Kojshia Show - Arjan Konomi i "PERPUTHEN" (Rrefim rrenqethes per viziten tek UCK-ja)

  Shikime 280,667

KojshiaShowOfficial

Muaj më parë

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. 3 ditë më parë
Te ndjeki me knaqesi kur jep mendimet e tua,je i sakte dhe t vleresoj se je i drejte dhe i paanshem.Je vlera e kombit shqiptar.👏👏👏👏👏👏👏Respekte.
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj. 3 ditë më parë
Arjan Konomi,je njeriu adapt n perputhen.Njeri i pregatitur,inteligjent,prezenca e juaj aty asht ka peshe.
Hysnije Derguti
Hysnije Derguti 6 ditë më parë
Shumë njeri I mirë. Arian Faleminderit për punën madhështore që ke bërë në kohët e vështira në Kosovë.🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn 8 ditë më parë
o njerez, kush eshte nga vlora e njef arjan konomin. pyeteni pak cfar pune ka bere ne peruggia, qe shiste nje femer prosti dhe i lante breket, se eshte edhe vet peder... ja ky eshte i moralishmi arjan konomi... eshte e rrende por e vertete. po te mos ishte person publik e te mundohej ne na jepte mend as nuk do kisha marre mundimin ta shkruaja kete. por publiku duhet ta dije kete per ta kuptuar se cili eshte. se njerez te tille korruptojne popullaten...
YoungLukasz
YoungLukasz 9 ditë më parë
Haj more Sadri po shum moderator i lodht je!!! Pom vjen mbare mu kur po fol e qfar pytje bon.... amater - Ma mir kape mshele ket emision more katundar i lodht edhe at ‚‘‘miss Kosova‘‘ po ec bree qfar missi kurr femen ma tkeqe skom pa me 5kg sherk taman per tajland je qasi gjys mashkull... 👎🏼👎🏼
YoungLukasz
YoungLukasz 9 ditë më parë
Haj more Sadri po shum moderator i lodht je!!! Pom vjen mbare mu kur po fol e qfar pytje bon.... amater Ma mir kape mshele ket emision more katundar i lodht edhe at ‚‘‘miss Kosova‘‘ po ec bree qfar missi kurr femen ma tkeqe skom pa me 5kg sherk taman per tajland je qasi gjys mashkull... 👎🏼
Greta Myrteza
Greta Myrteza 12 ditë më parë
Arian je nje njeri qe ke qejf te te degjosh kur flet
Shkodran Shkodran
Shkodran Shkodran 17 ditë më parë
Arjan ty duhet me ti shkerdhy ropt me ti keput kembe e duar si shkon e i bjen ne qafe Kristjanit mor kurve mor legen,te qisha ropt se me pas shanc me te pas perpara te shlerdhej ropt ti sharroj kembet mor legen
Ardian Bali
Ardian Bali Muaj më parë
Te till personash na duhen per kryeminister..persona te qet te ditur e te matur...njeri me vlera
Flora Rexhaj
Flora Rexhaj Muaj më parë
Rrnofsh o Arjan konomi 🙏
Cass1anno
Cass1anno Muaj më parë
"Masi eshte fjala perputhen a duhet puthen se eshte ne mes Fjala puthen" WTF🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ sa mbrapa paska mbetur ky?
