"Krishti lindi nga ngjizja me një Alien", Astrologu shqiptar: Vatikani ka sekrete…. #EXPULS

  Shikime 69,769

RTV Ora

3 muaj më parë

#rtvora #expuls #jofielkoco
Jofiel Koço, astrologu i njohur shqiptar ka qenë i ftuari i radhës në programin EXPULS nga Ronaldo Sharka, qe trasmetohet çdo të shtunë ora 23:00.
Jofiel Koço sqaroi edhe një deklartë të dhënë pak kohë më parë, e cila shkatoi shume debat, ku shprehej se Krishti ka lindur nga ngjizja me një Alien:
“Unë hedh ide të guximshme por nuk janë kot, nuk janë bllofe dhe nuk janë të pa studiuara. Biles kjo ideja është që Vatikani sot, meqë jemi tek Krishti, do të hape shumë sekrete te cilat kanë qenë të vulosura në bibliotekën e tij. Unë jam vetë një besimtar por unë e shoh me egosticizëm. Janë dy rryma qe studiojnë misteret e kristianizmit. Është martinizmi, dhe gnosticizmi dhe unë i njoh shumë mirë keto dy rryma. Pra une vi nga një linjë besimtare, por nuk jam një besimtar tradicionalist i cili kënaqet me pak informacion. Sot me epokën e globalizmit, njeriu do zbehet ne besim, por do rritet shumë në dije. Besimi do të zëvendësohet nga dija. Njerëzit nuk do kenë më nevojë të besojnë sepse do t’i dinë gjërat. Dikur para dy tre mijë vjetësh, njerëzit nga qe kishin injorancë dhe mos shkollim, kishin nevojë të besonin”- u shpreh Jofiel Koço.
Ndiqni videon e plotë:
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Mikel Nazifllari
Mikel Nazifllari 19 orë më parë
Te kesh turp sepse nk mund te shaj Por ke femije dhe grua un tr le Zotin
Drift Simulator
Drift Simulator Ditë më parë
e kam degjuar edhe nje here tjeter kur genjente me zbukurime :D po pritoj me komento sepse i bie shum gjat, esht nje genjeshter e bukur astrologjie qe e lidhin me yjet dhe shikojn nje hart :D ku esht shum budallek i madh, njerezimi i ka ven emrat dhe i ka quajt si pozitive ose negativ ato planete e aq sa njerezimi ka shikuar dhe i ka ven ato emra qe kan sot, as hana as dielli nuk e kan te shkruar emrin por njerezimi i ka vendosur, prandaj del cdo gje genjeshter nga ato parashikime e gjera si ato qe ke kte planet ate planet aty ku ke lind e jan ca budalleqe,, ato tipe horoskopesh ti them,, apo flasin per vendin ku ke lind dhe orarin e keshtu gjerash qe po te vendosesh emrin daten e cdo te dhen nga nje njeri i lindur me probleme aty mund te jexosh se ti je shum i shkathen ti ke deshir te krijosh gjera e lloj lloj budalleqesh tjera, jo po do martohesh kaq her sepse kaq planete ke tek ky vendi ktu e keshtu budalleqesh kur ai njeri nuk jetn shum dhe vdes,, ndersa kto thojn ke per tu martuar 3 her 4 her 2 her :D jan shum budalleqe
Dashurije Gashi
Dashurije Gashi 2 ditë më parë
Oookej ooo
Arben Golemi
Arben Golemi 3 ditë më parë
Najhshsh
Arben Golemi
Arben Golemi 3 ditë më parë
Josif koco para se te flasesh meso nje her mer dije mos fol kot per fe kur nuk di mos fut kot llogjiken prej magjistricke prej fallxhore lexo kuranin dhe fol per isain te birin merjemes
Ledja Murga
Ledja Murga 9 ditë më parë
Kur thua qe njerezit Jane tradizional jam dakord kshu mendoj dhe une
Elvis Shahu
Elvis Shahu Ditë më parë
Ku bazohesh ?
im tyrone
im tyrone 10 ditë më parë
jesus krishti ( isai ) esht profet shenon ne liber te zotit po mos u merni me filma
im tyrone
im tyrone 10 ditë më parë
allient jan rrena ma e madhe qe i esht ber njeriut nuk ka allien o njez ata jan filma te illuminatit qe e vjedhin para nga taksa paguesit amerikan nasa jau vjedh parat kisne po zbulojm diqka e i fut illuminati ne gjepa dhe jau maron nje film se kan shku ne hen por qfar hene krejt filma nen uj jan shiko faktet e nasaes krejt jan me zajl te lidhur kinse po rrin ne air "!!! 20 miljard dollar ipen per nasa ne vit haha per rrena dhe shkojn te rrencat ne gjepat e illuminatit
Jxjxjx Mslsos
Jxjxjx Mslsos 11 ditë më parë
Nuk qeke mir nga trut o fallxhor si mund te ket lind azreti Isa nga alieni .....zoti te falt ....
