KENGE MOJ - Vallet shqiptare - 13 Prill 2021 - Show - Vizion Plus

  Shikime 195,010

Vizion Plus TV

26 ditë më parë

www.vizionplus.tv
kengemoj
kenge_moj
vizionplustv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Ne momentin e pazakonte qe po jetojme, Vizion Plus ben bashke te gjithe artistet shqiptare nen moton “Ti Gezohemi Jetes!”. “Kenge moj” superproduksioni muzikor i vitit starton ne Vizion Plus duke bere bashke zerat me te njohur te muzikes shqiptare. Treshja tashme e njohur Pandi Laço, Bledi Laço dhe Adrian Hila, nen drejtimin e kengetares dhe moderatores se njohur Klea Huta, sjellin formatin televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare - Ate popullore dhe qytetare, ate folklorike si dhe ate te kultivuar. Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar, duke patur parasysh zhanret, rrymat, traditen, personazhet, autoret, tematikat, eventet dhe do te jete i strukturuar sipas nje forme te qarte si ne vijim. Eshte ne prestigjin dhe mundesite e nje televizioni kombetar dhe prestigjioz si Vizion Plus per te realizuar nje projekt kaq te madh, I cili merr persiper te beje historine e kenges shqiptare, qe ne gjeneze e deri ne ditet tona.
#kengemoj #vizionplustv #valletshqiptare
------------------------------------------------------------------
Subscribe: almores.info

Komente
Sabit Sadiki
Sabit Sadiki 7 orë më parë
Nga tre elemente te bukes juljana je kripa i jep shije cdo te marte
IllyrianPrinces00
IllyrianPrinces00 13 orë më parë
Kto jan emisjone qe ne duam te shikojm. Te mesojm traditat qe kemi. Ti mesojme femijet tane. Na keni kenaqur shpirtin dhe nxjerr mallin ❤️. Nje emision me shum vlera. Mos harroni ne zonen e gramshit & Dumrene. Si dhe polifonine. ❤️❤️ nga Michigan.
Zani i mirè
Zani i mirè Ditë më parë
NOSTALGJI pèr kèto melodi me tè cilat u rritèm nè Shqipèrin tonè tè varfèr por tè pasur nè SHPIRT
Irena Hasim
Irena Hasim 5 ditë më parë
Jemi Shume krenare per muzike tone folklori tone shqiptar do deshiroja te mesoheshe edhe ne shkolle te mos haroen tradita jone popullore dhe muzike jone eshte thesar sic eshte edhe ketu ne Greqi ne cdo fund viti shkollor femijet eter shkollave organizojne festa te bukura me muzike dhe kostune folklorike nga ter trevat e vendit do ishte bukur te organizohet edhe ne vendin tone jemi krenare qe jemi shqiptare bravo 💐👏👏👏
Julian Nonaj
Julian Nonaj 5 ditë më parë
Krenar për aftësinë krijuese të popullit tonë që përkundër halleve dhe derteve nga më të llojllojshmet përgjatë të kaluarës, prap ka ditur të na inspirojë dhe bëjë krenar me të tilla këngë e valle, kudo ku ndodhet në trojet shqiptare. Ju përgëzoj ju te produksionit për këtë program fantastisk por dua tju treq vëmendjen ju organizatorve për sa I përket mungesës së vëmendjes për shqiptarët e Maqedonisë, luginës se Preshevës dhe atyre të Malit të zi për sa I përket shpalosies së valleve dhe këngëve të këtyre trevave shqiptare !! Ata duhet të jenë prioritet nr një për juve pasi në ato treva më shumë se kudo tjetër duhen inspiruar dhe dhënë kurajo për kulturën dhe trashëgiminë kulturore shqiptare. Përgjegjësia juaj deri sa merrni një iniciativë të tillë shumë të mirëpritur është shumë e madhe që ata mos të ndjehen të mënjanuar apo lënë jashtë vëmendjes. Unë jetoj prej shumë vitesh në Norvegji dhe këta po na integrojnë ne të huajve që skemi lidhje fare me vëndasit dhe jo ne te lëmë mënjanë përfaqësimin në një program të tillë të atyre për të cilët duhet të jemi më së shumti krenar që e ruajnë identitetin shqiptar përkundër çdo trysnie dhe çdo çmimi. Kjo duhet bërë jo vetëm për sa thash më lart, por sepse aty ne kemi rastin më të mirë të tregojmë vlerësimin për vetveten por edhe për ta, në mungesë të përkujdesit të shtetit amë kjo do ishte më e pakta që mund të bëhet që ata të kurajohen në ruajtjen e identitetit nga ju si media mbarëkombëtare 🙏🙏
Indrit Bejtaga
Indrit Bejtaga 7 ditë më parë
O ska si kto kenge e valle ne bote ❤️🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱na kenaqet shpirtin🙌🙌🙌
seak da
seak da 7 ditë më parë
Respekt.Ti duam,dhe te kercejme vallet e tona Tradicionale. I LOVE ❤ALBANIA❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇩🇪 RESPEKT.
