Kenge Moj - Ervis Behari | Kolazh | Nata e sazeve - Vizion Plus

  Shikime 1,563,655

Vizion Plus TV

4 muaj më parë

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Nata e sazeve. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Armaldo Kllogjeri, Ervis Behari, Maya, Rovena Ibrahimi, Selami Kolonja, Nertila Vreto, Ylli Baka,Lazarela Deti.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.
#ervisbehari #kengemoj #vizionplustv #nataesazeve
------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info

Komente
Sute Bejo
Sute Bejo 16 orë më parë
Juliana.Pasha..ylli.skenes.shqiptare..yll.iTirones
PSG ❤️💙💜500-0 man freecking city
PSG ❤️💙💜500-0 man freecking city 18 orë më parë
Të këndoftë zemra!👏👏🙌
Tryard- sniper
Tryard- sniper 2 ditë më parë
Bravo ervis, orkestra mbret qe mbreteron si gjithmone e bukur edhe pse eshte brezi i ri jane fantastik te gjithe 👏
kevushi Delija
kevushi Delija 2 ditë më parë
80 p
Zegjine Satka
Zegjine Satka 3 ditë më parë
Ti je djalë që nuk ben me Nëna ❤️❤️
Selman Barjami
Selman Barjami 3 ditë më parë
bravo ervis behari je njish te lumt goja
Flower M
Flower M 5 ditë më parë
I kendonim neper dasma keto kenge
Violeta Sinaj
Violeta Sinaj 6 ditë më parë
Do
Anxhelo Telo
Anxhelo Telo 10 ditë më parë
Bravo Ervis, na kenaqe me zerin ten aq te bukur...💥💥💥
Mirjana Isakaj
Mirjana Isakaj 11 ditë më parë
Ju bekofte Perendia
Mirjana Isakaj
Mirjana Isakaj 11 ditë më parë
Per mendimin tim shqiptaret kane nevoje te njohin Perendine te kemi me shume dashuri
Mirjana Isakaj
Mirjana Isakaj 11 ditë më parë
Ju kendofte shpirti o vellezer ,na kenaqet me keto kenget e vjetra qe jemi rritur
Edward Eddie
Edward Eddie 14 ditë më parë
Ahh cma kenaqe shpirtin... ka lezet kenga popullore. Te lumte goja o bilbil
shshs shshs
shshs shshs 14 ditë më parë
Aurela Gace o ,,,Dive,, o ylli I muzikes . Ti do mbetesh Diva Shqiptare . Je yll
Zana Sula
Zana Sula 14 ditë më parë
Super 👍👍👍
backup acc
backup acc 15 ditë më parë
Na kenaqet zemern me kenge moj ju lumte goja o kengetare e perlat e SHQIPERIS O BILBILAT E CDO KRAHINE SUPER ORKESTER JU PERSHENDES NGA SH B A NA KENAQET ZEMERN E SHPIRTIN E ZHURRITUR PER VENDIN TONE TE DASHUR JU DUAM SHUME
Valentino Mehmeti
Valentino Mehmeti 17 ditë më parë
Te lumte goja ervis behari je me i miri te pershendes nga KORCA🍻
Klaudia Muka
Klaudia Muka 23 ditë më parë
Te lumt goia
Miranda Shuli
Miranda Shuli 24 ditë më parë
Na e kenaqe shpirtin me kete Zerin tend kaq te bukur o engjell i Shqiperis te ruajt zoti e te mira pace ter jeten
Kimete Haxhija
Kimete Haxhija 25 ditë më parë
Një përshëndetje të madhe për orkestërn, cunat e mrekullueshëm
Kimete Haxhija
Kimete Haxhija 25 ditë më parë
Ti je ilac për të luftuar sëmundjen e padukshëm, jam një fansja jote.
Teuta Seferi
Teuta Seferi 25 ditë më parë
👏👏
Likaj Amarildo
Likaj Amarildo 27 ditë më parë
Vlla te kendofte zemra gjith jeten .... Je me I miri...