Banda Musicale
Banda Musicale 15 ditë më parë
Shko mor ateist , Zoti eshte i Madh dhe Sunduesi i Botes Tone. Ai na ka krijuar dhe prej Zotin qofshim te misheruar Amen
Eduard Sylaj
Eduard Sylaj 16 ditë më parë
Ky mdoket si ata astreologet e babilonis qe dilshin dhe mateshin qiellin ky bjen kundershtim me veten
Albanian Dictionary
Albanian Dictionary 18 ditë më parë
Kam nje vegim ose parashikim se astrologu shqiptar do haje tave kosi ngjyre kafe diten e diel te javes qe vjen.
iso 9001
iso 9001 21 ditë më parë
Nga toka e shehte e mbuluar me titan tek alienët dhe racat e tyre dmth ne kundershtim me njera tjetren sepse ne token e sheshte ska alien
iso 9001
iso 9001 21 ditë më parë
Nga toka e shehte e mbuluar me titan tek alienët dhe racat e tyre dmth ne kundershtim me njera tjetren sepse ne token e sheshte ska alien
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 22 ditë më parë
O Jofi mos bo tema Gay’sh sepse nuk është fusha e jote anatomia e njeriut. Gay lind nuk bëhesh mos e fut zotin në mes sepse bëhesh ekstremist.
Mimoza Brahimaj
Mimoza Brahimaj 23 ditë më parë
Prezantusi injorant me tre klas skkoll
David Prenga
David Prenga 24 ditë më parë
Po kari po s beson n zot e thua alien
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 25 ditë më parë
Ti je një cop kari edhe pse je intelektual
topi Topi
topi Topi Muaj më parë
Ku e gjetet inteligencen ju te dy te flisni per Jezu krishtin o pederasta , nje qe e Ka koken me copa k... dhe nje bythqir ropt ju qifsha
Jakov Sollomoni
Jakov Sollomoni Muaj më parë
Mbase jot eme te ka ngjizur ty me shtate aliene sepse jeshu e kishte nje baba ligjor qe ishte Josefi dhe Nenen Miriam qe kristianet e quajne Maria e shenjte qe s'ishte fare e tille
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala Muaj më parë
Kur tè flisni x JEZUSIN merni persona qè kane studjuar T E O LO GJ I Jo çfare do lloj soj e sorollop me mbush programin
Fireplace and relax fireplace
Fireplace and relax fireplace Muaj më parë
KY edhe Alfred cako duhet të bashkepunojn Jan dijetar
ISart
ISart Muaj më parë
ky dhe fredi te fusin ne nje bote tjeter
arber ferhati
arber ferhati Muaj më parë
teorit e ktij karagjozit bin ne kundershtim me njera tjetren, po kshu esht kur e bon shkollen ne youtube!
Ghitty Musical
Ghitty Musical Muaj më parë
Keto jane informacione qe jane me vite ne qarkullim ne bote.
Bona Nick
Bona Nick Muaj më parë
Cfare jane kta monstra qe japin mendime nga truri i tyre prej zvarraniku?? Po turp ske 🤢🤢
Κουκι Κουκου
Κουκι Κουκου 2 muaj më parë
Cfare thua psikopat je antkrisht 666
Edmond Lekaj
Edmond Lekaj 2 muaj më parë
Kush jan alienet. A jan engjejt e zotit a cfare jane tjeter.ata qe zbrit ne toke dhe shumuan token u ciftzuan me vajzat e tokes.