maj m
maj m 10 ditë më parë
Te gjithe fantastike po Te gjithe orkestra, valltaret, kengetaret, Klea. Po cpaske qene moj Juliana Pasha nam moj gru qoft per kenge e qoft per valle paske shkuar dem me muziken e lehte, e shkallove dhe burrin gjith nur ne cdo nate
Erzen Pilinci
Erzen Pilinci 10 ditë më parë
Bravo vizjon plusi. Me genge moj na kenaqet
Bardha Lukaj
Bardha Lukaj 14 ditë më parë
Brravo te gjithe stafit te kenge moj ,nji brravo per valltaret e mrekullushem ,per kengetaret ,dhe per prezantuesen ,duket nji vajze e mrekullushme e bukur dhe me shume energji pozitive ,brravo brravo ,!!!!!
Fatmir Emini
Fatmir Emini 16 ditë më parë
Bravo e keni kallë me një atmosferë darsmore shum fantastike, ju lumt gjithve, sidomos krejt valltarve dhe orkestrës, folklori shqiptar është numër 1. Bravo orkestra e këngës moj.👏👏💫😍🤩🇦🇱🇨🇭
lili shyta
lili shyta 18 ditë më parë
Ato gocat ne vallen korçare sikur te buzeqeshnin te gjitha do dukeshin me bukur.çunat me te qeshur me te gjalle.
Souzana Dervishaj
Souzana Dervishaj 18 ditë më parë
Kemi nje folklorin me te bukur ne bote.
Meliha Piccolo
Meliha Piccolo 19 ditë më parë
Na kenaqet ju lumte
Era Alm
Era Alm 19 ditë më parë
Sa lezet ka te shikosh se si fluturojn shqipet sapo degjojne melodine e tyre❣
Tia Koka
Tia Koka 20 ditë më parë
Je yyyll KLEA HUTA te falte zoti na kenaqe syte , je e pa pare ne cdo drejtim . Bravo produxioni per zgjedhjen , jeni me fat qe keni prezantuese 💖🌸🌟🌹❤️🌺👏👏👏👏
Zyra Memini
Zyra Memini 20 ditë më parë
Sonte vertete nje kenaqesi Shpirterore. Muzikantet perfekt,bravi Te gjith.vallet Jane folkior Shqiptar .me te bukura ne Bote.braviiiiiiiiii👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Tia Koka
Tia Koka 20 ditë më parë
Bravo Vaske Curri te kendofte zemra , na kenaqe me kto kenge permetare . Bravo Alberije je nje kengetare qe i kendon te gjitha kenget e trevave shqiptare 👏👏🌟💫❤️🌹👑
Erio Mari
Erio Mari 20 ditë më parë
ju lumte vizion plus na kenaqet
Miranda Mema
Miranda Mema 21 ditë më parë
Nje lumturi pa mas.Por haruat klarinetistin .Si e qau talentin e ndezi dhe I vuri kapakun Kengen Moj. Suksese.
Zhuljeta Shore
Zhuljeta Shore 21 ditë më parë
Po ku kini qene me pare. Sa bukur ju vete zeri bashke juli dhe vaske. Ju kendofte zemra 💋💋
Violeta Mihallari Tanka
Violeta Mihallari Tanka 21 ditë më parë
Shumë bukur na kënaqët!!Një bravo të madhe për Vizion Plus për të madhin Zhani Struga bashkë me ansamblin e Korçës !!Ju përshëndesim nga Belgjika!!!
