“Ku ka zë, s’është pa gjë”, Fifi zbulon të vërtetën e lidhjes me Fationin “E Diell”, 28 Shkurt 2021

  Shikime 295,387

Top Channel Albania

2 muaj më parë

Rubrika: Argjira Spanca
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#eDiell#TopChannel

Komente
Lati Prezja
Lati Prezja 10 ditë më parë
Po qe e vertet .fifi shkon me fatjonin
Marseda Mingo
Marseda Mingo 17 ditë më parë
Sa e mire je embelsir 💞💞💖💖💖💖
Emiljana Prelashi
Emiljana Prelashi 17 ditë më parë
Je shum e mir 💋💋❤
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili Muaj më parë
Kjo eshte si njeriu qe qesh,,,pa lidhje..
Rozalena Solano
Rozalena Solano Muaj më parë
Bravo t‘koft te kish kjo tok mashum njerz si ti me kto men 🤗❤️😘
Vi Ha
Vi Ha Muaj më parë
Fifi si kengetare je shume e mire por te kisha preferu me lexu me shume libra sepse shume shprehje te mungojne ose i thua gabim ;)
EAA EAASHG
EAA EAASHG Muaj më parë
Pershendetje Flif mendoj qe edhe mu me kan ba magji se asgje nuk me shkon mbar .A ban mem tregu se ku ke kqyr ti
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni Muaj më parë
O fifi a Fatjoni paska qen strashatella a ? 🤦‍♀️
its Dora
its Dora Muaj më parë
Fifi t'lutna ne instagram mos perdor me photoshop se sje vetvetja. T'lutem
Elda Dudumi
Elda Dudumi Muaj më parë
Te duam shume je ❤👑👌🙏
feim najte80
feim najte80 Muaj më parë
Fifi je unike te du shummmm te perqafon Gena.💋💋💋💋
Fatmira Kurti
Fatmira Kurti Muaj më parë
Bravo Fifi te duam edhe ne shqipetaret ❤❤🙏🙏🤗
IDRIZAJ BASHKIM
IDRIZAJ BASHKIM Muaj më parë
almores.info/mem/5NJK75fZMDWfHmko6vPOKA.htmlvideos
3gli 3gli
3gli 3gli Muaj më parë
me inspirove thjesht bone ca do me bo
3gli 3gli
3gli 3gli Muaj më parë
shum e zgjuta je
Tina Florentinaa
Tina Florentinaa Muaj më parë
Fifi yll⭐❤
Moza Moza
Moza Moza Muaj më parë
Fifi je njeri i mrekullueshme
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare Muaj më parë
Si perfundim?
Flora Qitaj
Flora Qitaj Muaj më parë
Fifi je si lock zemra vazhdo me knu se ke nji xa te mrekullushem ato qekan xhelozi dhe jan patri flasin keq per tjetrin mos e caj kryt 👍👍🌟😟
shy_wolf 01
shy_wolf 01 Muaj më parë
Po ti sje kerkushi
shy_wolf 01
shy_wolf 01 Muaj më parë
Qfar bajatice
GC Daffina
GC Daffina Muaj më parë
Jam shoqe e ngusht me sfiden. Sikur e tha per mu!! E gjeta veten te ni pjes e fjalive te saj ku thot qe nuk ka koh per depresjon se osht e zanon ty kqyr qysh me u rrit e me Perparu ne jete💪🏻Go Fifi Go se bota osht e jotja... e imja edhe e krejt atyne qe dojn me jetu jeten e vet qysh ata dojn , e jo qysh tjert mendojn se ata duhet me jetu!
