I keni prere biletat per Gjermani? Saimiri flet per te ardhmen me Merin

  Shikime 113,139

RTV KLAN

2 muaj më parë

#LoveStory formati më i ri reality dating show në Tv Klan
Meri ishte finalistja që arriti t’i merrte zemrën Saimirit, protagonistit të “Love Story 1”.
Në një intervistë për programin “Daily Love Story” pas natës finale, Saimiri ka folur për planet e tij me Merin dhe si do të vijojë njohja e tyre.
I pyetur nëse i kanë prerë biletat për Gjermani, 33-vjeçari ka theksuar se do qëndrojnë në Shqipëri edhe për disa ditë.
“Ishte një natë plot me emocione. E di kur të bëhet ai lëmshi në fyt sepse me të dyja vajzat kam kaluar kohë shumë të bukura dhe të dyja kanë qenë vajzat më të mira të kastit. E kisha shumë të vështirë, ka qenë vetëm një eliminim nga ndjenja apo nga diçka e vogël që pata aty për momentin”, u shpreh veç të tjerash Saimiri.
Cila ishte më e vështirë, t’i thuash Generdës që ajo nuk ishte zgjedhja jote, apo t’i thoje Merit që e ke zgjedhur?
Më e vështirë ishte t’i jepja Generdës lajmin që…i urrej këto gjërat, këto lajmet e këqija. Më erdhi vërtetë shumë keq sepse kemi kaluar një kohë shumë të bukur, është një vajzë shumë e veçantë për mua.
Si do vazhdojë njohja jote me Merin?
Unë njohjen tani e kam pasur nëpërmjet kamerave dhe ne do njihemi me njëri-tjetrin pa kamera dhe të shohim.
I keni prerë biletat për Gjermani?
Të shohim, të takohemi këto ditë, të kalojmë pak kohë bashkë, do rri edhe disa ditë këtu.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Miranda TTT
Miranda TTT Muaj më parë
Shume qefa prish ky Saimiri
l l
l l 2 muaj më parë
Kjo gazetarja duhet ta lej cigaren se i eshte bere zeri si burre
Edmonda Rinaldi
Edmonda Rinaldi 2 muaj më parë
😘😘😘
Natasha Grimer
Natasha Grimer 2 muaj më parë
O Saimir gjithë ato femra të bukura arite more gabelen e elbasanit mir që nuk është e bukurr por është dhe e zezë dhe e shpifur që don një kile krem të zbardhet. Gabelet e Elbasanit janë magjistare të papara dhe femra që nuk ja vlejnë. Ok.por nuk ka gjë 3 muaj sa të dali magjia dhe pastaj do thuash çfarë i kam bo vetes që u mora me.gabelen e Elbasanit. Zoti te ruajt mend e kokës se kështu paske shkuar për lesh.sa gjynah.nuk ka faj gabeli do Gabelin se nuk ka mundësi. Katastrofë. Ok
Abc Abc
Abc Abc 2 muaj më parë
Po Meri ku eshte? Kaq shume zgjati lidhja? Mbyllet emisioni dhe minuten tjeter nuk jane bashke!!! Ky po flet per Generden akoma!!!
Bosi Bosi
Bosi Bosi 2 muaj më parë
Sa fallso o 🙏
Florida Xhebexhiu
Florida Xhebexhiu 2 muaj më parë
po po i ka pre biletat per baldushk
xhoni xhoni
xhoni xhoni 2 muaj më parë
Bravo sajmir ,zgjodhe rracën tënde ,,,e tregove që je murlat ,,që ditën e par e kemi ditur që je gjys për gjys ,🤣🤣
Majku Marsi
Majku Marsi 2 muaj më parë
Poti sikur e kishe te fikur tel ...apo tu hap vete hahhhhh
Ratipe Sinani
Ratipe Sinani 2 muaj më parë
Generda.asht.yllü.lumtur.pürincesü.bukrü.schade.si.sjeni.bashk.meta.sajmirü.pürüni.buyrekü.ke.hupü.generdnü.
Ratipe Sinani
Ratipe Sinani 2 muaj më parë
Sajmir.gabim.eki.se.generda.pür.ti Ukan.pürincesha.me.tanat.mirat.vajzü.bukrü.simpatike.e.shkullume.lle.ishi.pürshtatü.dytü.
