Kenge Moj - Artiola Toska | Nata e Dasmave - Vizion Plus

  Shikime 2,246,336

Vizion Plus TV

6 muaj më parë

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV
kengemoj
kenge_moj
------------------------------------------------------------------
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja
tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.
------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info

Komente
marinosdimas_23
marinosdimas_23 9 orë më parë
Te lumte goja se na kenaqe
Vahidije Hallulli
Vahidije Hallulli Ditë më parë
Obilbil.oflori.tknoft.zemra.💋❤❤❤💋💋👑
Mario Lekaj
Mario Lekaj 3 ditë më parë
Qenke bo edhe e bukur dhe zanin e bukur. 2 here bukur.
Blerta Boshnjaku
Blerta Boshnjaku 4 ditë më parë
Jasha jasha shqipe
Blerta Boshnjaku
Blerta Boshnjaku 4 ditë më parë
Bylbylat po kendojne
Kristina Marku
Kristina Marku 6 ditë më parë
Zeri yt i embel te mbush me dashuri Zeri yt Artjola eshte flori
Bledian Topalli
Bledian Topalli 12 ditë më parë
Te lumt goja je njishi muzikes shqiptare bravo
Xhevdet Saraci
Xhevdet Saraci 12 ditë më parë
YLLI i skenës Çelsi i muzikës Shpirti i këngës!
Servis Lami
Servis Lami 14 ditë më parë
Kengetare shume e mire
Abdulla Ismaili
Abdulla Ismaili 19 ditë më parë
orkester ne lertesin masimale. Hallall çunave. Njoni me talent se tjetri. sidomos klarineta dhe violina. nje pershendetje te ngrohte per te gjith kongetaret. Ju knoqte Zoti te gjitheve, se na knoqet.
Jonida Selimaj
Jonida Selimaj 28 ditë më parë
Yuf8ty9dudiyfufuifojghigkghlggkguohoofuitiifidjfuifuufuhgoftiufuiutiiriuifjo0fy89fuifjofuituiyiiguiyo9_€£¥^*¥¥0/_£¥^€¥/&¥/^¥_€¥₩^£₩0^£₩₩&¥₩^£¥90^£¥0/€¥₩/€¥₩^€¥₩€¥^€¥0
Bashkim Quku
Bashkim Quku 29 ditë më parë
Ju
arby army
arby army Muaj më parë
O zani jot eshte ilac per shpirtin 😍😍sidomos kur je jasht atdheut na heq pak mallin, je adhurim!!
Italia 3050
Italia 3050 Muaj më parë
Je kengetare me e madhe perzotin,, Jemi krenare me ty
Adile Cifta
Adile Cifta Muaj më parë
1
Gaz Karaj
Gaz Karaj Muaj më parë
Është më e mira për Shqipërinë e Mesme☀️☀️☀️☀️☀️
Sonela Shima
Sonela Shima Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋
Anita kavaja
Anita kavaja Muaj më parë
Te lumte goja @Artiola Toska te bekoft e Zoti me gjithe te mirat se Na knoqe shpirtin 💟
Anita kavaja
Anita kavaja Muaj më parë
Te lumte goja @Artiola Toska te bekoft e Zoti me gjithe te mirat se Na knoqe shpirtin 💟
Jovan Dima
Jovan Dima Muaj më parë
👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Jovan Dima
Jovan Dima Muaj më parë
Krenaria e tironcave bio me pus fik e carac. Kanarina e tironsve. Me kete bend na e ke heq stresin na e bone mishin koker te kenofte shpirti mos pafsh keq me sy. Melhem per plage te kemi dhe krenohemi me ty.
Kudrete Ajshe
Kudrete Ajshe Muaj më parë
.. . ,
stavri stringa
stavri stringa Muaj më parë
JE SUPER NUK TE KAP DOT ASNJE...POOR MOS JU LARGO KESAJ SKENE QE TE DO JASHTE MASE.?????
Nderim Lumaraku
Nderim Lumaraku Muaj më parë
Kenge te 2020 shqiptare
Tonino Di Stefano
Tonino Di Stefano Muaj më parë
Shume bukur Mallengjehem kur i shoh Te mungon gjithmone vendi jot
Bon Bardhi
Bon Bardhi Muaj më parë
Q
numer one
numer one Muaj më parë
Artjola mos na u merzit se keto pune i beni perdi po bejm ndonje shaka sa mose me u merzit
numer one
numer one Muaj më parë
Skan dert tashe ma se lalje hiqe se mrapa ska shije
numer one
numer one Muaj më parë
Une po te them shpin mose me rrase se shoqete e tua a e she si plasin
numer one
numer one Muaj më parë
Ku i ke Artjole keto shoqet e tua ku e ke elifaren a na qenka martue
numer one
numer one Muaj më parë
