Klanifornia - Opinion - Edi Rama

  Shikime 906,506

RTV KLAN

22 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan #EdiRama
I ftuar Kryeministri Edi Rama perballe Gilbert Fevziut dhe fallxhore Lushit.
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Kevin Kolleshi
Kevin Kolleshi 12 orë më parë
Ja i doli filxhani lushit. Fitoi edi ama. Lum si ne qe kemi kete kryeminister. Je i pavdekshem.👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Bleona Orhan
Bleona Orhan Ditë më parë
une jam fejuar 9 her mo 🤣
Jurgen Kola
Jurgen Kola Ditë më parë
😭😭😭
Eri Ermal
Eri Ermal 2 ditë më parë
Jo vetem Saliu, por kushdo tjeter te ishte ne vend te Lulit, ti karo sot do ishte kthyer ne katunar Surreli.
sartv _57
sartv _57 2 ditë më parë
Haaaaaaaaaa
sartv _57
sartv _57 2 ditë më parë
Mos vdeksh kurre o Albano per zotin u shkriva
sartv _57
sartv _57 2 ditë më parë
E shikoheni ne sy kush do vjedhe me shum
Leonard Hysa
Leonard Hysa 3 ditë më parë
Ju mor goja rop qirit se nuk kishte si ti pergjigjejj... Je I madh Albano
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Florjan Marku u merre flamurin kundershtareve. Edi Rama u merre flamurin Demokrateve hahahaha 💞♥️🦅🇦🇱
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Kjo tuujt po e paska Ditur me te vertet brava brava
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Ky ashte burre shteti jo tradhtar si Berisha spiun qe per ti Dorzuar serbit grekut shqyperin Shkatroj Ushtrin e popullit
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Merni bashen e futja ne B....
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Merni Doktor sali Berisha se i vret si ne tropoj nga 200 vet prej nje shtepie
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Kan blre brisqit me i rruar prapanicen zotit Rama
Lek Toma
Lek Toma 3 ditë më parë
Jepi nje shuplak hahaha hahaha
Angel Angel
Angel Angel 4 ditë më parë
Cfar Droge Pi😂😂😂😂😂😂😂 o zot pytjet me fantastike qe i jane bere ndonjehere ! Mu duk interviste super reale e gjetur fiks per Ramen shyqyr qe doli dikush t’ja thote ne fytyre pa ndrojtje😂😂😂
Angel Angel
Angel Angel 4 ditë më parë
Pjesen e Sali Berishes se degjove e😂😂😂😂😂😂😂 marova hahahahahahhahahaha
Angel Angel
Angel Angel 4 ditë më parë
Kam dy ndeshje tsigurta😂😂😂😂 100 euro hahahhahhahha O Albanoo me lot😂😂😂😂😂
مورتي مورتي
مورتي مورتي 4 ditë më parë
أنصح الألبان أين ما كانو بأن يذهبو إلى كازاخستان و سيتلقون دعم ممتاز من جميع النواحي و يجب انتم كألبان أن يكون موقفكم واحد
9 H
9 H 4 ditë më parë
HAHAHAAAHA JOM DEK TU KESH 😃🤣
Ilmi Hoxhaj
Ilmi Hoxhaj 4 ditë më parë
Cpo beni lojna me kete popull fukara Keni bere miljona jo per mdryshe Rroga dhe pensioni as dhjet euro ne dit Ju dhe klika juaj qeshuni dhe defrehuni Kurse populli i shkret thot mjer ne se prej kujt udhehiqemi si nuk i shkoj mendja per kete popull tash tridhjet vjet
Naser Rexhepi
Naser Rexhepi 5 ditë më parë
Albanoo pupu qa bur i sy pa trembur bravo veq para prsh nga RMV ENE KRYEMINSTRI QENKA ARTIST RESPECT
Isni Shatri
Isni Shatri 5 ditë më parë
Fitoj pisi
Aurel Metolli
Aurel Metolli 5 ditë më parë
Bisha
Ramazan Asllani
Ramazan Asllani 6 ditë më parë
Ννφώιβββχμβψψμ εχω βήμα βββννωββψψνμψψ μψωψμμψωμψμψψψψψθψμωμψψμμωψψψνψμμνψψψψθωωμψνμμψ μψψψωψψψψθμ ψ ψήφο μμψωψψνωβψ. Μχμωψ μμ νννμνγ.θώ ψλλλλλλ
Lindsey Rodenberg
Lindsey Rodenberg 6 ditë më parë
Te vrafte zoti ishalla mar edi rame
Ze Ver