Labinot Gashi
Labinot Gashi Muaj më parë
Emision i qellum dhe ftesa e arjanit e qellume brravo nganiher kurr sesht von esht dashur t'merr mirnjohje edhe nga shteti po qe ne kemi njerz qe synimin kan perfitime personale se vlersimin e njerzve qe sado pak kan dhen kontribut per liri respekte per Arianin falenderus pa fund
marino leskaj
marino leskaj Muaj më parë
Djali nga Vlora na ka Nderuar nje lloje si Ismail Qemali
lina 88
lina 88 Muaj më parë
Nuk kam fjal sa e vlersoi Arianin dhe kudo qe ai del esht pasuri per qdo show👏
Chiara Kristi
Chiara Kristi Muaj më parë
🙏❤❤🇦🇱🇽🇰
Alberto Giorton
Alberto Giorton Muaj më parë
Ju keni fole per rrezikun e jetes se kishte ushtri serbe ne Kosov por askush nuk e din se ai po perballej me nje politikan shum te rendesishem te extremit te djathte ne itali Humberto Bossi Lega Norte sot e ka Salvini kete parti. Aty eshte taman patriotizmi qe ka ber Arjani kolupuçi trim se me ate pamje qe ka nuk e ngaterro kush per shqiptar
Shqipe Selmani
Shqipe Selmani Muaj më parë
Te Lumt Respekt për ty i nderuar Arjan Ekonomi👏👏
qamile shehu
qamile shehu Muaj më parë
respekte vetem respekte per arjan konomin na ben krenar te gjithe ne
Big-E
Big-E Muaj më parë
Kta kengtart po du ti marr ndasem
sara ndoj
sara ndoj Muaj më parë
Krenar per ty Arjan Konomi🙏🏻👏🏻🙌🏻
Zürcher
Zürcher Muaj më parë
Arjan je i madh.po te ishin te gjith shqiptaret si ti
Eriselda Eriselda
Eriselda Eriselda Muaj më parë
Raki me gota te plastikes hera par qe shoh dhe besoj hera par dhe per Arjanin te pij raki ne got plastikes🙉🙉
Marku Enkeleid
Marku Enkeleid Muaj më parë
Turp qe ste kan mbeshtet baton haxhiu edhe ai karkaleci tjeter 😡 po ndoshta ata jan kundra kosoves e jan te paguar qe te jen sherbetor serb 🤮
Rud Wat
Rud Wat Muaj më parë
Si eshte e mundur qe te jape opinion dikush qe vete eshte beqar dhe nuk eshte 'perputhur' ndonjehere vete?! Dikur i madhe Gjergj Fishta shprehej...'shqiptaret jane mesue me nderue llumin'... Arjanit i pelqen puna e fshatit? Sigurisht, nga fshati e ka origjinen, nuk eshte lindur e rritur ne Tirane.
Bardhok Shota
Bardhok Shota Muaj më parë
Pershendetje per kto libra QE ka shkrui arjan konomi 5 a 6 libra me pas shkrui un historin e time 40 libra kisha ber edhe sa per puthje arjan konomi kam 30 vite ne europ pa u shkeput fare ne te gjith globin aka puthje ashtu si thus ti vlla ti flet sipas oreksit ndoshta ndodhin ne permet se ne europ ska shonce kur puth dike ne buz ose dikush te puth kerkon dicka me teper se shoqeri te rrofshin ato bibla QE ke shkuj vlla respekte mos komento pa lidhje se I humb vetes vlerat
Aferdita Alija
Aferdita Alija Muaj më parë
I nderuar Arjan
Merita Nikolli
Merita Nikolli Muaj më parë
Prezantus leshi ky qe prezanton Arjan Konomi nje njeri plot dije RESPEKTE
Mynyr Nunaj
Mynyr Nunaj Muaj më parë
Merita Nikolli:perderisa i ftuari eshte njeri i mencur, edhe presantuesi padyshim qe ka vlere
Gjon Bicaj
Gjon Bicaj Muaj më parë
Respekt për gazetarin Arian Konomi.
Sabi G1
Sabi G1 Muaj më parë
O kojshi duhet mi lexu edhe do libra e mrapa me thirr arjanin😂
Mynyr Nunaj
Mynyr Nunaj Muaj më parë
Sabri G1:Do te ishte me e pershtateshme ti drejtoheshe presantuesit me fjalet:Sa mire me ftu Arian Konomi sepse jo vetem ti si presantues meson por edhe ne qe ju ndjekim ju qendrojme besnik.