GC Daffina
GC Daffina Muaj më parë
Apo ani bileten e ki te preme kur te dush nisu shoki
Shpend Avdiu
Shpend Avdiu Muaj më parë
Bota sosht e kerkujna kejt nvorr kena me shku🤣
esma power
esma power 2 muaj më parë
💫
Dkcamu Mu
Dkcamu Mu 2 muaj më parë
Eksperienc fantazmat psikopate ,kosovare te trasha me rrah murin me inteligjencen
Leon Mrn
Leon Mrn 2 muaj më parë
Ti njoftosh ksi femrash ta marri zemren shpirtin dashurohesh dhe ne fund te len ikin tradhtojn dhe si mashkull kalon pastaj ferrin me vuajtje me lotë i kam kaluar te gjitha tash 41 vjecar shyqyr nuk kam probleme por gjenerata te reja do mashtrohen dhe tradhtohen keq dhe nji vajz qe ik pa kurfar arsye pa dhen shkakun dije se ka njoftuar nji tjeter sepse kush vepron kshtu pa shkak e arsye te len i kan msuar prej prindrve te tradhtojn
Kiki Kiki
Kiki Kiki Muaj më parë
Po ti qka pate?
Jorik Jusuf
Jorik Jusuf 2 muaj më parë
Ma e bukura Fifiii 😘😍😙😗😚😎🌍❤❤❤❤🍒
Hyrije Azemi
Hyrije Azemi 2 muaj më parë
Rrespekt te madhe e nderuar Fifi yll je bravo krejt njerze jemi suksese ne jeteeèZoti na Bekofte ☝️🤲💫💋
Jaguar Jaguar
Jaguar Jaguar 2 muaj më parë
e kisha martu fifin
Loni Loni
Loni Loni 2 muaj më parë
Noizyde
Aurora Z Anastasi
Aurora Z Anastasi 2 muaj më parë
Fifi e dashur njerzit fatkeqsisht jan shum evil dhe duke te patur zili ju duhet magjia qe te sulmojn. Me vjen mir qe e kaluar kte faz pa te prekur psikologjikisht. Je shum e embel zemer. Je nje nga njerzit e paket origjinal ne skenen e artit! ❤️❤️❤️
Indrit Frroku
Indrit Frroku 2 muaj më parë
Je nje 💫 vazhdo keshtu🇦🇱🇱🇷
Naime Osmani Muqa
Naime Osmani Muqa 2 muaj më parë
Fifi ❤ je origjinale, mos ndrysho asnjëhere,suksese!
Fabiola Kele
Fabiola Kele 2 muaj më parë
Je ylle ❤️❤️❤️💋💋
Linda 88
Linda 88 2 muaj më parë
Fifi osht e mir krejt
Fidi Avullija
Fidi Avullija 2 muaj më parë
👏brravo fifi 07:50👏
Battles Games
Battles Games 2 muaj më parë
👍👍👍👍👏👏👏🤪
Arber Krasniqi
Arber Krasniqi 2 muaj më parë
Ti moderatore fol qysh folim ne Kosove, qysh ke fol gjithmon e mos u mundo me ndrru dialekt se kur po mundohesh me fol si tironse shum bajatic po dokesh.
Roshe Rruplli
Roshe Rruplli Muaj më parë
@Gladiola 1992 po e burri kan inat sepse te gjith kosovaret kan ardh ne shqiper sepse shqiperia eshte shteti me mir i mbush me artista
Gladiola 1992
Gladiola 1992 2 muaj më parë
E pse ç'të keqe ka të flasi në dialekt tjetër shqip aaaa a s'po flet shqip ajo 😒😒
Mateos Spaneshi
Mateos Spaneshi 2 muaj më parë
Bravo 👑
Marshiq Bledi
Marshiq Bledi 2 muaj më parë
Ju
Bekim Menxhiqi
Bekim Menxhiqi 2 muaj më parë
A reklam a ftume Fifi u perzi kejt komerci me artin muzikor
Shllaku Brigjilda
Shllaku Brigjilda 2 muaj më parë
Mretnesh as kilet as metrat nuk vlejn n jet po veni jon asht veni i t pa vlerve e i fallcitetit
Nora gashi
Nora gashi 2 muaj më parë
Po budalicc po kukuuu nona jeme mjeri aj burr qe te mer more vlla
Deçani Deçani
Deçani Deçani 2 muaj më parë
Pa vesvese se nuk e mer askush, vetem per ngapak.
