Greta Koci - Trendafilat (Official Video)

  Shikime 686,957

United Records

Muaj më parë

Stream/Download 👉 smarturl.it/Trendafilat
Follow👉 smarturl.it/GretaKoci
Instagram 👉 gretakoci1
Facebook 👉 GretaKociOfficialPage
Music & Lyrics: Edlir Begolli
Hair & Makeup: Elona Balaj
Styling: Dejzi
Video by: MAX Production

United Records © 2021
#GretaKoci #Trendafilat #AlbanianMusic

Komente
Ergousa Dedja
Ergousa Dedja 3 ditë më parë
yll
Niki Niki
Niki Niki 3 ditë më parë
GRETA , Adhurimi im qe tek "kush ka faj" Love you
Randika Maduwanthi
Randika Maduwanthi 8 ditë më parë
Fire
Shpresa Shalsi
Shpresa Shalsi 8 ditë më parë
🌹🌹🌹💋💋💋💋🍁🍁🍁🍁🍁🍁👀
Leo leo Leo
Leo leo Leo 10 ditë më parë
Lov you Gerta 🌹🌹🌹🌹
avni rama
avni rama 10 ditë më parë
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)(350) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) aaaaaaaaaaaaasssssssss :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
sander gjonaj
sander gjonaj 11 ditë më parë
👍
Ornest Rrema
Ornest Rrema 12 ditë më parë
Shum muszik e bukur
Flora Gjoka
Flora Gjoka 14 ditë më parë
Te lumt sa her e degjoj kete kenge kenaqem
Rino Givens
Rino Givens 15 ditë më parë
greetings from SERBIA
Moira Ademi
Moira Ademi 15 ditë më parë
Kenge superrrrr....❤❤❤❤❤
Tanjum Dola
Tanjum Dola 16 ditë më parë
Gorgeous!! 🤍🤍
El Za
El Za 17 ditë më parë
Je fantastike
mimi sinani
mimi sinani 18 ditë më parë
Ti je trendafil🌹❤
varo Ana
varo Ana 18 ditë më parë
Super melodia. Bravo !
Vlora Labit
Vlora Labit 19 ditë më parë
Edhe pak edhe pak edhe pak, sa tja bej tak brenda ne tafllak. 😉
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 20 ditë më parë
LOVE YOU
OLIGISA HALILI
OLIGISA HALILI 20 ditë më parë
O GRETA SA BUKUR E KHE BO SHUM BUKUR
Dilara 3157
Dilara 3157 20 ditë më parë
❤❤
Zegjine Satka
Zegjine Satka 21 ditë më parë
Je si shpirt moj Greta 🥰🥰,kënga shumë e bukur ❤️❤️
Erlis Rama
Erlis Rama 22 ditë më parë
Ghutsjueyy3hj
Constantin Amariutei
Constantin Amariutei 22 ditë më parë
Love Albanian music. Greta Koci, respect frome România. 💖💖💖💖💖💖
Rud Wat
Rud Wat 23 ditë më parë
Cool, greetings from Canada!
Romeo Qerama
Romeo Qerama 23 ditë më parë
Mos u merr me politike mo meru muzike se je number 1 dhe je naturale pa books e silicone Para dhe mbrapa
D V
D V 23 ditë më parë
o yll
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 24 ditë më parë
🤩🤩
Gnoli Gnola
Gnoli Gnola 24 ditë më parë
Me ne fund 1 kenge ne dialekt tone..
Ergi Hoxha
Ergi Hoxha 24 ditë më parë
E mire eshte,, me pelqen. 16 vjeçe akoma eshte..
Elona Lleshi
Elona Lleshi 25 ditë më parë
Bravo 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
Mikel Mekshi
Mikel Mekshi 25 ditë më parë
Super super super kenge GRETA 🥰🥰
Fitore Dobra
Fitore Dobra 26 ditë më parë
Wunderbar! Grüße von Fifi
Fitore Dobra
Fitore Dobra 26 ditë më parë
Dankeschön!
