Twitter: ledrizlla

℗ \u0026 © AVD Digital \u0026 Ledri Vula. All Rights Reserved.

Komente
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 4 orë më parë
Faleminderit LEDRI qe mbas shum kengeve kanceroze qe kan dal koheve t'fundit na solle muzik t'vertet. 🔥🌴☀️
Nuhi Krasniqi
Nuhi Krasniqi 18 orë më parë
Une ti ah ah une ti uh uh une ti bam bam une ti bum bum
Sabrija sabrina Šalja
Sabrija sabrina Šalja 19 orë më parë
✌✌✌likeee
Bilal Roberto Carlos
Bilal Roberto Carlos Ditë më parë
Shum mir a sa per Morenen Taraku ka ardh me marr FAM se skaa FAM se weq me shpin po rrin DUBAI E spejarassin ma as SHEIKAT
zijuiy wttuy
zijuiy wttuy 4 orë më parë
Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️
Elsa Ndreu
Elsa Ndreu Ditë më parë
Askim Iam from turkye 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
MATEO TV
MATEO TV Ditë më parë
Suksese!
Alketa Kanxha
Alketa Kanxha Ditë më parë
Shum shum kenge e bukur.kenga ime epreferuar.👍👍👍👍👍👍👍
Albanian Al
Albanian Al Ditë më parë
Morena, e bukura e ksaj kenge se kenge.
aswer huio
aswer huio Ditë më parë
te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit P
FLORDI
FLORDI 2 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
A B
A B 3 ditë më parë
Je nje kengetar qe nuk shan ne kenge ben dis apo gjera jo te bukura per nje kenge thjesht te kenaq me zerin dhe musiken suksese
malssor bejtullahu
malssor bejtullahu 3 ditë më parë
Don mo
malssor bejtullahu
malssor bejtullahu 3 ditë më parë
Un jo
orkida Orkidabara
orkida Orkidabara 3 ditë më parë
ledri vula:hiqi syzet se po dukesh si khalifa
Artjola Jola Jata 💞
Artjola Jola Jata 💞 3 ditë më parë
💓💓💓💓
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️
Isuföolkg9 g gngnfg Shala
Isuföolkg9 g gngnfg Shala 4 ditë më parë
Don moo hajde don mooo hajde 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤🇩🇪❤❤🇩🇪🥰🥰🥰🥰❤
Sofo Meta
Sofo Meta 4 ditë më parë
Bravo
Raju arora
Raju arora 4 ditë më parë
Love from India ❤️❤️🇮🇳🇮🇳
Ptao Tom
Ptao Tom 5 ditë më parë
Bash mka mungu qeshtu muzik se kohet e fundit kush spo bohet këngtar ❤️
fouoii gyhh
fouoii gyhh 3 ditë më parë
🤫 👌
Aid Redzepi
Aid Redzepi 5 ditë më parë
almores.info/rock/video/2HucrmWmqN17kZM 🖍️🎼😉
Xhenifer Deda
Xhenifer Deda 5 ditë më parë
w.ww. w
HypeHaistos
HypeHaistos 5 ditë më parë
Who is this girl?
Geg Toska
Geg Toska 4 ditë më parë
Morena Taraku
aledja koci
aledja koci 6 ditë më parë
Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Hey chica mia, mia, mia, mia, mia Qiti qato syza se po dukesh si Khalifa Ma shume po rrin en shisha se po rrin te shpia Ti po con ferrk ferrk ferrk si mafia Une jam El Jefe e ti je mujere Une e boj nejen e ti atmosferen Na t'dy bashke krejt i bojna dallaveret Trupin kthesa une i hypi kerrit Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une jom nxon, jom nxon Se per ty une dal Ku po shihemi vajzo? Ti mos um thuj se nuk don mo, don mo Vec se ke ni qe une…
Ptao Tom
Ptao Tom 5 ditë më parë
This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.
EnsaR EnsaR
EnsaR EnsaR 6 ditë më parë
far piqke koka
Lori Kamo
Lori Kamo 6 ditë më parë
👏
Rajna Rajna
Rajna Rajna 6 ditë më parë
Edge mua
Erjon Ulqini
Erjon Ulqini 7 ditë më parë
Kush shef ket koment Pac nji dashnore si kjo ne muzike
Qazim Berisha
Qazim Berisha 7 ditë më parë
Je ka dukesh bukur Je ka dukesh bukur menjehere po don me puth Mem puth mu Sukese ledri Like kujt i pelqen kjo pjesa 🔥🔥👌
Geekeric
Geekeric 7 ditë më parë
That girl is the best part of the video; Ledri is pretty good, too.
