"Guljelmi ne Spitalin e Durresit eshte ndjere i perkedhelur"

  Shikime 3,684

RTV KLAN

Muaj më parë

, një program nga autorja dhe moderatorja , një prej emisioneve më të ndjekur dhe të dashur për publikun duke ofruar tema të larmishme për të gjithë familjen.
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
Titanic Titan
Titanic Titan Muaj më parë
Prandaj nderroi jete sepse u be mjekimi i duhur??
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Have you ever cooked the eggplant like this? I can never stop cooking this dish. delicious 5
8:01
MELINDA - QA DIN TI
3:45
Melinda Ademi
Shikime 4,3 mln
Ice cream with mustard challenge🤮 #shorts
0:26
Cam Tavanlar 2. Bölüm 2. Fragman
0:59
Cam Tavanlar
Shikime 968 mijë
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
CRICKET x MUMA x DAFINA ZEQIRI - PA TY (Remix)
3:24
Ergys Shahu ft. Petro Xhori - Fustani bardhe
3:09
ErgysShahuOfficial
Shikime 84 mijë
FINEM x SOLO - KPT 2 (prod. ARLENN)
3:57