Smile At Predator
Smile At Predator 2 muaj më parë
Mu dha mundesia t'a degjoj kete emision ,Jam besimtare ,por besoj ne nje dicka te mbinatyrshme ,ne kisha nuk shkoj nga mbyllja qe beri ENVER HOXHA ne Shqiperi ,se te gjithe mosha jone u rit pa kisha e xhami ,mund te them emrat mbiemrat e njerezve jane kombinuar me natyren ,kafshet e shum te tjera ,kemi qene injorant sepse radjot ,televizorat qe japin njohuri ishin te ndaluara te shikoje apo degjoje nje stacion me gjuhe te huaja sepse ishte sistemi i tille ,por me hapjen e kufijve emigruam , dhe mund ti them astrologut mbiemri i nje familje ne ITALI quhet LEJEN ,kur nje njeri lindi urrit dhe vdiq u trasformua ne skelet ,dhe sot e kane cmuar qe jane lejenet qe do trasformojne boten ,jane brockulla jeta ka qene eshte dhe do jet njesoj ,njerez ,nga teknollogjia qe te gjithe jane kthyer nelinje kompjuterike ,dixhitale shkenca thote popullsia eshte njeri kompjuter,detyrimisht ,s'kapune te punojne rin 24 ore ne kompjutra e telefona ,po njeriu ngelet njeri ,prandaj feja kristiane ngelet me e zhvilluara e rruzullit tokesor se s'merren me thashetheme ecijn me realitetin ,kkurse feja musulmane islamike ngelet gjithmon e prapambetur ,se ndertuan minaren vun dhe plumbin ne maje te minares dhe u bie mbi koke ,prandaj inteligjenca duhet te vazhdoje per emancipimin e te prapambeturve se shkaterruan njerezit ,te jetosh i lire dhe pa burke je me gjithe mend njeri ,te jetosh iveshur kok e kembe i mbuluar do te thote qe mbulon pabesit ,pse jetojne dhe lulezojne europianet se s'duan te dine ,si kane qejf thashethemet ,pislleqet,ngateresat e shum te tjera ,f,l,m,emisionit dhe suksese astrologut
Hetem Thaqi
Hetem Thaqi 2 muaj më parë
Egjith jeta juaj ishte e përcaktuar në horoskop skampa budallejn ma të mdhej se sju matrapaza
Bleri Krasniqi
Bleri Krasniqi 2 muaj më parë
Aaaaaa do ti bej disa pytje èeeeeew
Bleri Krasniqi
Bleri Krasniqi 2 muaj më parë
Aaaaaaa aaaaaaa aaaaaa aaaaaa aaaaaa aaa
Daily Things
Daily Things 2 muaj më parë
Njerzit kane qene pa dije?? Ca thua o topec ca thua, kur ka pasur damasku, egjipti, Arabia, greqia, peruja, roma, histori ne jemi ne prapambetje, gomar.
V A
V A 2 muaj më parë
Po mjaft mo, è è è se le Nam. A e kontrollon veten kur flet, o zybe.
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 25 ditë më parë
Ja kalon Ilir Metës me ëë ëë ëë
Emiljano curri
Emiljano curri 2 muaj më parë
ik ore... krishti na ka mbajtur gjalle kush e la krijuar nenen tende e nenen e nenes tende😤😤🤬🤬😡
UCK Albania
UCK Albania 2 muaj më parë
Zoti i çoi engjullin Xhibril ne forme njeriut Merjemes pergjate qe Merjemja ishte duke i u fal Zotit dhe kur pa qe ishte mashkull nga morali larte i saj ajo tha: une te kerkoj mbrojtje nga i madhi Zot ne qofte se ti e ke frike Atë. Xhibrili i tha: Mos u tremb o merjeme une jam i derguar i Zotit tend per t'percjell lajmin se do behesh me femi, Merjemja me moralin e saj te paster tha si do kem une femi kur une kurr skam qene e martuar as nuk jam femer e pandershme. Xhibrili i tha qe per ate mos te merakoset sepse kjo gje per Zotin eshte e lehte dhe se i tha qe neve kemi marre vendimin nga ana jone e mrekullueshme dhe se kjo do ishte per mbare njerezimin. Gjeja qe brengoste merjemen ishte se si do ja spjegonte kete popullit