Bali Ajet
Bali Ajet Muaj më parë
Njeri pozitiv Arjan kononmi Respekte👏
Lifeisthug
Lifeisthug Muaj më parë
Une do te doja ta filloja komentin me mirenjohje te madhe nga nje e re e Kosoves per Arjan Konomin, i cili me shume sinqeritet edhe ciltersi edhe pa komplekse e drejtoi biseden edhe me beri shume me te interesuar ne jeten e tij paraprake. Eshte verejt qe eshte nji person me shume vlera edhe kete e tregoj ne menyren me te mire. Kam disa kritika per moderatorin Sadri Imerin. Permendja e emisionit edhe te nje cifti te atij emisioni nje here do te ishte me se e mjaftueshme, por e ke tepruar me banalizimin e kesaj teme duke biseduar per dicka krejt tjeter dhe duke permend nje cift qe si ta tha shpesh Arjani jane te ri dhe le ti qoje zemra ku te duan. Jeni shume i pavemendshem me mysafirin tuaj e posaqerisht me nje njeri me aq bagazh e njohuri si Arjani kur sjellni nje vajze ne skene qe ska pike lidhje me temen dhe perserit te njejtat gjera si papagall. Ne vend se ta njohim kete person kaq te vyer, mbush minutazhin me gjera te kota duke mos e pyet ndonje pyetje qe do ta udhehiqte biseden dhe ceshte me e keqja nuk e ndegjon fare mysafirin kur te tregon diqka dhe ti vazhdon me broqkulla kur ai flet per lisa ti ja fut per fshisa. Ne fund te thote per kuzhinen dhe mishin qe e kemi ne ne Kosove e si e kane ata me te zhvilluar pjesen e detit dhe ti si nje bafun (ne mungese te nje termi tjeter) as nuk ndegjon dhe mbyll emisionin. Ariani e drejtoi biseden shume bukur edhe pse shpesh hasi ne nje vesh te shurdher, por gjithsesi ndjeva kenaqesi ti ndegjoja ato gjera qe tha ai.
John Pali
John Pali Muaj më parë
Bravo Arjan per cka ke ber per Kosoven, ke Vurtyte te verteta Himarioti Pershendetje nga USA
Ilda Babo
Ilda Babo Muaj më parë
Arjan Konomi te adhuroj si njeri qe heren e pare qe te kam pare .. dhe sa me shume mesoj per ty aq me shume te adhuroj ❤️
klodian shahinaj
klodian shahinaj Muaj më parë
Po pse ste ben shqiperija president kete nnjeri te mrekullueshem
Kristi Leskaj
Kristi Leskaj Muaj më parë
Qe te kundershtoje Umberto Bossin ne italine e viteve 98 eshte e pa imagjinueshme vetem kur e shef e beson RESPEKT per Arjan Konomin ....
Agron London
Agron London Muaj më parë
E kisha admiru Arjan Konomin per mendjen e tij te zgjuar dhe inteligjencen. Por kurr se kisha paramendu qe eshte nje djal kaq trim dhe patriot I ralle. Bravo Arjan per qka ke ber per Kosove martire
Klajdi Muca
Klajdi Muca Muaj më parë
Arjan Konomi te pa skemi thene Legjende per Perputhen Por ti je Hero i Shqiptarizmit. Ate qe ke bere ti asnje shqiptar ska pas kurajo me e bo.Te lumtur! Zoti ta shperbleft
Mirela So
Mirela So Muaj më parë
E ka emrin Arjan konomi pa ate perputhen mbrapa. Nuk i duhet perputhen per ta prezantu kte ikon te shqiptarve.