Ina Ino
Ina Ino 21 ditë më parë
Na kenaqet 😍😍😍😍
Rovena Gusho
Rovena Gusho 21 ditë më parë
Fantastic
James
James 21 ditë më parë
Shumë bukur por nuk duhet të ngatërroni emrat dhe trevat e valleve, kolazhi I valleve të hapjes së emisionit është nga zona e Devollit, vallja e burrave quhet Valle Devolliçe, vetë emri të lë të kuptosh se nga cila zonë vjen, mos u sillni si grekët që akoma sot kujtojnë që fustanella është greke
Viollanda Krushova
Viollanda Krushova 21 ditë më parë
Ju pershendesim nga Bostoni I larget ose nga nje pjese e Korces 😍Nje spektakel qe ka aritur permasat e nje Shou gjigant ju urojme suksese ne vazhdim 😍😍
Leta Shyta
Leta Shyta 21 ditë më parë
bravo kenge moj zemra ju kendofte na kenaqni cdo te marte zoti ju bekofte 🙏🙏
Leta Shyta
Leta Shyta 21 ditë më parë
bravo na kenaqet me vallet popullore mezi presim te marten qe ju tju degjojme zoti ju bekofte 🙏🙏
Flutra Plaku
Flutra Plaku 21 ditë më parë
Siete bravissimi bravi una nostalgia
Simo Phone
Simo Phone 21 ditë më parë
Duet i mrekullushëm Çfarë të thuash për Vaskë Currin që e dëgjon duke kënduar dhe do ta dëgjosh dhe ta dëgjosh tërë kohën Juljeta një.këngëtare e konfirmuar që këndon këngët ebtë gjitha zhanreve muzikore aq bukur Bravo
Besmir Disha
Besmir Disha 22 ditë më parë
Zoti ja u bëft hallall se ngushëlloni dhe bëni me nostalgji për mama shqipërin shum që jemi larg
Gentjan Plaku
Gentjan Plaku 22 ditë më parë
Trupa baletit durresit super
Remzije Osmani
Remzije Osmani 22 ditë më parë
Oooo Juliana Pasha na knaqe zemër më zërin tênd të bukur dhe të ëmbël që ke sëbashku dhe buzëqeshja me këngën kombinohet mrekullushum..
Remzije Osmani
Remzije Osmani 22 ditë më parë
Oooo zot sa bukur vallëzojne qunat..👏👏👏👏👏👏 Sa bukur ju shkon qunave kjo valle ... runaj zot të rinjët tanë më të bukrit planet🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Xhoel Kullolli
Xhoel Kullolli 22 ditë më parë
Nje bravo e madhe per te gjithe .Emision qe u ka minguar te gjithe ve👌🙏🏻🥰
Flora Muhametaj
Flora Muhametaj 22 ditë më parë
Ju falenderojme nga thellesia e shpirtit per kete program qe na sillni kaq harmoni, sa pasuri te madhe paska Shqiperia jone, folklori yne nuk shteron kurre nga jugu ne veri nga cdo krahine, nje falenderim te vecante per orkestren qe nuk reshtin pa pushim duke sjelle atmosphere kaq te kendshme per publikun, mezi e pres me padurim te marten te shikoj se cfare do na sillni ate nate. Si emigrante ju jemi shume mirenjohes qe ja percillni brezit te ri jo vetem aty por edhe per ne qe I kemi femijet te lindur jashte atdheut, ju pershendesim dhe ju duam ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️
boralda duraj
boralda duraj 22 ditë më parë
A more Vask Curri cfare zeri ke! I paarritshem!
Velidemino Velidemino
Velidemino Velidemino 22 ditë më parë
Te kendoft zemra moj Juljana Pasha se na kenaqe me ate zerin tend te embel Rrofsh.