Daut Metlli
Daut Metlli 28 ditë më parë
Te lumt goja sa frenare e le ber nenen te skikon nga late
Rajmonda Goxho
Rajmonda Goxho 29 ditë më parë
Të lumtë goja more djalë me këtë zë të ëmbël
editr
editr Muaj më parë
Kush i ka thënë që di të këndoj këtijë....
Klodian Begaj
Klodian Begaj Muaj më parë
Respekte te perzemerta 👏👏👏
Gjergji Suli
Gjergji Suli Muaj më parë
E ke djeg fare, 🔥🔥🔥🔥🔥🔥 suksese
aleks aleks
aleks aleks Muaj më parë
Te lumt goja
Vjollca Cavolli
Vjollca Cavolli Muaj më parë
👑💥💥💥💥💥🌻💐👏👏👏👏👏👏👏te lumte goja
Aria Xhemo
Aria Xhemo Muaj më parë
Ledjana this is her best look ever looks very natural.
Liljana
Liljana Muaj më parë
❤Me pare keto kenge preferoheshin nga prinderit tane... tani qe po na iken dhe ne mosha 😂 po na pelqejn ,na mungojn❤
Liljana
Liljana 12 ditë më parë
@Redjon Xhaollari 🙈mosha.. mosha..me para nuk i degjoja😂
Redjon Xhaollari
Redjon Xhaollari 13 ditë më parë
😅😂mosha te jete arsyeja thua Liljana😅
Anna Lona
Anna Lona Muaj më parë
me imiri ..na kenaqe te puthim nga athina
Anife Jeshili
Anife Jeshili Muaj më parë
O drite te kendofte zemra,te uroje vetem shkelqim dielli jeten tende. te pershendes nga Florida.
baki Denisa mucogllava
baki Denisa mucogllava Muaj më parë
Djal king lum ajo mama qe te ka rriturr💖njerzitt duket edhe nga pamja qe jan fisnik💫
Maria Ndina
Maria Ndina Muaj më parë
Ke talent te lumte goja je i perkryer bravo
Vjollca Cavolli
Vjollca Cavolli Muaj më parë
👑👑👑👑👑👑te lumte goja 💐🌻🌹🍀 Ze bilbili 💎💥💥💥💥🌹🙏
Egla Kamperi
Egla Kamperi Muaj më parë
Na shtoni jeten me keto keng Digje Elvis 👏👏👏💥💥Zoti ju bekoft kenge te shkoft jeta o Bilbil
Vjollca Cavolli
Vjollca Cavolli Muaj më parë
Te lumte goja o bilbil💃💃💃💃💃💃💃💃💃opa.🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💥💥💥💥💥💥💥💎🗣👀🍀🌹☺😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏🙏
VIOLETA NESTOR
VIOLETA NESTOR Muaj më parë
Bravo suksese te metejshme !!!bravo dhe pet orkestren e mrrekullushme!!!🇦🇱🙏🙏👏👏Athina.!!
