Kenge Moj - Juliana Pasha & Ervis Behari - Nata finale - Vizion Plus

  Shikime 688,478

Vizion Plus TV

10 ditë më parë

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV

Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare.
Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar.
Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim.
Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.


------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info...

Komente
Fatima Ismaili
Fatima Ismaili 11 orë më parë
🌟🌟👏👏🇦🇱
Anxhela
Anxhela 13 orë më parë
Ervis doja shum te beja nje kenge me ty❤❤❤❤e derroj shum
Ανδέας Μήτσης
Ανδέας Μήτσης 20 orë më parë
Ju lumte ajo goja qe te dyve visi super❤️
꧁Ald' daa꧂
꧁Ald' daa꧂ Ditë më parë
Do na mungoj ky emision 😑😑
erxsi-fan
erxsi-fan Ditë më parë
Oh sa kenaqem kur i degjoj nk ngopem bravo bravo o yje
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher Ditë më parë
Visi ta befte zoti rrugen drite kudoqe te hedhesh hapin dukesh djale flori dhe me talent te persosur
Anduela Laho
Anduela Laho Ditë më parë
na kenaqet
Ina Dinellari
Ina Dinellari Ditë më parë
Super interpretim nga dy bilbilat e shqiperise , na kenaqet ! Super edhe orkestra e ka qare fare ! Zoti ju bekofte ! 🙏🏻
Lel Lmao
Lel Lmao Ditë më parë
Na kenaqet shpirtin ,ju jeni ilaci i kovid19
soiung toiue
soiung toiue Ditë më parë
Ju lumte gojaaaa ju kendofte zemra.
Lirie Hyseni
Lirie Hyseni Ditë më parë
Jeni yjet e kenges shqiptare bravo bravo
Yetta Sulaj
Yetta Sulaj Ditë më parë
Dueti me i bukur ❤️❤️shkelqeni qe te dy 🌍🌍Kombinimi zerave ne menyre perfekte bravo urime 🙏🙏te metejshme . Ju dua shume 🌍🌍
Veri Nako
Veri Nako Ditë më parë
Juljana kengetare me shume klase.!
Albeta Zervo
Albeta Zervo Ditë më parë
Bravo bukur
soiung toiue
soiung toiue Ditë më parë
ervis per zerin qe ke mos vdeksh kurr 👏👏👏 bravo dhe per kanalin vizion plus qe transmeton njerez me vlera per publikun
Veri Nako
Veri Nako Ditë më parë
Shume bukur! Juljana pazzesca kendon me shume klase brava.!
Emiljan Bajrami
Emiljan Bajrami 2 ditë më parë
boboooooooooo e keni cmend skenen edhe un qe jam shikues me cmendet sa bukur kendoni
Melaize Dervishaj
Melaize Dervishaj 2 ditë më parë
Shume bukur te kenaq shpirtin fantastike
bcvbb hyui
bcvbb hyui 2 ditë më parë
Ervis kush te njeh e di ca njeriu madheshtor je vllacko,te pershendes👋❤️
elison lici
elison lici 2 ditë më parë
Juliana Ervis na kenaqet me kto kenge jeni te persosur bravo
Zivko Zivko
Zivko Zivko 2 ditë më parë
Никад није касно
Sonila
Sonila 2 ditë më parë
Na kenaqet 💃💃💃me.keto keng Ju kendoft zemra gjithmon
Bardha Zhurda
Bardha Zhurda 2 ditë më parë
Këngë e valle në jetën tuaj
bcvbb hyui
bcvbb hyui 2 ditë më parë
kuptimin e fjales.
Mixalis Kurra
Mixalis Kurra 2 ditë më parë
Shume bukur suksese
Ornela Xhemal
Ornela Xhemal 3 ditë më parë
Po me te mir sbesoj se ka bravo njesha
Mevlut Gremi
Mevlut Gremi 3 ditë më parë
BRAVO JENI TE BREKULLUSHEM.