Lume Hoxha
Lume Hoxha 22 ditë më parë
Juliana dhe Vaske Curri bilbilat e kenges popullore. Duet i mrekullueshēm,fantastike na kenaqet fare🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
adelalee 31
adelalee 31 23 ditë më parë
Urime nga zemra valltareve dhe kengetareve ❤️❤️Urime Vizion Plus ❤️🌺🧿
Luna Kolonja
Luna Kolonja 23 ditë më parë
Ju lumte nje big shou ,nje minifestival popullor na kenaqet ,Florida SHBA.
Alma Fejzillari
Alma Fejzillari 23 ditë më parë
Oooo sa u kenaqem Çdo jave qe ju ndjekim ngrihemi dhe kercejme neper shtepi sikur kemi dasem ne shtepine tone 🎵🎵🎵ju Faleminderit shume te gjitheve muzikanteve 🎹🎸🎷🎺🎻🥁, kengetareve🎤, valletareve💃💃🕺🕺, Klea je e mrekullueshme Ju lutem ta vazhdoni sa me gjate "Kenge moj,, sepse jane shume shume kenge dhe valle per tu rikujtuar Pershendetje nga🇧🇬 🇦🇱
Festim Maxhari
Festim Maxhari 23 ditë më parë
Bravo na kenaqet
Festim Maxhari
Festim Maxhari 23 ditë më parë
Keshu vazhdonina kenaqet brao
Aferdita Thanasi
Aferdita Thanasi 23 ditë më parë
Nje BRAVO super e madhe per kete emision, qe po na e risillni dhe mbani gjalle traditen shqipetare. Kenaqesi e pafund ska me te bukur se vallet e kenget Sqipetare te te gjitha krahinave, nostalgji dhe kenaqesi kur i shikon dhe i degjon na relaksoni. Orkester FANTASTIKE gjithashtu nje BRAVO komplet stafit dhe suksese te metejshme!
naj naj
naj naj 23 ditë më parë
A moje Klea Huta sa e mire sa e embel qe je sa mire e prezantone programin. Te gjitha jane te bukura kenget,vallet artister por ama qershija mbi torte je ti me meryren tende te prantimit je shume e mire te duam shume❤️💐🌟🌺
Limpio Tray
Limpio Tray 23 ditë më parë
Juli Paaha jo vetem ke gengetare e Mrekullushme por edhe VALLTARE shume e mire e tundi fare
gazi gazi
gazi gazi 23 ditë më parë
Shqipria duhet te jet krenar me këtë orkestr edhe me Juliana Pashen qe na knaqen
Dorinela gjomarkaj
Dorinela gjomarkaj 23 ditë më parë
Mos e mbyllni kte program pa na sjell dhe kenget dhe vallet arvanite perndryshe nuk eshte e plote
meliha piccolo
meliha piccolo 23 ditë më parë
o sa kenaqesi me kto kenge dhe vallet tona tradicionale shqiptare ka lezet ti shikosh ju lumte per kte spectakolo kaq te bukur +++++++ ju pershendes nga Germania
naj naj
naj naj 23 ditë më parë
Faleminderit Vaske Curri dhe valltareve te Durrsit na kenaqet me vallen e Osmane Ages !Na gezuat ne shpirte dhe na bete te mendojme qe kemi artiste te medhenj si Vaske Curri qe Zoti ja shtofte jeten dhe bukurine origjinale te zerit te tije brilante, pore po na behen dhe artiste te rinje si grupi valltareve te Durrsit qe e kercyen aqe bukur kete valle ju lumshin kembet dhe shpirti prej artisti. Nuke gjeje fjale per t’ju uriar dhe falenderuar qe mbani gjalle traditen Shqiptare dhe e trashegoni ne breza. Vertete kenget Shqiptare dhe vallet tona jame me te bukura ne bote🙏🌸🇦🇱🌺
Moza Kita
Moza Kita 23 ditë më parë
shkurt fare jeni me te MIRET...fjalet nuk vlejne per kete program kaq te bukur per keto kenge e valle qe ta ngrene shpirtin peshe ...vec BRAAAVO ...do Zoti vazhdoni sa me gjate me kete program e muzike bio qe ja vlen ta ndjekesh e rindjekesh ne youtube ....
