KENGE MOJ - Ervis Behari | Kolazh | Nata Vlonjate - Show - Vizion Plus

  Shikime 1,430,899

Vizion Plus TV

4 muaj më parë

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Mbremja vlonjate. Me pjesmarrjen e jashtezakonshme te Kleopatra Dokle, Aurela Gace, Maya, Ylli Baka, Gerta Mahmutaj, Rovena Ibrahimi, Mariza Ikonomi, Ervis Behari
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.
#kengemoj #vizionplustv #natavlonjate
------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info

Komente
Dobrescu Ionut
Dobrescu Ionut 8 orë më parë
Halll o bashkfsatai I I'm je njish halla hallal
Σπυριδούλα Μαύρο
Σπυριδούλα Μαύρο 4 ditë më parë
Te lumte goja
Ornela Xhemal
Ornela Xhemal 5 ditë më parë
Bravo bravo
Xhensila Xhesi
Xhensila Xhesi 5 ditë më parë
Te lumte goja,na kenaqe👏👏
Valbona Gufo
Valbona Gufo 13 ditë më parë
Mi piace tutto e tuo canzoni
Bledar Piperi
Bledar Piperi 15 ditë më parë
Shume kenge e bukur
V Hou
V Hou 15 ditë më parë
♥️♥️♥️♥️♥️🎶🎶🎶🎶
V Hou
V Hou 15 ditë më parë
Na e bere zemren behar! Rrofsh!!!
Anila Gremi
Anila Gremi 23 ditë më parë
Te kendofte zemra Ervis👏👏
Besa Serjani
Besa Serjani 27 ditë më parë
Terapi per shpirtin dhe zemren jane keto perla qe kendohen.Ervis bravo, do ecesh shume perpara se ke nje ze aq melodioz dhe kendon kaq bukur.Kendon live kaq profesionalisht,pa stonuar aspak. Orkestra super si perhere.Sinqerisht me keto kenge nuk ngopesh kurre se degjuari dhe shijuari.
Bardha Tafa
Bardha Tafa Muaj më parë
Bravo ze i mrekullueshem 👏👏👏👏
Klara Sevo
Klara Sevo Muaj më parë
Ze brilant
Tegi Haka
Tegi Haka Muaj më parë
na kenaqe,vetem miresi buron prej teje ,je kaq i thjeshte i qeshur gjithmone,shpresoj mos te ndryshosh,,,te uroj gjith te mirat ne jete
Klara Sevo
Klara Sevo Muaj më parë
Bukur Ze i jashtzakonshem Si Edhevete Parqitjae e tij
Anila Rama
Anila Rama Muaj më parë
Yll e zemra te kendofte
Martine Gjini
Martine Gjini Muaj më parë
Je kengetar i mrekullueshem
Martine Gjini
Martine Gjini Muaj më parë
BRAVO! Je kengetar i mrekueshem
Martine Gjini
Martine Gjini Muaj më parë
Je kengetar i mrekullueshem
elison lici
elison lici Muaj më parë
Bravo, Ervis je nje kengetar super bravo
eduina dudia
eduina dudia Muaj më parë
👌👌
Μαρούλα Ιωαννίδου
Μαρούλα Ιωαννίδου Muaj më parë
Οι
Ιωαννα Κ
Ιωαννα Κ Muaj më parë
Evsi Kenga e nenes
Bardha Zhurda
Bardha Zhurda Muaj më parë
Urime
Sherbet Burraci
Sherbet Burraci Muaj më parë
Ah mor shaban cela se e ke tret muziken
Vera Fistaj
Vera Fistaj 2 muaj më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Vera Fistaj
Vera Fistaj 2 muaj më parë
Hopa
Anida Bana
Anida Bana 2 muaj më parë
Shum bukur Visi te lumt goja suksese te metejshme lart e me lart
Arold
Arold 2 muaj më parë
Zoti te bekofte Ervis edhe te kendoft zemra gjith jetes.
Majlinda Malaj
Majlinda Malaj 2 muaj më parë
Te kendofte zemra shume bukur fate dhe lumturi ne jete 🌷🌷🌷🌷😙
I don't care I love it
I don't care I love it 2 muaj më parë
Ah ca dmth kur artin e ke te lindur ne zemer.. Edhe ftyra percjell miresi. ♥️
A U S T R A L I A L - G A N G ever
A U S T R A L I A L - G A N G ever 2 muaj më parë
Kot nuk eshte nip ne Mallakaster hopa more nipce hopa🇦🇱
Edison Dashi
Edison Dashi 2 muaj më parë
Bravo Ervis,ne kete situat te veshtir duke degjuar keto kenge te mbrekullueshme e te interpretuara ne menyre te persosur na japin kurajo per te ardhshmen..👏🥇👍
BR 11
BR 11 Muaj më parë
mberkullueshme😩🤮