IBA Rey
IBA Rey 7 ditë më parë
Morena 😍😍😍😍 o zot
Katerina Kamberi
Katerina Kamberi 7 ditë më parë
Bravo ledri une te pershendes ne kosov
Julliet AJ
Julliet AJ 8 ditë më parë
Why is the girl a mix of Loredana and Dhurata Dora.
Geg Toska
Geg Toska 4 ditë më parë
Morena Taraku
Behar Berisha
Behar Berisha 8 ditë më parë
🤫 👌
lorushja M❤L
lorushja M❤L 8 ditë më parë
Kenga me e shpifur
FLORDI
FLORDI 8 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
Aurela Gorezi
Aurela Gorezi 8 ditë më parë
This song is beautiful and exellent. A big like for them.And like who thinks like me.
Click drauf
Click drauf 9 ditë më parë
🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Val Mel
Val Mel 9 ditë më parë
Po e ka dit qe u kan nxan deri tani . valla boll shtire per at nusen e tij , E degjon textin nuk ka qysh me kan ndryshe .Deshperim total per familjen 😏
Tirane Tr
Tirane Tr 9 ditë më parë
Edhe un pz
mohammad rezai
mohammad rezai 9 ditë më parë
Love from Afghanistan 🇦🇫 ❤️
bodoti qwiu
bodoti qwiu 6 ditë më parë
Pa hë t shofim a i lexoni dhe ju komentet gjesra ndegjoni kengen
Besnik Hoxha
Besnik Hoxha 9 ditë më parë
Ajajaj ronft operacioni plastike morena taraku kqur se po shkrihesh prej nxehtit se krejt plastike je
Mike Saraft
Mike Saraft 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Cassie
Cassie 11 ditë më parë
Super hit do te jet besoni!
FLORDI
FLORDI 11 ditë më parë
almores.info/rock/video/vLB51nmCpNBpnpM
Infotech Infotech
Infotech Infotech 11 ditë më parë
almores.info/rock/video/rnClqqxna6mCgco
Klodi Shkoder
Klodi Shkoder 11 ditë më parë
P
Cassie
Cassie 11 ditë më parë
Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍
E 3
E 3 11 ditë më parë
🔥🔥🔥🔥🔥🔥
❤️ 2
❤️ 2 11 ditë më parë
❤️❤️
Enxhi Muho
Enxhi Muho 12 ditë më parë
a per dafinen e ka bere kengen se duket si ajo goca ne vidioklip
Ledjana Tabaku
Ledjana Tabaku 12 ditë më parë
Super hittt😍
Icey 2k
Icey 2k 12 ditë më parë
Ropt ai qe e lex edhe sbon like
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani 12 ditë më parë
Super kenge ua 🎶🎶
Kejvi Bahja
Kejvi Bahja 12 ditë më parë
Per Dafinen ishte kjo kengaa??
Arjon Gjeleshi
Arjon Gjeleshi 12 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤
Leutrim Kushaj
Leutrim Kushaj 13 ditë më parë
BIG LIKE❤👍❤👍
Zukamika8546
Zukamika8546 13 ditë më parë
i was here when it was premiered so yeah! i'm clearly new to albanian music Noizy and Capital we're the 1st once i saw and now ledri vula! Albanian music are hits! No Cap!
bofooit gojo
bofooit gojo 9 ditë më parë
This is Ledri... 🥵🔥🔥🤩
bodoti qwiu
bodoti qwiu 13 ditë më parë
Chorus] Pa ty nuk pi jo Vec pak po nxehna Mu ke bo pike, yo E vec te ti po m'rri menja
Jona Shala
Jona Shala 13 ditë më parë
Fav song ❤😍🌷
Easy Beauty Tips
Easy Beauty Tips 13 ditë më parë
Njesoj si dafina kjo!
