Klajdi Haruni ft. Flori - E para (Kenga Magjike 2021)

  Shikime 2,297,117

KlajdiHaruniOfficial

27 ditë më parë

​ @ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Stream \u0026 Download: music.onima.co/EPara

Klajdi Haruni ft Flori - E para
Music by - Flori Mumajesi
Lyrics by - Flori Mumajesi
Produced by - Threedots

Connect with @KlajdiHaruniOfficial :
klajdiharuni

Connect with @FloriMumajesiOfficial :
iamflorimum...

S’ma pranove dashurinë
Dashuri për mua s’ka
Ti jetoje për një ditë
Dhe un me jetën që ta dhashë

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

S’di si pata un durim
As në ënderr se kam parë
Ti të shkelje në besim
Dhe t’më mendoje si të marë

Mësova nga ty se gabimi jam vet
Mësova nga ty të mos dua në jet
Mësova sesi mbytet nje dashuri
Mësova gjithçka që nuk duhej nga ti

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Me m’shkatrru e me m’lëndu
Askush s’ka me ta kalu
Me m’shkatrru e me m’lëndu
Ti do jesh gjithmonë e para

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlente

Aaaa me momente
Aaaa a ia vlenteKomente
Adriano Berisha
Adriano Berisha Ditë më parë
🇦🇱#Flori👑
Ildo Maqinaj
Ildo Maqinaj 2 ditë më parë
Aaaaa sa e mira
odina madalina
odina madalina 2 ditë më parë
xhevahire yllka❤️ so che la senti A❤️
Eglantina Muca
Eglantina Muca 3 ditë më parë
Këndoi vetes Flori si ke dhe emrin!Suksesi jeton me Ty!
hoiy vinosa
hoiy vinosa 4 ditë më parë
Ëmbëlsira për në fund!
Cat Noir Yt
Cat Noir Yt 4 ditë më parë
Uaaa i njejti ze
Adelina kuqi
Adelina kuqi 4 ditë më parë
🎼👏
Zoli Lakattoszoltan
Zoli Lakattoszoltan 4 ditë më parë
Haruni haruni
mmpj twod
mmpj twod 5 ditë më parë
Kenge Magjike!!!! Te paarritshem te dy Klajd Haruni she Flori Mumajesi!!!!
hoiy vinosa
hoiy vinosa 4 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja. Tani Vetëm nga Jez
Gezim Hazizaj
Gezim Hazizaj 5 ditë më parë
O ka...
Niki
Niki 6 ditë më parë
🥰🍷🎤
Donika Paco
Donika Paco 6 ditë më parë
❤️❤️💓
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭
mmpj twod
mmpj twod 5 ditë më parë
Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti
Jaana Alho
Jaana Alho 8 ditë më parë
😍❤
doliio volay
doliio volay 8 ditë më parë
Don‘t know what he‘s singing about but it‘s sooooo beautiful
Olsi Njolsel
Olsi Njolsel 7 ditë më parë
If you want to now he sings this song for his mom that died 😢
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 8 ditë më parë
Super...👏👏👏
abbsnn cose
abbsnn cose 7 ditë më parë
Bravo super kenge 👏👏👏
Roza Vane
Roza Vane 8 ditë më parë
Na kenaqeni me kete kengeme zera shum te kenaqeshem
yuoop noke
yuoop noke 9 ditë më parë
Keni qelluar ne shenje ☺️ Mos lendoni me femrat keshtu ,se do presin damaret 😔😔😭
abbsnn cose
abbsnn cose 5 ditë më parë
O zot o zot cfare perle 😍😍😍suksese Flori Mumajesi dhe Klajdi Haruni....jeni te paarritshem 👏👏👏
bruna diko
bruna diko 9 ditë më parë
mu kenaq shçirti me kete keng super te dy cunat bravo
doliio volay
doliio volay 8 ditë më parë
Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty
Merita Xhaferaj
Merita Xhaferaj 9 ditë më parë
Artistet shqiptare😍😍
Bona Hysko
Bona Hysko 9 ditë më parë
Ju flisni ne shpirt me kete kenge 😥😥😥
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
Perl si gjithmone!😍🥰
