Lamtumire Guljem Radoja! 5 maji i deshmoreve dhe veteraneve te luftes - Stop - 5 Maj 2021

  Shikime 11,646

RTV KLAN

Muaj më parë

| Një format satiro-investigativ nga \u0026 .

Sot u nda nga jeta aktori i mirënjohur Guljem Radoja, i cili ishte i shtruar në spital dhe i intubuar, për shkak të prekjes nga Covid 19. Emisioni “Stop” i kushton një kolazh-përshpirtje humbjes së aktorit. Sot është 5 maji dhe si zakonisht në këtë datë, zyrtarët më të lartë shqiptarë bënë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve.Edhe Klintoni ishte atje, për të realizuar intervista me kujtime dhe humor me veteranë të luftës apo pasardhës të tyre.

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
AdiMedia
AdiMedia Muaj më parë
I pa harruar çoft kojtimi te madhit Guljem Radoja.
Lili Arapi
Lili Arapi Muaj më parë
Sajmir dhe genti. Jy pegezoj
Elisabeta Alibeaj
Elisabeta Alibeaj Muaj më parë
😭😭😭👏👏👏👏
Moisi Guri
Moisi Guri Muaj më parë
Këta janë dëshmorët e partisë komuniste po dëshmorët e partisë së ballit ku janë ,prandaj ngeleni poshtërues të atyre që dhanë jetën për liri,ju jeni kohët hoqët dhe yllin partizan r që do t'u thotë të degraduar, të pa fe kuptohet ,jetoni si çdo gjë e gjallë në kombin shqiptar,janë caktuar kush janë ushqimet që lejohen për ushqim nga njerzit,ju fusni patate të ndaluara ku ushqeni popullin,ku di gjë unë po të jeni kaq morra kombi,mirë këta kombet e tjera kanë kushtet e tyre që japin patate ,se ka kudo si puna juaj,por ka sekret kur mua më duhet dhe vete se di Vjenë e duhura nga çdo njeri,mirë mua më duhet t'a kapja ,po ju që jeni në punë me patate më shumë.
Didi Rexha
Didi Rexha Muaj më parë
Po kush je ti komenti ??? Po me rrogen qesharake te asaj kohe ,? E si paske desh ti pa rrog te punonte ,nxirre fytyren ta shikojn njerezit
JIMMY H
JIMMY H Muaj më parë
ngushellime po filma per enver hoxhen ka bare me tesere partie ka qene hanin e pinin ne theatrin popullor e kishin kethyer theatrin ne shtepi publike
JIMMY H
JIMMY H Muaj më parë
@aman aman obobo dhe ti ndonje pjelle e diktatures komuniste je te vjen keq per keta komuniste qe flinin me fotografine e diktatorit famekeq enver hoxha qe spiunonin njeres te pafajshem futnin ne burg shoket keta I thurnin lavdi hoxhes neper filmat benin punen per ate pagueshin kishin priviligje mernin dieta cdo dite para benin qefe pinin raki ne teatrin popullor e kishin kethyer teatrin popullor si shtepi publike e klub nate o njeri
aman aman obobo
aman aman obobo Muaj më parë
Sa ligësi ke në shpirt.. ?????
Komenti Komenti
Komenti Komenti Muaj më parë
ngushellime po me rroge ka punu jo vullnetar
Komenti Komenti
Komenti Komenti Muaj më parë
@aman aman obobo meno per vete o popull po pse nuk prokupohesh per bujkun muratorin puntorin fermierin o budallenj servila
aman aman obobo
aman aman obobo Muaj më parë
Me rrogë që nuk mjafton as për kafe
Maksim Mece
Maksim Mece Muaj më parë
Prandaj shqiptari mbahet njeriu me mizerabël në botë.Si ske turp me kë të koment për një artist temash dhe një njeri zemër të madhe
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Përballë - Guljelm Radoja
52:01
DigitAlb
Shikime 159 mijë
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen
2:51
Dafina Zeqiri
Shikime 767 mijë
LEDRI VULA - DON MO
2:34
Ledri Vula
Shikime 8 mln
Kuruluş Osman 62. Bölüm
2:10:02
Kuruluş Osman
Shikime 4,4 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,5 mln