Klanifornia - Laçjani dashuron Kejvina Kthjellën

  Shikime 669,926

RTV KLAN

Muaj më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Olti Vlora
Olti Vlora Ditë më parë
😂😂😂😂😂
Marco Baku
Marco Baku 3 ditë më parë
Shpija shum e bukur
Eris Syla
Eris Syla 6 ditë më parë
E ropt e motres sa lepurushe asht ajo ropt
Julian Zhupa
Julian Zhupa 7 ditë më parë
Klanifornia
Altin Riza
Altin Riza 8 ditë më parë
Ktu je
Denis Shena
Denis Shena 12 ditë më parë
K Gucci Balenciaga k prap Dubai Nusret k prap shoping ju q n ati vendi
franc
franc 15 ditë më parë
Un nuk kuptoj pse kena fillu mu vesh si mexikan.
Shaban Koqi
Shaban Koqi 17 ditë më parë
Mashalla
xhuljeta myftari
xhuljeta myftari 17 ditë më parë
N vbbbbn X Y👮🦩🦔🎄🌬🍇🍉🍌🍒🥝🥬🥒🌶🌽🥭🥑🍇🍉🍏🍌🎂☕️🚗🌋🏤🌃📲🖼❤️💜🖤🧡🤍💛🤎💚🤎💚💔💙🔞💹🇿🇼🇾🇪
Mirela So
Mirela So 17 ditë më parë
Kejvina sikur ka ken mashkull e kthy ne femen duket🤨 silikon i gjall🤨
Ujku Prrenjas
Ujku Prrenjas 22 ditë më parë
NDIQNI DOKUMENTARIN PER 1997 TEK KANALI IM..kliko mbi kallash!....nice video bro!
Drita Shpati
Drita Shpati 23 ditë më parë
Mos e kruni me lacjanet
Genti Genti
Genti Genti 27 ditë më parë
Q
Njetri 80
Njetri 80 27 ditë më parë
Cuna keni qen shum te mir jeni ber sdi ca te them uju shikoj se me dilni para gabimisht.. e digjeneruat humurin fare munges fantazie.. sdi ku duhet te qeshja ketu jo vetem nuk qesha po shum e merzitshme..2 xl sa her e shikoja qeshja
TheMyz
TheMyz 27 ditë më parë
Mos i shkruani komente ktyne vrk se i jepni audienc me shum u dhjene ne kele me publicitete futjani adblock edhe nje short tja dhiem kompanin
Huhuhu huhuhu Hihu
Huhuhu huhuhu Hihu Muaj më parë
J
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Marini Decolli
Marini Decolli Muaj më parë
Hahahahahhhahah o Endro si e pranove nxirri pa brek tani e mrapa
Lide Caca
Lide Caca Muaj më parë
Me mir dubelksi qe e Benin ne moment pa pergatitje fare sa kshu
TheMyz
TheMyz 27 ditë më parë
po dubleksi
Samuel_HungrySharkFan Shark
Samuel_HungrySharkFan Shark Muaj më parë
2:00 Pablo Escobar😂😂😂😂😂🤣🤣
Klodian Ferra
Klodian Ferra Muaj më parë
Jaiyzh0f
Tone Gjinaj
Tone Gjinaj Muaj më parë
h
Ald 1
Ald 1 Muaj më parë
Kejvina ska nevoj me aktru se i ka te perditshme ato situata
burim bllaca
burim bllaca Muaj më parë
??
Sulo Pavlo
Sulo Pavlo Muaj më parë
Kejviana eshte vegjitarjane
Albina Prifti
Albina Prifti Muaj më parë
0 laco nuk e ke me ciden
Ledjaballa Ledja
Ledjaballa Ledja Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Lady Mindkoff
Lady Mindkoff Muaj më parë
💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Lenc Cali
Lenc Cali Muaj më parë
hjhh
Besnik Oboc
Besnik Oboc Muaj më parë
Te shkretet kameraman ca kan pare😂😂
Majlinda Mucaj
Majlinda Mucaj Muaj më parë
Apartamenti 2xl eshte nona
Muhamed Balaj
Muhamed Balaj Muaj më parë
a i bone noj gjo posht apo vetem fjal po shkep per me na ba kurioz??😂
Mond Toma
Mond Toma Muaj më parë
😘😘😘😘
Agim Dervishi
Agim Dervishi Muaj më parë
9
mirjana Kaja
mirjana Kaja Muaj më parë
Shum humor i bukur 10or me te qeshr
good shit
good shit Muaj më parë
Apartamenti 2xl ka qen fantastik
kevin trampa
kevin trampa Muaj më parë
Nuk e di kush qesh me ju
Manushaqe Baci
Manushaqe Baci Muaj më parë
Gc wo
Ili Mustafaj
Ili Mustafaj Muaj më parë
Pse su qit
yugioh yuri
yugioh yuri Muaj më parë
😂😂😂
torestudio1997
torestudio1997 Muaj më parë
keta i kane rene ne qaf HUMORIT .