Fitore Dobra
Fitore Dobra 26 ditë më parë
Ja gerne ! Ich mag auch
Giovanni Aidala
Giovanni Aidala 26 ditë më parë
👏🏻🎶🎶🎶❤❤❤🙏🏻🔥🔥🔥🔥✌🏻
maroje kralj
maroje kralj 26 ditë më parë
Love Albanian music From croatia ♥️
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 22 ditë më parë
Cvhvjvgkjufuuifififufufufuufufufufufigihkhkhkkgogogoyoy0yohkh9hohohkhoohogoyohohkhkhohgohoh9hkhohohohohohphohp hphhoohohohlhhh
Aziz Zeneli
Aziz Zeneli 26 ditë më parë
Respekt ju Lumt shum kng me domethanje shum e njerit i ka ndodh kjoja
Tamerlan Gasanov
Tamerlan Gasanov 26 ditë më parë
👍
Ailsa Ni
Ailsa Ni 26 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Gleda Masha
Gleda Masha 27 ditë më parë
Greta je yll . Ke qene dhe do mbetesh superstar shqiptar👑🔥❤️🇦🇱
Lirika Sh
Lirika Sh 27 ditë më parë
Fantastike
Ani Anni
Ani Anni 27 ditë më parë
eli fara dyte eshte kjo fiziku gretes nuk do ndryshoj kurre
Flutura Selimi
Flutura Selimi 27 ditë më parë
Tekst super si vete Gerta
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 27 ditë më parë
I love this song Supporting you from Austria 👏
Ailsa Ni
Ailsa Ni 26 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Lusha Lusha
Lusha Lusha 27 ditë më parë
superrr
Orsida Hoxha
Orsida Hoxha 27 ditë më parë
super e shkelqyer kenge me melodi me kuptim me tera te mirat te kenaqet shpirti kur e degjon
Xhuljana xheka
Xhuljana xheka 28 ditë më parë
Super keng ❤❤
Edenisa Pulaci
Edenisa Pulaci 28 ditë më parë
Sa bukur😍❤
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 28 ditë më parë
...
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras 29 ditë më parë
...G... .
Jonita Kosumi
Jonita Kosumi 29 ditë më parë
Bravo 👏🏻
Paul Qendro
Paul Qendro 29 ditë më parë
Bravo Greta ! A very nice song & great Performance .
qopoy dnon
qopoy dnon 29 ditë më parë
Ke qe e vogel qe kendon dhe je kaq e talentuar saqe zeri yt nuk vdes kurre❤️❤️❤️🙏🏽🙏🏽🙏🏽
dondon257 has123
dondon257 has123 29 ditë më parë
Bravo Greta je zeri me i mire per mua suksese ne jete
Naze Kaja
Naze Kaja 29 ditë më parë
Super 💖
Melinda Shala
Melinda Shala 29 ditë më parë
Eeeee Trandafilat 🌹🌹🌹🌹
anxhela love
anxhela love 29 ditë më parë
Yll je
ema elena
ema elena Muaj më parë
A jam e vetmja qe kur ni kang e Greta Kocit veq kcej 😂😂😂😂
yasio bolo
yasio bolo Muaj më parë
SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰
Kosovari 09
Kosovari 09 15 ditë më parë
Ça është kjo kukla mu ,shkruaj shqip jo greqisht
Μirada Lezaj
Μirada Lezaj Muaj më parë
💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
pioggia pioggia
pioggia pioggia Muaj më parë
Love.it 😍❤👏
Gabriel Grigoras
Gabriel Grigoras Muaj më parë
...
Krvavi Balkan
Krvavi Balkan Muaj më parë
O zemra yo are amezyng trendafile.