yuoop noke
yuoop noke 9 ditë më parë
Super
Nardi Gjika
Nardi Gjika 10 ditë më parë
🌈uau vertet super
Briktu Lucy
Briktu Lucy 10 ditë më parë
🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
MiMi Blue Moon
MiMi Blue Moon 10 ditë më parë
💫💫
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏
sokin jon
sokin jon 11 ditë më parë
Zerat me melodioz qe egzistojen ne showbizing shqiptar per momentin!!!!
Olimbi Shehu
Olimbi Shehu 11 ditë më parë
Sa emocionues zeri i te dyve.Jeni fantastik , komplimenti
Ilira Rraci
Ilira Rraci 11 ditë më parë
EB if
aola wili
aola wili 12 ditë më parë
Albania next year once life goes back to normal and flights are allowed.
Sonia Solomon
Sonia Solomon 13 ditë më parë
Perfect 🤩
sokin jon
sokin jon 11 ditë më parë
Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio
Alesia Isollari
Alesia Isollari 13 ditë më parë
Bravo super kenge 👏👏👏
elena leba
elena leba 13 ditë më parë
Te dy jeni te mbrekullushem
elena leba
elena leba 13 ditë më parë
Kjo kenge ja vlente te fitonte po komisioni nuk kupton nga kenget Flor Mumajefsi Jen jesh shqiperia krenohet me ty
aola wili
aola wili 12 ditë më parë
super me je ze te mreklushem te 2 bravi
Silvana Saliaj
Silvana Saliaj 13 ditë më parë
❤❤
niddg viiut
niddg viiut 13 ditë më parë
Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘
Andrea Anastasi
Andrea Anastasi 13 ditë më parë
Super
Fato Veliu
Fato Veliu 13 ditë më parë
Jeni te papare
miko foin
miko foin 14 ditë më parë
Best Duo 🙏❤️❤️
Ermina
Ermina 14 ditë më parë
Perl
niddg viiut
niddg viiut 13 ditë më parë
Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘
Dori Sulovari
Dori Sulovari 14 ditë më parë
Un thjesht ju dua pafund 😍🇦🇱jeni tè veçant🙏👏👏
Mirjeta Fazliu
Mirjeta Fazliu 14 ditë më parë
👏🏽👏🏽👍
Haxhi Hajdari
Haxhi Hajdari 14 ditë më parë
Flori si gjithmon me i miri 👌👌👌👌👌
Haxhi Hajdari
Haxhi Hajdari 13 ditë më parë
@miko foin flori muzikanti dhe kengetari me i mir i gjith shqiptaris
miko foin
miko foin 14 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅
mikea hiooi
mikea hiooi 14 ditë më parë
Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘
Roza Stoceni
Roza Stoceni 15 ditë më parë
Flori Klajdi Bruno edhe Fifi jeni perla te vertete ju uroj te ngjiteni sa me lart jeni artista bio
Artan Rushiti
Artan Rushiti 15 ditë më parë
Nona esht vetem nje nuk e ndrron me asnji esht githmon e para... me mungon shum
Xheni Kraja
Xheni Kraja 15 ditë më parë
Melodia super ❤️❤️
mikea hiooi
mikea hiooi 14 ditë më parë
Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet
florenc katorri
florenc katorri 15 ditë më parë
super me je ze te mreklushem te 2 bravi
Teo Her
Teo Her 15 ditë më parë
Duet Fantastik...po ti degjosh ne radjo..nuk i dallon cili o Flori e cili Klajdi...Unik ...🏆
P K
P K 15 ditë më parë
From mamica to e para real quick
robbi
robbi 15 ditë më parë
Boring dhe shume muzike banale.
robbi
robbi 15 ditë më parë
Haha
KOKOBE -Për fëmijët
KOKOBE -Për fëmijët 15 ditë më parë
Të mrekullueshëm të dy.Bravo
bilishu aliss
bilishu aliss 16 ditë më parë
Waw cfare zeri mu be mishi kokra kokra nga ky ze kaq melodioz 🥰🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤🙏🙏😘😇😇😘😇😘😘
Orgeta Muzhaqi
Orgeta Muzhaqi 16 ditë më parë
