Ky djalë bën aktin që do e kishte zili çdo punonjës policie.

  Shikime 151,998

Fax News Albania

23 ditë më parë

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALmores Channel HERE: almores.info/mem/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente
doliio volay
doliio volay 15 ditë më parë
Shum respekt për guximin tënd o trim je hero allahu të bekoft
hoiy vinosa
hoiy vinosa 16 ditë më parë
Respekte pa fund per kte djal trim qe ka shpetuar jete njerezish Zoti bekoft👏
Sadri Paca
Sadri Paca 16 ditë më parë
per mendimin tim shum gabim inditeti i ti
gioyu comi
gioyu comi 18 ditë më parë
Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe
BSLL Off
BSLL Off 19 ditë më parë
Hero 💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱
doliio volay
doliio volay 15 ditë më parë
Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje
selami hamza
selami hamza 19 ditë më parë
Policet shqiperi barkderra tu ngren fasule😂
selami hamza
selami hamza 16 ditë më parë
@hoiy vinosa duhej dhen medalje ketij heroit por si dha rendesi kryeministri
hoiy vinosa
hoiy vinosa 16 ditë më parë
Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000
orgest orgest
orgest orgest 19 ditë më parë
O Hero ik se fshesaxhi do te bej shteti shqiptar
orgest orgest
orgest orgest 19 ditë më parë
Na cat rrocken me kete bythqirin
gioyu comi
gioyu comi 18 ditë më parë
Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...
SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI
SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI 20 ditë më parë
JE HERO VETEM TI JE PER SHQIOERIN TE LUMT TE FALT ZOT PRINDIT QE KAN NJE FEMI SI TI JAM SHUM KRENAR QE SHQIPERIA KA NJEREZ TE TILL SI TI KE SHPETUAR JET NJERZISH DHE ZOTI KURRE NUK KA PER TE BRAKTISUR AMIN PA FUND PER TY O VELLAI I TE GJITH SHQIPTARVE
gioyu comi
gioyu comi 17 ditë më parë
O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt
gtoss chddy
gtoss chddy 20 ditë më parë
Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe
gioyu comi
gioyu comi 17 ditë më parë
Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...
Noel Sallahi
Noel Sallahi 20 ditë më parë
Je nje hero te rujt zoti
Guild Amerika
Guild Amerika 20 ditë më parë
Bravo djale tipik patriot shqiptare bravo zoti te rujt
DADO DADO
DADO DADO 20 ditë më parë
O kara ku i Kini maskat shqiperi e vend I dhjer
Afrim Imeri
Afrim Imeri 20 ditë më parë
Do e kishte zili dhe kaçaknorsi😂
gtoss chddy
gtoss chddy 20 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑
Prenk Kola
Prenk Kola 20 ditë më parë
Ky djale eshte qe qeveria shqiptare duhet ti japin nje titull nderi komit Shqiptare se e meriton per heroizmin qe dha ne Tirane per te shpetuar shume koka njerzish qe ishin te pafajshem ,dhe ky djale mori guximin dhe rrezikoj jeten e tije .Nje merite e madhe qe ka lane ky hero per mendimin ti ,ti gezohen prindit dhe te fisi ktije djali guximtare.
Tatjanka Cuko
Tatjanka Cuko 21 ditë më parë
Flori djale me zemer te madhe dhe trim.
chding zuure
chding zuure 20 ditë më parë
Superman
bilisha coli
bilisha coli 21 ditë më parë
Hallal qumshi nones o cun trim..zoti tr bekoft.ke shpetu jet njerzish..zemerluan dhe njeri 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
chding zuure
chding zuure 20 ditë më parë
Rroft ku djal trim.
Xhev C
Xhev C 21 ditë më parë
Pure Albanian men...👊
Flutura Selimi
Flutura Selimi 21 ditë më parë
Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje
Natassa Pietri
Natassa Pietri 21 ditë më parë
Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000
bilisha coli
bilisha coli 21 ditë më parë
Te bekoftë zoti !!!
vinasu maaj
vinasu maaj 21 ditë më parë
Te rujt Zoti ishalla.
Bekim Murati
Bekim Murati 21 ditë më parë
Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...
