Klanifornia - Episodi 4 - Sezoni 3 (27 Shkurt 2021)

  Shikime 148,595

RTV KLAN

Muaj më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program humori nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Dhurata Kucuku
Dhurata Kucuku Muaj më parë
Pse nuk beni Perputhen tek Klanifornia?
Lajmi fundit nga perputhen
Lajmi fundit nga perputhen Muaj më parë
Ufaaaaaa
Bledi Shaho
Bledi Shaho Muaj më parë
hahahaha
FF_Anormali#
FF_Anormali# Muaj më parë
hahahaha ta sharuan kripen o nustret
Rovena Gusho
Rovena Gusho Muaj më parë
Fantastic
albania gamer
albania gamer Muaj më parë
E tope tope e papagalo 😂😂😂😂😂😂kjo fallxhoria me mek
soni karaj
soni karaj Muaj më parë
rrite cilesine se je ne 2021
enio marku
enio marku Muaj më parë
360p
Arlind Bokrina
Arlind Bokrina Muaj më parë
Merrni elvis pupen
Xhina frroku Xhina frroku
Xhina frroku Xhina frroku Muaj më parë
Bravo 😍😃
Arsim Bytyqi
Arsim Bytyqi Muaj më parë
Bravo bravo 🙌 Klanifornia
Tonin Bishyti
Tonin Bishyti Muaj më parë
Klanifornia, humori me i bukur ne bote. Ju lumte beni nje pune fantastike. Mezi po pres te shikoj klanifornian te shtunen qe vjen.
Pandeli Lleshi
Pandeli Lleshi Muaj më parë
Ynpof
Tonin Bishyti
Tonin Bishyti Muaj më parë
🔊🔊🔊🔊🔊
Armando Mandi
Armando Mandi Muaj më parë
Shum bukur
Terenc D94
Terenc D94 Muaj më parë
Shum prekse kjo me gjyshrit 😢😭
Clay Remy
Clay Remy Muaj më parë
Dunno if anyone cares at all but last night I hacked my gfs Instagram password using InstaPortal. Find it on google if you care
Gjela Deda
Gjela Deda Muaj më parë
Klanifornja
Thanas Pilafas
Thanas Pilafas Muaj më parë
Komplimente për aktorët shumë të talentuar!!! Por... neveri deri në vjellje me surrogatot televizive turke!!! Pa pikë kuptimi. Pa pikë humori. Të pështira! Ah, po! Nëse kini marë përsipër të turqizoni shqiptarët, atëhere jeni në rregull. Vazhdoni se jini në rrugën e duhur! Rastësisht po lexoj një emër këtu lart: TURJAN HYSKO! Më turk se ky, nuk mund të bëhet një emër.
Ari Cula
Ari Cula Muaj më parë
o thanas hahha Ku shkon me kyt Emer mor gjigand sit Kan Lan me hi ndogan apo je grek e ke msu shqip .🤣🤣🤣🖕
Google Google
Google Google Muaj më parë
O melisa je yll
Mark Vladi
Mark Vladi Muaj më parë
ahahahaha 💪💪💪
Nexhat Imeray
Nexhat Imeray Muaj më parë
Fatastik jeni te gjith
Bjabja100
Bjabja100 Muaj më parë
Albano suuuper talent😂😂😂😂😂😂
alban boy
alban boy Muaj më parë
Adrianopol ANCIENT CITY in Albania,Shqiptari almores.info/rock/video/t6GI2IWjZcKda7Q
Eglis Ymeri
Eglis Ymeri Muaj më parë
Kjo meriton ME shum likes Apo jo klani
Flora Tahiri
Flora Tahiri Muaj më parë
O Marina egjith gjoksi jasht si dhe me veshje mini mini nuk e ki moshen nuk di kush po ti zgjedh keto veshje pa shije pota prish imazhin.perndryshe je shum simpatike dhe e lezetshme❤
Kjara Hoxha
Kjara Hoxha Muaj më parë
A ishte pjesa e marines qe ben si e shemtuar se se pash?
Kjara Hoxha
Kjara Hoxha Muaj më parë
Ca ka per te qesh se se kuptoj
Terenc D94
Terenc D94 Muaj më parë
Hahaha lot fare🤣🤣 c pytje
M.H
M.H Muaj më parë