Shpresa Heta
Shpresa Heta Muaj më parë
Respekt per Arijan conomin njeriu ma i mire ne gjith shqiptarin
Shpresa Heta
Shpresa Heta Muaj më parë
Arjan je njeriju ma i mire ne krejt shqiptarin
Mark Gegaj
Mark Gegaj Muaj më parë
Respekt per Arjani🇦🇱🇽🇰🦅🦅❤❤🙏🙏
Pranvera Spahija
Pranvera Spahija Muaj më parë
Respekt per Arian Ekonomi dhe Sadrien ne Emisonin Kojshia show te lumt Ferizajli shum emissions I qelluar 👌👌🥂🥂
KOSOVA ALBANIA
KOSOVA ALBANIA Muaj më parë
Merton mirnjohje per kontributin si gazetar i guximshem qe ke dhen per shqiptar te kosoves Arijan Konami.
Era Panajot
Era Panajot Muaj më parë
Respekte Arjan
Sadije Begu
Sadije Begu Muaj më parë
Respekt pa fund per njeri kaq te veqante siq eshte Arjani
Gili Gili
Gili Gili Muaj më parë
Titulli nuk pom pelqen ish dasht shkruajt per kontrobutin qe ka dhan ne kohen e luftes gjithsesi ju uroj per ket emisjon kaq te bukur dhe te veçant qe dhat se nuk duhet hupir meritat nje njeriu kur ai jep per vendin
brendon brendon
brendon brendon Muaj më parë
Jo! Seriozisht nuk e ban veten sadria shumë pytje palidhje vetem per tea andi edhe nuk din çfarë pytje te bëj sa i ult është nga arjanit, kisha me than me qen ma serioz sadira me ket njeri te menqur. rrespekt per arjanin.,
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Muaj më parë
Sadri kurr ske pas mysafir ma te mir ne emision te lumt qe e ke ftu ket person kaq te madh ne emision
Hahahaha Hahahaha
Hahahaha Hahahaha Muaj më parë
Te lumt arian kurr se kemi dit qe ke kontribu aq shum per kosven je nje njeri i mrekullueshem do te jesh gjithmon nje njeri i respektuar nga kosova RESPEKT PER TY ZOTI ARIAN
Besnik Mjeku
Besnik Mjeku Muaj më parë
Arjan je nje njeri shum i zgjuare dhe i talentuar. Respekt shum t.madhe nga kosova. Gjithemon jemi me ju💯👍
Erta Middle
Erta Middle Muaj më parë
Edhe une i dua keto dy libra saga arjani i eshte pergjigjur ati italianit shum bukur shum dinjitoz arjani te lumte per kete qe je
Erta Middle
Erta Middle Muaj më parë
Arjan ❤️⭐️❤️⭐️❤️
Tan Biba
Tan Biba Muaj më parë
Arjan konomit i erdhi muncija me vepru e veproj kshtu duhet te jet ni shqiptar te jet i Gatshum te leje jeten per gjith trojet e shqipnis te jet trim i urtd dhe burr
The Eagle
The Eagle Muaj më parë
Arjan konomi nji nga njerzit me intelektual qe ka shqiperia 👏👏👏👏
Elidon Jaku
Elidon Jaku Muaj më parë
Duket arjani si flet drejte cdo fjal te direkte e flet me fakte detaje per qa ka kalu vet
Caca Ramadani
Caca Ramadani Muaj më parë
As gazetar as asgje sun i thua kti k@rit t,Kosoves Arjan je #KING👑
Vali Mali
Vali Mali Muaj më parë
Arjan konomi 👍🏼🥰
Emiliano Starova
Emiliano Starova Muaj më parë
Arian bravo
Joni
Joni Muaj më parë
Pas gjithe ketij tregimi emocional mbreselenes nga Arjan Konomi dhe nderhyrjeve shpeshhere pa lidhje te Sadriut vjen dhe mbyllja spektakolare e programit si qershia mbi torte me kengen tallava "jam deh me raki". A nuk do te ishte me e udhes nje kenge me e pershtatshme se kjo..?!
Chelsea fan
Chelsea fan Muaj më parë
Duhet ndryshuar emri! Ta quajm Dardani!!
