Iljazi rikthehet tek "Dua të të bëj të lumtur", 5 Qershor 2021

  Shikime 702,527

Top Channel Albania

14 ditë më parë

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.

Web: duatetebejtelumtur.top-channel...
Facebook: tch.duateteb...
Instagram: duatetebejt...

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
Yetenek Sizsiniz Türkiye - Şahin Kendirci
14:41
Yetenek Sizsiniz Türkiye
Shikime 47 mln
Getinjo - Pare
2:54
2EURO MUSIC
Shikime 310 mijë
SIDEMEN EXTREME COOK OFF
1:23:12
Sidemen
Shikime 9 mln
Dad and funny prank over Nastya. #shorts
0:14
LIKE NASTYA SHORTS
Shikime 3,8 mln
Guess the sound challenge🎵 #shorts
0:27
Tsuriki Show
Shikime 132 mln
Oh no Oh no Oh no no no 😂 #shorts
0:18