Drita Shatri
Drita Shatri 21 ditë më parë
O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt
Vlore Vlore
Vlore Vlore 21 ditë më parë
Ke bekimin e te gjith shwiptareve te lumt
chding zuure
chding zuure 21 ditë më parë
Ky duhet te jete ne krye te policise nje bravo te madhe
vinasu maaj
vinasu maaj 21 ditë më parë
Thjesh bravo
Rusha Palushaj
Rusha Palushaj 21 ditë më parë
Zotit t’rujte 🙏
Qamile Merja
Qamile Merja 21 ditë më parë
Bravo bravo nje shembull kur esht fut ashtu kur e kemi pa jemi habit o zot shyqyr qe tè rujti ZOTI se mun te rrezikosh edhe shtyllen kurrizore me ate menyr qe u hodhe bravo pershendetje NGA Italia
Natasha Wick-Myrto
Natasha Wick-Myrto 21 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑
chding zuure
chding zuure 21 ditë më parë
Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!
Ledina Xhuvelaj
Ledina Xhuvelaj 21 ditë më parë
Bravo djali, ne bot kur ndodhin kto gjera nuk reagon njeri pevec shtetit ikin me vrap
Enton Dalani
Enton Dalani 21 ditë më parë
Bo bo çfar i ka bër ky Shqiponjave dhe Reneas,jua ka djeg pinin komplet
Sinankolloni Sinankolloni
Sinankolloni Sinankolloni 21 ditë më parë
Rroft ku djal trim.
Enver Malaj
Enver Malaj 21 ditë më parë
Superman
Via Estates
Via Estates 21 ditë më parë
Bravo djali, je hero Keto gazetaret shume shume te vobeketa me pyetje te teper rendomta
A. S.
A. S. 22 ditë më parë
Pse janë pa maska?? Kot pyes. Dmth pyetje pa vend për ngjarjen
Klenton Llaban
Klenton Llaban 22 ditë më parë
3:27 P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ hotgirls.to ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1619426847
Ελενα Σαρικα
Ελενα Σαρικα 22 ditë më parë
Te bekoftë zoti !!!
FATJON BIBA
FATJON BIBA 22 ditë më parë
te lumt o djal trim ke ber nje cest shum mir te lumt me shpirt vlla . zoti te rujt .
Lorenzo Angeletti
Lorenzo Angeletti 22 ditë më parë
Buongiorno a tutti, io sono il commento italiano che stavi cercando 🤣
Luis Meni
Luis Meni 22 ditë më parë
Thjesh bravo
Silvan Sulejmani
Silvan Sulejmani 22 ditë më parë
Nje djalosh guidare dhe me zemer te madhe bravo bravo bravo hallall questi nenes
Eagle Sh
Eagle Sh 22 ditë më parë
Bravo Hero bravo 🎖👏🏻
Fatbardha Kovaci
Fatbardha Kovaci 22 ditë më parë
Sado te te shperblejne,ti meriton shume me shume! BRAVO!!!
Fatbardha Kovaci
Fatbardha Kovaci 22 ditë më parë
Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!
Pranvera Mehmedaj
Pranvera Mehmedaj 22 ditë më parë
Meriton te behet polic👏 se polic aty pari nuk kishte prandaj!
Gentjan Kolleshi
Gentjan Kolleshi 22 ditë më parë
Bravo te qofte shume guxhimtare duhet te beje pjes ne rather e policis
Moisi Guri
Moisi Guri 22 ditë më parë
Zili nuk ka asnji policë,por çdo njeri di,të ishte në vendngjarje një polic i reneas do e kishte realizuar më bukur.
bert latifi
bert latifi 22 ditë më parë
ja ke dhi gjithe policave bark ledha e pijaneca qe hane buken kot .. keshtu duhen policat .... jo si polica e peqinit qe vine era raki dhe era hudhra e qep qe ne mengjes ....
Shuajb Ruhan
Shuajb Ruhan 22 ditë më parë
Bravo Djal Guximtar 🇦🇱👏👏👏👍
luir Xhakolli
luir Xhakolli 22 ditë më parë
Nje bravo per ty zoti te rujt hero 👏👏
Flutura Haxhiu
Flutura Haxhiu 22 ditë më parë
Djal trim e guximtar shpetoi shum jet kshtu cunash i duhen kti vendi Te rujt zoti me gjith famlje Zoti te dergoi ne at moment te lumt fluturove si SHQIPONJA,,
Vjollca Bena
Vjollca Bena 22 ditë më parë
Bravo o njeri i mire! Hero! Sakrifikon veten per njerzit! Shembull i vecante!