te saje pershkak se te gjithe e dinin qe ajo nuk eshte e martuar e as e pamoralshme Xhebrili i tha qe mos te brengoset as per kete ajo vetem duhet te shkonte tek populli dhe nqoft se dikush i thoshte gje ti mos flit ti vetem bej me gisht kah fmia e neve merremi pastaj, pasi qe lindi Isau alejhi selam shkoi Merjemja te populli saj dhe kur e pane keqedashesit llafexhinjte e zullumqaret Merjemen me femine i thane "çar eshte ky femi moj Merjeme se babai yt ka qen i ndershem e nena jote nuk ka qene e pandershme" ajo nga kto llafe u rendua shume nga morali qe kishte por beri me gisht kah femiu ashtu sic i tha Xhibrili, ato i thane e si ti flasim neve nje femije qe eshte ne djep ngaqe Isau sapo kishte lindur ishte i vogel akoma ne djep, e i thane pse po na drejton kah femija e spo je e zonja te pergjigjesh vete ? E aty Zoti me plotefuqine e Tij e beri Isaun te flasë dhe gjeja e par qe isau tha ishte " UNE JAM ROB I ZOTIT, DO ME JAPI ZOTI UNGJILLON DHE DO ME BEJE PROFET, ME KA BERE ZOTI TE BEGATSHEM DHE ME KA URDHERUAR ZOTI TE FALEM (NAMAZ) DHE TE AGJEROJ PER GJATE TERE JETES NE VIJIM. Per me detajisht e keni Kuranin e pagabueshem. Lexo kuranin dhe meso kush ishte Isau(jezusi) alejhi selam
Domeniko Doda
Domeniko Doda 2 muaj më parë
IK o KELYSH PO SKE FAJ TI JAN FAJ ATO KANALE TV QE JAN BERE SI KURVAT E SEMAFOREVE. AS NJI NJERI SESHTE I DEJNE ME FOL PER PROFETET. SI KATOLIK, MYSLIMAN. JAN TE DERGUARIT E ZOTIT. I HAJVAN
greater then all
greater then all 2 muaj më parë
bobo nje sa jane shtuar keta tipat si lloji i alfred cakos ,sa keq
Franc Ndoci
Franc Ndoci 3 muaj më parë
Beata ignoranza ché non lascia ha sapere quanto 6
kan Rocky
kan Rocky 3 muaj më parë
ky koka djalli
any name
any name 3 muaj më parë
dikur para 2000-3000 vitesh njerzit besonin qe shiun e sjellte Zoti thon kta pastaj zbuluan qe ishte nje fenomen fizik dhe jo Zoti qe sjellte shiun po pse fenomenin fizik kush e shpiku po kshtu esht kur injorantat flasin per Zotin
Elvis Shahu
Elvis Shahu 3 muaj më parë
👌👌👌
lal shpellari
lal shpellari 3 muaj më parë
ik mer shpifsir e qelbur sadist shpifes Allahu ta thefte qafen.
Besi Kurti
Besi Kurti 3 muaj më parë
Jofiel koco 👍
Emin Ks
Emin Ks 3 muaj më parë
Hajt Lope hajt ,tu paska trash culla e barkut tu hanger nga genjeshtrat qe ben ne media.
Galaxy Ninja 787
Galaxy Ninja 787 3 muaj më parë
Shum shum vone po kafshet kan filluar te flasin dmth se te kuptojn kan kuptu gjithmon
S C
S C 3 muaj më parë
Sa i bindur qenka te idete e veta te pathemeluara, si ka mundesi se eshte dhe ne moshe madhore.... pa fjale
Alice Nike
Alice Nike 3 muaj më parë
Kjo teori eshte me e pranueshme 🙄🙄
Eni Jani
Eni Jani 3 muaj më parë
Na e thyet TRAPIN : RRENAT per Jezusin jane me te paguarat ne tere boten por qashtja mund te jete edhe keshtu : Nese Jezusi lindi me nje te ashtuquajturin "alien" qe do te thot jashtetokesor , edhe per babain e tij , nena e jezusit do jete nje Jashtetokesore ( duke u nisur nga fakti qe Marija per ate "alienin" eshte "aliene" ) . Nese ai na e sdhkerdheu (ngjizi) neve nje femer , ose ia kemi ngjizur edhe ne atij ndonje femer ne planetin e tij ose ia kemi borxh t`ia bejme kete...
Xhiljola Shala
Xhiljola Shala 3 muaj më parë
Gjithshka qè kemi nè jetè èshtè dhurat e ZOTIT !!! E dijen e TIJ se ka asnjè!!!