qen ne shitje qen ne shitje
qen ne shitje qen ne shitje Muaj më parë
shumë pjesë koti vete ajo me profesorin eshte e bukur
qen ne shitje qen ne shitje
qen ne shitje qen ne shitje Muaj më parë
😠😠
Djana Xhafa
Djana Xhafa Muaj më parë
Ffcvcb
Fjorida Hasani
Fjorida Hasani Muaj më parë
Pjesa e dy
Liridon Mehmeti
Liridon Mehmeti Muaj më parë
👍
Albania Game
Albania Game Muaj më parë
Ky esht I mash fare po si I jep kong qingji hahahahahaha👋😂😂😂😂
yugioh yuri
yugioh yuri Muaj më parë
HaHaHaHaHaHaHaHa
yugioh yuri
yugioh yuri Muaj më parë
FRANC BOSSI AND PABLO ESCOBARO
Sheila Tare
Sheila Tare Muaj më parë
Ik moj Kjevana se ti e dashke vetem per monedhat e arit ti I do vetem per dollaret 💵💵💵💴
ermand mece
ermand mece Muaj më parë
Humor vk
ShqiponjaGames
ShqiponjaGames Muaj më parë
Me mungon 2xl
Ismail Weli
Ismail Weli Muaj më parë
Ahahahah minchiaaaaaaa piciot
Drion YT
Drion YT Muaj më parë
Apartamenti 2xl asht humor tamani
Drion YT
Drion YT Muaj më parë
Sa kot pa lidhje bajn humorin keta
uran nura
uran nura Muaj më parë
Saliberisha
Alket Ago
Alket Ago Muaj më parë
Humour me te keq nuk kam pare vetem artista nuk quhen keta
Granit Grand
Granit Grand Muaj më parë
Lesh humor
Denis Daullja
Denis Daullja Muaj më parë
dguerrwj🥔🤗🌭🍶❤💗🍙🍵🍆🌶
Adres Ere
Adres Ere Muaj më parë
Se ke shum para 😂😂😂😂
bwsnik bwsnik
bwsnik bwsnik Muaj më parë
poiutrewwqlkjhfdssbnnxzMv.jsa fjlllkgmnxxzzzixzzcbmyrejufd
Albanian UK
Albanian UK Muaj më parë
Ket kejvinen e kisha q* deri n at mas sa syt nga jeshil me ja ba t kuq edhe me hec shtremt nja 2 jave.
Adi Metohu
Adi Metohu Muaj më parë
Po po 😏 do çaloj gomari nga veshet
Tirane Tr
Tirane Tr Muaj më parë
3rtfttti7666
ff fre fire
ff fre fire Muaj më parë
Me keq ardhe te madhe
Nikola Deda
Nikola Deda Muaj më parë
🤢🤮 humor burgu me mire mos beni fare
Darlin Rusi
Darlin Rusi Muaj më parë
Llqlpnxms
erald punavija
erald punavija Muaj më parë
Vk
Toni Sei
Toni Sei Muaj më parë
Vk vk vk vk vk vk vkvkvk vk
Fergus McCarthy
Fergus McCarthy Muaj më parë
I ndrroj rrobat pa u lare
Nik Niku
Nik Niku Muaj më parë
Eskort si ne humor edhe ne jeten reale 🤣
Ger Beno
Ger Beno Muaj më parë
Jeni shum vk.
jehon bravo
jehon bravo Muaj më parë
Pse e kan Zerin me te trashe se nje zdap mashkull keto femrat post viteve 2000
BRUCE LEE
BRUCE LEE Muaj më parë
@Adi Metohu kane bere gojore dhe i jane zgjeruar kordat zanore
Adi Metohu
Adi Metohu Muaj më parë
@jehon bravo ore keto duan burr qe 12 vjece ti thua cigarja 🤣
jehon bravo
jehon bravo Muaj më parë
@Adi Metohu jo cigarja
Adi Metohu
Adi Metohu Muaj më parë
Hormonet ne ushqime 🤣
Cel Line
Cel Line Muaj më parë
Mos e lui❤❤ duje
Fatos Lanaj
Fatos Lanaj Muaj më parë
Ky aktor ose humorit , simbase meje i shkone te bei rolin e hitlerit , ose dhe te hamet zogut ,
Peshkimi dhe Natyra
Peshkimi dhe Natyra Muaj më parë
Jan perzi aktrimi me byth ,😷
Andi 82
Andi 82 Muaj më parë
Albano e pse je bere si maç? te keqen vllai.