Samsung J5
Samsung J5 2 muaj më parë
Pse nuk i more te dyja 5 net njera 5 net tjtra iljazi dyt 😂😂😂
LB B
LB B 2 muaj më parë
Booo ky Saja..."2 gocat me te mira te kastit" shprehet...mund te thuash gocat qe te pershtateshin ty., "Me e mira" eshte secila ne vecantine e saj, Xhesi, Redona, Valentina, Drita...etj Mendova se ishte gafe shpejtesie kur e tha ne emision, po ketu e konfirmoi si mendim te konsoliduar.
Ervin Lika
Ervin Lika 2 muaj më parë
Vetëm Shqipot e hanë sapunin per djathë. Është spektakel me skenarist e te gjitha dhe keto kane kontrate me televisionin. Dmth tallin bythën me dynjanë.
smart smart
smart smart 2 muaj më parë
Sajmo na e hodhe dhe per pak... Ik o Sajmo se si ha njeri keto pallavrat e tua kaq te trasha sa ska kaliber qe i mat...
V H
V H 2 muaj më parë
Te trashegoheni!!! 🤴🏼👸🌟✨💐🌹🌷
Amc Amc
Amc Amc 2 muaj më parë
Mbyllja e emisionit ishte skandal Apo i mbeti hatri Alketes se nuk zgjodhi Gen... (si Aril... me Elv... ne fest....)
B
B 2 muaj më parë
Vertet me mbyllje koti
Tik Tok
Tik Tok 2 muaj më parë
Bravo ke boh zgjedhjen e duhur Meri eshte nje goc yll
Ardiana Milici
Ardiana Milici 2 muaj më parë
Ty te rrofshin fjalet qe i ke mesuar permendsh edhe hallat qe i kishe ma te te zeza se djalli... se tmerr kane bere ne Instagarm, te faqja e Love Storyt..me lloj lloj profile fallco! Ttmerr e turp ju koft👎👎👎😵😵😵
Doda
Doda 2 muaj më parë
Po Muratin do ta merni me vete o Sajmir..
Aron Fanko
Aron Fanko 2 muaj më parë
Ahhahahahahahahahhaahha
Diana Petro
Diana Petro 2 muaj më parë
Do njihem me Merin ne Shqiperi dhe do ik me Generden ne Gjermani
Jonida Ceka
Jonida Ceka 2 muaj më parë
Sa, kot.. Fallco komplet
Jack Dani
Jack Dani 2 muaj më parë
Generda shume e qete , kushdo reagon ne menyre te edukuar dhe te gjithe jemi deshmimtare
Jack Dani
Jack Dani 2 muaj më parë
Nuk besoi te zgjase shume , se prapa kuintave cfare nuk thurendhe cfare nuk behen , saimiri dukej se me dikush kish rene ne ujdi ""alketen etj ""
Enkelejda Habili
Enkelejda Habili 2 muaj më parë
Ci ka ber vetes ky i shkreti me ate Merim.boo..Pas dy muajve divorci,,,
Eda Eda
Eda Eda 2 muaj më parë
Se mos ben celebrim ato qe te shkojne ne divorc 🤦‍♀️
B
B 2 muaj më parë
Po pse ai e zgjodhi vetepa imponim
Semsi Sakirov
Semsi Sakirov 2 muaj më parë
Po mos shkruaj kot
Valentina Nikolli
Valentina Nikolli 2 muaj më parë
Te lumtë sajmir.ke bërë zgjedhjen më të mire
12345 123456
12345 123456 2 muaj më parë
Meri ❤️
ioanna122
ioanna122 2 muaj më parë
Tel klan Ne emisjonin tjeter te lov stori numer 2 duhet ta beni per moshat 35 me 40 vjec se vajzat sot se kan problem i ndrrojn burrat si mbreti grat
ioanna122
ioanna122 2 muaj më parë
Ato ngelen te tjerat u larguanMeri ngeli Merin zgjodhi Po mos te vij keq per Gernerden se e ke ne Gjermani
Emir heti
Emir heti 2 muaj më parë
Urime🌺
lumturije Ilazi
lumturije Ilazi 2 muaj më parë
Bravooo sajmir mos i l sho te 2ja maj se jan shum tmira njenen per shqipri e tjetren per gjermani😂😂😂
Km Mm
Km Mm 2 muaj më parë
Saimir ❤️ Meri
Siana Nesimi
Siana Nesimi 2 muaj më parë
Shumë keq, Generda ishte yll Në Stamboll ishte my wife e këtu Meri
Fiona Britton
Fiona Britton 2 muaj më parë
Me sa shohë dhe kuptoj ky akoma nuk është i sigurt ja sa të kaloj disa muaj me Merin dhe do përfundoj me Generdën.