Myzejen Moli
Myzejen Moli 3 ditë më parë
Shume bukur duet i mrekullushem 👏👏👏
Erlind Haxhiaj
Erlind Haxhiaj 3 ditë më parë
ervis per zerin qe ke mos vdeksh kurr 👏👏👏 bravo dhe per kanalin vizion plus qe transmeton njerez me vlera per publikun
Lola Dashi
Lola Dashi 3 ditë më parë
Ju lumté goja, jeni té mrekullueshém mrekullueshém mrekullueshém shuuuummmm té dy 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️Pérshéndetje nga Italia ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Choco Jumbo
Choco Jumbo 3 ditë më parë
Një bravo të madhe për Ervis Beharin..na kënaqët me këtë kolazh..
asioe kiou
asioe kiou 3 ditë më parë
Sa here te Degjoje Mbaresi te Uroje MIRESIA ty per Jete Le te Shoqeroje
Arta Cani
Arta Cani 3 ditë më parë
Pik e lotit kur të bjer moj nëna ime. Haber nga unë do të sjell moj nëna ime.
meri jaho
meri jaho 3 ditë më parë
Bravo❤💙
anxhelo jonuzi
anxhelo jonuzi 3 ditë më parë
Ju kendofte zemra , se na kenaqet
Александр Кузьмин
Александр Кузьмин 3 ditë më parë
Доброго дня.
asioe kiou
asioe kiou 3 ditë më parë
Zemra ju gendovte
Jonnie Joni
Jonnie Joni 3 ditë më parë
Hello from creece rispek
Wellnes MIND
Wellnes MIND 3 ditë më parë
Kjo eshte orkestra me e mire sot per sot ne Shqiperi.i ke ne dispozicion te improvizojn ca te duash Jazz, ,Alternative dhe Popullore .Jane te pa pare profesionista me plot kuptimin e fjales.
Dallandyshe Kahuqi
Dallandyshe Kahuqi 4 ditë më parë
O ju kendof te zemra Mos vdekta kurre muzika shqiptare 💃💃👌❤️🌟🌟Juliana pasha salezet ka ziti te gezofte o juli me shpirt e zemer te uroj nga Italia me respect 🌟💋👋
Aurora Malsia
Aurora Malsia 4 ditë më parë
Nese doni te humbisni kg per arsye shendetsore dhe estetike, me ndiqni nga ky kanal ku po le komentin, Aurora Malsia. Pervec informacionit mbi dieten, do te postoj here pas here dhe keshilla mbi stomatologjine!
Marsilda Dervishi
Marsilda Dervishi 4 ditë më parë
Bravo ju kendofte zemre 🔥🔥super
G L
G L 4 ditë më parë
DUETI ME I MIRE NDOJ HERE NE SHQIPTARI 👏🏻👏🏻 ZERA TEPER BUKUR TE KOMBIMUAR JU LUMT 🌟🌟
Tushi Kamolli
Tushi Kamolli 12 orë më parë
i6
Gezim Noreci
Gezim Noreci 2 ditë më parë
Ju lunte goja suksese
Eva Shkira
Eva Shkira 4 ditë më parë
Shume super kenga 😍 Me beri shume pershtypje ai tipi ne minuten 1:22 duket sikur do i gjuaj asaj vajzes😂😂
Blerina Kadiu
Blerina Kadiu 4 ditë më parë
Juliana je një yll, nuk besoj që ekziston ndonjë artiste nga veriu që arrin t'i këndojë aq bukur perlat e muzikës se jugut sa ti. Ky Ervisi pastaj është thjesht fantaaaaaaastik. Na kënaqët të dy, u këndoftë zemra gjithmonë! 🥰😍
ori capo
ori capo 2 ditë më parë
Jeni perla te muzikes shqiptare na kan munguar shum keto kenge na kenaqet
julian melengu
julian melengu 4 ditë më parë
Shum bukurrr ju lumte goja 🏅🏅🏅🏅
julian melengu
julian melengu 3 ditë më parë
👏👏
Leda greca
