Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

  Shikime 1,336,641

Top Channel Albania

23 ditë më parë

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente
Arjeta Xhemaili
Arjeta Xhemaili 3 ditë më parë
Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri 8 ditë më parë
Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 9 ditë më parë
Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina
Luan Kadrija
Luan Kadrija 10 ditë më parë
kjo ledidada a hala eshtë ktu
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior 11 ditë më parë
pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?
Kralb Oz
Kralb Oz 12 ditë më parë
Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!
Flora Gashi
Flora Gashi 13 ditë më parë
O sa interosont qe osht
Enso Dzika
Enso Dzika 16 ditë më parë
fi
-soy simp-
-soy simp- 16 ditë më parë
jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur
doire aintu
doire aintu 16 ditë më parë
Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦
Ges Mirdita
Ges Mirdita 16 ditë më parë
Mimo mino nino
Ges Mirdita
Ges Mirdita 16 ditë më parë
Macja mimo mino
Ges Mirdita
Ges Mirdita 16 ditë më parë
Mimon
Merfi Oxa
Merfi Oxa 17 ditë më parë
Fëmin bythe
mandu & mochi
mandu & mochi 17 ditë më parë
31:55 😂😂😂😂😂
Avatoon_mucize
Avatoon_mucize 17 ditë më parë
Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝
wnnalis cioov
wnnalis cioov 17 ditë më parë
Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏
xhuljano_230
xhuljano_230 17 ditë më parë
O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌
Luanesha78
Luanesha78 18 ditë më parë
Mace me udhar veç sot kam pa hahaha
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra 18 ditë më parë
Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj
Ges Mirdita
Ges Mirdita 18 ditë më parë
2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣
bilinas mini
bilinas mini 18 ditë më parë
E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte
Hey There
Hey There 18 ditë më parë
Jasmina out
XdoriX Lyric
XdoriX Lyric 18 ditë më parë
Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος 18 ditë më parë
Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat
kristi kristi
kristi kristi 18 ditë më parë
Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.
Algas Ura
Algas Ura 18 ditë më parë
Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis
Suzana Lile
Suzana Lile 19 ditë më parë
Thoni ndonje fjale positive more njerez .
bocoy noiu
bocoy noiu 19 ditë më parë
E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte
Marsela Kore
Marsela Kore 19 ditë më parë
Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂
Klaus Nikolli
Klaus Nikolli 19 ditë më parë
Vk
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE 19 ditë më parë
😭😭😭😭😭
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE 19 ditë më parë
Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin
Natasha Cela
Natasha Cela 19 ditë më parë
Skenar i rrathes 😏😏😏
Mesut Kamberi
Mesut Kamberi 19 ditë më parë
prek macen ene ha llelel
Vlore alb
Vlore alb 19 ditë më parë
Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!
Humor Shkodre
Humor Shkodre 19 ditë më parë
1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja 19 ditë më parë
As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅
Humor Shkodre
Humor Shkodre 19 ditë më parë
Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi 19 ditë më parë
Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢
Me And me
Me And me 20 ditë më parë
Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai 20 ditë më parë
Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%
bouytt guyt
bouytt guyt 20 ditë më parë
ishte thjesht preteksi.
Adi123
Adi123 20 ditë më parë
B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350
kevin reno
kevin reno 20 ditë më parë
Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂
Fabio Llusha
Fabio Llusha 20 ditë më parë
Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj
Gjergj Gilaj
Gjergj Gilaj 20 ditë më parë
krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin
Roland Kuka
Roland Kuka 20 ditë më parë
Jasmina fake
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice 20 ditë më parë
almores.info/rock/video/sIBoq6BlbZSkq7w
healthy lifestyle
healthy lifestyle 20 ditë më parë
nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume
Kristi Kristi
Kristi Kristi 20 ditë më parë
1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚
Silvia Kola
Silvia Kola 20 ditë më parë
ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ
Esmeralda Kula
Esmeralda Kula 20 ditë më parë
Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk
Bamby Bamby
Bamby Bamby 20 ditë më parë
Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮
Naim Maloku
Naim Maloku 20 ditë më parë
Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.
Anisa Bardhi
Anisa Bardhi 20 ditë më parë
Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘
Joni Xhafi
Joni Xhafi 20 ditë më parë
Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.
Yugioh Duel Links
Yugioh Duel Links 20 ditë më parë
Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd
Joni Xhafi
Joni Xhafi 20 ditë më parë
Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.
adela kolaveri
adela kolaveri 20 ditë më parë
Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani
Adelina Lina
Adelina Lina 20 ditë më parë
Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄
A U S T R A L I A L - G A N G ever
A U S T R A L I A L - G A N G ever 20 ditë më parë
Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...
Ana Bardhoshi
Ana Bardhoshi 20 ditë më parë
Jasmina, posesive,e smure!!
Perparim Pepshi
Perparim Pepshi 20 ditë më parë
Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.
My tarara
My tarara 20 ditë më parë
Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮
Megi Ndoni
Megi Ndoni 20 ditë më parë
Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk
kevin reno
kevin reno 20 ditë më parë
Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 21 ditë më parë
Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂
Sadete Baba
Sadete Baba 21 ditë më parë
Si e durin Andi kete debilen
saliji merxhan
saliji merxhan 21 ditë më parë
Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama
Besmir kajo
Besmir kajo 21 ditë më parë
bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla
Ardenis Gjoni
Ardenis Gjoni 21 ditë më parë
Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina
Mili milion
Mili milion 21 ditë më parë
Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo 21 ditë më parë
Me materialiste se jazmina nuk ka !
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo 21 ditë më parë
O Murat mere Olen !
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen 21 ditë më parë
Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj 21 ditë më parë
Sa grada ke o Shefe.
Drragoi1
Drragoi1 21 ditë më parë
Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.
InsaneGamer™
InsaneGamer™ 21 ditë më parë
ah kto rreklamattt
Anita Ferhati
Anita Ferhati 21 ditë më parë
Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂
Griselda Doko
Griselda Doko 21 ditë më parë
O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes 21 ditë më parë
P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes 21 ditë më parë
Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!
hans entertainment
hans entertainment 21 ditë më parë
Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul
doriana dedja
doriana dedja 21 ditë më parë
Bitter dmth e hidhur oj jasmin,
Erion Vrapi
Erion Vrapi 21 ditë më parë
Genjen pra genjen
Labby Not
Labby Not 21 ditë më parë
Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻
Leonard Brasha
Leonard Brasha 21 ditë më parë
Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove
I Sinqert për të Kritikuar
I Sinqert për të Kritikuar 21 ditë më parë
53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....
TIRONSI FF FREE FIRE
TIRONSI FF FREE FIRE 21 ditë më parë
Boni unlike ksaj robqiresh
Pajtim Osmanollaj
Pajtim Osmanollaj 21 ditë më parë
Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni 21 ditë më parë
Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.
Petrit Deda
Petrit Deda 21 ditë më parë
Jasmina nuk duhet gja dreqit.....
Albanet Babacom
Albanet Babacom 21 ditë më parë
Per zotin ky andi lopë e gjall total
Email Zyrtar
Email Zyrtar 21 ditë më parë
Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi 21 ditë më parë
hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi 21 ditë më parë
vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet
Genève Suisse
Genève Suisse 21 ditë më parë
Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!
Aferdita Zenuni
Aferdita Zenuni 21 ditë më parë
Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti
Elona Hoxha
Elona Hoxha 21 ditë më parë
Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰
Norway 4K - Scenic Relaxation Film with Calming Music
1:00:56
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Merita Burrniku - Kjo Shami
3:08
Produksioni XIMI
Shikime 122 mijë
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 193. Bölüm
2:31:05
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz
Shikime 4,7 mln
Fara e Flliqt - Episodi 8 Sezona 3
32:20
Fara e Flliqt Official
Shikime 87 mijë
Teşkilat 10. Bölüm 2. Fragmanı
1:05
Teşkilat Dizisi
Shikime 1,3 mln
WE OPENED AN APPLE STORE IN MY HOUSE!!
8:55
Brent Rivera
Shikime 4,4 mln