sartv _57
sartv _57 23 ditë më parë
O zot zemra mal mal ju lumte
Jela Mollaj
Jela Mollaj 23 ditë më parë
Super!🌠👌 Gjithcka perfekte! Ju lumshin kembet valltareve!👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Komplimente per te gjithe kengetaret vecanerisht per patrioten time te mrekullueshme Juliana Pasha 🌠❤ Orkestra 👌 Kam kercyer ne shtepi ( guzhine😂 nderkohe po gatuaja)sikur te isha ne dasem.😂😂 E ku ka me bukur sesa vallet shqiptare. Sa shume na mungojne dasmat ne qe jetojme jashte Shqiperise.😔
Ylli Tajari
Ylli Tajari 23 ditë më parë
DO doja maesron ZHANI STRUGA gjigandin e muzikes popullore me nje kaba se i qan te degjojm dhe kaba ne programin e bukur superior kenge moj
Shpresa Gerdeci
Shpresa Gerdeci 23 ditë më parë
Semplicemente te perkryer te gjithe!!!!Ju prsh nga larg!!!!!
Valentina Cara
Valentina Cara 23 ditë më parë
Shume e shkelqyer bashke punimi VASKA JULIANA❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Valentina Cara
Valentina Cara 23 ditë më parë
Vaske jam permetare nga naqellaret te pershendes te lumte goja te jesh mire na kenaqet
Valentina Cara
Valentina Cara 23 ditë më parë
Jetoj ne emigrim ketu e 27 vjet kur shoh kete emision qaj me lot mallengjimi per kete tradite te bukur te shkelqyer te zilishme nga gjithe ruzulli tokesor . Ehhhh ku shkuan ato vite(diktatur diktator etj etj)qe themi sot por i gjithe populli keto i kishte ne shpirt ne zemer ne cdo treve te vendit qe nga jugu ne veri moj cupe moj klea e bukur moj qershize e kuqe ashtu sic te tha dhe vaska thuaj atij televizorit tend mos na nxjeri politikane e analiste por te mundesoj te te leri ty dhe stafin tend te mbuloni 24 oreshin me keto gjera te bukura te nderoni psikologjine e popullit.Te pershendes nga larg dhe sa me shume te tilla emisione. Je e vecante dhe te uroj te kesh nje jete te bukur ashtu sic je vete
Rozina Lluca
Rozina Lluca 23 ditë më parë
Nje falenderim I shkon treshes Pandi e Bledi laco dhe Adrian hila dhe orkestres se mrekullushme 👏👏👏👏
Eris Eris
Eris Eris 23 ditë më parë
Vallet edhe muzika jonë Sa e bukur sa e mire sa e ëmbël sa e dlire! Duartrokitje edhe falënderime për valltaret këngëtarët orkestrën edhe ju që keni organizuar këtë copëz kulture shqiptare që na mbush zemrën e na çliron nga stresi i përditshëm! Duartrokitje për çdo natë që transmetoni këtë emision. Me shume hapsirë duhet të kenë këto evente që fëmijët tanë të kulturohen e te mësojnë të duan vendin prej nga i kanë rrënjët.
ilir luca
ilir luca 23 ditë më parë
Keni bo ate qe se ka bo asnje TV per 30 vite jeni me te miret ai qe ka qen organizatori dhe kongetaret e te gjithe trevave Shqiptare i kane dhe nja 30 VITE JETE NGA URIMET .
Liljana Zhori
Liljana Zhori 23 ditë më parë
Perlet toa ju lumte Vizion Plus tv Bravoooooo
Monda Ag
Monda Ag 24 ditë më parë
Juliana thjesht ylle
Albisa Shega Fowler
Albisa Shega Fowler 24 ditë më parë
👏👏👏👏👏👏
Anesti Petriti
Anesti Petriti 24 ditë më parë
JU LUMTE VIZIONI PO NE 50 VJECARET ME KETO KENGE JEMI RITUR PO JU LUTEMI KENGEN KORCARE DO TA KENDONTE ME MIRE NJE KORCAR JO SE KAM DICKA ME JULIANA BASHEN PO KEMI SHUME NE KORCARET KENGETARE PER KENGET TONA JU PERSHENDES PRAPE BRAVO ZHANI
Luiza Hasa
Luiza Hasa 24 ditë më parë
Cdo te marte mezi e presim te shikojme tv Vizion +,Jeni nje dritare qe ne shohim drite ne kete kohe te veshtire pandemie, kur jemi te mbyllur nga kjo flame e keqe, ju na jepni gezim dhe kenaqesi cdo te marte.Jeni i vetmi tv qe ruani vlerat dhe traditen e popullit.Nje komb vleresohet me historine qe ka lene pas, me muziken dhe kulturen.Jeni me te miret.Ju pershendesim nga Italia
perla Gold
perla Gold 24 ditë më parë
Me te vertete nje mbremje e bukur me kete muzike popullore. Kemi nevoje per me nigju muzike te harroje hallet qe kemi. Gjith kengetaret te mrekullushem.
