Gold AG ft. Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira jem Teuta

  Shikime 668,649

Gold AG

26 ditë më parë

fanlink.to/JemIliraJemTeuta
​@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
@Gold AG ft Nikollë Nikprelaj - Jem Ilira Jem Teuta
teksti: Nikollë Nikprelaj & Gold AG
muzika: Nikollë Nikprelaj
orkestrimi: Edlir Begolli
video: MProduction
Connect with Gold AG
Facebook | GoldAG.Legend
Instagram | arianagushi

#GoldAG #NikollëNikprelaj
#ONIMA

Komente
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
Flamuri ma i bukur ne bot eshte flamuri jon 🇦🇱 Like kush mendon kshtu Komento me flamur 🇦🇱
S Lo
S Lo Ditë më parë
Fire 🔥 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bukurie Kaqamaki
Bukurie Kaqamaki Ditë më parë
Jem teuta
C O B R A
C O B R A 2 ditë më parë
HALLALL JU QOFT
Abedin Arifi
Abedin Arifi 2 ditë më parë
Kangë,për mi Lotu Sytë.Shumë, Respekt.
Anton Marashaj
Anton Marashaj 2 ditë më parë
Maj Miri Nikolle Noshi Per Gjithmone!
Ado Karabegovic
Ado Karabegovic 2 ditë më parë
Përshëndetje nga Zagrebi për vëllezërit shqiptarë 🇽🇰👐🏼🇦🇱❤️
Elidon Jaku
Elidon Jaku 2 ditë më parë
Keng autentike Shqipe .
Kreno kren0
Kreno kren0 3 ditë më parë
🇦🇱✝️🤝☪️🇦🇱
Reigert Pone
Reigert Pone 3 ditë më parë
Shume kenge e bukur. Nje perpunim fantastik prej dy patriot Shqiptar. Urime Shqipe
Leonardo Meta
Leonardo Meta 5 ditë më parë
Ju lumtë goja😍
Lodi Lodi
Lodi Lodi 6 ditë më parë
Kshu jemi Marshall ah me pas qef me na pa, por shum te percar e mytem njoni tjetrim, pra duhet te ta mbajm te ta afrojm shum me shum njeri tjetrin
Nimet Ljimani
Nimet Ljimani 6 ditë më parë
Kur ske me ditë mw kënduar gold ag. Po ke përfituar gjithëmon nëpër emrat e tjerve
Samuel Koro
Samuel Koro 7 ditë më parë
Super
Fatmir K
Fatmir K 8 ditë më parë
❤❤❤💪💖
Bâ Grudë Suma
Bâ Grudë Suma 8 ditë më parë
❤️🖤
Sokol Kola
Sokol Kola 8 ditë më parë
Te dy muta si njani dhe tjetri
altin tola
altin tola 8 ditë më parë
Goldi gjithmon termet vullkan cunam gjigand ni 1000 tu boft dita krenohemi me ty veq jepi ne maksimom
altin tola
altin tola 8 ditë më parë
Keng shum e fort ne zemer te shqipris te madhe bravoooooooooooooooooooooo krenohemi me shqiprin e madhe mu dridh trupi ku e degjova per her te par
J S
J S 9 ditë më parë
Nukkkkkk kannnnn tjeter veq nje NANE RROFT GJAKU SHQIP veq nje NANE DUA TA SHOH SHQIPERIN E MADHE e mbas let te vje si ka shkruar zoti.......
doire aintu
doire aintu 10 ditë më parë
Lumt Goja Bilbili i Malsis!
Mina Abc
Mina Abc 10 ditë më parë
Oh Gold, po knpn mire vetsh ky style e konges nuk por pergjan ndoshte mundesht me drue? me rythem ma tlet muyshe me i sjell kto laffe e rhtmen.
gesti hoxha
gesti hoxha 10 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
mikea hiooi
mikea hiooi 11 ditë më parë
Te lumt gold a dg
doire aintu
doire aintu 10 ditë më parë
⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥
Xhery Syla
Xhery Syla 13 ditë më parë
Ju lumt,dy zëra të mdhej,suksese..ju knoft zemra gjithmonë o burra..
Komandant Bjeshka-1
Komandant Bjeshka-1 13 ditë më parë
.......Veq ni Nane!