Lediana Kociu
Lediana Kociu Muaj më parë
Arjan Konomi nje nder me te miret opinionist, njeri i vecant! Shume respekt!
Spartak Musik
Spartak Musik Muaj më parë
Sygjerim per Orkestren............asaj Baterise shtrengojani celesat se degjohet sikur po i bie Dollapit te rrobave....... aju morsha t`ligat.......perndryshe Arjani shume emocional per ato qe ka perjetuar ne Kosove.....shume Djale i paster, i urte , i qete dhe shume Patriot...............edhe une kam qene fill paslufte atje dhe kam shume Kujtime te vecanta......
e liza
e liza Muaj më parë
Si ka mundesi ? Jep opinione per dashurine por nuk esht I martuar ? ?
Daorsa Orsa
Daorsa Orsa Muaj më parë
Ooo Zot, njeri që të kënaq zemren, jam pa fjalë, çfarë atdhetarizmi i fortë dhe i pastër, ti je shumë i thellë o njeri🙇‍♀️ Pres me padurim ta lexoj librin tënd. "Saga" duke të njohur ty, kam një kurreshtje teper të madhe për ta lexuar.
Anja Anja
Anja Anja Muaj më parë
Arjaniiii ❤️
Daorsa Orsa
Daorsa Orsa Muaj më parë
Të lumtë për ndjenjat për Drenicën, kjo tregon sa e çmon atdheun dhe themelin e luftës për liri, je njeri shumë i madh, je patriot dhe njeri me vlera të mëdha🙇‍♀️
Dardan Al
Dardan Al Muaj më parë
Te lumte Arjan Konomi. Njeriu I mencur, patriot gjithe jeten eshte I thjeshte, kur punon per kombin lufton apo jep gjak nuk mburret e vjedh dhe perfiton per jeten private sic I shohim shume luftetare te UCK qe kerkojne pushtet qe skane asnje vlere intelektuale. Zoti te dhente shendet.
Anissa Rodolf
Anissa Rodolf Muaj më parë
Arjan je nje Njeri shume i sinqert shume i matur Respeke nga Kosova!
gloria
gloria Muaj më parë
E shani kete prezantuesin po bravo ishte nje nga te paktet qe ftoi Arjanin....
Mynyr Nunaj
Mynyr Nunaj Muaj më parë
Gloria:Te lumte goja lexova me vemendje pershtypjet e shikuesve te ketij emisioni,ku shume prej shikuesve e kritikojne duke harruar se presantuesi ka nje merit te madhe qe e ka ftuar Arianin .Dhe kjo nuk eshte rastesi por sepse eshte nje presantues inteligjent
Aurora Rrustemaj
Aurora Rrustemaj Muaj më parë
Ariani shume njeri i mire i zgjuar dhe i thjesht m I te gjitha
A K
A K Muaj më parë
O Arjan Sa shume miresi percjell. Nje njeri shume I thjesht, intelegent, I matur I dashur dhe emocional. Ka njerz qe nuk kan bo as nji gja dhe llomotisin kot kurse Ti ke qene present dhe hera e pare qe e degjoj. Te them te drejten vetem “trim” qe nuk dukesh se dukesh shume i Bute po ja qe me surprizove. Respekte nga diaspora 👏🏻👏🏻👏🏻❤️
Arion London
Arion London Muaj më parë
Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit.Po ca takimi po nje cop spin Serb ka qene I betuar.
Mariana Ristani
Mariana Ristani Muaj më parë
Cesht ky moderator budall.qesh kotë si idiot pa pik prezence.