Eleftheria Mitsi
Eleftheria Mitsi 2 muaj më parë
Bravo visi 🌹❤️
flora gega
flora gega 2 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏
Mimoza Liço
Mimoza Liço 2 muaj më parë
Borava,bravo
Ervisa Brahimi
Ervisa Brahimi 2 muaj më parë
Sa bukur te uroj suksese te metejshme .FANTASTIK.
Ylli Agolli
Ylli Agolli 2 muaj më parë
Na kenaq me zerin tuaj te mbrekullueshem
Nurie Agaraj
Nurie Agaraj 2 muaj më parë
Ooo ti je bilbil pa sa nj koment tjetr zeri yt ilac qe shron plagt e shoqris stresin lodhjen dhe mallin pr vendin tonnn💐💐💐
ntina ntina
ntina ntina 2 muaj më parë
Brovoooo 💙💙💙💙💙
Marjeta Kovaci
Marjeta Kovaci 2 muaj më parë
Xinxerfile moj xinxerfile ........Bravo Elvis
Artan Sina
Artan Sina 3 muaj më parë
Te lumte goja te kendofte zemra gjithmon 👏👏
Ervina Shehu
Ervina Shehu 3 muaj më parë
dako
Terezina Taullaraj
Terezina Taullaraj 3 muaj më parë
Hopaaaaaa ska si muzika jote o vlla jo 👏👏👏👏
Afrim Kapllani
Afrim Kapllani 3 muaj më parë
Bravo respekte
Ilva Mihali
Ilva Mihali 3 muaj më parë
Uore dilni ahhahaha
arben kulloraj
arben kulloraj 3 muaj më parë
0
Monda Sina
Monda Sina 3 muaj më parë
Super 👌👌👌👌
Xheni Ambaraj
Xheni Ambaraj 3 muaj më parë
Super star i pa pare bravo
Adriatik Hoxha
Adriatik Hoxha 3 muaj më parë
Nena qe te beri ty te kish bere edhe nja dy nje doktor e nje president shqiperise do ja kishin ziline te gjithe jam nene e dy djemve me plot goje e them se nenat jane shume krenare per bijte e tyre nenen tende e ke bere shume krenare dhe prehet e qete se ka lene nje numer te pa caktuar nenash qe te duan si djalin e tyre
giannis kriavrisi
giannis kriavrisi 3 muaj më parë
bravooooo
Alda Alda
Alda Alda 3 muaj më parë
Ruryegryett
Luca Smith
Luca Smith 3 muaj më parë
Super hite zoti te bekoftë elvis
Linda Halili
Linda Halili 3 muaj më parë
Apapa çf këngëtari 😍
Linda Sula
Linda Sula 3 muaj më parë
Jmfgghyukn ôpiyyýýhe⁷gbhgu⁸hyy7.6y b H4ti7uio85pcngxgds7
Delijana Bramka
Delijana Bramka 3 muaj më parë
Oou0803pl.
Ani Jaho
Ani Jaho 3 muaj më parë
👏👏👏🌟🌟🌟
Beta Skenderaj
Beta Skenderaj 3 muaj më parë
Bravo Ervis nuk ka dit qe nuk e degjojme kete kenge sidomos vajza ime e vogel bravoo
Ermial Truck
Ermial Truck 3 muaj më parë
je bekri me ke hap pune o talent i pa zbuluar
Ermelinda Cimo
Ermelinda Cimo 3 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Ekleva Hoxha
Ekleva Hoxha 3 muaj më parë
Bravo te lumte goja Ervis bravo fieri
Serxho Vlore
Serxho Vlore 3 muaj më parë
Ca orkestra e kompletuar me artista te vertet bravo te madhe keni ju djemt e orkestres jeni shum te talentuar💥💥💥👏👏👏👏👏
ange meta
ange meta 3 muaj më parë
Te lumte goja o ervis
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher 3 muaj më parë
Ti re malakizmeno we I bie asaj pjanos Vogel ti qe je aty I pari me ato kufjet ne vesh pse qesh gjithe ironi malaka Pershendetje nga athina
Paviola Hoxhaj
Paviola Hoxhaj 3 muaj më parë
Mbi 10 her pa ndalim po e degjoj sot me hoqe stresin e jetes monotone larg vendit tim,ty djal me kete zë te uroj jet e shendet
Stela 18
Stela 18 3 muaj më parë
Bravo
Bbb Vbb
Bbb Vbb 3 muaj më parë
Bravo Ervis,e qan kengen popullore.ze me ndjenje.nje interpretim shume i bukur
Danette Wally
Danette Wally 3 muaj më parë
Wishthebestforyou.Havesex
Marsela Dragoti
Marsela Dragoti 3 muaj më parë
Tlumete goja te kendofte zemraaaa O flori..........
Jani Doko
Jani Doko 3 muaj më parë
Te lumte o cun e tunde vallait
