“Gjeste të turpshme”, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën në mes të Tiranës - #EXPULS

  Shikime 362,923

RTV Ora

Muaj më parë

#rtvora #expuls #serenasula #arjonluli
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALmores Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente
Amazing Videos
Amazing Videos 4 ditë më parë
Jena t famshem hahahhaa
jim murphy
jim murphy 4 ditë më parë
Fuck off plera
Pablo Pablo
Pablo Pablo 5 ditë më parë
Kurv ordinere ju zdukt rraca ksaj
Ana
Ana 7 ditë më parë
Si I flet polices ashtu kjo 🤣🤣🤣🤣🤣 e tmerrshme!
buderus star
buderus star 7 ditë më parë
ja kisha henger at byth te vogel...
Enita Beqaj
Enita Beqaj 8 ditë më parë
"Normal , kur jam ne makine, me te dashurin tim... adrenaline. Do bej icik twerk, apo jo? " Pika qe I duket normale. Po mire, meqe asnje ligj nuk kishit shkelur ju, rripin e sigurimit e kishe te vene ti? Ik meso te flases se mua do me vinte turp te flisja ne kete menyre. O popull , mos e merrni per baze per arsye te kesaj, se femrat e bukura jane vetem idjote nga truri.Ka dhe te bukura te mencura...
sonila hysa
sonila hysa 8 ditë më parë
Ka gjet tenxherja kapakun. Llogjika zero njeri me tarabosh se tjetri. Turp per ju e jo per shtetin ju ka marre.mendte twerku
fjorida hoxhaj
fjorida hoxhaj 8 ditë më parë
Serena shum budalleqe flet qesh kot
Rina Osmani
Rina Osmani 8 ditë më parë
Kjo ta neverit vetëm kur flet. E lere ma veprimet që bejn. Të digjeneruar.
Alleks
Alleks 9 ditë më parë
Esht “public offence” o kokrra karit
Trolo Transunion
Trolo Transunion 9 ditë më parë
Ne Kosove ketyre si arjoni the sirana i quajn maxhup gabel apo tepric teknoligjije
MM Di
MM Di 9 ditë më parë
Sa her ne sekont qesh kot pa lidhje kjo si trape
v Vishi
v Vishi 9 ditë më parë
Test droge duhet mju ba 😂😂
productions 04
productions 04 9 ditë më parë
Ket qe se ka lon kush pa e shkerdhy
Illyrian Autochtones
Illyrian Autochtones 9 ditë më parë
3 BythQirr Njejtin Vend
Kristina Koko
Kristina Koko 9 ditë më parë
Nuk e di si mund ti ftojne ne intervista ...
Drini Dushkaj
Drini Dushkaj 9 ditë më parë
phyyyyt ju qifshaaa rooooopt
Ida Ida
Ida Ida 9 ditë më parë
O barbona njerez te shpifur baxhella
Djdjdjsj dhvsvshs
Djdjdjsj dhvsvshs 10 ditë më parë
Katastrof jeni dyt marre per ju oti kuqka marre
Oxford Uk
Oxford Uk 11 ditë më parë
budallai ska brina si lopa
Brandon Swiss
Brandon Swiss 12 ditë më parë
Zoti jon qe je ne qiell na ruaj mend e kokes ... zot nese te jesh i famshem nenkupton te jesh gomar te lutem mos lejo kurr te behem e famshme ...o zot jam tu shkrujt komentin dhe vazhdoj te degjoj ket magarin te thot ska nxjerr pjest intime do ngrej zanin thot po kembet i ngrite tash vec zani me pollit si rruspi tka met .ore ligji te mbron ty e sigurt po ilacet spo te bejn efekt .e dashur injorante kush ta ka ven emrin siren po prandaj kan ik sirenat nga bota se ka dal specja jote
Daisy Malka
Daisy Malka 12 ditë më parë
Jemi t famshem na kane inat...oh zot😂😂c anadollaker bashke me kete kryeidiotin q i fton n emision ...