Ronaldo Caka
Ronaldo Caka Muaj më parë
Bravoo kojshia show per vlersimin e Arjan Konomit nje her si te ftuar dhe nje here tjeter si njeri qe ka kontribuar shume krenar shqiperikosov1❤️
kristela zeraj
kristela zeraj Muaj më parë
Super..arjan bëj diçka që kujtimet që ke për Kosovën ti dimë
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Muaj më parë
Na thuani ku mund ta blej librin e Arjanit
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami Muaj më parë
Sadri ke bere nje zgjedhje aq te qmuar te mysafirit me me vlere per kombin. I ke dhene emisionit nje shkelqim Ftoj mediat Kosovare qe ta ftojne mysafie special Arjan Konomin sepse me te vertete r kam shiku tre here kete emision Arjan Konomi te falenderoj ne emer te familjes time per kontributin e dhene per Kosoven tone Te mirpresim ne tryezat tona sa here qe te duash. Te duam shume po shume
Marin Meqemeja
Marin Meqemeja Muaj më parë
Studio dhe reklamat kane ngelur ne vitet 90.
Valbona Siko
Valbona Siko Muaj më parë
Me kete intervist kaq i Intresante. U mbull me kenge rakie 🤣! Nuk jetoj ne Shqiperi po kur te vi ju siguroj qe do ti blej librat tuaj! Vendi jone ka shume nevoj per intelektual si ju. Ju uroj suksese ne punen tuaj!
NN
NN Muaj më parë
Arjan ti duhet te jeshe presidenti i ardhshem i Shqiperise
Kosova is Albania
Kosova is Albania Muaj më parë
Kush asht n’dakord se krejt e kemi paragjyku Arjanin kur e kemi pare në fillim Ke perputhen? Dhe i kerkojm falje se eshte djali burri me i mire në Shqiptari 🇦🇱👐🇦🇱
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni Muaj më parë
Arian Konomi dhurat e mirenjohje jemi ne populli i Kosoves te jemi shummmm falenderus dhe mirnjohjen me te mir dhe me te rensishme ke nga ne populli e nga politikant e gazetart mos prit kurr mirenjohje se ata nuk e njohin popullin e vet te vujtur e le ty 🥺😭😭😭
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni Muaj më parë
O zot sa me knaq shpirtin ky Arian Konomi 🥺❤❤❤ me qef te percjelli.
Perparim Gashi
Perparim Gashi Muaj më parë
Arjan Konomi Zoti te bekoft se paske qen burr i burrave e ne se paskem dit! te duam shuuuuuuum KOSOVA e SHQIPRIS🇦🇱🇽🇰
Arion London
Arion London Muaj më parë
Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit
Aleksander Thanasi
Aleksander Thanasi Muaj më parë
Sa pyetje dobta ben ky sadriu
Eduard Kondi
Eduard Kondi Muaj më parë
Bravo Arjan
El Sat
El Sat Muaj më parë
Arjan je nje patriot i vertet, po nuk ka si te jete ndryshe, je djale nga Vlora e flamurit te Ismail Qemalit dhe Isa Boletinit, rroft shqiptaria kudo neper bote, pershendetje nga Vlora, bashkim kombetar sa me shpejt!
diamant susuri
diamant susuri Muaj më parë
Bravo be
Dz Ks
Dz Ks Muaj më parë
Respect arian je i madh
Fatlum Vishi
Fatlum Vishi Muaj më parë
Moderator ma palidhje,njeri ma palidhje skam pa hala,vet pyt vet e jep pergjigjen,pytje shum palidhje,as show emision nuk esht
Erico Erico
Erico Erico Muaj më parë
Sa shume gjera te rendesishme paska patur Arjani per te fol per Kosoven dhe ky palo gazetar e harxhoj gjysmen e kohes duke fol per karakurven Tea 🤐
Rudina Cara
Rudina Cara Muaj më parë
O gazetare, me kete duhet ta filloje , jo gjysem ore me perputhen .
Arion London
Arion London Muaj më parë
Ashtu besonim dhe ne.... gjer ne momentin qe pash intervist e dhena icmaruar pas Tenistit serb luantecmenc per nje foto... ndersa ai me koken ul qe as nuk e perfilli fare ... Ky duke ju qyrravit
Besa Besa
Besa Besa Muaj më parë
Bravo Arian ,nje atdhetar I vertete ,sa mire ja paske bere kti racistit.Baton ashte serb.
