Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

  Shikime 169,128

RTV KLAN

15 ditë më parë

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Moza Hila
Moza Hila 16 orë më parë
O Aurela o e poshter jete e shendete pace
A P
A P Ditë më parë
Fantastike Aurela
Thimie Tahiraj
Thimie Tahiraj 2 ditë më parë
Ozote sa te mire qe jeni na kenaqet jeni te mire te gjithe ti Aurela je ylle fare👏👏👏
Teuta Seferi
Teuta Seferi 3 ditë më parë
Je ylle vertete aurela 👏👏🥰⭐⭐⭐❤😂😂
Alma Lazaj
Alma Lazaj 3 ditë më parë
Brava AURELA qe permende fshatin panaja fshatin e veres, rakise, zogjve te pjekur ullinjve, vajit te ullirit por dhe te njerezve me tradita dhe vlera te larta njerezore😘
Serxho Vlore
Serxho Vlore 4 ditë më parë
Na shkrivo moj aurela 👏👏👏👏👏
Blerta Gjoka
Blerta Gjoka 4 ditë më parë
😄😄😄
Ardiana Gjata
Ardiana Gjata 4 ditë më parë
Shume e bukur
Bosi Bosi
Bosi Bosi 5 ditë më parë
🙏sa kemi qeshur AURELA O VLONJATE O LABE E VERTET O IKONA E SKENES SHQIPTARE TE DUAM TE KLANIFORNIA SE NA KENAQE 🤣😂🤣😂🤣😂🤣
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 5 ditë më parë
EC PERPARA TÈ CAFSHA BALLIN ME SQEPAR TÈ BEFSHA VARRIN....KUJE KUJE O XHIKE QORRI 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli 6 ditë më parë
🐦🐥🎼almores.info/rock/video/zpF2l3NphtiHgrQ🎼🐦👍
Naim Sadiku
Naim Sadiku 6 ditë më parë
Shum bukur bravo
Mirela Çelaj
Mirela Çelaj 6 ditë më parë
Ju lumte na kenaqe Aurela gace je e madhe 😀😀😀🤷‍♀️👏👏👏👏💃🕺💃
Alba Guzuna
Alba Guzuna 7 ditë më parë
Shitesi I peshkut I paparè...me lot kam qesh😎🤣😂😁😘😘
Suela Lifo
Suela Lifo 7 ditë më parë
AURELA SUPER 👌👌👏👏🇦🇱🇦🇱
Esmeralda Sali
Esmeralda Sali 7 ditë më parë
Me sqepar ta hapsha varrin 😂😂
raisa shena
raisa shena 7 ditë më parë
Aurela
Linda Allmuca
Linda Allmuca 7 ditë më parë
E dashuron aurela
Fato Veliu
Fato Veliu 7 ditë më parë
Na kenaqet jeni shum te mir
Diana Zelia
Diana Zelia 7 ditë më parë
Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni
Zarina Mitrushi
Zarina Mitrushi 8 ditë më parë
Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂
Jashar Qenanaj
Jashar Qenanaj 8 ditë më parë
✓✓✓✓
Dava Halili
Dava Halili 8 ditë më parë
Me lot kam qesh
Dava Halili
Dava Halili 8 ditë më parë
Ooooo zot
Angry gamer
Angry gamer 9 ditë më parë
Ka lezet vlonjatja e tundi
Filloreta Zanaj
Filloreta Zanaj 9 ditë më parë
O aurela o dashuriiii
layy yyy
layy yyy 9 ditë më parë
Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤
awkdnmpo
awkdnmpo 9 ditë më parë
o Aurela o ylll
Edmonda Hamati
Edmonda Hamati 9 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Lili Sumaj
Lili Sumaj 10 ditë më parë
e madhe je Aurela❤😂😂👏
Valbona Lamaj
Valbona Lamaj 10 ditë më parë
Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗
Valbona Lamaj
Valbona Lamaj 5 ditë më parë
@DJAL NGA SHQIPERIA Un me origjine jam nga mallkeq vlores por kemi ikur shum shpjt ng fshti kur kam qen un 6 vjc respk
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 5 ditë më parë
Nga je ti valbona se njoh me mbiemrin tend dhe jan nga vlora
anxhela love
anxhela love 10 ditë më parë
😅😅😅
fabjola berberi
fabjola berberi 10 ditë më parë
Si e ka titullin kënga në fund
Enrik Rushan
Enrik Rushan 10 ditë më parë
Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi
Vasilika Sinani
Vasilika Sinani 10 ditë më parë
Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏
Ana Bekteshi
Ana Bekteshi 10 ditë më parë
Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️
Christian Hoxha
Christian Hoxha 10 ditë më parë
Yll bote na kenaqe
Mario Brunelli
Mario Brunelli 11 ditë më parë
Sa i madh albano hahahahaha
eda lutaj
eda lutaj 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Donika Mazaj
Donika Mazaj 11 ditë më parë
O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt
Ina Xhelo
Ina Xhelo 11 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt
Valentina Kulemani
Valentina Kulemani 11 ditë më parë
Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 11 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣
DJAL NGA SHQIPERIA
DJAL NGA SHQIPERIA 11 ditë më parë
😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂
Evja Davidhi
Evja Davidhi 11 ditë më parë
Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia
Tereza Vrapi
Tereza Vrapi 12 ditë më parë
O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE
Emilia Emi
Emilia Emi 12 ditë më parë
U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri
Klaidi Merkai
Klaidi Merkai 12 ditë më parë
Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.
Festim Yzeiri
Festim Yzeiri 12 ditë më parë
Aurela Gace je gjigande
Enrik Rushan
Enrik Rushan 12 ditë më parë
E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja
Enrik Rushan
Enrik Rushan 12 ditë më parë
Shum bukur
Enrik Rushan
Enrik Rushan 12 ditë më parë
Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores
Kland Del
Kland Del 10 ditë më parë
Harram ato goca qe ta japin ty
Eva Rriska
Eva Rriska 12 ditë më parë
Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣
Rudina Subashi
Rudina Subashi 12 ditë më parë
Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟
Enrik Rushan
Enrik Rushan 12 ditë më parë
E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po
Eva Rriska
Eva Rriska 12 ditë më parë
Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰
Omi Omi
Omi Omi 12 ditë më parë
Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Omi Omi
Omi Omi 12 ditë më parë
13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Omi Omi
Omi Omi 12 ditë më parë
Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏
Nurie Thomo
Nurie Thomo 12 ditë më parë
Sa bukur qe e luane
Omi Omi
Omi Omi 12 ditë më parë
Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣
Omi Omi
Omi Omi 12 ditë më parë
Preku preku🤣🤣🤣🤣
Blerina Veizi
Blerina Veizi 12 ditë më parë
Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂
Michele Keta
Michele Keta 12 ditë më parë
Uaaa me lott o Aurela je yllll pz
Shpresa Xh
Shpresa Xh 12 ditë më parë
Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺
Jeta Cilia
Jeta Cilia 12 ditë më parë
A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧
Veli Reka
Veli Reka 12 ditë më parë
Shum per te qeshur😂👏👏
Jeta Cilia
Jeta Cilia 12 ditë më parë
Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇
Alba Guzuna
Alba Guzuna 12 ditë më parë
Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 12 ditë më parë
Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 12 ditë më parë
Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 12 ditë më parë
Me mir e ben humorin aurrela gace
Liza Ajdinaj
Liza Ajdinaj 12 ditë më parë
Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa
King Kong2.0
King Kong2.0 12 ditë më parë
Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️
Speranza Castelli
Speranza Castelli 12 ditë më parë
Aurela je ❤️
Jesmina Harapej
Jesmina Harapej 12 ditë më parë
Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗
Vlore Vlore
Vlore Vlore 12 ditë më parë
Arela e nadhe si gjithnje
lyon lyon
lyon lyon 12 ditë më parë
Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤
Sali Rerza
Sali Rerza 12 ditë më parë
O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori
ELJO IsLami
ELJO IsLami 12 ditë më parë
Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩
giax giaxve
giax giaxve 12 ditë më parë
Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu
Mimoza Uka
Mimoza Uka 12 ditë më parë
Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣
Jtree Sams
Jtree Sams 13 ditë më parë
😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten
katerina koutsoukou
katerina koutsoukou 13 ditë më parë
Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘
Sazan Boboci
Sazan Boboci 13 ditë më parë
Hopa Gzime 😅😅😘😘😘
Gen Kolaj
Gen Kolaj 13 ditë më parë
🥰🤪😎
Bali Ajet
Bali Ajet 13 ditë më parë
😂😂😂😂
Aferdita Xhelaj
Aferdita Xhelaj 13 ditë më parë
Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤
Vita Rohani
Vita Rohani 13 ditë më parë
O sa e bukur bravo aurela
Fatmira Kondi
Fatmira Kondi 13 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣
Mimoza Jeschke
Mimoza Jeschke 13 ditë më parë
Cfar idiotisch
Trendelina Hysa
Trendelina Hysa 12 ditë më parë
Aurela je shum e mir
Mimoza Prifti
Mimoza Prifti 13 ditë më parë
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖
Juljana Stafa
Juljana Stafa 13 ditë më parë
Aurela diva 👏👏👏
Lindita Cianci
Lindita Cianci 13 ditë më parë
Na kenaqe mi motra
Vesa Serena
Vesa Serena 13 ditë më parë
Je i.pa paree
Morena 5
Morena 5 13 ditë më parë
te gjitha rolet i bon Aurela
Fatbardha Abdullahi
Fatbardha Abdullahi 13 ditë më parë
Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar
Raiden Coleman
Raiden Coleman 12 ditë më parë
@Karter Harper checking it out now. Seems promising.
Karter Harper
Karter Harper 12 ditë më parë
Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!
Hamide Dervishi
Hamide Dervishi 12 ditë më parë
Aurelia esht 1shi
Mimoza Sadushaj
Mimoza Sadushaj 14 ditë më parë
O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤
granitOffcial
granitOffcial 14 ditë më parë
poo shpirt😘😘😘
Richie Spiro
Richie Spiro 14 ditë më parë
O sa kam qesh
esi daku
esi daku 14 ditë më parë
Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥
best- one
best- one 14 ditë më parë
Aurela numer 1
Klanifornia - Danez Meta kërkon kasap
03:19
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 1,8 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 17 Prill 2021
2:10:26
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 10 Prill 2021
1:37:48
Klanifornia - Opinion - Edi Rama
33:14
RTV KLAN
Shikime 69 mijë
Varrosi - Flamma (Official Video HD)
5:27
Varrosi OTR
Shikime 1,8 mln
TIKA - MY HUANA
2:35
TIKA
Shikime 3,1 mln
Kardeşlerim 7. Bölüm
2:38:55
KARDEŞLERİM
Shikime 8 mln
TwinsFromRussia latest tiktok #shorts
0:59
웃웃TwinsFromRussia
Shikime 110 mln
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 4,4 mln