Kiana Kurraj
Kiana Kurraj 22 ditë më parë
Respekte per kete djal te ri
marimanga ezez
marimanga ezez 22 ditë më parë
Hallall mor djal me te vertet trim dhe guximtar se ndryshe do behesh kasapane me njerez te pa fajshem.per mendimin tim direkt me forcat speciale
rustem murrja
rustem murrja 22 ditë më parë
Bravo, o trim! Lum prinderit qe te kane! Bere nje akt heroik qe meriton shume. Ti je njeriu i dites. Nje shqiptar me zemer te madhe. Vure jeten ne rrezik per te shpetuar jete njerezish. Ti meriton dekoraten me te larte e shperblimin me te madh nga shteti. Nga populli ke marre bekime pa fund. Rradhen e ka shteti. Te lumte! Te lumte! O njeri me zemer njeriu! O njeri i sakrifices!
Rhjejek Jsjsjsjjajsj
Rhjejek Jsjsjsjjajsj 22 ditë më parë
O zot shiqir ka njerz te mire...o ty djal lum ajo familja qe te ka eduku..zoti te te rujte.
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili 22 ditë më parë
Hallall ta befte Zoti o djale flori..BRAVO..
Fromthemountain
Fromthemountain 22 ditë më parë
O legjende, ishalla votojme per ty ne te ardhmen o bishe
daniel dani
daniel dani 22 ditë më parë
Bravo te lumte
makfirete nuredini
makfirete nuredini 22 ditë më parë
SUPER MEN
Gazmir Murati
Gazmir Murati 22 ditë më parë
Hallall qumshti i nanes
Jaila Jaila
Jaila Jaila 22 ditë më parë
kto gazetaret me kot ska ku shkojn bejn pytje idjoteee
Bexhet Z
Bexhet Z 22 ditë më parë
Hallal o djalosh meriton me të mirën lavderim ju uroj të mirat gjithpërfshirëse meritën i takon presidentit dhe kryeministrit për të reflektuarë
Edisnarda Kasa
Edisnarda Kasa 22 ditë më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Perla Perla
Perla Perla 22 ditë më parë
👏🏻🦸🏻‍♂️
lac ser
lac ser 22 ditë më parë
Ja keshtu duhet te jete policia shqiptara te jen te shkathte e trima jo barkalece qe ju meret fryma e liliputa te shkurter pa shkoll me deftsa te blera pa stervite
brillo
brillo 22 ditë më parë
Ka shqiperia me se fund djale shembullor hero
ĎÊŇΊÂ
ĎÊŇΊ 22 ditë më parë
zoti te bekofte ky esh shembulli rinise shembullore bravo krenari kombi👏👏👏❤
lac ser
lac ser 22 ditë më parë
hallall qumshti i nenes zoti te rujt e te dhente shendet o djale zoti te bekofte ne cdo rruge te jetes tende dhe familjes qe te ka edukuar e rritur me kete trimeri ky eshte shembull per rinin shqiptare se shpetoj pale sa jete njerzish nga ai drogaxhi po eshte familje e mire te shkoj ta falenderoj kete djal trim qe e neutralizoje ate djal se do kishte bo gjak te madh se pastaj ketu dalin me te meta mendora te rinjet
Iris Krifsa
Iris Krifsa 23 ditë më parë
ca teatri eeeeeee .ca coincidence sot qe jan zgjedhjet pse se beri dje.po kush i ha kto .
Jeta Drita
Jeta Drita 23 ditë më parë
Super nderhyrje.Shqiptaret jane vertet te guximshem.