Margarita Thatcher
Margarita Thatcher 3 muaj më parë
Klarinetisti super zor se I gjendet shoku I persosur fare
Fatushe Haskasa
Fatushe Haskasa 3 muaj më parë
Shum bukur
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 3 muaj më parë
Ky djal eshte talent
Den Hasmuca
Den Hasmuca 3 muaj më parë
9
Xhevdet Sina
Xhevdet Sina 3 muaj më parë
Kte Kenge e kthej ja 5-6 her Të Lumt Goja Ervis Behari!
Mukades Ad4i
Mukades Ad4i 3 muaj më parë
Te kenduar bravo
Bruna Gjini
Bruna Gjini 4 muaj më parë
Jete dhe shendet vella na kenaqe
Edona Demiri
Edona Demiri 4 muaj më parë
Bravo te lumt goja per keto keng,pershendetje nga Prishtina
Diçka Tjeter
Diçka Tjeter 2 muaj më parë
Ju ftojm te Abonoheni (subscribe) ne kanalin ton te degjoni kenge popullore si dhe kenge Labe.ju falimenderit.
Daniel D
Daniel D 4 muaj më parë
Mund ta adoptojme ne Vlore se I ka lezet kenga :)
flora av
flora av 4 muaj më parë
Je me I miri ♥️♥️♥️🎄🎄🎄
Faik Mucaj
Faik Mucaj 4 muaj më parë
Bravo ore nipi i Gorishoves.Nena jote po te degjone nga larte. Te behet krenare per ty. Bravo bravo.
Smart tv Albania
Smart tv Albania 4 muaj më parë
Gjigand te kendofte zemra na kenaqe
florika varfaj
florika varfaj 4 muaj më parë
Nje kengetar i shkelqyer por nje bravo shum te madhe per orkestren te gjith te mrekullushem bravo ju qoft na kenaqet
Teuta Gjeka
Teuta Gjeka 4 muaj më parë
👏👏👏👏👏 kouklos ise
Etleva Zeqo
Etleva Zeqo 4 muaj më parë
Shume bukur 😍
Kosova eshte Kosove
Kosova eshte Kosove 4 muaj më parë
3:10 😢😥😢😥 ca melodieeeee Ervisi i vecant sa jemi kenaq ate nat 😍😍😍
Adriatik Hoxha
Adriatik Hoxha 4 muaj më parë
Te lumte goja more djale je nje miresi nena jote te bekon QE nga lart pac jete dhe kenga te burofte si Valbona e si Drini
Ilirjan Doka
Ilirjan Doka 4 muaj më parë
Bravo ervis behari je talent
Diana Zelia
Diana Zelia 4 muaj më parë
Bravoo të këndofte zemra
Julian Malaj
Julian Malaj 4 muaj më parë
Sh I talentuar. Eshte fantastike perkrahja nga orkestra dhe kengetarve ne pritje, e dogjen fareeee
arlind merkaj
arlind merkaj 4 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏
Vaska Byzyka
Vaska Byzyka 4 muaj më parë
Mrb bra vo bilbili fierit me ty krenohemi
Diçka Tjeter
Diçka Tjeter 2 muaj më parë
Ju ftojm te Abonoheni (subscribe) ne kanalin ton te degjoni kenge popullore si dhe kenge Labe.ju falimenderit.
almira Demollari
almira Demollari 4 muaj më parë
Je i mbrekullushem!!
Lusiena Koni
Lusiena Koni 4 muaj më parë
☀️☀️☀️
Vilson Hoxha
Vilson Hoxha 4 muaj më parë
Bukur
Baci Sinaj
Baci Sinaj 4 muaj më parë
Ec aty ervis
Lina Lina
Lina Lina 4 muaj më parë
Jepi Errvis
Briselda Tuci
Briselda Tuci 4 muaj më parë
Te l'umte goja 🇦🇱🎈♥️🌞suksese e lart e me lart ne karjeren tende ⭐
Blerta Mansaku
Blerta Mansaku 4 muaj më parë
Te lumte goja na kenaqe
Arbëri Cela
Arbëri Cela 4 muaj më parë
Te lumtë goja .🙏👏👏
Adriana Marku
Adriana Marku 4 muaj më parë
Hera e pare qe e shoh & degjoj Ervisin po perveç se nje djale king,super i talentuar.Bravo!👏👏👏👏 Nuk ka dite qe nuk e degjojme kete kolazh.
Fut Boll
Fut Boll 4 muaj më parë
SPEKTAKOLARE KENGET VLONJATE
ana mitrai
ana mitrai 4 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️ Me i miri. ❤️❤️❤️❤️
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,6 mln
Son Yaz 18. Bölüm | Çıkmaz Sokak
2:40:51
Son Yaz
Shikime 818 mijë
Emanet 175. Bölüm | Legacy Episode 175
56:49
DOPIO PITE - Episodi 5 | NGOP.TV
32:48