Ojqura e vogel e vogel po e hijeshon EKRANINE PASHE ZOTINE E MADHE A KE NGRAN BALLGJANIN
numer one
numer one Muaj më parë
Qure me e mire me dukeshe je ti
numer one
numer one Muaj më parë
Pa ate me kndue a po dini
numer one
numer one Muaj më parë
Moj ARTJOLA E VOGEL ko ke hajradinin
Liliana Shabani
Liliana Shabani Muaj më parë
Je e mrekullueshme,je krenaria je mbretëresh e kenges popullore,,mos vdeksh kurrë,na çlodh kur te nigjojm ty 👏👏💎💎💎💎🎼🎵🎹❤️😘
Agron Dushku
Agron Dushku Muaj më parë
Rezpekte per vusin..donaldin
Agron Dushku
Agron Dushku Muaj më parë
Je nje nder kengetaret me te mira dhe më me ze briland si fansi jot qe jam respekte mretnesh e muzikes pooullore
Sokol Leskoviku
Sokol Leskoviku Muaj më parë
Vizion plus shume keq me relkamat 🤮🤮🤮nuk te le te degjosh nje kenge nga fillimi ne fund
Person Inthe1978
Person Inthe1978 Muaj më parë
Artjola ska si ty je e vecant ⭐️🌟🌟🌟👌👌👌👌🌷🌹🌸🌺🌹🌷💐💐💐💐💐
Edison Verri
Edison Verri Muaj më parë
Slind tjeter artjol
Kevin Kevi
Kevin Kevi Muaj më parë
V
VIP NIKLA mesi
VIP NIKLA mesi Muaj më parë
10 BREZA TE KALOJN MOJ ARTIOLA TOSKA NUK VIJN SI TY AMOM❤️
shpresa qarri
shpresa qarri 2 muaj më parë
Na kenaqe shpirtin te lumt goja
Qamile Merja
Qamile Merja 2 muaj më parë
Artjola na hoqe stresin e ke zerin si bilbil 💃💃💃💃💃💃💃
Anja_ Anja
Anja_ Anja 2 muaj më parë
rrofsh sa malet e shqiperise se ti je ikaci i plageve te mia ❤💖💗💙💚💜💛💞❣❣
Anja_ Anja
Anja_ Anja 2 muaj më parë
Ti na e hoqe stresin dhe lodhjen , bravoooo 👏👏👏❤💙💚💛💜💖❤❤❤👏👏👏
Anja_ Anja
Anja_ Anja 2 muaj më parë
Artoila ke zerin me te bukur ne bote ☺☺☺
LUMi
LUMi 2 muaj më parë
grande ❤️
Ilmi Shkalla
Ilmi Shkalla 2 muaj më parë
Na knoqe shpirtin
Harremi Arjan
Harremi Arjan 2 muaj më parë
Bravo orkestrale dhe kengetarja. Urime
Filan Fisteku
Filan Fisteku 2 muaj më parë
BRAVO JU QOFTE VALLAI JAM KNOQÈ
numer one
numer one 2 muaj më parë
Keto fjalet e kenges jane sa me e mar me te mire qe ti filloj punet nga e mbara
numer one
numer one 2 muaj më parë
Artjola nusja esht e bukur kure ta tregoj koha
IV
IV 2 muaj më parë
Vis Shkodrani legjende e gjalle. Grupi gjithashtu
Gio Armani
Gio Armani 2 muaj më parë
Si quhet orkestra
Kristina F
Kristina F 2 muaj më parë
Cunat e orkestres meritoni shume, jeni 1-sha
Haxhi Tufa
Haxhi Tufa 2 muaj më parë
Super kenge 🤩🤩
Paola paola
Paola paola 2 muaj më parë
Hajde Tirona bravo.Artjola je ylli Shqiperis
ardijan berisha
ardijan berisha 2 muaj më parë
Je yll rrnofsh nga kosova
Esii Goga
Esii Goga 2 muaj më parë
Suuupeeer Artiola me ze fantastic ❤️
Adrian Hasa
Adrian Hasa 2 muaj më parë
Suvenir qe nuk i humb vlera .
Artana Kollarja
Artana Kollarja 2 muaj më parë
Te kendofte shpirti moj artiola Jone je nje nga kengetaret qe me pelqen shume bukur kjo kenge ju adhuroje ju persh shume 😘🤗🤗😘
nick nick
nick nick 15 ditë më parë
Mlkurani ne shqipkura
Skerdian Tafa
Skerdian Tafa 2 muaj më parë
Te rujt zoti modh .. Me e mira per kenget e shqiperis se mesme
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚💞💓💘💕💟💜💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘❣💜💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 2 muaj më parë
1💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💘❣💔💜💖💝💗❤❤
Elmira Agaci
Elmira Agaci 2 muaj më parë
Je fantastika zeri yt eshte i pazevendesushem respekte
Mehmet Lumi
Mehmet Lumi 2 muaj më parë
Cao brava
Dj Nikolla
Dj Nikolla 3 muaj më parë
Pa fjale......
borana kullolli
borana kullolli 3 muaj më parë
Q0
I Pl
I Pl 3 muaj më parë
☆☆☆O Zot ca ka fale Perendia nje za te magjishem☆☆☆
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
BeautifulGirls.Relax
Lata Jakupi
Lata Jakupi 3 muaj më parë
Nje artijol kemi 👏👏👏👏👏👏
Anja_ Anja