Rabije Zekjiri
Rabije Zekjiri 13 ditë më parë
🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮
vlore vlore
vlore vlore 13 ditë më parë
ti je gagac o moracak po ca ti bej fatjonit qe nuk ta cau ballin tyja
Xhafer Dolek
Xhafer Dolek 14 ditë më parë
Per te permbushur programet telivizive ju jepet hapesire ksaj lloj kurve dhe kti psikopati 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
Toni Hyseni
Toni Hyseni 14 ditë më parë
Qifsha idiotin arsyje ndalimi policia Te ndalon Kur Don Pa arsyje esht pun e tyre
Marjus zz
Marjus zz 14 ditë më parë
qr ca jan keto specie o ju qr po ju pash ne rrug do ju qi rropt
Albert Osmaj
Albert Osmaj 14 ditë më parë
Tani qe mendoj mir gjith inatin e Kam me anen si ka munsi moj ana me arjonin boo booo😱😱
niki & bessi
niki & bessi 14 ditë më parë
Policia futi nen makine dhe shkeli qiva ropt e felliqur
Inna Hoxha
Inna Hoxha 15 ditë më parë
Ma idiot te flliqur skam pa
Elvana Rrasa
Elvana Rrasa 16 ditë më parë
O te befsha gropen po moj gjithcka behet makin edhe cici o vrafsh veten. Jeni vip juu???? Vip per cfar,cfar talenti ke ti??
A.M
A.M 16 ditë më parë
hahahahahha ju me njifni shum mir tashi sesht hera e par qe bej twerk thot debilja😂😂😂😂 po naj 50 vjecar qe sdi me perdor telefonin ku karin e di a ben twerk ti moj debile se ty vec naj emision vari karin si ky te fton ty .a qr duheni zhduk nga faqja e dheut.. per ma teper si ben twerk me rrip sigurimi ti moj moter? me byth perpjet?ti qenke nivel tjeter 😂😂😂
Futboll 24
Futboll 24 16 ditë më parë
O Erjon je bo si Lejdi Gaga Dashuren tande ta ka qi krejt estrada
Sex Symbol
Sex Symbol 16 ditë më parë
Te 2 qe jan jan vk as njeri zdi te flasi vl
Liljana Lazaj
Liljana Lazaj 16 ditë më parë
Po' hajde o Arion ne itali dhe vere te kercej ne makin te dashuren se e di ti si të benë ketu
how to earn Real money
how to earn Real money 16 ditë më parë
O te qifsha rracen oj ropqire ku e more famen tqift kina ropt
The Unique
The Unique 16 ditë më parë
Jena tfamshem na kan inat ik se tqivaaa rooooobt
dominic manetta
dominic manetta 16 ditë më parë
Home girl u need ass to twirk n a burger for ya skinny ass ps u got no speed at all ..u get a2 outta 10 even that’s too much but u get a for effort lol 👎👎
R R
R R 16 ditë më parë
Kjo femra si magjupe koka zor me besu se asht shiptare
IlluminuimAge
IlluminuimAge 16 ditë më parë
O plera po ne cdo shtet te botes te ndalosh te ekspozosh bythen ne publik eshte exposim seksual dhe burim aksidenti kare femer
Qani Aliji
Qani Aliji 17 ditë më parë
Çam çakèzin e han si qen ky Arjoni e rob qirin
Eraldo Bleta
Eraldo Bleta 17 ditë më parë
A u qifsha ropt o te mbaruar
Guten Asenova
Guten Asenova 17 ditë më parë
Ah enver hoxha cohu nje here te vetme dhe pastroni kete llum te shqiperis vajza pa shkoll djali me 8 vjecare obobobobob cfare te ardhme presin keta funderrina
Joni Dushi
Joni Dushi 17 ditë më parë
Kjo do i qik qirje pak ma shum
Joni Dushi
Joni Dushi 17 ditë më parë
Ku kan dal kto plehra krejt pa lidhije
fishing special
fishing special 18 ditë më parë
Ca man tokaaa o zottttt Slidh dot dy fjal .....
Hadije Ismaili
Hadije Ismaili 18 ditë më parë
A ka familja ajo vajza qe ben ashtu sikur prostitutet qe bejn
XB XB
XB XB 18 ditë më parë
Sa nıvel ı ulet.Te vjen ndot tı shohesh.
Samira Hoxha
Samira Hoxha 18 ditë më parë
Erjon mos enxjerr ne televisore se ti je me kulur kjo ehe ehe
Samira Hoxha
Samira Hoxha 18 ditë më parë
Si femer sqenka ekeqe por mendjen epaska fyll
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti 18 ditë më parë
Kjo Qafka vetem me kameren ka pun shikohet veq ne ekran se si do dal , kush e ka Vërejt ?