Gashi Arbijas
Gashi Arbijas 2 muaj më parë
Fifi je emrekullushme je pa komplekse e thjesh jo si shum te tjera arragante ♥️♥️♥️
djal mergimtar
djal mergimtar 2 muaj më parë
Une per veti them se ne estrad ka qen Adrlina ismali e 2 je ti fiti amo ty tkom per zemer shum kom qef me pi ni kaffe e ty prej krejt estrades te kosoves ishalla me jepet mundesija ndoj her.⭐🥰💎
fatbardha hazizaj
fatbardha hazizaj 2 muaj më parë
Ti je shpirt ti je super yll nuk ka fjal te te pershkruash inteligjencen tende bravo♥️
Vjollca Farruku
Vjollca Farruku 2 muaj më parë
Fifi je shum e mir❤
Leticia 22
Leticia 22 2 muaj më parë
Muzika ne sfond shume acaruse dhe nuk te ben ta degjosh te vajzat ( Fifin)
djal mergimtar
djal mergimtar 2 muaj më parë
Nga e nise e nga dole ss gje stha as skoptova me ket...?
labinot shaqiri
labinot shaqiri 2 muaj më parë
Je shum e mir fifi jam fansa e jotja ma e dashur
Marija Dulaj
Marija Dulaj 2 muaj më parë
FIFI JE SHUM ORIGJINAL, SHUM E MIR
Klaudia Levis
Klaudia Levis 2 muaj më parë
Fifi je adhurim,je dashuri,je çiltersi,je princeshe🙏❤👑💧⭐😘😘😘😘😘😘😘
Mos fol kot se flet kot
Mos fol kot se flet kot 2 muaj më parë
Kur pirdhet edhe Fifi mos ngelte njeri.
xhen tahiri
xhen tahiri 2 muaj më parë
💓🥰😘
ARBI ARBI
ARBI ARBI 2 muaj më parë
fifi je sh e mire te kam qef po sikur je ul pak poshte nese je lidh m fatjonin,,se di sikur je me lart nga intelekti e nga pergatitja. gjithsesi suksese
habibe hashimi
habibe hashimi 2 muaj më parë
oj fifi ku i ke ble pixhamet sa te ,ira
Lina Pamaj
Lina Pamaj 2 muaj më parë
Fifi shpirt i lir
DLSGANG
DLSGANG 2 muaj më parë
Hajt mos na lodh tash fifi ,pasi u dobsove pak kishe po i ofendon tjert që tkan pru në këtë pozit ...