Ana Llapushi
Ana Llapushi 24 ditë më parë
Ik moj Klea se shum serioze rri mos na shit mend,nuk je për në ekran ti 😕😠na je veshur si klloun me kët fustan
Qytetar shqipetar
Qytetar shqipetar 24 ditë më parë
Ky program na ka kenaqur dhe na ka hequr stresin qe na ka mberthyer nga pandenia.Vaske Curri dhe Julit ju kendofte zemra .Te gjithe jane te mbrekullueshem por Irini Qirjakun ku e kini, bilbilin e jugut. Ne jemi nje grup shqiptaresh ne Gjermani dhe rime para ekranit cdo te marte per te pare edhe Irini .Ju falemindrtit per kete koncert kaq te bukur..ju lutemi na i plotesoni kete deshire sepse ajo eshte nje kengerare qe e duan te gjithe shqiotaret.
Jonka Paloka
Jonka Paloka 24 ditë më parë
Alberije mos u plaksh kurr je nje 🤩💫😍💥
Jonka Paloka
Jonka Paloka 24 ditë më parë
Na kenaqet nje mbremje shum e bukur me ju 😘😘😘💫💥
Mira mira
Mira mira 24 ditë më parë
Bravo Juli po tregon veten si super shpirt.
Mimoza Llastica
Mimoza Llastica 24 ditë më parë
I kishte munguar Greta Zani ketij spektakli, te kenaq shpirtin me zerin e saj
Ab
Ab 24 ditë më parë
kam 25 vjet jashte shqiperise dhe ne mendjen time kengetaret shqiptare kane qene perhere ata te vjetrit. Kenge moj me beri te kuptoj qe edhe keta te rinjte jane te mrekullueshem. Nuk kam fjale t'i pershkruaj te gjithe por qershia mbi torte Juliana Pasha qe nuk e kisha idene lish ishte. Nje nga spektakelat me te bukur ne kete periudhe. Do doja te benit ndonje rradhe edhe kenget e festivale te vjetra me origjinalitetin e tyre
Mira mira
Mira mira 24 ditë më parë
Sa e bukur qe je.klea dhe program sh bukur. Ju lumte , te njohim dhe the te mos harojme traditat tona qe na i kane mare greqia dhe serbia.
Alda Paja
Alda Paja 24 ditë më parë
EDHE TE VDWEKURIN E NGRINI NGA VARRI
Zydi Zeneli
Zydi Zeneli 24 ditë më parë
U kendofte shpirti na kenaqet bravo Altin Llakaj bravo bukuroshe Klea te kendofte zemra Vis Shkodrani i mrekullushmi violinisti nuk ja di emrin dhe te gjithe te tjeret jeni njesha u kendofte shpirti shume faleminderit per kenaqesine qe me jepni.
Arjola Gega
Arjola Gega 24 ditë më parë
👏👏👏👏👏👋👋👋👋
Lion King
Lion King 24 ditë më parë
Qysh e lejoni Shpatin me kendu po ai ska ze
StërMendime
StërMendime 24 ditë më parë
Hajde more Osman Taka... 🇦🇱🇽🇰
Mimoza Mara
Mimoza Mara 24 ditë më parë
Bravo te gjitheve juliana je e pa aritshme te kendofte zemra gjithmone 👏
Zulfi Saliu
Zulfi Saliu 24 ditë më parë
Me mire nuk behet, .... thjesht FANTASTIK! Nje milion falimenderime dhe pergezime te gjitheve pa dallim, TV-produkcionit me regjisore e skenariste, udheheqses se spektaklit, orkestres dhe te gjithe artisteve! JENI TE MREKULLUESHEM.