Leda greca 4 ditë më parë
Bravoo na kenaqet me zerin tuaj
Miri Alliu
Miri Alliu 4 ditë më parë
Na kenaqet bravo😌👏👏
Diana Telegrafi
Diana Telegrafi 5 ditë më parë
🇦🇱🙏❤️Dueti Mrekullueshem 🔥Shkelqeni si dy 💥⭐️Yjee Divaa 🍁Juliana 💥Artisti 🔥Ervisss 💥Kerceni shumee shumeee bukuroo 👗Fiustani 👗Shkelqen Bravoooo 👍Orkestra e Mrekullueshmee 🎷🎼🎺Ju kemi ne ❤️Zemerr❤️
Yetta Sulaj
Yetta Sulaj Ditë më parë
Me pelqen komenti tend te dy shkelqejne vezullojne Juli ❤️🙏kercen i jep lezet kenges je me e mira e dashur se bashku me Ervisin qe te shoqeron yll i bukur ❤️❤️
Jorgo Mulla
Jorgo Mulla 5 ditë më parë
Shum bukur juli ervis
Redi Hamolli
Redi Hamolli 5 ditë më parë
Zemra ju gendovte
Redi Hamolli
Redi Hamolli 5 ditë më parë
🎆🎆🎆🎆🎇✨✨
Redi Hamolli
Redi Hamolli 5 ditë më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤
Redi Hamolli
Redi Hamolli 5 ditë më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Aldo Vlore
Aldo Vlore 5 ditë më parë
O Ervis je nje djale I shkelqyer CDO Nene do te donte nje djal si ti me vjen keq per mamin tende qe nuk te pa qe ti je bere njee bilbil I rrall edhe ajo krenare eshte per Ty qe je bere artist suksese respekt e NGA...... VLORA
NO NAME
NO NAME 22 orë më parë
QqQqWbjkdfifkfk
Valentina Zheku
Valentina Zheku Ditë më parë
Djem te tille ne 100 vjet vijne. Lum familja dhe nena qe nuk u gezua dot per ket djale qe kan ritur. .zoti te bekofte te dhente vetem miresi. ..
ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΤΣΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΤΣΗΣ 5 ditë më parë
6
Sife Sife
Sife Sife 5 ditë më parë
Bravo Elvis behari të dyve 🥰🥰👏🥰🥰👏🥰🥰
Adriatik Saliaj
Adriatik Saliaj 5 ditë më parë
Duet më të bukur për sa i përket muzikës popullore nuk kam dëgjuar kurrëëë, ju faleminderit nga zemra!
drita Cerekja
drita Cerekja 5 ditë më parë
🎷🎸🎹🎺🎻🥁🎤🎤🎵🎶🎼💡💡💡💡💡💡💡💡💡💡💡💡💡📱📝super
drita Cerekja
drita Cerekja 5 ditë më parë
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞🎞
drita Cerekja
drita Cerekja 5 ditë më parë
Super 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🎤🎤👑👑Bravo Tutto super orchestra 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
drita Cerekja
drita Cerekja 5 ditë më parë
Bravo golden 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟💐
BESO UKA
BESO UKA 5 ditë më parë
Shumë bukur Juliana, por a e kujton ajo se kush i ka mësuar notat e para të muzikës në klasën e parë ?
Gabaj Shpetim
Gabaj Shpetim 5 ditë më parë
Ky ervisi kendon me shum shpirt Juliana yll akoma zoti u bekoft.....Ca' orkestre super suksese
Parim Disha
Parim Disha 5 ditë më parë
Ju lumte gojaaaa ju kendofte zemra.
Nela Dhoraj
Nela Dhoraj 5 ditë më parë
👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Aftolina Selamaj
Aftolina Selamaj 6 ditë më parë
Na kenaqet. Bravo ,na mbushen syt me lot nga malli ,pershendetje nga kreta.!!