Bekim Keshi
Bekim Keshi 14 ditë më parë
Je me i miri ledri vula kenga shumeeeeeee ❤️😍😍 e bukur❤️💞💖💕😍👏👏👏👏👏👍👍
Karla Lucuţă Focus
Karla Lucuţă Focus 14 ditë më parë
almores.info/rock/video/raKIxXaVobFkhsY
platon raxha
platon raxha 14 ditë më parë
Me pak Lafe Super hit🤯 🔥
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 14 ditë më parë
Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D
Daniela Nure
Daniela Nure 14 ditë më parë
👏💫🔥🎶🎼👏
Ai Cuni
Ai Cuni 15 ditë më parë
"Ku po shihwmi vajzooo" vtm nga kjo pjes po e ngjoj
Orges Mazreku
Orges Mazreku 16 ditë më parë
Mia Mia Mia ngjith qa to syza se po dokesh si khalifa hahha
Ask to seduce Miss
Ask to seduce Miss 14 ditë më parë
Mia khalifa
bofooit gojo
bofooit gojo 16 ditë më parë
ama pse nuk e bone videoclipin me Saren? 😂
Sofia Fine
Sofia Fine 16 ditë më parë
Kong koti pff deshtim 👎🏻
Behar Berisha
Behar Berisha 16 ditë më parë
🥱
Orgesa Lita
Orgesa Lita 16 ditë më parë
Na kishin mungu prz Ledri...przz se ngelem tu ngju melisen anen e luljeten..Ky eshte dashuri mvte
bofooit gojo
bofooit gojo 16 ditë më parë
him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else tak
Noel Leon
Noel Leon 16 ditë më parë
Kush e vuri re ne 0:23 "P" te bluzja per emrin e vajzes "Poem"? :D
Joze Joze
Joze Joze 16 ditë më parë
👎👎👎
Lubjana Zani
Lubjana Zani 16 ditë më parë
🔥🔥🔥
Vjollca Lumaj
Vjollca Lumaj 17 ditë më parë
Ne fillim me per ngja me dafinen
aronito corri
aronito corri 17 ditë më parë
Ledri kush esht kjo vula 🥵🥵
Krejt dhe drejt
Krejt dhe drejt 17 ditë më parë
Palidhje
Made in Laçi
Made in Laçi 17 ditë më parë
Me i mirii boss je per 1 muj pale sa milion view merrr flak puthe poin ☄️🌈🌈❤️😂
Made in Laçi
Made in Laçi 17 ditë më parë
Se yaaaaa in another song
Maggie Trupido
Maggie Trupido 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Mevlut Nurcelli
Mevlut Nurcelli 18 ditë më parë
Mia khalifa
lina lina
lina lina 18 ditë më parë
Valmira Rudaj
Valmira Rudaj 18 ditë më parë
Morena Frisur isch kacke
minij hooi
minij hooi 19 ditë më parë
1:19🥵 Per kte pjes po e shohin gjith😏😂
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 19 ditë më parë
A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji 19 ditë më parë
A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.
minij hooi
minij hooi 19 ditë më parë
edhe un menova dafina
albania
albania 19 ditë më parë
almores.info/rock/video/noB7uZF_qMV9kaw
Shkodra Gaming
Shkodra Gaming 19 ditë më parë
Super bravo🤩
Shkodra Gaming
Shkodra Gaming 19 ditë më parë
Like ju lutem🙏
Pranvera Kumrija
Pranvera Kumrija 19 ditë më parë
😍😍
Nisa Ademi
Nisa Ademi 19 ditë më parë
N'fillim kom mendu se eshte DAFINA ZEQIRI ne klip
Nafije Dushku
Nafije Dushku 19 ditë më parë
Une mendova MOS o morena.ahahahaha
Besnik Fejzo
Besnik Fejzo 19 ditë më parë
I love song
George Rivera
George Rivera 19 ditë më parë
Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme
Erta Hoxha
Erta Hoxha 19 ditë më parë
😍😍😍
Onur Tuna
Onur Tuna 19 ditë më parë
mendja ime 24/7: un e ti ah ah ,un e ti uh uh 😂😂😂
stamatis nasis
stamatis nasis 19 ditë më parë
Tani po shikojm me shume Dubain nga te gjithe vipat dhe jo vetm u ka be si tirana sikur dhe ne te ishim atje
Ilirjan Reci
Ilirjan Reci 19 ditë më parë
Love for italy🇦🇱🇮🇹❤
Life By me
Life By me 20 ditë më parë
I like albanian language and music what a nice discovery 🙌🏾
Kroni Smajli
Kroni Smajli 20 ditë më parë
edhe un menova dafina
Funny Comments
Funny Comments 20 ditë më parë
Pse jo bashkpunim ?
Funny Comments
Funny Comments 2 ditë më parë
@Rubin po ajo hiqet si kengetare
Rubin
Rubin 4 ditë më parë
Ku kendon dot morena m
Albin Etemi
Albin Etemi 20 ditë më parë
Like kush e kish dush Morenen 😂😂😂😂
DA CUTIE
DA CUTIE 20 ditë më parë
uaa po ne paskemi qen te vdekur per pak muzike te mire,se na mbyten ato te perputhen...4.4M
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 5 mln
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
2TON - FTYRA JOTE (prod. by Nego)
2:48
2TONoffical
Shikime 13 mln
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 14 mln
KIDA x MOZZIK - PP
6:31
KIDA
Shikime 72 mln
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Dafina Zeqiri - JAPA
2:47
Dafina Zeqiri
Shikime 6 mln
Klea Huta - Dike Si Ti (Official Video)
2:41
Elgit Doda
Shikime 373 mijë
Gold AG - Plumbi
3:25
Gold AG
Shikime 332 mijë
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 151 mijë