rai regi
rai regi 23 ditë më parë
Si Skenderbeu ne sheshin e tij Bravo heroi I shqiptareve 👏👏👏💫💫💫
Xh Be
Xh Be 23 ditë më parë
Hallall❤🇦🇱🤲
Ben Gjoshi
Ben Gjoshi 23 ditë më parë
Ky eshte Shqiptar model ,je rrac fisniku👏
Ditmir Gelaj
Ditmir Gelaj 23 ditë më parë
Brravo te qoft
Orges Dune
Orges Dune 23 ditë më parë
O zot ca shumtaraqi ky ftyra pin e sdin ca bojn i marin jeten dikujt i prishin lumturin i prishin jeten BRAVO DJALI HALLALL TA BOFT ZOTI
Ylirian Blood
Ylirian Blood 23 ditë më parë
Qe cfar lloj kurve kjo gazetarja e euronewsit I Robqire I të Qifshaaa Robt cjan ato pytje injorante pa tpushu goja 1 sek vec tu ol budallalliqe
Arlinda Aliaj
Arlinda Aliaj 23 ditë më parë
Shteti duhet ta shperblei ..eshte guxim i madh nje hedhje e till shum i fort ka ven veten e tij ne rrezik per shpetimin e shum te tjereve .mos te kish ber ky kete nderhyrje te till do ishin ber lakra te tjeret
ebukura edheut
ebukura edheut 23 ditë më parë
Rrespekt per kete djale trim ...jo per plehrat e politikes se vajten ta takojne per te marre ndonje vote..🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩
Arif Mani
Arif Mani 23 ditë më parë
Sa bukur eshte hedh
Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin
Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin 23 ditë më parë
Bravo Zoti te ruajte, parandalove nje tragjeti te madhe, bravo rinia, Zoti ju ndihmofte
Gentjan Ciku
Gentjan Ciku 23 ditë më parë
Bravo ti qenke per forcat speciale
Bashkim Arkaxhiu
Bashkim Arkaxhiu 23 ditë më parë
RESPEKTE DJALOSH
Edison Nothorius
Edison Nothorius 23 ditë më parë
Paska zemre mire ne Shqiperi Aleluja Aleluja Aleluja Gloria Padre kreatore e suo figlio Zhezu Kristo 💓❤️💓💓🏡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏👌💯👍💯💪
sadik bajraktari
sadik bajraktari 23 ditë më parë
Te lumtë,je hero i vërtetë.
Emiljan Llapushi
Emiljan Llapushi 23 ditë më parë
Po ik o djal se te vret ai mos dil ne televizor
Gert Alia
Gert Alia 23 ditë më parë
vireni polic djalin se qenka akrobat jo si keta barkaliqet qe nuk ngren dot poturet
ualalabala bilohuuu
ualalabala bilohuuu 23 ditë më parë
Ky te vere masken njehere! Gjithsesi Bravo nje qytetar model! Bravo
Nurije Haxhiaj
Nurije Haxhiaj 22 ditë më parë
Allahi qoft ramet nety muj rahmet
Nurije Haxhiaj
Nurije Haxhiaj 22 ditë më parë
Shpetove nena baba femi motra dhe gra pa juqu kukamen te dera
Nexhmije Shembitraku
Nexhmije Shembitraku 23 ditë më parë
Bravissima 👏👏👏👏👏🙏😘
Ylli Polar
Ylli Polar 23 ditë më parë
ky djal e meriton rrespektin e shtetit.dhe qdo qytetari.
Ibrahim Greca
Ibrahim Greca 23 ditë më parë
Je.krenarija.e.shqiptarve.
Michele Beshaj
Michele Beshaj 23 ditë më parë
Bravo te Qofte ! 👍
Dylber Diku
Dylber Diku 23 ditë më parë
Bravro te qoft a ja thyve ndonje kock
Mercedes-Benz Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Mercedes-Benz 23 ditë më parë
Tashi ky tipi direkt deputet .Thot se kam mendue jeten time vetem per te mbrojtur jeten e qytetarve po ik o rrot kari pallosh se makina eshte fut me shum per prapagand per mos te shikojn njerzit se si po behen zgjedhjet
Reald Rbk
Reald Rbk 23 ditë më parë
Jepini djalit pashaporte diplomatike🤣🤣
Fernando Domínguez García
Fernando Domínguez García 23 ditë më parë
Hallall qumshti nenes
Marije Gogo
Marije Gogo 23 ditë më parë
Bravo djalosh Ti je shembull per tu ndjekur
Anton pika dilli
Anton pika dilli 23 ditë më parë
A di gjo ku ishte nisur mjeti thot ajo tarrafilja per babrru 😂bravo djalit
Bona Golaj
Bona Golaj 23 ditë më parë
BRAVO te lumte njeri i vecant 👋👋👋👋👋👋
Ali Murati
Ali Murati 23 ditë më parë
Me shum gazetar se sa polic. Gjithmon Shqiptaret e kan Mbrojt Shiperin. Jo politikanet shkojn e vijn e pasurohen m shum.
blunt
blunt 23 ditë më parë
Hero respekt 🤝
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
Best Illusionists Around the World on Magicians Got Talent
18:01
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Maj 2021
1:46:50
Klanifornia - Abaz69 dhe Profesor Thimi
11:45
Portokalli, 2 Maj 2021- 2 Policat ( Makina e trafikantit )
06:04
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
The Champions: Season 5, Episode 3
5:47
B/R Football
Shikime 1,4 mln
Hercai 69. Bölüm (FİNAL)
2:28:29
Hercai
Shikime 3,8 mln