Nuk ka ze me fantastik se kto te dy , jeni yje ⭐️⭐️
J W
J W 16 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱
J W
J W 16 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅🦅🦅
Mikea Miki
Mikea Miki 16 ditë më parë
I kan zerat shume njesoj . Shume te bukur💛💛
bilishu aliss
bilishu aliss 16 ditë më parë
Dy zera brilant super kenge
Luljeta Xhafa
Luljeta Xhafa 16 ditë më parë
o flor je modh o bir je 1 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼
Valbone Shimaj
Valbone Shimaj 16 ditë më parë
Per mu kjo kenge ishte me e bukura ,per te fituar
Majlinda Dermyshi
Majlinda Dermyshi 16 ditë më parë
Sa me shpirt kemdoni Flori & Klajdi !!
Fiore Fiore
Fiore Fiore 16 ditë më parë
Ritem ritem se boll melankoni eshte kjo jet
Petrit Shurdhi
Petrit Shurdhi 16 ditë më parë
Ju lumte. Ahahaha.here tjeter dum konge me dhemka me maja thike e sopata, hanxhar se ndihet me bukur dashuria.
Kosova is Albania
Kosova is Albania 16 ditë më parë
O Flor ndrroje stilin nga njer.
Eliverta Barjami
Eliverta Barjami 17 ditë më parë
Njesoj e kane zerin😍
Valmira Daci
Valmira Daci 17 ditë më parë
Flori kengetari me I talentuar
Alda Alda
Alda Alda 17 ditë më parë
V
Alda Alda
Alda Alda 17 ditë më parë
Shum bukur
Alda Alda
Alda Alda 17 ditë më parë
Vallahi shum ebukur kenga urime
Veko Barjamaj
Veko Barjamaj 17 ditë më parë
Dhimbja e nenes.....,oh ska kufi, ska sherim ,te dhemb zemra ,te mbahet fryma, smer dot fryme.....Nena te mungon, ta kerkon zemra ,syri, veshi gjithmone.❤❤❤❤❤❤❤
Fato Veliu
Fato Veliu 17 ditë më parë
Shum bukur te dy
Suzana Vangjeli
Suzana Vangjeli 17 ditë më parë
Pershendetje nga Amerika Flori & Klajdi! Shume Faleminderit Per Mesazhet Qe Percillni Nepermjet Zerave Tuaj Te Mbrekullueshem! Jete & Shendet! 🙏❤️🙏❤️
Ergi Prifti
Ergi Prifti 17 ditë më parë
O zot sa bukur nje ze unik sikur po kendon vetem Flori nje BRAVO e MADHE👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Julia Dra
Julia Dra 18 ditë më parë
Dy zera brilant super kenge
bowen voowy
bowen voowy 18 ditë më parë
Shum yll kenga emozion i gjall jeni te mrekullushem... Tamam 'Zemren ne piat' uroj te fitoni 🙏
B K
B K 18 ditë më parë
Te paret si gjithmone❤️😍
Lindita Caushaj
Lindita Caushaj 18 ditë më parë
Keto kane nje ze hajde merri vesh kush eshte flori opa klajdi te dy nje mrekulli
Veka Veka
Veka Veka 18 ditë më parë
Nje ze perl magjik te dy njesoj brravo 👏👏👏
Aleksandra Likaj
Aleksandra Likaj 18 ditë më parë
Perle❤️
bowen voowy
bowen voowy 18 ditë më parë
Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet
Besiana Qose
Besiana Qose 18 ditë më parë
Jeni cuna superrrr me super zë dhe interpretim. ❤❤❤❤❤
Maggie Trupido
Maggie Trupido 18 ditë më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
DefectiontzZ (GhostWolf)
DefectiontzZ (GhostWolf) 18 ditë më parë
Shume kenge e bukur 👌
Tulla Durri
Tulla Durri 18 ditë më parë
Flori kengetar sh i mire se bashku me klajdin kenduat nje kenge qe per mua ishte me e bukur e kenges magjike ,Urime dhe Suksese,💥😍
signorina ciao ciao
signorina ciao ciao 18 ditë më parë
👍
Keti Kolliqi
Keti Kolliqi 18 ditë më parë
Esht nje tekst sikur ta kisha porositur tamam un per veten time per te gjith kete qe po jetoj 🥺😭
Lori Hysen
Lori Hysen 18 ditë më parë
Bravo Bravo jeni yej
Εμμανουέλα Αβραμιδου