Walid Chaathane
Walid Chaathane 14 ditë më parë
Rroftë Shqipëria dhe Kosovo ❤❤❤❤
Youtube Youtube
Youtube Youtube 14 ditë më parë
🤲♥️🇦🇱☝️🇦🇱♥️🤲
mikea hiooi
mikea hiooi 11 ditë më parë
Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Xhevdet Muliqaj
Xhevdet Muliqaj 14 ditë më parë
BRAVO SHQIPE RESPEKT
abbsnn cose
abbsnn cose 13 ditë më parë
🇦🇱👐🇦🇱
Shqipetare 777
Shqipetare 777 14 ditë më parë
Zot bekoj Shqiptaret kudo gjinden🙏🏻🙏🏻🙏🏻🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Bon Bon
Bon Bon 14 ditë më parë
Shume bukur, respekt! 💯🇦🇱
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
This was fun!
Shauka Hodan
Shauka Hodan 14 ditë më parë
Iliria 🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰
abbsnn cose
abbsnn cose 14 ditë më parë
Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱
Day Light
Day Light 15 ditë më parë
Gjall koka hala Nikolla kam mendu se ka vdek! Koka bashku me Goldin si Llaster e ndryshk! Edhe ky po ja fut si Tarak po i jep vermak! Veq ishalla i nimon Zoti si qahet bytha tuj i jap vermak.
Arber Lecaj
Arber Lecaj 15 ditë më parë
Vetum kush jam se te kallxoj me dy durt🇦🇱🇽🇰😍😍
samir zymeri
samir zymeri 15 ditë më parë
Teper kang e mir ku asht ky vend
Shauka Hodan
Shauka Hodan 14 ditë më parë
Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏
Nora Lumaj
Nora Lumaj 15 ditë më parë
Bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱 zemra ju kendoft forever ❤️❤️❤️👏🏻👏🏻👏🏻
Mimoza Uka
Mimoza Uka 15 ditë më parë
Bravo 👏🏼 👏🏼jeni me te miret😍🥰😍
Afrim Hasanmetaj
Afrim Hasanmetaj 15 ditë më parë
Jeni 1shi
Altin Halili
Altin Halili 15 ditë më parë
⚔️🇦🇱o ju kendoft zemra🇦🇱⚔️🔥🔥🔥🔥
yuoop noke
yuoop noke 15 ditë më parë
Te lumt gold a dg
Meso Gjermanisht
Meso Gjermanisht 15 ditë më parë
Meso Gjuhen gjermane falas! ABONOHU KETU per me teper!
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
Ich habe am bißchen deutsch gelernt, aber ich bin stolze Albaner 🇦🇱 ,und möge Gott Albanische Länder🇦🇱 werden stark werden 🤲
Bardhok Prenga
Bardhok Prenga 15 ditë më parë
Nikoll Nikprelaj kangetar i Dardanis🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
O K
O K 16 ditë më parë
Si gjithmon NIKOLLA Nr.1
Cookie
Cookie 16 ditë më parë
🇦🇱👐🇦🇱
yuoop noke
yuoop noke 15 ditë më parë
Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍
Marsel Meta
Marsel Meta 16 ditë më parë
Te knoft zemra shqipe 🇦🇱🇦🇱
aola wili
aola wili 16 ditë më parë
This was fun!
Sweet Love
Sweet Love 16 ditë më parë
Yll Botet pershendetje na MICHIGANI
Albflix
Albflix 16 ditë më parë
Suksese Dyve👏👏❤❤
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi 16 ditë më parë
Suksese
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi
Arjeta Gigollaj-Ibrahimi 16 ditë më parë
Mir shum
aola wili
aola wili 16 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐
Ana Lleshi
Ana Lleshi 17 ditë më parë
Ahhhhh. Gold. Zoti ta prift. Mar. Je trimalosh. Atdhetar. Zemer. Mire. Super. Kengetar. Bujar. Lum. Nana familja. Qe te. Ka. God bless your family. 🙏
Steph Ivanaj
Steph Ivanaj 17 ditë më parë
Bravo Nikollë Nikprelaj E gjalle kengen tende perseri Ju lumt te dyve 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Drejtësi Barazi
Drejtësi Barazi 17 ditë më parë
Ju këndoft zemra ❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇹
miko foin
miko foin 17 ditë më parë
Like kush pret bashkpunim in GOLD AG.-SHALIANI 👌👍
Flora Halimi
Flora Halimi 17 ditë më parë
Ju lumt o ShQIPETAR, ju kendoft Zemra gjithmon ne LiRI e PQE🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Aurel Gjoni
Aurel Gjoni 17 ditë më parë
Kang me te knaq ,,posht turqit dhe serbet
abbsnn cose
abbsnn cose 18 ditë më parë
Kush ja futi leik hala pa e ngju aß deri n gjys 😉🇦🇱👏👍
Alberita Selman
Alberita Selman 18 ditë më parë
Shum bukur ❤️❤️❤️❤️❤️
Ad Mirro05
Ad Mirro05 18 ditë më parë
Urime Dita a Parvaresisë Kosovë.🇽🇰 sa like shkojn per kosovën Tone 🇦🇱
Muhamed Gashi
Muhamed Gashi Ditë më parë
Nje Zot Nje Nan Nje Bab Nje Komb Nje Gjuh Nje Flamur Inshallah sa ma shpejt nje shtet 🤲
Shqipetare 777
Shqipetare 777 18 ditë më parë
Nikollë a e ke shkue ti tekstin...