Ze Ver 6 ditë më parë
Miliarderi,/mashtrues,si ENVERI,tall BYTHEN ME POPULLIN TE CILIN E VODHI E PLACKITI,,NJI BARBON I DIKURSHEM RRUGESH,,ESHTE ULUR KEMBEKRYQ,MBI KURRIZIN E SHQIPTAREVE,,PO I SEKUESTRON TOKA PRONA,PO I SHEMB SHTEPIA,U VODHI VOTEN,,POR TMERRI DO TE JETE NE MANDATIN E 3
BENARD GUGA
BENARD GUGA 6 ditë më parë
CFAR DROGE PI ????? HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHA
Dardania Sacra - Kosova
Dardania Sacra - Kosova 6 ditë më parë
Edvinov ramoviq drogirash
Besnik Lusha
Besnik Lusha 7 ditë më parë
Kanali. Ndiqet. Edhe. Nga. Marina. Isufi
Ermira Kasa
Ermira Kasa 7 ditë më parë
Saliut
Ermira Kasa
Ermira Kasa 7 ditë më parë
Si vjen ke kemba
Ermira Kasa
Ermira Kasa 7 ditë më parë
Bravo
Ermira Kasa
Ermira Kasa 7 ditë më parë
Po ti more
Johnny Depp
Johnny Depp 7 ditë më parë
Ca rrote kari ky Rama
Klebeta Bollati
Klebeta Bollati 7 ditë më parë
Bo Sa original Sa i mire fantastisch fare . Suksese ❤️❤️❤️
Osmosis
Osmosis 7 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nuk e Dia qe emisionet shqiptar kishin kaq qesh edge humor . Bravo
Mirela So
Mirela So 8 ditë më parë
Pse e duan shqiptaret sali varasesin qe cdo njeri ka vra qe eka pa se asht ma i zoti se ai plakush. Vrau sokol olldashin qe ishte mret. Saliu i vjen anash ktij bobit ktu ne studio. Per Albanon skam Fjale ashte mreti humorit shqiptar
Elisa Elisa
Elisa Elisa 8 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂sa i pa parë !
klotilda cenko
klotilda cenko 8 ditë më parë
Je Njesh EDI RAMA!
Olgert Gertyy
Olgert Gertyy 8 ditë më parë
🤣🤣🤣 Sa lot kjo intervist
Bes Nik
Bes Nik 9 ditë më parë
E ke myt krejt. Mos fol me per 2021 🤣🤣🤣
Brian Merdani
Brian Merdani 9 ditë më parë
Je i lart Gilbert
Zeus Tv
Zeus Tv 9 ditë më parë
Sa i madh Albano bashk me Edi 🤣🤣🤣 mbarova🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Alban Shabani
Alban Shabani 9 ditë më parë
Top show
rema rema
rema rema 9 ditë më parë
Shum kryminister modern i ka hije edhe artist edhe kryeminister e kupton mir gallaten👍
Zeus Tv
Zeus Tv 9 ditë më parë
Shife ca pritje te kemi be me flamur te PD me lule sdi ca te bej me 🤣🤣🤣🤣 edhe ajo tjetra po te bej nje pyetje qe i intereson shqiptareve pse nuk rruhesh o burr🤣🤣🤣💈
Zeus Tv
Zeus Tv 9 ditë më parë
Si ste vjen turp, ti provokator, si doni ta beshin skulpturen tuaj me rroba apo NUDO, te ikim bashk ne plazh ti heqim te gjitha fap🤣🤣🤣 batutat ne te forta
Selman Bulica
Selman Bulica 9 ditë më parë
😘😘😘❤❤❤😘❤❤😘❤😘😘❤❤😘❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘❤😘😋😘😋😘😋😘😋😋😘
Selman Bulica
Selman Bulica 9 ditë më parë
bravo edirama bravo
Anxhela Banaj
Anxhela Banaj 9 ditë më parë
Rama sa her esht para zgjedhjeve, shkon ne nje emisjon humori! Di si ti bej reklam vetes😅se shqiptari dihet, humor do t kenaqet!!!
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 9 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
Ardonisa Galantzi
Ardonisa Galantzi 9 ditë më parë
Zoti Rama je shume i zgjuar
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 10 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i komshive, fisnikve Bogdo, te viajturve......! Fantastic!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 10 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Soprano Mezzo
Soprano Mezzo 10 ditë më parë
Hallelujah o Bogdo, o mbret! Love you o nipi i lagjes se te viajturve......!