Anja_ Anja 3 muaj më parë
se bashku me ty kendon dhe kercen edhe mami im ne shtepi
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
Hihi,nicetomeetyou
Anja_ Anja
Anja_ Anja 3 muaj më parë
ma kenaqe mamin me zerin tend si bilbil 💖💖💖
Alush Cullhai
Alush Cullhai 3 muaj më parë
Yyyytttttttttttttttty
Vlash Topallaj
Vlash Topallaj 3 muaj më parë
Un se di sa her e kam sjell kete mrekulli me ndihgju se te kenaq shpirtin.. Edhe me ken e smur tuj vdek kjo te ngjall❤️😘🙏
Ilir Plaku
Ilir Plaku 3 muaj më parë
TE, KENOFT SHPIRTI, GJITHMO
Hamide Hoxha
Hamide Hoxha 3 muaj më parë
Mos u plaksh Kurr ,te rujt zoti ishallaaaa.
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
Hihi,nicetomeetyou
Ardian Tusha
Ardian Tusha 3 muaj më parë
Sgjej fjal me tthan
Filan Fisteku
Filan Fisteku 3 muaj më parë
MASHALLA JE SHUME E ZONJA HALLALL
Halil Stafa
Halil Stafa 3 muaj më parë
Hajde Bilbil hajde,zemra plot, tu shtoft jeta Artiola
alida Hoti
alida Hoti 3 muaj më parë
Ohh si ma hoqe stresin në këto momente ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
artur fejza
artur fejza 3 muaj më parë
Kte klarinetistin po e pashe i her kur te vij ne shqiperi do ta boj nje foto se i bje klarinetes si sherbet ta boft zoti mar o vllai ty grun kalamojt non e bab e ça te kesh per zemer se ma kenaqe shpirtin
Kujtim Koni
Kujtim Koni 3 muaj më parë
Jiji
Syri Dibra
Syri Dibra 3 muaj më parë
Te kendofte zemra gjithmon ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Betim Curumi
Betim Curumi 3 muaj më parë
🍾🍾🥂🥂🥂🥂🎉
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
Manythanks
Miranda Rexha
Miranda Rexha 3 muaj më parë
Super si gjithmone 👏
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
Bestexperience
Thelleza Ahmetaj
Thelleza Ahmetaj 3 muaj më parë
Po nata dibrane kur do jet??
Duhie Lami
Duhie Lami 3 muaj më parë
.
Priyanka Anatole
Priyanka Anatole 3 muaj më parë
Bestexperience
Korab Basha
Korab Basha 3 muaj më parë
E ka kall krejt, bravo
Irma
Irma 3 muaj më parë
Ma e mira je 100 percent
Nesuhi Thaqi
Nesuhi Thaqi 3 muaj më parë
Bletët e mira, mjalta perfekt, respekte për grupin muzikor, respekte për Artiolën, gjithqka perfekt
Gezim Gezim
Gezim Gezim 3 muaj më parë
Kengetare e merituar e kenges popullore.
Desara Bala
Desara Bala 4 muaj më parë
Interpretim dhe orkestrim profesionist 👌
Smart tv Albania
Smart tv Albania 4 muaj më parë
Bravo bravo
Ada Saliaj
Ada Saliaj 4 muaj më parë
Ylli i shqiperise se mesme🌟
Youtube
Youtube 4 muaj më parë
Si byth delje.
linda melisa
linda melisa 4 muaj më parë
Je yll zemer e vogël flori je
rexhino sadushi
rexhino sadushi 4 muaj më parë
Na i mbushet zemrat plot super na kenaqet bravo
Kosova eshte Kosove
Kosova eshte Kosove 4 muaj më parë
11:00 😍😍😍
Kosova eshte Kosove
Kosova eshte Kosove 4 muaj më parë
10:30 😢flakkkk fare 😍😍😍
Tirona e Artjolës - Koncerti i plotë
1:30:11
Artjola Toska
Shikime 136 mijë
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 853 mijë
Merita Halili - Kolazh (Kenget e Shekullit)
1:10:41
Kenge Moj - Era Rusi | Nata e Dasmave - Vizion Plus
08:44
Kenge Moj - Nata e Dasmave | 3 Nentor 2020 - Vizion Plus
2:01:02
Polifonia 2021 - Kenge Popullore
1:15:59
PolifoniaAV
Shikime 583 mijë
Remixes Of The 80's Pop Hits - 2-hour DJ Mix With 29 Songs
2:08:12
Shaliani - Vendlindja (Official Video 4K)
2:47
Ardian Bujupi - BAILA MORENA (prod. by Ryder & Seno)
2:43
OfficialArdianBujupi
Shikime 853 mijë
If Toys Were People! 28 Funny Situations
10:26
Troom Troom
Shikime 933 mijë
Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations
10:22
KNIFE IN ARM PRANK 😂 #shorts
0:23
Topper Guild
Shikime 85 mln