Xhari Zeka
Xhari Zeka 12 ditë më parë
Me kenget dibrane na kenaqet
Eleni Koxhioni
Eleni Koxhioni 20 ditë më parë
ÒoooOoooooo9ggoo Pp p ppppppppppppppppooooo Oo O Ooooooo O O OoÒÒOOOiIIOOÒOOOÒÒOOOOoooòOoooooòòooooioooiooooòooooOooooiOO
Mira Metja
Mira Metja 24 ditë më parë
Pershendetje nga ishulli kos I Greqise. Nje bravo per orkestren ,dhe te gjithe stafit . Na kenaqet . Ju faleminderit . Dhe nje falenderim per vallet e Korces tone te bukur
Λιζαμπετα Κυριακου
Λιζαμπετα Κυριακου 24 ditë më parë
Shumë bukuri!!!!!!!! , na kënaqët . Na duket sikur jemi në Shqipëri.. Përshëndetje nga ATHINA.
Arjola Gega
Arjola Gega 24 ditë më parë
👏👏👏👏👏✌✌✌
Breaking Point
Breaking Point 24 ditë më parë
Mire do benit te merrnit dhe ata te Dropullit se dhe ata jane pjese e shoqerise shqiptare
mir Hox
mir Hox 24 ditë më parë
Bravo klarineta qe shoqeron cdo lloj kenge super ♥️
Breaking Point
Breaking Point 24 ditë më parë
Vaske Curri, o gjigand I Permetit na kenaqe me keto kenge te bukura... dhe nje pershendetje per Juljanen qe I kendon bukur kenget e te githa trevave
Era Alda
Era Alda 24 ditë më parë
Bravo cuna Bravo Nexhildo Sula 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
fix bike
fix bike 24 ditë më parë
Na e mbushet shpirtin apo sna ka marr malli per dasmat qe i bejm aq te bukura🤗🤗😆
Engjellushe Korreshi
Engjellushe Korreshi 24 ditë më parë
Jeni te mbrekullueshem!
Barie Lashi
Barie Lashi 24 ditë më parë
Këngët dhe vallet tona janë më të bukurat .me zor presim ditën e martë për të parë këtë spektakël të vërtetë. Bravo vizion plus .ne kënaqet
Marie Dimitri
Marie Dimitri 24 ditë më parë
Bravo na mallengjyet me muzike evalle fantastike eme zerat tuaja drilande1000 dravo
mir Hox
mir Hox 24 ditë më parë
Hopa juli te rujt zoti♥️
mir Hox
mir Hox 24 ditë më parë
Bravo juljana te lumte ajo goje ♥️♥️
Moza Hila
Moza Hila 24 ditë më parë
O Vaske zoti te dhente jete e shendete na kenaqet
mir Hox
mir Hox 24 ditë më parë
Bravo hopa hopa ju lumte te gjitheve 💖💖⭐⭐♥️
maria sofia
maria sofia 24 ditë më parë
Super super contentiiiii❤️❤️❤️❤️❤️grazie
Moza Hila
Moza Hila 24 ditë më parë
Bravo na kenaqet urime Juljana Pasha
G L
G L 24 ditë më parë
Emisioni shum i bukur ju lumt 👌🏻👏🏻 Shpat ti adhuroj shum kenget je 🌟vetem u habita sa me zore po kendon live..
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Merita Halili - Kolazh (Kenget e Shekullit)
1:10:41
Greta Koci - Trendafilat (Official Video)
3:10
United Records
Shikime 601 mijë
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 570 mijë
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Bugworkout Gym Training #shorts
0:11
Bugworkout Sport in Russia
Shikime 3,2 mln
Fara e Flliqt - Episodi 8 Sezona 3
32:20
Fara e Flliqt Official
Shikime 87 mijë
Sadakatsiz 28. Bölüm Fragmanı
1:00
Sadakatsiz
Shikime 4,6 mln
The Truth About my Son
10:22
Mark Rober
Shikime 17 mln