Mondi Lume
Mondi Lume 2 muaj më parë
Bravo
Mimoza Iseini
Mimoza Iseini 2 muaj më parë
Evgjite eshte .Xhesi me e mira
B
B 2 muaj më parë
@Arben Sadedinaj Mir i thua fiks
Arben Sadedinaj
Arben Sadedinaj 2 muaj më parë
Me jevgjite je ti qe ofendon se meri qe e supozon ti qe eshe e tille po shqiptar esapi megjithate shqiptaret po e vuajne vete ne vendet e botes qe nuk i don njeri
Lola Kreka
Lola Kreka 2 muaj më parë
@Raldi Vincani bravo🙋‍♀️po Meri nuk esht jevgjite...
Raldi Vincani
Raldi Vincani 2 muaj më parë
Edhe sikur te jete jevge cfar ka nuk eshte njesoj nuk mer fryme si te gjithe nuk e ka fale Zoti edhe jevgjitet turp te keni per ofendimin rracist 😮
B
B 2 muaj më parë
Po pse ziheni kot o njerez te bejme cte duan mos shani mos ofendoni kot ku e kishte Evgjit per mua me mir do ishte Engjell po e di vete Saimiri ne qofte se eshte e vertete ose ka qene loje sa per te thene qe zgjodhi nje vajze aman kush i kupton keto
Bise N
Bise N 2 muaj më parë
Sajemire. Paqe. Jete. Te. Lumeture. Me. Merin. Je. Nje. Ghal me. Sukesese. Necedo. Caste. Te. Jetese
Anife Jeshili
Anife Jeshili 2 muaj më parë
Tani GEnerda on Bachlorette
LB B
LB B 2 muaj më parë
Po te isht eme vote, do votoja Flavian si Bachelorette...jo se Generdes nk i shkon, perkundrazi, por per element spektakli Flavia del yll. Plus qe s'ma merr mendja se Generda do t'i hyje asaj valleje.
Forex Fx
Forex Fx 2 muaj më parë
Ishalla ton jeten bashk
Rita Demo
Rita Demo 2 muaj më parë
Meri eshte perla e bukuris Shqiptare...Paraqitja fizike e nderthurur me shpirtin elegant lartesojne fisnikerine e Merit.Saimir qofsh gjithmone i lumtur ne zgjedhjen klasike..God bless you both.😍🤩
Rita Demo
Rita Demo 2 muaj më parë
@Eliza Moxart Eliza Moxart Pershendetje Eliza,Uroj te jesh mire.Nuk e di,me vjen shume keq per njeres si puna jote qe jane raciste .Kjo fjal qe po thua quhet racizem dhe ha 5 vjet burg...Sikur Meri te marri pashaporten Gjermane...ka te drejt tju hedhi ne gjyq te gjithe juve qe jini raciste..Se aty ne Shqiperi e zbrasni gojen se ska ligje...Meri u pelqye nga Saimiri...percolli gjithe ato bukuroshe...dhe Ariti ne finale...kurse ju flisni si pasneser...Ja kush jeni ju SHQIPETARE?Ju qe jetoni aty...mjere vendi qe ju mbane,dhe skini per tu ndrequr kurre...Dhe lume ne qe na deshi Zoti na solli ne mes te bakllavase...Keshtu do rrini gjithmone?injorante,xheloza,pa edukat,urrejtje,e shume fjale te tjera qe smi lejon fjalori dhe ekata ti them.Edhe per Generden,epitete vute,eshte e dashura e Saimirit...O Shqiptare...keshtu do qendroni?Meri po rri ne krahet e Saimirit,ju flisni mbrockulla....po ku do tja dije bota...se cfare je? Akoma me kohen e qyqes ju? O nene nene...cfare po na degjojne veshet..Saimiri eshte europian...diti cfare zgjodhi...zgjolli me te bukuren dhe me te miren..Meri eshte perla e bukukuris Shqiptare ne syte e Saimirit dhe jo ne syte tuaj...