Armadinio GamerYT
Armadinio GamerYT 10 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Arnaldo Veliaj
Arnaldo Veliaj 10 ditë më parë
Shume bukur
Fatos Burraj
Fatos Burraj 11 ditë më parë
Kte pjesen e Sali Berishes bere sikur se degjove,se po te ishte Saliu 50 vjec mandatin e trete do e shihje jo me dylbi por me teleskopin e Galileut 🤣🤣🤣🤣 Loot
Rate Respi
Rate Respi 11 ditë më parë
Albano Bogdo haji karin ti dhe sander frangaj Edi Rames Rrot kari humorist
Adelio Kapllanaj
Adelio Kapllanaj 11 ditë më parë
Pyt
Αλμπι κοτσι FILE TEMA
Αλμπι κοτσι FILE TEMA 11 ditë më parë
Bised fuck me lezet rama per lulin he malaka
Gezim Kaba
Gezim Kaba 11 ditë më parë
Eshte shume per te qeshur
Suela Hyka
Suela Hyka 11 ditë më parë
Ùuisk ur*#€+? Sk ( ? ?ks *iyy7yyyyyj9idjkkskkeewj3a3awuawyyawyaauua3akrakuYrfgedrui4aalaoiauiiri3i3alienCnc ķĺ⁰0976yyyhjyuomwmaaajaaeujeeijqa9wWai1ii4d0
olsi kocli
olsi kocli 11 ditë më parë
Edi tu tall leshet me kundershtaret.Dhe me te vertet i varrosi te gjithe.Me korrupsion apo pa korrupsion
Dani khtte
Dani khtte 11 ditë më parë
ky per bes githqka me kan kryminister si duhet me shum i beri pytje gazetarit sesa e kunderta
Armend Zikolli
Armend Zikolli 12 ditë më parë
Qfar publiku pldh
Alen Goretic
Alen Goretic 12 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏
DBICY
DBICY 12 ditë më parë
i paska vu dhomt albano
Ardian Gjata
Ardian Gjata 12 ditë më parë
Mbi flamurin vendosi lulet ne shenje rrespekti klasik edi rama
chico malo
chico malo 12 ditë më parë
Per te qeshur apo per te qar
Xh1 016
Xh1 016 12 ditë më parë
Fitore PS 💜🌷
Bad Boy
Bad Boy 12 ditë më parë
BAAAAAASHAAAA BASHAAAAAA BAAAAASHAAAAA BASHA BASHA BAAAASHAAA💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙✌💙✌💙🇦🇱💙💙💙💙💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰✌✌✌✌✌✌✌✌✌💙✌💙✌✌💙🇦🇱💙🇦🇱🇽🇰💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇦🇱💙BAAAASHAAAA BAAAAAAASHAAAAAA BAAASHAAA BAAASHAAAAAAAA 💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱✌💙🇽🇰🇦🇱🇦🇱✌💙✌💙✌✌✌✌💙✌💙💙💙💙🇽🇰🇽🇰💙🇽🇰💙✌✌✌💙✌💙✌💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌💙🇽🇰💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙💙🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙🇦🇱🇦🇱💙💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌💙✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙🇽🇰💙🇦🇱💙🇦🇱💙🇽🇰💙🇽🇰💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Alda Zejno
Alda Zejno 12 ditë më parë
😂 😂 😂
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 9 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
shpresa Odei Dahen Kamil konja
shpresa Odei Dahen Kamil konja 12 ditë më parë
Edi Rama kam vite qe kerkoj nje bised 3 minutshe Shpresa nga Finlanda 12v pa shkelur ne shqiperi je Jet 💗❣
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda 12 ditë më parë
Looooooottttt ramaaaaaa te dy legjenda🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
bouytt guyt
bouytt guyt 13 ditë më parë
Albano Bogdo je njish, ja the me te qeshur te gjitha....Gazetare shqiptar mesoni e merrni shembull....
Vasil tasoulas
Vasil tasoulas 13 ditë më parë
Kisha simpati për Edi Ramën por mbas ksaj intervistë mu fëlliq fare. BRAVO TE QOFTË ALBANO. Ja nxore bojen fare. 👍👍👍👍👍
Eva Bushaj
Eva Bushaj 13 ditë më parë
Hahahahahah sa qeshqa
HUMOR & INFO
HUMOR & INFO 9 ditë më parë
ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.
krijime me mjete te reciklushme
krijime me mjete te reciklushme 13 ditë më parë
Albano je i madh mire ja bete😂😂
bouytt guyt
bouytt guyt 13 ditë më parë
Rama e jo basha
Nimet Beqo
Nimet Beqo 13 ditë më parë
Që kur të pashë ty fillova të mendoj .... SE në Shqipëri një ditë do të ketë DEMOKRACI TË përshëndes ! Të paktën kemi artistë që bëjnë ART . Ka pse gëzohem ! Sa të ketë art ka FRYMËMARJE KA jetë Faleminderit ALBANO ! Faleminderit!