Sife Sife
Sife Sife Ditë më parë
@guesthouse Niko figje mallaka pas na gamisis mallaga
guesthouse Niko
guesthouse Niko Ditë më parë
@Sife Sife q1111111p Q
Eglantina Hoxhaj
Eglantina Hoxhaj 3 ditë më parë
@Landi Roland k n bm
Sife Sife
Sife Sife 3 ditë më parë
@Landi Roland po ç'far është .ore se ke bër uuu
Sife Sife
Sife Sife 3 ditë më parë
@Landi Roland po çfar is më thuaj se qenke çmëndur duke bër zemra
Aldo Vlore
Aldo Vlore 6 ditë më parë
Jeni te mbrekullushem me harmonii me njeriu tjetrin bravo dhe suksesene karieren tuaj te kenges duhe Tu jepet cmim I pare padiskutim ju na kernaqet shlirtin ju p sh need NGA vlora...
GOKU. ALBNIA🇦🇱
GOKU. ALBNIA🇦🇱 6 ditë më parë
MENGADAMOJNUSE.SENAPRISTHJET SEDHENDRIZDOTICOILEKET THOJEPERTY MOJNUSE
GOKU. ALBNIA🇦🇱
GOKU. ALBNIA🇦🇱 6 ditë më parë
UN.NUK.PO.SIKONAJENUSENEVALLE
Entela Mustafaraj
Entela Mustafaraj 6 ditë më parë
🤍🤍
Nadire Stankovic
Nadire Stankovic 6 ditë më parë
☝🕋☝🕋☝🕋☝🕋☝🕋☝🕋❤❤❤❤❤❤⚘⚘⚘⚘⚘⚘🦜🦜🦜🦜🦜🦜🐓🐓🐓🐓🐓🐓🍇🍇🍇🍇🍇🍇🥭🥭🥭🥭🥭🥭🥤🍰🥤🍰🥤🍰🥤🍰🥤🍰🥤🍰✌✌✌✌✌✌✈🤚🤚🤚🤚🤚🤚💯💯💯💯💯💯PERSHENDETJE VLLAZEN EDHE MOTRA SHUM BUKUR PO KENDONI ZEMERA JUVE KENDOFT GJITHMAN EJET SHUMMMMMM BUKUR ZOTI MADH JU RUJT PREIJ GJDO RREZIKUT AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN VLLAZEN EDHE MOTRA MIR UNDIGJOFSHIM MIR UPAFSHIM NE VENDLINDJEN TON AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN AMIN NGA UNE DUSHI BYTYQI NGA AUSTRALIA VICTORIA
Eri Bufazi
Eri Bufazi 6 ditë më parë
Bravo me këtë kolazh na kerrnaqet të dy super këngëtar ini Bravooooooooooo 👏👏👏👏👏👏👏💐💐💐
arian xhelili
arian xhelili 6 ditë më parë
Brava juli e ke qar pa ty nuk e di si do ishte na kenaqet un e kam par mbi 20 her kte kolazh dhe nuk ngopem bravi bravi bravi jeni te papar
Anelisa Saliaj
Anelisa Saliaj 6 ditë më parë
Ju kendoft zemrea 😊😊
Artian Beqiraj
Artian Beqiraj 7 ditë më parë
Shum bukur ju lumt goja zoti ju bekoft jeni artista
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi 7 ditë më parë
O sa u kenaqa ju pershedes nga mascusteri amarik
Zoi Makri
Zoi Makri 7 ditë më parë
Ju kendofte zemra qe te dyve na kenaqet. Aman se na ka marre malli per nje dasem. ❤🇦🇱❤🇦🇱❤🇦🇱❤
Aleksandros Biras
Aleksandros Biras 7 ditë më parë
Ju LUMTE GOJA DHE ZEMRA PER KETE KENAQESI QE NA JEPNI. NGA ZEMRA JU UROJME GJITHE TE MIRAT. DJEMTE E ORKESTRES SE PA LODHUR JANE TE PAPARE. PER PARAGOGJINE RESPEKT DHE MIRENJOHJE.