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli Muaj më parë
Te lumte goja bravo 👏👏👏👏👏
Gjinovefa Dervishaj
Gjinovefa Dervishaj Muaj më parë
💃💃💃👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱
silda ahmeti
silda ahmeti Muaj më parë
Hfgncysgpffmmshrhbrnrurussf
silda ahmeti
silda ahmeti Muaj më parë
Gjytjghh
Arife Mehmeti
Arife Mehmeti Muaj më parë
Hallall ta befte zoti te kendofte zemra
Ιουλία Βαγγέλη
Ιουλία Βαγγέλη Muaj më parë
Te kendofte zemra
Ιουλία Βαγγέλη
Ιουλία Βαγγέλη Muaj më parë
Te lumte goja
Ervis Hazizaj
Ervis Hazizaj Muaj më parë
etvi
Miri Alliu
Miri Alliu Muaj më parë
Na kenaqe o ervis te lumt goja
Max Muster
Max Muster Muaj më parë
O djal Flori lum ata qe te kan pran dhe lum ne qe na e ben diten e bukur me pranin tende😍😍😍😍
Adina Hasani
Adina Hasani Muaj më parë
Floriri iFjerit
Ardian Murati
Ardian Murati Muaj më parë
Te lumte goja ervis djali.ze fantastik
Bardha Zhurda
Bardha Zhurda Muaj më parë
Bravo djalo o yll
Adelina Bisha
Adelina Bisha Muaj më parë
Yyyyyryoyyyty
Androidnjesh Sbf
Androidnjesh Sbf Muaj më parë
Ervis djali je njesh👍👍
Kalije Ziu
Kalije Ziu 2 muaj më parë
3edheg gripi të ketë zënë muzika popullore të ngre në këmbë. Baza ni
Kalije Ziu
Kalije Ziu 2 muaj më parë
Edhe grupi të ketë zënë muzika popullore të ngrerë.
Kalije Ziu
Kalije Ziu 2 muaj më parë
R3
Gentjan Agalliu
Gentjan Agalliu 2 muaj më parë
Je njesh Ervis,Bravo na kenaqe⭐⭐⭐⭐⭐
Francesco Bullari
Francesco Bullari 2 muaj më parë
⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘
Francesco Bullari
Francesco Bullari Muaj më parë
🌺🌺🌺🌺🌺
Francesco Bullari
Francesco Bullari 2 muaj më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷🌺🌺♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀
Silvana Memisha
Silvana Memisha 2 muaj më parë
Bravissimo 👋👋👋
Ridvan Beko
Ridvan Beko 2 muaj më parë
PppPPQQQPPPPPPQPPQQQPQQPQQQPQPPQPQQQQQQQQQPQQQQQQQQQQQQQQPPQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQPPQQQQQQQQ )
Elvin Kodra
Elvin Kodra 2 muaj më parë
Opaaaa 😜😜😜🥵🥵🥵🥵🥵
Refe Bani
Refe Bani 2 muaj më parë
Bravo ka kengetar te mrekullushem qe duhen aktivizu e nxjerr ne skena se e meritojn eti njoh mire publiku te lumte ERVIS AURELA
Mimoza Llastica
Mimoza Llastica 2 muaj më parë
100 here me i mire se ylli baka dhe shyqyr qe dole ti ulesh pak pordhet atij se nuk durohet me
Tani Tani
Tani Tani Muaj më parë
😂😂😂
Lorik Simnica
Lorik Simnica 2 muaj më parë
Al pazar
flamur potka
flamur potka 2 muaj më parë
Alban plovishti
Flora Kovaci
Flora Kovaci 2 muaj më parë
Te lumte goja more djal...shum i talentuar dhe nje djal i persosur
bbhgrfg zIigggygvfggttgyyRozeta Sheshi
bbhgrfg zIigggygvfggttgyyRozeta Sheshi 7 ditë më parë
Dxsst
Fellenxa Mecja
Fellenxa Mecja 2 muaj më parë
Te lumt goja bilbil je djal flori bravo na knaqe
xhulian Marku
xhulian Marku 2 muaj më parë
Rrespekte nga laçi
Valbona Vogli
Valbona Vogli 2 muaj më parë
Sei ass numer 1 per kenget qe ke kendu te kendoft zemra
Silvia Silvia
Silvia Silvia 2 muaj më parë
Bravo suksese. 👏👏
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku 2 muaj më parë
