Govi Reka - Synetia - Fenix/Production (Official Video)

  Shikime 71,493

FenixStudioOfficial

7 muaj më parë

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane

Tex: Govi Reka
Muz: Govi Reka
Orkestrimi : Besnik Zikolli
Shesh-xhirimi : ( ORKIDEA 2) Lezhe
Edition General : P. M FENIX Tirane
Video/Production: Studio FENIX Tirane

Powered by OnAir.FM

Komente
Mahir ademi
Mahir ademi 18 ditë më parë
Ozemra teknoft moj cik tropoje se na knace zoti te ruajt vec per para opsa sa
Metije Isufi
Metije Isufi 5 muaj më parë
suksese per kengen zemra te kendoft gjithmon nga kosova
Ηλιας Ζιο
Ηλιας Ζιο 7 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️🇦🇱
Ardita Lajqi
Ardita Lajqi 7 muaj më parë
Komplimente si per dukjen si per kangen je e pa krahasueshme suksese
Sabrie Papa
Sabrie Papa 7 muaj më parë
Zemra te kendoft shum bukur 😘🙏🎉
Shkoder Shkoder
Shkoder Shkoder 7 muaj më parë
Shum bukur 🌟🌹🐞🙏
esat fazliu
esat fazliu 7 muaj më parë
Suksese Reka 🌺🌷 Per synetin me shendet 🐓🌙👌
Roland Prini
Roland Prini 7 muaj më parë
BRAVO GOVI REKA JU PERSENDES RRESPEKT JU RUJTE ZOTI ISHAIIA SHUME E BUKUR MUZHIKA SHQIPRI JASHA JASHA 👍👍👍🖐️🖐️🖐️🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🌹🌹🌹❤️💙💚💜🖤💛🧡🌟🌟🌟♥️💘💕💞❣️💓💗💝🇺🇲🏳️‍🌈🇹🇿🇺🇬🇹🇼🇺🇳🇺🇦🇹🇻🇹🇹🇹🇷🇹🇴🇹🇳🇹🇱🇹🇰
Halim Ladi
Halim Ladi 7 muaj më parë
Te knoft zemra
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku 7 muaj më parë
Kanga jote asht flori
Kdkdkd Dkdkdnd
Kdkdkd Dkdkdnd 7 muaj më parë
Oh zemra ju koft gjithmon e jete. Suksese ne te ardhmen Rrespekte pa fund Zoti ju bekoft
armando rejepi
armando rejepi 7 muaj më parë
O ylli malsise
Gezime Badallaj
Gezime Badallaj 7 muaj më parë
Bukur 🌟❤️
Alfred Isufi
Alfred Isufi 7 muaj më parë
O zemra te kendoft Artiste hajt hajt mashalla suksese ❤❤⭐⭐🎹🎹
pinky music
pinky music 7 muaj më parë
Shum bukur suksese😘😘
Lucija Najdova
Lucija Najdova 7 muaj më parë
Suksese nga zemra motrushja ime
Halim Ladi
Halim Ladi 7 muaj më parë
Te kenofet zemra met pefesjonsete brava
Emrush Cahani
Emrush Cahani 7 muaj më parë
Mashalla ca zeri bravo
187 Celaj
187 Celaj 7 muaj më parë
Suksese bylbylesh
DORI Neza
DORI Neza 7 muaj më parë
Suksese ❤️shum shum bukur
Shpend Bajraktari
Shpend Bajraktari 7 muaj më parë
Suksese dhe komplimente je ma e mira 🔥🔥🥰
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,8 mln
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
N'drras të vekut -Gjergj Presheva       2021
4:22
GJERGJ PRESHEVA
Shikime 13 mijë
Govi Reka   hajde te dada (Official Video HD)
3:15
Moj Bardhokë, Bardhoka e Bardhë - Sherif Margjeka
3:15
Deyzoh x Arsi, Eri Aga, Sardi - Columbiana
3:08
Monkey Music
Shikime 995 mijë
TIKA - QELE
2:49
TIKA
Shikime 1,8 mln
AZET - FREIGANG (prod. by Lucry & Suena)
2:50
Love to prank my husband😂 #shorts
0:13
Tsuriki Show
Shikime 82 mln
Who Is SMARTER? 😂 #shorts
0:30
LankyBox
Shikime 165 mln