freestyloo231
freestyloo231 13 ditë më parë
E qeshmja artificialle e ben ket shum bajat
oiuet souiu
oiuet souiu 13 ditë më parë
Si gjithmone si Albano si Edi () same ne pyetje dhe pergjigje🤣
negisa negi
negisa negi 14 ditë më parë
Albano legjend
Edra Hoxha
Edra Hoxha 14 ditë më parë
Spektakel 🤣 Nje super ironi nga te dy e super fantastike 🤣🥰
FF ALBOZ
FF ALBOZ 14 ditë më parë
💙✌🇦🇱
Liza Bar
Liza Bar 14 ditë më parë
Propaganda paska ndryshuar formë në Shqipëri. Tani u quajtka "humor"
oiuet souiu
oiuet souiu 13 ditë më parë
Njoni me ps se tjt 😂🤣
ed junior
ed junior 14 ditë më parë
Vet fakti qe e kane ftuar ne emision, pavaresisht shakave dhe pyetjeve “me spec”, eshte gabim sepse e relativizon kete dhe keqqeverisjen e tij 8 vjecare...
O. D.
O. D. 14 ditë më parë
🤣🤣🤣
yasio bolo
yasio bolo 14 ditë më parë
14:27 Kulmi i tere humorit edhe thelbi i tere intervistes 🤜♥️🤛 BRAVO ALBANO !
M Point
M Point 14 ditë më parë
te rroni vete me rastin e vendosjes se luleve
Lo ve
Lo ve 15 ditë më parë
😂😂😂😂
Argjent Jashari
Argjent Jashari 15 ditë më parë
Te qeshurat artificiale e pengojne shume emisionin, i cili eshte perfekt !
PapaTili Tiliontop
PapaTili Tiliontop 15 ditë më parë
Te gjith po falendoroni Albanon por te gjith keni Arth per te degjuar Edi Ramen bythqirsaaa 🤦‍♂️😂
yasio bolo
yasio bolo 14 ditë më parë
Si ja beri doren edi rama atij kur po i hiqte rruazat asaj 🤣🤣🤣🤣
celu line
celu line 15 ditë më parë
Rama e jo basha
eri.pokeri Alb
eri.pokeri Alb 15 ditë më parë
me pak fjal Albano ësht 👑 i humorit Shqiptar ...
Silvi Shoraj
Silvi Shoraj 15 ditë më parë
E zem sikur ishte floriani 😂😂😂😂 luan rolin edi rama qysh luan roli ne portokalli esht gallat😂😂😂
Jonild Nildi
Jonild Nildi 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂
Fatimili Kel.gjyr2289
Fatimili Kel.gjyr2289 15 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😍🤣🤣🤣🤣😍😍dekaaaaa hahahah 1 pytje kisha hall i gjith shqiptarve pse nk rruhesh.........hahahhaahaaha legjend.
Paris Prenga
Paris Prenga 15 ditë më parë
Pse nuk rruhesh mo burr
Erjon Eri
Erjon Eri 15 ditë më parë
Njoni me ps se tjt 😂🤣
seeni gzty
seeni gzty 15 ditë më parë
Sa gallat ja ka bo ne fund. I ftuari kryesor Lushi🤣🤣🤣
Romario Bebeto
Romario Bebeto 9 orë më parë
🍇
Festi
Festi 15 ditë më parë
O skenderbe o Ismail I fortee eshte
Eriola Ogr
Eriola Ogr 15 ditë më parë
Si quhet aktorja qe shikon filxhanin ?
Anxhelina Hoxha
Anxhelina Hoxha 14 ditë më parë
Delinda disha
Moza bravo Shehu
Moza bravo Shehu 15 ditë më parë
oh te rujt zoti albano bravo
SILVER43562
SILVER43562 15 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂i Madh je Edi
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 9 mln
Klanifornia - Opinion - I ftuar Pandeli Majko
10:46
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Drink Up Bean | Funny Episodes | Classic Mr Bean
46:56
Apartamenti 2xl - Sali Berisha [ 16.06.2013 ]
26:12
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
DON XHONI - MAFFIA
2:49
DON XHONI
Shikime 9 mln
Poor Girl in a Fancy School
10:12
Troom Troom SELECT
Shikime 2 mln
I Got ARRESTED On My WEDDING Day!
23:20
Rebecca Zamolo
Shikime 859 mijë