Xhani Xhani
Xhani Xhani Muaj më parë
Ti udhëheqës i emisionit si e ndërpret Arjanin kur ai flet pffffff
ARBI ARBI
ARBI ARBI Muaj më parë
ku mund ta gjejm kete material ta lexojme????
Dea Dyrmishi
Dea Dyrmishi Muaj më parë
Po ku ka si Arjan Konomi. Meriton shume , meriton te vleresohesh nga vendi jot pasi ke vlera si askush tjeter. Respekte Arjan. Je njeri i mrekullueshem🤗
katialfr1
katialfr1 Muaj më parë
Suprize Nuk na e merrte mendja per kete sakrific qe ka bere Arjan Konomi BRAVO Ne Shqipetaret e Shqiperise jemi me te ngurte me i shpreh ndjenjat patriotike te kombit tone sepse na sakatoi diktatura e Enverit per 45 vjet me rradhe, por kur vjen rasti me e shpalos kete patriotizem del ne vet si rasti i Arjanit ne menyre automatike se gjaku uj nuk bohet kurre Drejtuesi i emisionit per fat te keq len shume per te deshiruar shume primitiv ne pyetje i pa afte per te ezauruar pyetjet me nje mysafir si Arjan Konomi qe kishte shume per te treguar SHQIPERIA ETNIKE
Zarko Rama
Zarko Rama Muaj më parë
Arjan Konomi lum shqiptarija per ty!! Njeriu me me vlera qe ka Ballkani. Sadri ke pasur njeriun me intelektual dhe me te zgjuarin e Shqiptaris perball, ftoje edhe njeher se percjell shum vlera dhe esht mesimi me i mire per Shqiptaret. Pershendetje nga Gjermania
Brunette Lady
Brunette Lady Muaj më parë
T’all koqet Arjani me at biben missin e leshit 🤣🤣🤣🤣tka zen hall i madh thot 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Mynyr Nunaj
Mynyr Nunaj Muaj më parë
Brunette Lady:Ben mire qe te mos gjykosh njeri dhe te argetohesh me emisionin.Ariani eshte nje djale i cilter dhe i zgjuar,dhe kjo eshte vetem merite e njerezve te mencur sepse respekojne tjetrin si vetveten
Raimonda Mimani
Raimonda Mimani Muaj më parë
Arjan je shume , shume lart , nuk je per ate moderator qe duket si pa nivel e futet kot me kot ne mes mendimit . I ngeli sahati te tea . Ktheje faqen e pyetjeve qe te ka bere gruaja . Ngri nivelin e pyetjeve , moderator
Emin Murseli
Emin Murseli Muaj më parë
A ka naj kush tkallxoj Qysh e nxuni qit pun ky sadri suxhuki musafir ska vrejtje
Ylli Behluli
Ylli Behluli Muaj më parë
Vete emri po tregon ,Sadri !
Kojshia Show - Milaim Zeka & Franceska Jace
59:38
KojshiaShowOfficial
Shikime 42 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,5 mln
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 736 mijë
Mercedes-Benz Production in Germany
2:06:51
The Wheel Network
Shikime 1,6 mln
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
🔴 E Premtja me Halilin 26.02.2021
1:19:46
Jetimat e Ballkanit
Shikime 122 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir 38. Bölüm 2. Fragmanı
0:55
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 2,5 mln
Baraj 35. Bölüm 2. Fragmanı
0:45
Baraj
Shikime 736 mijë
HYBE x Ithaca Holdings
9:21
HYBE LABELS
Shikime 3 mln
Kuruluş Osman 53. Bölüm
2:16:47
Kuruluş Osman
Shikime 4,2 mln
Jumping from 128,000 Feet!
6:12
Beast Reacts
Shikime 5 mln
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:53
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 27 mln
MADDIE FAINTED! We Found a REAL GHOST in Our House
21:28