Εμμανουέλα Αβραμιδου 18 ditë më parë
Keta duhet ta kishin mare shum keng e bukur dhe zera te mrekullushem Bravo cuna 👏👏👏👏👏
Toni Bisha
Toni Bisha 18 ditë më parë
Bravo kjo po qe eshte kenge e bere nga muzikant prefesionist jo si keto te rinjt kot pa lidhje ne hava
Aferdita Demiri
Aferdita Demiri 18 ditë më parë
Këngtar dalin Këndojn dhe thojn flm po ne duhet juve tju jem faliminderus te pa fund qe qdo her këng te bukra sjellni 😃😚
Linda Linda
Linda Linda 18 ditë më parë
shum komg e bukur shum ndjerese Bravo cuna
Flora flora
Flora flora 18 ditë më parë
Flori gjithmone me keto balada sikur kendon ninullat ne gjume ndrysho ritmin pak o Flori behu pak me i gjalle ok 😂
Gentjan Ahmetaj
Gentjan Ahmetaj 18 ditë më parë
Jeni briland ne cdo kenge e interpertim bravo
Anon Unknown
Anon Unknown 18 ditë më parë
Respect from 🇬🇧 flori o njesh siç ke emrin je dhe vet
Lica Merkaj
Lica Merkaj 18 ditë më parë
Jeni Te paaritshem bravo 👏👏👏🙏🙏
Zinete Selimja
Zinete Selimja 18 ditë më parë
Dy cuna fantastik. 👏👏👌Pa Florin ska kuptim Kenga Magjike .je yll.🌟
Vasili 123
Vasili 123 18 ditë më parë
Shume kenge e bukur .brilante.
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
Wow their voices are almost the same😳😳😳😳😍😍😍🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
Anila A.
Anila A. 19 ditë më parë
Jurise si shperblim eshte ti vesh ta degjojne Thikat e mia ne replay 24/7 me kufje pa pushim fare.
Ken Nechee
Ken Nechee 19 ditë më parë
💮💗🎋🎄✨♒✨🎋🎄🌙🌠 *Dio ha dimostrato il suo amore per noi mandando suo Figlio Gesù Cristo, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Se confessi con la tua bocca il Signore Gesù e credi nel tuo cuore che Dio lo ha risuscitato dai morti* *Ti darà la vita eterna* *(alza gli occhi e chiediglielo)*
V L
V L 19 ditë më parë
Hope my ex listens to this 👍🏼
Ptao Tom
Ptao Tom 18 ditë më parë
Yll kenga si Flori
Aishe Aishe Ceka
Aishe Aishe Ceka 19 ditë më parë
Jane te dy te mrekullueshem bravo cuna👍❤️❤️
Ella Al
Ella Al 19 ditë më parë
Më fal dashuria ime e madhe edhe e vetme..."J"... Sa do doja të ktheja kohën pas. Sa do doja të kisha marrë çdo mërzi e lëndim që të shkaktova mbi veten. Too late too apologize..
Majlinda Velo
Majlinda Velo 19 ditë më parë
Thjesht fantastike.
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,1 mln
Flori ft. Ghetto Geasy & Bruno - Mori
3:21
FloriMumajesiOfficial
Shikime 57 mln
Rafet El Roman feat. Derya - Unuturum Elbet
3:35
Marsela Cibukaj & Ardit Gjebrea - Therrime Dashurie
3:43
Marsela Cibukaj Official
Shikime 1 mln
Ermal Fejzullahu X Luar - Shqiptare (Official Video)
2:55
Klajdi Haruni & Bruno Ft Andrea & Flori - Plas Remix
3:04
Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)
3:39
Venera\u0026Lind Official
Shikime 760 mijë
Arash & Helena - 4 Songs
13:12
Aynek Binko
Shikime 8 mln
Elvana Gjata - A po vjen
2:59
Elvana Gjata
Shikime 3 mln
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
Majk
Shikime 5 mln
Sen Çal Kapımı 40. Bölüm
2:24:38
Sen Çal Kapımı
Shikime 4,1 mln
2TON - AKTORE
2:38
2TONoffical
Shikime 6 mln
Ronela Hajati - Aventura
3:25
Ronela Hajati
Shikime 1,6 mln
Stresi x Ish - Out of my mind (Prod. by Ronny)
2:49
StresiOfficial
Shikime 559 mijë
60 sekonda: Tea Trifoni
1:14
Prive TV
Shikime 242 mijë