Fejzullah Merkja
Fejzullah Merkja 3 muaj më parë
Si gazetari edhe ky I ftuari te dy qenkan k. Kandari
milli vanilli
milli vanilli 3 muaj më parë
CA perparesie Pati virgjeresha mer Kar... Gruqir... Gjith viti izolim.. KY te ju te Hani mutin me qef.. Njs KLM
gjergj ndoj
gjergj ndoj 3 muaj më parë
ky qenka kokerr palle
Misto Tiko
Misto Tiko 3 muaj më parë
Eeeee ooooooo eeeee ooooo Ik bej iso o pallosh
Pieter Vija
Pieter Vija 3 muaj më parë
10 vjeciari esht i ditur AXHENDA botrore 2020/2030 kte e kan deklaruar ne cdo aspakt. Kur u perhap elektriciteti keshtu ka ndoll ,Cdo progres i mall kte ka , shikoni filmin MORBI I HAMBURGUT 1979 i prodhuar, skenari i filmit esht identik kjo qe po jetojm ne tani. Reflektoni
Pieter Vija
Pieter Vija 3 muaj më parë
Ketu ne itali esht nje perkthyes librash antik quhet MAURO BIGLINO ,ka te njejten teori e fidhimisht u be famoz por teoria e tij cdo dit e po rrezohet e biles po behet komike, lini kto budadhadheqe. KRISHTI esht LOGOS i individualizmit te njeriut unikal ne univers, edhe te gjith librat e shejt e shpjegojn shum mir dhe kurani biles, un jam katolik dhe e kam bler kuranin dhe e kam lexuar 2 her dhe tani prap po e lexoj, vertet liber i shejt.ebrej te krishter e mysliman jan vllezrit e nji familje asaj te Abramit.
Eris Kanani
Eris Kanani 3 muaj më parë
Po gari po
Filma Vizatimor
Filma Vizatimor 3 muaj më parë
bash kot ja ke fut
CIRO IMPERATORE
CIRO IMPERATORE 3 muaj më parë
Ti ke pjerdh o figur
Sonila Qehajaj
Sonila Qehajaj 3 muaj më parë
Je shume bindes Jofiel koco .Jane te gjitha te verteta.
LuKe
LuKe 3 muaj më parë
Ne fakt si mundet nje njeri qe jeton me ane te asaj qe Zoti e ka shpallur mekat te flase mire rreth Zotit! Dihet qe ai qe eshte rebeluar ndaj Zotit do flase gabim rreth tij! Shkrimi thote se fillimi i dijes eshte Frika ndaj Zotit! Me cudit dhe fakti sesi nje kanal mediatik si ju te fshije komentet,(mund te jete dhe automatike nuk e di) por mesa pash ka shume komente "ofenduese" dhe jane aty ndersa ata qe flasin per te verteten bllokohen! Ai qe mbulon fajin eshte aq fajtor sa dhe ai qe e kryen! Ju lutem pendohohuni, sepse nuk po blasfemoni njerzit por ZOTIN qe eshte i shenjte ne jete te jeteve. Amen Ja dhe nje shkrim per gjithe ata qe se njohin biblen lidhur me ate cka Zoti i urdheroi Izraelit kur po e fuste ne token e premtuar! Ligji i perterire 18 9 Kur do të hysh në vendin që Zoti, Perëndia yt, po të jep, nuk do të mësosh të shkosh pas veprave të neveritshme të këtyre kombeve. 10 Të mos gjendet midis teje ndonjë që e kalon birin ose bijën e vet nëpër zjarr, as ndonjë që praktikon shortarinë, bën parashikime, interpreton shenjat dhe merret me magji, 11 as ai që përdor yshtje, as mediume që konsultojnë frymat, as magjistarë, as ai që ndjell të vdekurit, 12 sepse të gjithë ata që merren me këtë punë neveriten nga Zoti; dhe për shkak të kësaj neverie, Zoti është duke i përzënë para teje. 13 Ti do të jesh i përkryer para Zotit, Perëndisë tënd; 14 sepse kombet, që ti do të dëbosh, i kanë dëgjuar shortarët dhe magjistarët; kurse ty, Zoti, Perëndia yt, nuk të ka lejuar të veprosh kështu. Pendohuni dhe Zoti do ju fal!
Kudret Halili
Kudret Halili 3 muaj më parë
Ti paske rrjedhur shok shko shif filxhan se vjen ne terezi
Prend Peci
Prend Peci 3 muaj më parë
Besimi ne Zot na ka mbajtur ne gjall e ti na thu se besi do shuhet e do zhvillohet dija e ke gabim se si besi i krishter dhe ai musliman nuk heqin dor kurrr
landi interisti
landi interisti 3 muaj më parë
Ça thua more hahahaha ikni more kara se late name yyyyyyyy ptu fsre e keqe
Niko Lina
Niko Lina 3 muaj më parë
Jezu krishti asht njgjizur me frymen shejt kjof levdu e nderu per jet shum keq qe flisni kot turpi per ju.