Petrit lulo ka kenduar si ky ,!!!ky eshte bilbli vete BRAVOOO
Eliverta Tabaku
Eliverta Tabaku 2 muaj më parë
Ervisi meriton lajke pa funt ,eshte me i preferuari per te gjithe
Gerlad Kaja
Gerlad Kaja 2 muaj më parë
Bilbili vendit ane mban te ka zili e gjith shqiperia🎻🎺🔥🔥
Eriselda Kushta
Eriselda Kushta 2 muaj më parë
Llsn
Ilias Marga
Ilias Marga 2 muaj më parë
Oi
Eleftheria Mitsi
Eleftheria Mitsi 2 muaj më parë
Bravo visi 🌹
Niko Bak
Niko Bak 2 muaj më parë
Je fantastik shume bukur
Plepi Dhimiter
Plepi Dhimiter 2 muaj më parë
Ke zerin time kam zerin tend do takohemi nje dite e do te qajme me kenge... Je sh ume i mathe bravo 1000 here
Arjan Isufi
Arjan Isufi 2 muaj më parë
Ska koment
Erghi Avdiu
Erghi Avdiu 2 muaj më parë
Usta lindesh muk bohesh mer te rujte zoti 👍
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja 2 muaj më parë
👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja 2 muaj më parë
E ke zerin e mrekullushem
Lumturi Qosja
Lumturi Qosja 2 muaj më parë
Bravisimo te ka be nena jote flori bravisimo
Nail Murati
Nail Murati 2 muaj më parë
Ma bravo fantastično pravi umjetnici pozdrav Zagreb Croatia nuk di fol Albanski
Serjan Ramaj
Serjan Ramaj 2 muaj më parë
Te kendofte zemra bravo
ARJAN BARAJ
ARJAN BARAJ 2 muaj më parë
Bravo jugu te kendoft Zemrra 👏👏🌟🌟
VP 29
VP 29 2 muaj më parë
bravo cze te embel qe ke mö djal suksese be jete
baki Denisa mucogllava
baki Denisa mucogllava 2 muaj më parë
Bravoo Riniaa🌠
Chloe Manchestor
Chloe Manchestor 2 muaj më parë
❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*
Arben Muka
Arben Muka 2 muaj më parë
G
Adelina Albrahimi
Adelina Albrahimi 3 muaj më parë
Lume ajo nene qe te ka bere more djale 🙏🙏🙏🙏
Artana Kollarja
Artana Kollarja 3 muaj më parë
Te kendofte shpirti more djale je mrekullushem te lumte goja kengetare. Bravo 👏👏👏👏👏👏🤗🤗😘😘
Lindita Zequaj
Lindita Zequaj 3 muaj më parë
,je bilbil ishqiperise
Teuta Cela
Teuta Cela 3 muaj më parë
Te kendofte zemra o Ervis Behari, kendon shume bukur
Barie Koprencka
Barie Koprencka 2 muaj më parë
Ervis je me imiri suksese te ndjek me kenaqesi
Mirela Ramaj
Mirela Ramaj 3 muaj më parë
Te lumt goja bravo 👏👏👏
Valbona Hasaj
Valbona Hasaj 3 muaj më parë
O zot sa bukur ,si kengetari ashtu dhe orkestra
Carleen Molavi
Carleen Molavi Muaj më parë
@Leo Karsyn Damn! It took like 15 mins but it worked!
Leo Karsyn
Leo Karsyn Muaj më parë
dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google ;)
Kandi Shkurtaj
Kandi Shkurtaj 3 muaj më parë
Jame nje paterjote e Majes po para Ervis Beharit skaaaaaaaaa jepi Ervis lart e sa me lart ☝️☝️☝️🙏
Monda Sina
Monda Sina 3 muaj më parë
Bravo 🔥🔥🔥👏👏👏👌👌👌
Kenge Moj - Eli Fara | Nata e Dasmave - Vizion Plus
07:28
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Free Mc's - Instagram (Official Video 4K)
2:53
Rich vs Broke Pregnant Princesses
11:41
Troom Troom SELECT
Shikime 875 mijë
oh no challenge 🤣 2021 @kingjafi_rock
0:20
King Jafi rock
Shikime 48 mln
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 933 mijë
Alev Alev 26. Bölüm Fragman
1:11
Alev Alev
Shikime 1,5 mln