Eliza Moxart Eliza Moxart
Eliza Moxart Eliza Moxart 2 muaj më parë
@Rita Demo Meri moj zemer eshte dore e zeze,nuk eshte per Saimirin,eshte Loj kjo mos u besoni te gjithave se cfare shikoni ne tv!
Rita Demo
Rita Demo 2 muaj më parë
@Aron Fanko Po Aron,mund te kete,por ne syte e mi eshte Meri..ti ke preferenca te tjera...🙂
Aron Fanko
Aron Fanko 2 muaj më parë
Ca perle e bukuris shqiptare se ka goca qe jan yje para asaj ...
Denisa Alushi
Denisa Alushi 2 muaj më parë
Zgjedhje e duhur ishalla zgjat sa me shume urime
lule vete
lule vete 2 muaj më parë
Normal meri kishte shum emocione nuk din njeri ne ato momente sdi qar te boj se hutoet bravo saimir u trashigofshit the jet shum te lumtur e me plot femi 🥰💞💓💗💫💥💋🥰
lule vete
lule vete 2 muaj më parë
Bravo saimir wke zgjedh vajzen me te kulturuar me edukat e mbar vajz qe mud ta kuptojsh vajz plot guxim normal
Dhurata Rrista
Dhurata Rrista 2 muaj më parë
gabim zgjedhje shume gabim
Lola Kreka
Lola Kreka 2 muaj më parë
@Semsi Sakirov brabo👍🙋‍♀️
Lola Kreka
Lola Kreka 2 muaj më parë
ja do te merte doren ty Sajmiri ke do merte..
Lola Kreka
Lola Kreka 2 muaj më parë
@Semsi Sakirov n
Semsi Sakirov
Semsi Sakirov 2 muaj më parë
Pse shkrun kot aji ate e deshti e ishallah kan fat si dy yje
Ukaj Shpresa
Ukaj Shpresa 2 muaj më parë
Qofshi te lumtura gjithmon Meri yll goc esht shum e kulturuar
Isa M.
Isa M. 2 muaj më parë
Glück
Vasilika Popi
Vasilika Popi 2 muaj më parë
Qofshit të lumtur me Merin u plakshit bashk
Mira mira
Mira mira 2 muaj më parë
Bravo 👏 sajmir
lindita koleci
lindita koleci 2 muaj më parë
Bravo sajmir bravo meri esht nje yllllllll❤
lindita koleci
lindita koleci 2 muaj më parë
Pse ke inat ti
Egla Pjetri
Egla Pjetri 2 muaj më parë
Yll pa cepaa yll i fik
l
l 2 muaj më parë
Apapap🤢
Shega Gjata
Shega Gjata 2 muaj më parë
Bravooooo sajmir qe e zgjodhe merin bravoooooooo
Mary Oxa
Mary Oxa 2 muaj më parë
A sa mir ja futi meri genardes si rrinte gjith shpres rrinte ngrehur si nuse lale
LB B
LB B 2 muaj më parë
lol
Tani Zefi
Tani Zefi 2 muaj më parë
Ah t keqen e gojes jam i te njejtetit mendim
Aj baba
Aj baba 2 muaj më parë
Haha
Sibora Ngjelo
Sibora Ngjelo 2 muaj më parë
bravo bravo
bona k
bona k 2 muaj më parë
Bravo meri vajz per sembari ❤️❤️
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 921 mijë
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Chopin - Relaxing Classical Music
2:41:00
HALIDONMUSIC
Shikime 8 mln
E ardhmja eshte vajze, 24 Shkurt 2021 | ABC News Albania
1:24:13
Comedy Moments in Football #2
07:32
LE FOOT EN VIDÉO
Shikime 17 mln
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Binjaket - Albano Bogdo | Episodi 15 - Show - Vizion Plus
1:22:16
Alev Alev 26. Bölüm Fragman
1:11
Alev Alev
Shikime 1,5 mln
I Got Hunted By A Real Bounty Hunter
14:21
Ramo - 40.Bölüm (Final)
2:1:00
Ramo
Shikime 2,6 mln
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 63. Bölüm Fragman
0:58
Kuzey Yıldızı İlk Aşk
Shikime 3,7 mln