Claudiu Popescu
Claudiu Popescu 3 muaj më parë
Ma kan mut budallejt e analista ne shqiperi na i gjen keta kara a mjer njerzimi me keta injorant
Celej Udh
Celej Udh 3 muaj më parë
Ëëëëë oooooooo te lutem mos dil më ne tv o gazetar
Ασμά Τζάνη
Ασμά Τζάνη 3 muaj më parë
Viti iku si boç kandari .erdhi tjetri si tope k...ri...
Ασμά Τζάνη
Ασμά Τζάνη 3 muaj më parë
Unë si mysliman i rëndomtë që jam kur dëgjoj këta lloj tipash them,:shyqyr o zot që ekzistojnë dhe këta tipa se do ngelnim pa qeshur në këtë dynja.gjithë ditën do punonim e gjithë natën do flinim gjumë . Kurse interneti nuk do ekzistonte pa këta rrenacakë e injorantë. Kur të vijë ora e ligë shpirtërat mëkatarë shumë do psherëtijnë..,...
Μαρθα Ντραγκοτι
Μαρθα Ντραγκοτι 2 muaj më parë
Ai ka te drejte
unic_shqiptar Unic
unic_shqiptar Unic 2 muaj më parë
kurse ju muslimaneve kur ju degjojme na kujton luften e romakve me arabeve para 1500 vjeteve aq mprapa keni mbet
Ejona ejona
Ejona ejona 3 muaj më parë
Se kuptoj se si mund ta shpifni nje gje te tille. Eshte ofendim per ne te Krishteret.
Elvis Shahu
Elvis Shahu 3 muaj më parë
Se e sa ofendime jan bere kundrejt krishtereve, mjafton te shohesh vatikanin ?
Isa B
Isa B 3 muaj më parë
Qe tedy jan taksirat per Taksa pakusit.
Another Girl
Another Girl 3 muaj më parë
Per te gjithe qe po ofendoni. Eshte hera pare qe po e degjoj kete zoteri, por me thoni dicka ju te zgjuarit . Si ka mundsi qe shume filma te bera vite me pare po kthehen ne realitet ne ditet e sotme. Ndodh vet tak fak. Jo te dashur po na paralajmerojne qe keshtu do ndodh.
Bianca Novalli
Bianca Novalli 3 muaj më parë
Oooooo dashi me brira oooo
Bianca Novalli
Bianca Novalli 3 muaj më parë
Oooooo viti iku si presh dhe erdhi si trangull oooooo
The Electrical Electronic crazy maker
The Electrical Electronic crazy maker 3 muaj më parë
Parin n kidh
The Electrical Electronic crazy maker
The Electrical Electronic crazy maker 3 muaj më parë
Pse thotë kotësira për 5G a e dini ju që është lançuar 6G për përdorim civil ndërsa ushtria përdor 32-36G
Sokol Salianji
Sokol Salianji 3 muaj më parë
Po përse nuk çahet toka dhe tju përpijnë kur thua është enigmë se si rezistuar Rama edhe kur thua se Edhe Jezusi Apo Isai nga ngjizjes me alien Or pall Kur 4 Librat e Shenjtë e vërtetojnë por si do jepni llogari
Tony Selmanah
Tony Selmanah 3 muaj më parë
Bo bo c po ja fute pordha
Bobi Bobi
Bobi Bobi 3 muaj më parë
A ka vertet njerez qe u besojne ketyre?
fred the fockalist
fred the fockalist 3 muaj më parë
Si istoria e jezusit ke dhe nja 300 te tjera para jezusit qe jan njesoj dikush ka kopjuar nga dikush..nuk dua te ofendoj asnje fe thjesht flas per fakte ...qe feja eshte opium i popujve nuk duhet te jesh nje gjeni per ta kuptuar.
Fiho Oxa
Fiho Oxa 3 muaj më parë
Qa jan kto pallavra popo burr hajgare
Faik Ismajli
Faik Ismajli 3 muaj më parë
Me lexu shum hyn ne boten e prallave. Sikur ky mister budalla e shum tjer.
Enis Xh
Enis Xh 3 muaj më parë
Respekt.