Valentina Zheku
Valentina Zheku 7 ditë më parë
Ku ka me bukur se kaq. Ju lumte goja. Na fiket qe mbaroi ky program kaq i bukur e shifshim me kenaqesi artiste te mbrekullueshem dhe prezantuesja me kinge klea huta thank u per ket mbrekulli.
kalia komanaku
kalia komanaku 7 ditë më parë
Bravo Juliana dhe Ervisi ,GOD bless BOTH of you GUYS, Pershendetje nga ANGLIA, ❤🙏🙏💯🙏🙏💯🙏🙏❤✨❤✨
Klejdi Borakaj
Klejdi Borakaj 7 ditë më parë
Ka lezet keng jo shaka 🥺😍😍😍🤩👍👍👍
Marsela Daja
Marsela Daja 7 ditë më parë
Ju lumt goja te dyve ❤❤🌹⚘🌹⚘
Holidays in Crete
Holidays in Crete 7 ditë më parë
🤗🤗🤗🤗🤗
Ornela Xhemal
Ornela Xhemal 7 ditë më parë
Po nje bravo te madhe se na kenaqet ini te mrekullushem
Kimete Haxhija
Kimete Haxhija 7 ditë më parë
Ju shkoftë jeta duke kënduar dhe ne duke na gëzuar.
five stars
five stars 7 ditë më parë
🔥👨‍🚒🚒🧯 👏👏👏👏
Fier Fier
Fier Fier 7 ditë më parë
Bravo ju lumte goja jeni super Ervis Behari dhe Juljana Pasha ❤❤🧿🧿
arian xhelili
arian xhelili 7 ditë më parë
O ervis ma kenaqe shpirtin hallall ta befte zoti te uroj suksese te metejshme
Naun Ranxha
Naun Ranxha 7 ditë më parë
06h7h
Terezina Mucllari
Terezina Mucllari 7 ditë më parë
Bravo na kenaqet 👏👏👏👏
Qeribare Lamaj
Qeribare Lamaj 7 ditë më parë
Bravo te dy Ini artista te mrekullushem
Arta Alla
Arta Alla 7 ditë më parë
Spektakli qe nuk e kamlen pa e pare asnjeher cdo jave u kendoft shpirti gjithmon te dyve
Gabaj Shpetim
Gabaj Shpetim 7 ditë më parë
Ne emigrantet na kenaqet shpirtin pershendetje nga Italia bravo kenge moj orkestra super
Fredi Muhameti
Fredi Muhameti 7 ditë më parë
Bravo ju kendofte zemra urime nga USA
Klisart Hila
Klisart Hila 7 ditë më parë
Bravo ju kendofte zemra na kenaqet ju pershendesim nga USA
Kadri Xarba
Kadri Xarba 7 ditë më parë
Perse nuk e beni 1 ore kolazhin qe mos ta kthee Nga 20 her 😀
Sure Kukli
Sure Kukli 7 ditë më parë
Bravo u pershendesim nga NJuxhersi
Aurela Memlika
Aurela Memlika 7 ditë më parë
Ju kendofte zemra
Fatime Caushaj
Fatime Caushaj 7 ditë më parë
Na kënaqet ju lumtë goja BRAVO BRAVO kenge ju uroj gjithë jetën tuaj ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Sute Bejo
Sute Bejo 7 ditë më parë
Bravo.tedy.me.te.vertet.na.kenaqet.ju.pershendes.nga.Italia
Vasil Baci
Vasil Baci 7 ditë më parë
Ju Lumte Goja jini super
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
Aurela Gace - Nata Vlonjate (Kenge Moj)
15:49
Ervis Behari - Super Kolazh Dasmash 2021
16:13
Kenge Popullore Live
Shikime 67 mijë
Kolazh Popullore 2021
1:03:23
Good Vibes
Shikime 42 mijë
Cam Tavanlar 2. Bölüm
1:58:23
Cam Tavanlar
Shikime 1,6 mln
Sen Çal Kapımı 41. Bölüm Fragmanı
0:45
Sen Çal Kapımı
Shikime 3,6 mln
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57
Make THIS Shot, Win $300,000
15:04
MrBeast
Shikime 29 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 185 mln