Vivai Hysenaj
Vivai Hysenaj Muaj më parë
Me lot per zotin kam qesh me shume me batuten tate se me keta 🤣🤣🤣
Kulture Vulture
Kulture Vulture Muaj më parë
Koker kucke
Ardjan Mbrrice
Ardjan Mbrrice Muaj më parë
Humor leshi
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
ahahahahahahhahaha ik o deputa
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
das
ENOSUPER PRO PRO
ENOSUPER PRO PRO Muaj më parë
ahahahhahaha
Hasanpapaj Albana
Hasanpapaj Albana Muaj më parë
Bossi nga Laci asht i papam
Artnck 12
Artnck 12 Muaj më parë
mos e humbisni almores.info/rock/video/nZGZrKh4bdiFo6Q
Ervin AG
Ervin AG Muaj më parë
Qija ropt kan mar fame kto kurvat qe qihen me lek se kjo dy fjali sdi ti lidhi bashke.
Dance Marin
Dance Marin Muaj më parë
Te isha une kameraman me kishte petll0a
Klodi Dina
Klodi Dina Muaj më parë
CER HUMORI ENE NE HALE Nuk Shifet ktheje APARTAMENTIN o TURO.
Julian Fier
Julian Fier Muaj më parë
Po se engre ha te tenden pastaj mir moj budalle 🤣🤣🤣🤣😱
Leshe Preshe
Leshe Preshe Muaj më parë
O franci nuk ecet me makin tu fol ne telefon. Ketu vetem humor ska. Me mir vendoseni +18
london boy
london boy Muaj më parë
Po kejvina po thote te verteten se ktiminelat ka pas dashnore 😂
Ent Bard
Ent Bard Muaj më parë
Katastrof. Ngritje nervash, jo humor.
Servete Xhaferri
Servete Xhaferri Muaj më parë
Do me vdek me shpejt
Marjeta Popa
Marjeta Popa Muaj më parë
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️❤️❣️🤩
Marjeta Popa
Marjeta Popa Muaj më parë
❤️❤️
why not
why not Muaj më parë
Ku eshte humori??
Korab Mena
Korab Mena Muaj më parë
Oreeee lepurush
19 98
19 98 Muaj më parë
🔥🔥Kejvina 🔥🔥 Flak Je🔥🔥
Reis Manaj
Reis Manaj Muaj më parë
🔪🔪
Reis Manaj
Reis Manaj Muaj më parë
E keni prish humorin ktheni DUPLEX
nadret shamku
nadret shamku Muaj më parë
😂😂😂😂
Artenisa Bushi
Artenisa Bushi Muaj më parë
O palloshe ka trut ..bo pushim o non se ngel hap ktej hap anej tfala Currit😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
king Boy
king Boy Muaj më parë
6:43🔥🔥😂
Ard Barci
Ard Barci Muaj më parë
Kjo do Nji Division ushtarak dhe Te vdes nga Hajdari 🖕🤮🤮🤮🤮
Klanifornia - Komshinjtë dhe brekët
07:59
RTV KLAN
Shikime 139 mijë
Klanifornia - Jonida Vokshi shefe dinake
06:41
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 6 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 1,2 mln
Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragman
0:51
Sefirin Kızı
Shikime 859 mijë
Klanifornia - Mekanikja seksi
04:59
RTV KLAN
Shikime 204 mijë
Rina - Bad Rosita (prd.Çelik Lipa)
3:50
AlphapopOriginal
Shikime 6 mln
Mevli&Aventurat e Julit Dashnia
2:41
Mevli Official
Shikime 1,2 mln
Sefirin Kızı 49. Bölüm Fragman
0:51
Sefirin Kızı
Shikime 859 mijë
Portokalli, 11 Prill 2021 - 2 Policat ( Bangladeshasit )
6:58
Fara e Flliqt - Episodi 5 Sezona 3
22:56
Fara e Flliqt Official
Shikime 141 mijë
Rich Sister vs Poor Sister!
10:26
Troom Troom WOW
Shikime 1,4 mln
İnternet Özel - 105. Bölüm (Montajsız)
1:45
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 4,4 mln