Angela Haxhillari
Angela Haxhillari 3 muaj më parë
Ca jane kto budalluqe qe thote ky por edhe me budallenj ju te emisionit qe pranoni keta injorante qe shpifin teori absurde si puna e teorise se Darvinit qe thote se vijme nga evoluzioni..nga majmunat.o njerez sdo shume mend me kuptu se kan kaluar shekuj e shekuj e asni majmun seshte bere njeri. Sa per jezuin ,zoti e ka krijuar birin e tij te vetemlindur qe kushdo qe beson te ai do fitoje jeten e perhershme.teorine e alieneve edhe nje i mbyllur ne cmendine nuk ta ha...qenke rende zoteri
Angela Haxhillari
Angela Haxhillari 3 muaj më parë
@Another Girl un jam e krishtere.sjam myslimane po dhe ti qe qenke Mysliman sbesoj se e pranon teorine qe azreti isa(jezui)ka ardh ne jete nga alienet..kjo eshte blasfemia me e madhe qe mund te thote dikush.kta na dalin ktu duke bere si profetet, sikur dijne edhe cakordojne mendimet e shumices por do jene kta te paret qe kur te vije fundi do japin llogari para zotit per budalliqet e shpifjet qe nxjerrin nga goja
Another Girl
Another Girl 3 muaj më parë
Ai nuk po thote qe nuk ka Zot. Duhet te lexosh me shume per te kuptuar vertet ca po thote Zoteria. Nese je myslimane dhe ke lexuar Kurani e thote qe ekzistojne njerzit dhe xhindet. Xhindet cfare jane sipas teje??
Pray for Albania
Pray for Albania 3 muaj më parë
Ne cdo fjali thua ëëë, gazetar ke shume per tu permiresuar.
original mercedes
original mercedes 3 muaj më parë
Hajt bal hajt i paske shit drut
Lize Leknikaj
Lize Leknikaj 3 muaj më parë
O zotëri, merru me punën që ke zgjedhur të bësh, të rrejsh njerëzit me horoskopin që rrjedh thjesht nga shejtani... dhe lërini njerëzit që kanë të bëjnë me FENË E KRISHTERË, të qetë, sepse nuk paske aspak dijeni përsa i përket pastërtisë së fesë Krishterë, dhe LINDJES SË KRISHTIT... NJË FALLXHOR NUK DO TË JETË KURRË BESIMTARË I VËRTETË ME MASHTRIME QË BËN KUNDREJT NJERËZVE... MË FAL POR TË LUTEM LARGOHU NGA FALLSITETI KUNDREJT FESË...
Nike Bajrami
Nike Bajrami 3 muaj më parë
Oooooo kuku qfar njez te djallzum koki shih shka folin gaforri ylli muti kaka njerz budall. Të ardhmen tonë vetem Jezusi zoti jon e din
Sindi
Sindi 3 muaj më parë
Na spjego pak ti shkencetar .kur shef nji enderr sot qe do dal pas 1 viti fiks si e shikon. Qe do shkosh diku .ne filan rrugè. Ne x shpi do bèsh kte muabet. Do I kerkosh x gjè dhe do te ndodh x gjè. Cfare eshte? Padituri? Je budalla.? Apo cfarè emri mund ti vesh.. ka njerez si mua. Ka dhe njerez si ty qe nuk besojne as veten. Sepse dhe ti kur sheh nje gje qe se ke pare I ke thene fjalet o zot. Prandaj ti bèn pjese te ateistèt. Dhe per ju duhet te kete faqe ne internet me çelès... sepse zoti egziston. Na shikon. Siç te ka pare ty qe te shkolloj te dha dhe gojen qe nfund ta mohosh. Perse nuk mereni me njerezit qe I njihni. Por mendja ju shkon te ai qè se njihni sepse nuk besoni. Dhe ai shkencetar kinez kur u kthye ne toke nuk hipi mè nè anije kozmike sepse pa e degjoj dicka qe se kish pare e degjuar... do ishte perfekte te ish dhe ai shkenctar kinez aty me ty ne ate studio do bindeshe dhe vetè qe je ne rrugè tè gabuar .
Flutra - Flutra ?
Flutra - Flutra ? 3 muaj më parë
O nuka krisht o njer 1 Zot asht jesus asht profet msonu mo mosu hani me shpifje kush des per ti ne kryq per mekatet tue dot thot une po vdes per ti pi mar gjynahet ti bon gjyna sat jesh gjall se une tikum mar gjynahet moni more mosi mashroni njerzit Suphanalla
Edmond Smakaj
Edmond Smakaj 3 muaj më parë
O gazetar mos fol oooooooo se na ,,,,
John Choukas
John Choukas 3 muaj më parë
Kur foli Tesla për tokën e shesht??? Ku e gjete????