Kur bo si e ron kjo Spirropalja, o Zot i modh. Prap zhulse mbetesh mi, sado lek të vjedhura të kesh.
J. Sono
J. Sono Muaj më parë
👏🏻👏🏻👏🏻
Kuzey Yildizi Ilk Ask
Kuzey Yildizi Ilk Ask Muaj më parë
ALBANO: Une jam sheik al ahmet al habip ibel isak ibel saik ibel farruk ibel ahmet ibel abdulla ibel amir ibel iliaz ibel....... OLSI; fati 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ❤️❤️❤️
fisnik bajrami
fisnik bajrami Muaj më parë
1:18:43 Ja dhe pak miliona euro ne skene😂😂😂😂
Ioana Ioana
Ioana Ioana Muaj më parë
😂😂😂😂😂😂 lot leket se per shpirt feruzes ju vrafa
Iregi Senna
Iregi Senna Muaj më parë
ca del nga perputhen futu ne klanifornia🤮🤮🤮🤮🤮 sa poshte ke rene o turi🤢🤢🤢
Landi Lezh
Landi Lezh Muaj më parë
Riktheni profesorin dhe nxenesit dhe tre ciftet dhe pervec sulejmanit te madherishem imitoni edhe nje serial tjeter turk
Landi Lezh
Landi Lezh Muaj më parë
Po pse ca me than tjeter or vlla
Jusuf Nasif
Jusuf Nasif Muaj më parë
À ke naj porosi tjeter apo vtm kaq hahahahahaha
Armela Luzi
Armela Luzi Muaj më parë
Bravo Klanifornia.Pa banalitete ,realitete shqiptare
Valentina Kurcani
Valentina Kurcani Muaj më parë
Sonte Lushi ja qau filxhanin Spiriopalit bravo. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂. Po ja bere pak me hile se me perpara ja pe Valentines. Bravooooo. Buka vjeter sarrohet. Zbo kollaj gabime Lushi Me lotttttttt
Mondi shk
Mondi shk Muaj më parë
ktheni DUPLEX ✌🏻
Durres Durres
Durres Durres Muaj më parë
O Sander Frangaj ta shtoft zoti jeten o bablok se paske qen zemermadh i papam, si i jep rrogen kot ktyne mer burri dheut? Show me kot i humorit ne historine e Shqiperis per zotn e modh ma mir ka qen TV2000. Ene dajen e Kombinatit po t veni me i shkrujt skecet do jen me t mira pz.
Shkurt e Shqip
Shkurt e Shqip Muaj më parë
Dua nuse edhe un
Mso Dicka
Mso Dicka Muaj më parë
Pse Marina qe 2 episode nuk luan rolin e Mjaftimes pse 😥😥😥😥😔😭 sa me pelqente
Kjara Hoxha
Kjara Hoxha Muaj më parë
Po dhe mua me pelqentr shum vec per ate e shifja klanifornian
Shkodra98
Shkodra98 Muaj më parë
Ktheni 2xl
SipiAy AL
SipiAy AL Muaj më parë
Ketu ne Klanifornia gjithcka mund te ket, pervec se HUMOR. Katastroffff...
Aqif Kapertoni
Aqif Kapertoni Muaj më parë
I madhi Bujar Asqeriu
Lindi
Lindi Muaj më parë
360 p quality shum dobet vk
Kico
Kico Muaj më parë
em more na e shpifi
fisnik bajrami
fisnik bajrami Muaj më parë
Ke te drejte
DONATE 1EURO
DONATE 1EURO Muaj më parë
Like kush po shef kte koment ❤️
Perputhen News
Perputhen News Muaj më parë
Ana largohet nga Perputhen te dielen, habit arsyeja pse ajo largohet almores.info/rock/video/k4yF2Xifj6Vlb84
Klanifornia - Episodi 5 - Sezoni 3 (06 Mars 2021)
2:22:51
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
Klanifornia - Episodi 17 (07 mars 2020)
2:35:22
Portokalli - Episodi 1, Sezoni 33, 01 Mars 2020
2:20:13
Top Channel Albania
Shikime 1 mln
Benim Adım Melek 61. Bölüm 2. Fragmanı
1:00
Benim Adım Melek
Shikime 581 mijë
MY NEW HOUSE TOUR!!
10:57
Ben Azelart
Shikime 3,2 mln
Masumiyet 7. Bölüm
2:15:16
Masumiyet
Shikime 2,1 mln