Shqipetare 777
Shqipetare 777 18 ditë më parë
Kush nuk e done kete kenge i humbet fara mangole e Serbe..
Shqipetare 777
Shqipetare 777 18 ditë më parë
Nikollë Nikprelaj E ka krye shkollen e muzikes shkuan kangat i bjen lavdes qyteli’s fuellit keta tjeret kengetar shkojnë si qeni mas kravanit
Vera Lirsch
Vera Lirsch 19 ditë më parë
👏👏👏👌👌👌👌🙏⭐⭐
sandra m
sandra m 19 ditë më parë
bravooo!!
Valmira Likaxhiu
Valmira Likaxhiu 19 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰
Nik Kodra
Nik Kodra 19 ditë më parë
Zemra te knoft gjithmon numer ni jie 🤚🇦🇱
Lumbardh Kryeziu
Lumbardh Kryeziu 19 ditë më parë
Bravo. Allahu ju Rujt. Gjithmon.
Shark Next Door
Shark Next Door 19 ditë më parë
Respekt per Nikollen Arian islamiku si ka ftyre me shku ne Kruje tu ba si patriot leshi kur zemra i rreh per turkun
Luarezi H10 Hoti
Luarezi H10 Hoti 19 ditë më parë
Jasha Nikolle be, kalle krejt !!
misolou fout
misolou fout 19 ditë më parë
❤❤❤
The Albanian
The Albanian 20 ditë më parë
Ku mund të blej ni jelek tradicionale si e Arianit?
misolou fout
misolou fout 19 ditë më parë
😍😍😍😍
annag cocl
annag cocl 20 ditë më parë
ju pershendet nga austria Adonis e Agon Gashi Alina e Agnesa Gashi je shum I mir bravo Gold AG bravo shqipe krenaria Jon shum mir 👬👭
alex koci
alex koci 20 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰
Teuta Ukshini
Teuta Ukshini 20 ditë më parë
Hajde shqipe hajde 👌
Qazim Hajzeraj
Qazim Hajzeraj 20 ditë më parë
Kenge e perpunuar per mrekulli, ju lumte. Ajo qka me shqetsoj dhe brengosi eshte demtimi qe ka pesauar kulla Vrojtuese e Skenderbeut dhe rreziku i shembjes se saje. uroj qe ta shofin edhe organet pergjegjese.
annag cocl
annag cocl 20 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️
butti fdft
butti fdft 20 ditë më parë
Bravo ju qoft
Shqipetare 777
Shqipetare 777 20 ditë më parë
Nikollë Nikprelaj Te kendoft zëmra maj miri kengatar 🇦🇱Shqiptar🇦🇱✝️
blueibabygirl07
blueibabygirl07 20 ditë më parë
Bravo!! Love from #Amerika 💖💯🇦🇱
nijuo joing
nijuo joing 20 ditë më parë
Ju Knoft zemra o burra 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
butti fdft
butti fdft 20 ditë më parë
Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit
WALLTER P38
WALLTER P38 20 ditë më parë
Dy kengetar shqiptar si di bilbila gjuha shqipe eshte gjuhe bilbili.
Driton Rexhepi
Driton Rexhepi 20 ditë më parë
ProfilStar🤩🤩🤩🤩🤩
nijuo joing
nijuo joing 20 ditë më parë
njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !
Seladin Dalipi
Seladin Dalipi 20 ditë më parë
👌👌🥰💖💝💘💫💯💯👏🤝👍👍
laskin riubn
laskin riubn 21 ditë më parë
Bravo ju deshiroj shum suksese 🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏
Tina Gjoni
Tina Gjoni 21 ditë më parë
😍😍😍😍
Liridona Sinishtaj
Liridona Sinishtaj 21 ditë më parë
❤❤❤
Hajdin linda Muja
Hajdin linda Muja 21 ditë më parë
laskin riubn
laskin riubn 21 ditë më parë
eiekck j5k
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 21 ditë më parë
Bravo ju qoft
dolimi jotoo
dolimi jotoo 21 ditë më parë
Krenari per ne qe kemi kengetar si ju 🙏🏻gjith shqipetaret kudo jan nuk kan tjeter veq nje nan
Geg.& Tosk
Geg.& Tosk 21 ditë më parë
🇦🇱🇽🇰🇺🇸🙋‍♂️
mitro Kosova
mitro Kosova 22 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍🇦🇱🍷
cnmmd qiuoo
cnmmd qiuoo 21 ditë më parë
Bravo teper kang e mir hallall ju koft
Kristjan Peta
Kristjan Peta 22 ditë më parë
🔥 🇦🇱
dolimi jotoo
dolimi jotoo 21 ditë më parë
Inshalla poret shqipria e mahde inshalla o zot
misolou fout
misolou fout 22 ditë më parë
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ty hallall ta bëftë zoti o ARJAN AGUSHI ju kendofte shpirti dhe zemra jet e mot shum kombinim i bukur
Drilon Plava
Drilon Plava 22 ditë më parë
Bravo ju lumt mos nshoni dor se jav morin shkit
Francesco Falco
Francesco Falco 22 ditë më parë
Perqafim i madh populli shqiptar. Nga Roma Italia 🇦🇱❤️🇮🇹❤️🇦🇱❤️🇮🇹
Liridon Shatri
Liridon Shatri 22 ditë më parë
👐👐🇦🇱🇦🇱❤❤
misolou fout
misolou fout 22 ditë më parë
Ju këndoft zemra 🇦🇱❤️🇦🇱❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Engji Ramaj
Engji Ramaj 22 ditë më parë
Ky Gold Aga Artist i mir asht, por si njeri spom pelqen, sa Taliban sa Kombëtar. sa e lun at rrol, sa kit rrol. shpirtrisht i trishtuar dhe Frikacak duhet te jet ky djal. Ksi njerz i quaj njerzit qe jan si skrraja, nuk po dihet ku asht kryet e ku asht bishti !
NKN.VIRALS Video's
NKN.VIRALS Video's 22 ditë më parë
🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱rrespekt o vlla
Elza Hadergjonaj
Elza Hadergjonaj 22 ditë më parë
Ju lumt goja bravo 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💯💯💯
Teouta Misimi
Teouta Misimi 22 ditë më parë
🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌💗💗💗💗💗🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👐🙌🙌🙌🙌🙌🙌👍🤞🤞🤞🤘🤘🤘🤘🤘🤘🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💗💗💗💗💗🙌🙌🙌🙌👐🙌🙌🙌🙌👐👐👐
Naser Guri
Naser Guri 23 ditë më parë
Pp . P. Llpppplppp
lulzim morina
lulzim morina 23 ditë më parë
eiekck j5k
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 926 mijë
Doruntina Rexhepi - Baresha (2021)
03:00
Produksioni XIMI
Shikime 151 mijë
Shkurte Fejza - Mora Fjale (Official Video)
04:57
Shkurte Fejza
Shikime 467 mijë
Erdhi Dita Albin Kurti Vjosa Osmani.
03:08
Sahit Legjenda
Shikime 476 mijë
Al Pazar - 6 Mars 2021 - Show Humori - Vizion Plus
1:31:52
ENCA - NASHTA (Official Video)
2:35
Enca
Shikime 926 mijë
Ramo - 35.Bölüm (Büyük Plan)
2:22:15
Kuruluş Osman 49.Bölüm Fragmanı
1:03
AUTOGOL CARTOON - Conte Vs Agnelli
4:00
Gli Autogol
Shikime 1 mln
Yasak Elma 101. Bölüm Fragmanı
0:46
Yasak Elma
Shikime 2,2 mln
I Spent $2,000,000 On Pokémon Cards
10:08