Shkodra Albania
Shkodra Albania 3 muaj më parë
Mduket ke nrru mallin nuk je tu e marr aty ku eke pas mar gjithmon qenka mall ikeq
Gjet Keli
Gjet Keli 3 muaj më parë
O budalla! O psikopat! Te vrafte Krishti qe mashtro ato njerz qe jan te pa fe.
Kurbini lac Albania
Kurbini lac Albania 3 muaj më parë
Te dhjefsha musteqet
Luan Pirraci
Luan Pirraci 3 muaj më parë
Gazetari i lepikja turijt se qent e Kamzes😂😂
Bardhyl Kuci
Bardhyl Kuci 3 muaj më parë
Ha mut ha.
Judi Petro
Judi Petro 3 muaj më parë
Ti do te kesh mendimin tend dhe shume mire e bene...por ama informacionin e mer nga studimet e te tjerve se vet as ke par ase ke degjuar gje...
EAGLE LAND
EAGLE LAND 3 muaj më parë
Kete duhet ta ven perball Alfred Cakos
Eneida Ahmeti
Eneida Ahmeti 3 muaj më parë
hahahhaahha
Arturo Kote
Arturo Kote 3 muaj më parë
Bravo!! Ide e bukur👍
Nora Malizia
Nora Malizia 3 muaj më parë
O vlla mos shiko shumë gogun se do flasesh budallëqe më të medha seç po flet. Dhe sa për Krishtin, Ai është i vetmi Zot mbi zoter, Mbret mbi mbreter dhe nuk ka tjetër. Dhe për prallat e tua ik komploto dhe prishja mendjen njerezve të dobet dhe që u pëlqejnë keto shpifje që degjojne nga ju. Dhe të bëj thirrje të pendohesh dhe të besosh tek Jezus Krishti si Zotin dhe Shpetimtarin tënde, dhe hiq dorë nga këto gënjeshtra dhe spekullim, që tregon nga yjet, horoskopi.
Nizam Beciri
Nizam Beciri 3 muaj më parë
O Romun Po Jezusi ishte kristian?
ROMAN 3
ROMAN 3 3 muaj më parë
@Nizam Beciri skam deshtuuu fare se jam akoma kristian besimtar o kasem beciri..
Nizam Beciri
Nizam Beciri 3 muaj më parë
@ROMAN 3 O xingar tregoj Noras se ti ke deshtu në cdo debat dhe se ti dhe ajo ende jeni në fushnjore dhe skeni pikën e LIDHJES me bibël dhe më Zot. 🤭
ROMAN 3
ROMAN 3 3 muaj më parë
@Nora Malizia po ca meresh me nizamin a te keqen, ai ben copy paste fragmente biblike dhe librash te autorve te huaj e ti servir ktu
ROMAN 3
ROMAN 3 3 muaj më parë
@Nora Malizia tiii qenkee engjell me mrekullovee✝️✝️✝️✝️🇦🇱🇦🇱✝️✝️✝️🌹🌹🌹❤️❤️❤️
Michell Kont
Michell Kont 3 muaj më parë
ky mut krejt gënjen fol me fjalë te ndegjuara rren fol vetem për like edhe shikueshmëri ne këto fjalë nuk ka asnjë argument apo fakte
Juxhin Dervishi
Juxhin Dervishi 3 muaj më parë
Na cau rakun ky prezantusi cdo minut ehe ehee si pederast hiqe mo vllai ket fismidhjen se ky per me shit rroba qenka vk
AMAZINGLY COOL CAMPING HACKS AND CRAFTS
15:20
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,2 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Opinion - Fundi i Botes ( 20 dhjetor 2012)
2:08:47
RTV Klan Arkiv
Shikime 9 mijë
Making Plasma Cutting Machine
19:46
Workshop From Scratch
Shikime 2,3 mln
AMAZINGLY COOL CAMPING HACKS AND CRAFTS
15:20
5-Minute Crafts LIKE
Shikime 2,2 mln
BARDHI - LOT (Prod Çelik Lipa)
3:01
BARDHI
Shikime 4,4 mln
Rich Jail vs Broke Jail / 15 Funny Situations
10:29
Troom Troom Food
Shikime 11 mln
He officially quit
12:30
FaZe Rug
Shikime 2 mln
Kuruluş Osman 57. Bölüm Fragmanı
0:58
KURULUŞ TV
Shikime 204 mijë
COUPLE GOALS GONE TOO FAR (PART 2)... 😅
0:53
Alan Chikin Chow
Shikime 49 mln