Iliazi ka diçka për t’u thënë 2 grave të tij - Dua të të bëj të lumtur, 6 Shkurt 2021

  Shikime 1,596,770

Top Channel Albania

26 ditë më parë

Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALmores Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

Komente
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
UnixMusic
Shikime 677 mijë
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 556 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 34. Bölüm
2:16:56
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,2 mln
Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 21 Mars 2020
1:52:29
Karl & Co - Går på igjen
50:04
Prince of Crime
Shikime 66 mijë
Dua të të bëj të Lumtur - Masakra e Suharekës/ Mc Kresha
40:58
Dua të të bëj të Lumtur - Prindërit kundër djalit
51:14
Dua të të bëj të Lumtur - Më fal që isha aq xheloz
32:44
Irkenc Hyka - Dehur (Official Video)
3:27
UnixMusic
Shikime 677 mijë
RONY - 🇦🇱 SHQIPTAR 🇦🇱
2:47
RONY OFFICIAL
Shikime 556 mijë
Doğduğun Ev Kaderindir | 34. Bölüm
2:16:56
Doğduğun Ev Kaderindir
Shikime 1,2 mln
THIRD WHEELING ON VALENTINES DAY
10:35
Lexi Hensler
Shikime 3,1 mln
Russian Superheroes
1:50
FatTV
Shikime 1,1 mln
Arıza 21.Bölüm
2:33:22
Arıza
Shikime 2,1 mln