Monika Spaqi
Monika Spaqi Muaj më parë
Qetsim per veshet kjo kenge💫 yll i pa shuar je Greta❤️
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt 27 ditë më parë
Waiting ...🌹🌹🌹
TONIEL TONI
TONIEL TONI Muaj më parë
❤️🔝
kolim jone
kolim jone Muaj më parë
Greta si gjithmone me hite ❤🥰🥰🥰
Leda Vathaj
Leda Vathaj Muaj më parë
Shum bukur bravo 😘
Arlinda Rexhepi
Arlinda Rexhepi Muaj më parë
💙💙💙💗💗🌷🌷🌷⚘
Menofit Menofit
Menofit Menofit Muaj më parë
Omg I really want this In Eurovision same song
Geri zoga super Hit
Geri zoga super Hit Muaj më parë
Super 👏👏👏👏
Rony Ron
Rony Ron Muaj më parë
👏👏👏👏👏👏Suksese..
Mari Ja
Mari Ja Muaj më parë
Sa i du kenget e tilla taman SHQIP vertet pa asnje fjal te husj as pa Reper tu ciceru
qopoy dnon
qopoy dnon 29 ditë më parë
Balkan music is verry different....(perfect)👏
Serxho Vlore
Serxho Vlore Muaj më parë
Bravo greta super keng 👏👏👏👏👏
TN
TN Muaj më parë
Love you 😘
VIP NIKLA
VIP NIKLA Muaj më parë
🌹🌹
Bacalu IRY
Bacalu IRY Muaj më parë
Nice! I love it...
Herkula KS
Herkula KS Muaj më parë
greta si zemer je
Ana Drenova
Ana Drenova Muaj më parë
Suksese zemer .
Dylan America
Dylan America Muaj më parë
E kompletuar si artiste . Gati per Eurovision 👏👏
Arbër 2020
Arbër 2020 Muaj më parë
@Dylan America ne kemi talente te muzikes pafund qe kendojne live e s'po i japim mundësinë jo me kesaj qe vec per keng s'ka lidhje po shyqyr jane sdudiot me i eliminu mangesite
Dylan America
Dylan America Muaj më parë
@Arbër 2020 pse ca ka?
Arbër 2020
Arbër 2020 Muaj më parë
😂😂😂😂 me ca veshi degjon me ca syri sheh
sara rossi
sara rossi Muaj më parë
👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💋💋
El Za
El Za Muaj më parë
Je super
Edi Lyte
Edi Lyte Muaj më parë
Greta pas kaq shum kohesh bravo 👏
ny london
ny london Muaj më parë
akoma 16 vjece esht greta koci
Kadrie Rinxhi
Kadrie Rinxhi Muaj më parë
Ka kenget me te reja . E jotja eshte me e bukura 🤩🤩🤩🤗🤗👏👏👏👏👏👏
im Unike
im Unike Muaj më parë
PO ME NE FUND BERE KENGE TE HAJRIT SI PERPARA SUKSESE GRETA
Eljona Dalina LATIFI
Eljona Dalina LATIFI Muaj më parë
😆😆😆🥺🥺💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥💥
Adem jashari
Adem jashari Muaj më parë
Mir shum po video nuk osht 4K ish duk memir me video 4K
Raimonta Ntomprenia
Raimonta Ntomprenia Muaj më parë
Bravo Greta🥰 Si gjithmon kenget e tua jane shum te bukur a Suksese🥰
Jola Tushaj
Jola Tushaj Muaj më parë
Hiti I veres🤗🤗
Skullk13
Skullk13 Muaj më parë
SKE NE VOJ PER TRANDAFILA .. JE VET TRANDAFIL KUKLA MU 🌹🌹🌟🔥🔥💖🥰
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 22 ditë më parë
Bbnjnknknknkknlvcfdsfjkkjjjjhhhhhhhhhhhhjvvjgkjgjgkkgkkhkhkkklllkk
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 22 ditë më parë
Vvvg vhjjo
Fatbardha Zharri
Fatbardha Zharri 22 ditë më parë
F
ceza noeli
ceza noeli Muaj më parë
Te lumt
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
KEJSI
KEJSI Muaj më parë
Shum e dua nje bashkepunim me Dhurata Doren se do ishte hit
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
*Stella*
*Stella* Muaj më parë
Ale le le trandafilat 🥀kur ma dhe ..,veq ma more zemren 💔e u zhduke se di pse....😭❣️🎶...