Luzios Luros
Luzios Luros 2 muaj më parë
Si shendosh dhe elegante fifi e bukur eshte prap, suksese zemer je me ndjenja
Elona Demiri
Elona Demiri 2 muaj më parë
Thuaj fifit eja pleaes ne pej tek nje shkoll qe e ka emrin ramiz sadiku eja pleaes❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Tony Truck
Tony Truck 2 muaj më parë
The best of Albanians love from USA 🇺🇸 Chicago
rashigh1
rashigh1 2 muaj më parë
Q
MM Di
MM Di 2 muaj më parë
Kjo esht femra me ka..e e tv gjithkujy o turret per vemendje
xhoni bravo
xhoni bravo 2 muaj më parë
ce do kete lopen e cmendur o fatjon per kete mbete ti
sweet girl
sweet girl 2 muaj më parë
Shembulli me mi madh nga fifi cka te del para tejkaloje hiqe anash xhuje hiqe la vetja jote dhe hec para me koken lart por me kemb ne tok
Games man Twelve
Games man Twelve 2 muaj më parë
NANUSHJA femer me zemren e bardh edhe shume shume e forte.... Suksese gjithmone☺️
Rrushe Skarra
Rrushe Skarra 2 muaj më parë
Te lumte goja fifi😍
Kim
Kim 2 muaj më parë
T lumt
lina lina
lina lina 2 muaj më parë
Efort je Fifi 😘
Shpresa Malaj
Shpresa Malaj 2 muaj më parë
Edhe une te dua shume Fifi je e mrekullueshme.Pershendetje nga Belgjika.💝💥💫
Soni Ana
Soni Ana 2 muaj më parë
Super kenge do dale
david sadiku
david sadiku 2 muaj më parë
Fifi sa e mire vetvetja e vertata je shume e dashur e mire ❤❣🥰😍😊🤗
Silvana Mullahi
Silvana Mullahi 2 muaj më parë
Ti je dashuri Fifi ,teper te pelqej je ma e mira❤Zoti te ruajt
iamkida
iamkida 2 muaj më parë
Si tha per fatjonin se skam nerva me dgju 😂 E di qe nuk jan
Leo Leo
Leo Leo 2 muaj më parë
Keni than fifi eshte dobsuar ku dhe kur je ylli maj bukur je valla fifi🇦🇱🇺🇸
Dije Berdyna
Dije Berdyna 2 muaj më parë
I love you girl. You are a true artist, sincere, caring, authentic and beautiful inside out at all times. For as long as you keep being yourself; you will always be successful❤
Drita Celaj
Drita Celaj 2 muaj më parë
Kjo fifi kot fare
VIKTOR VISHAJ
VIKTOR VISHAJ 2 muaj më parë
E vetmja femer ne show biz se un personalisht e rrespektoj nga te gjitha ...sepse eshte vetvetja ... eshte burrnesh
GC Daffina
GC Daffina Muaj më parë
Shpend Avdiu, paske shume nevoj per Riedukim.
Shpend Avdiu
Shpend Avdiu Muaj më parë
dhe lop e gjall njekohsisht
GC Daffina
GC Daffina Muaj më parë
Ne vend se mi thon Burrnesh , shume ma bukur ish dok mi thon Femer e fort... Burrnija ju takon burrave per femnat vlejn fjal tjera... femreb nuk e ngrit fjala burrnesh qysh e ngrit burrin. Kerkoj falje per nderhyrjen po shume Maskiliste osht kjo shprehje te pakten me femra te ngrituna mos e perdor.
LUNA LOVELY
LUNA LOVELY 2 muaj më parë
😍❤️
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 2 muaj më parë
Pela pelè dhe vetèm pelè mbetet ..shum artificiale , ma mir kjo lopè me mshelè gojèn e nese don me kendu , kendo se tjeter s' din
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 2 muaj më parë
Gjeste t budallès, fjalè tè budallès ka kjo lope fifi filloreta 👍👍👍👍🤢🤮🤮🤮💩💩💩
jfihgudbx bfjjfhrjd
jfihgudbx bfjjfhrjd 2 muaj më parë
Shum katunare e lopè , 🤢🤮 kjo fifi 👎👎
Adriatik Nallcia
Adriatik Nallcia 2 muaj më parë
FIFI ESHTE YLL I KENGEVE ME TE VERTET DO TE ME VINTE KEQ NE QOFTESE FIFI DO TE ISHTE LIDHUR ME
Perputhen News
Perputhen News 2 muaj më parë
Ana largohet nga Perputhen kete te diele arsyeja pse te habit almores.info/rock/video/k4yF2Xifj6Vlb84
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Cute and Delicious Cube Strawberry Cream Cake
17:24
푸드킹덤 Food Kingdom
Shikime 10 mln
Çka ka shpija - Sezoni 7  Episodi 28
36:48
ESSENTIAL THINGS YOU CAN TEACH YOUR CHILD BY AGE 10
13:22