Erjon
Erjon 22 ditë më parë
@*Stella* 🌹🌹🎶🎶🎶💎💎💎🌹🌹🌹🌹🌟🌟🌟🌟🌟🎶🎶🎶🎶💎📞
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@*Stella* di pende io ho solo risposto al messaggio precedente tutto qui
*Stella*
*Stella* Muaj më parë
@lule lulee po per qa thu ti 😂😂😂😂
lule lulee
lule lulee Muaj më parë
@Jakup Jakup mase se kish per trendafilat ajo🤣🤣🤣🤣
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
KEJSI
KEJSI Muaj më parë
A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën,e u zhduke s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum, nuk fle Zemër Më ka marr malli,s'ta them dot sa shum O zemër Po më mbyt mu kjo mërzi Por un jam vetëm E du ta di ku je tani Ku?Ma thuj,ta di Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle 2x Le le lej le,le le le,lej,le le Lej le le lej le 3x Zemër Me ty,jo,dot nuk mbaj mëri se të kam zemër Të du ma shum se syt e mi Mos më lër vetëm Pa ty kam frik,çdo nat e dit Jo,mos ik,o shpirt Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj un pa ty dit e nat Se nuk mundem,jo Un nuk mundem,mo Edhe pak,edhe pak,edhe pak Do duroj,un s'e di edhe sa Se nuk mundem,jo Pa ty A le le le le Trëndafilat kur mi dhe Veç ma more zemrën e u zhduke,s'e di pse Aman,amane Je me mua apo nuk je Se po më djeg shpirti e pa ty jo gjum,nuk fle Le,le le le lej le,le le le lej le,le le Lej le le lej le
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
Adem Guce
Adem Guce Muaj më parë
❤️
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
Fation Gjergji DJ
Fation Gjergji DJ Muaj më parë
Bravo👏👌
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
Fjori F.kiosia
Fjori F.kiosia Muaj më parë
Super like pa e degjuar...🙏❤️👑🌟
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
Vlora S
Vlora S Muaj më parë
❤️❤️❤️
QKSH NEWS
QKSH NEWS Muaj më parë
almores.info/rock/video/4ISl3INraqRmcNo ..........
Lumturije Baftiu
Lumturije Baftiu Muaj më parë
Bravooo
Lediana Abazi
Lediana Abazi Muaj më parë
Bella canzone brava Greta😍😍😍😍😍😘😘😘👏👏👏👏
Meti Meti
Meti Meti Muaj më parë
Keng shum hit Nuk ngopesh tuje nedegjuar Greta💫💫💫💫💫je P'shen letaa
Greis Hana
Greis Hana Muaj më parë
Edhe pakkkk edhe pakk edhe pak...kjo pjesaaa super fare.
Majko Feçanji
Majko Feçanji Muaj më parë
Alelel trëndafilat kur mi dhe🙈
Gledja bukur
Gledja bukur Muaj më parë
Me pelqen kenga, zeri veshja gjithçka. Bravo
Greta Koci - Kolazh Jugu (Official Video)
06:18
United Records
Shikime 1,8 mln
Greta Koci - Dola n'penxhere
03:01
United Records
Shikime 3,1 mln
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:26
Elvana Gjata - Mos u ngut
02:58
Elvana Gjata
Shikime 6 mln
Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)
02:59
AlbanSkenderajMusic
Shikime 972 mijë
KIDA x MOZZIK - PP
06:31
KIDA
Shikime 68 mln
Greta Koci feat. Genc Prelvukaj - Nuk ka dashni
03:17
Stine x Mevli x Grazia x Juli - Jena One ( Offical Video )
04:10
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Billie Eilish - Your Power (Official Music Video)
4:23
Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
3:26
GJESTI - U HALITE
2:49
GJESTI
Shikime 2,9 mln
NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)
3:46
Bardhi - DIVA (Prod Çelik Lipa)
3:11
Krusita - Kam Mbijetu (Kenga Magjike 2021)
3:01