Ramadan Rushiti
Ramadan Rushiti 18 ditë më parë
Edhe Twerk per tu ber e ka vendin e vet o Injorant.
Franc Meta
Franc Meta 19 ditë më parë
Po pse moj qifsha komplet fisin ty dhe kti karit duhet me ja qi komplet fisin edhe të vdekurit se ju oshtë Rit mendja ore plehra mor zdi ca me ju then juve
Elisa Elisa
Elisa Elisa 19 ditë më parë
🤮
S T
S T 19 ditë më parë
Sa te neveritshem te dy plehra e ky inhoranti ka jetu ne zvicer e di shum mir qe kto gjona nuk lejohet ne makin se nuk e shef lejen e makines me vite 🤮🤮
Blerina Lika
Blerina Lika 19 ditë më parë
Car fame ke ti??? Se nuk ju njoh po ja humbni vlerat Vip-a te vertet e njerzve te famshem. Jo cdo gje mund te besh ti! Se ambjentet publike jan te perbashketa, ne shpin tende bej car te doni.
kaizer soze
kaizer soze 20 ditë më parë
Pse martohesh me elton ilirjanin o gejush
Lindita Rabija
Lindita Rabija 20 ditë më parë
Edhe body eshte veshje intime, dhe eshte shkelje te jesh pa rrip sigurimi
Shejtani shejtani Dreq
Shejtani shejtani Dreq 20 ditë më parë
Jena te famshem na kan inate 😂😂😂🙄🙄😂
Claudia Stephan
Claudia Stephan 20 ditë më parë
Kjo plera qe ka mor ky arjoni nje femer e shthurur dhe shume e degjeneruar
broeschabe
broeschabe 20 ditë më parë
Arjoni ësht më i miri 🙂🙂pas fationit hahahha
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi 20 ditë më parë
pèr cfar fame e ke flalèn pèr famèn e putanès llare
Madona
Madona 20 ditë më parë
🙈🤮🤮 U mjafton bukuria ketyre, se nga logjika qenkan njesoj!
Pak nga te gjitha
Pak nga te gjitha 20 ditë më parë
A din shqip kj arjoni
toni toni
toni toni 20 ditë më parë
Emision me 3 moldave
Krist Prg
Krist Prg 21 ditë më parë
Kush po e kerkon enver hoxhen se ne shum komente e shof kte shprehje ´u ngrit nga varri dhe ja u qî’ft ropt krejt juve qe e doni prap te gjall o rop qir kti arjonit me kte kurven phuuu shkoni npuf te dy qift kurv
GD Kaci
GD Kaci 21 ditë më parë
U kanë ndaluar për bindjet tuaja të djathta. Shkoni e ankohuni ke PD-ja të kenë edhe ata 1 motiv me shku në zgjedhje. Poshtë duart nga Serena dhe i dashuri i saj. Policia është e politizuar. I kanë inat se jeni më të bukurit në Shqipëri. Poshtë diktatura. Edi Rama,ik!
Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko
Fisnik Hamzkkjpojjuuklkjajkko 21 ditë më parë
Po mir ju kan bër mori Lavire po shiko veten si rrin ne Karrik tamam Lavire edhe ti more Arjon si Peder je me ket Lavire kush ju njeh juve se jeni te famshëm ikkk more ma budallenjë jan mediat se ju therrasin juve si musafir
Angela Haxhillari
Angela Haxhillari 21 ditë më parë
Twerk nmakin?!hapu dhe o zot!u prish bota fare.edhe kte qe se kisha degju najher e degjova.normal qe eshte burim aksidenti se nese nget arjoni makinen e tshef ty duke tund bythet ,se shef me rrugen e i perplas te gjithe.njerez pa cip
E1 99
E1 99 21 ditë më parë
Hahahahahaha vdiqa ca histerikesh
xena peja
xena peja 21 ditë më parë
Ooo more kuder skeni faj ju policija ika fajet qe sjau qin robt
Galaxy S3
Galaxy S3 21 ditë më parë
Sa nivel i ulet.Uaaaaaa.Sdini me fol mor kafshe me sy njeriu
R. P
R. P 21 ditë më parë
se kuptoj dhe krenohen me ket ajde enver hajde se duhet mi zhduk prej faqes dheut do
Eleonora Himmel
Eleonora Himmel 21 ditë më parë
Sa poshte ka rene shoqeria shqiptare kto jane vipe dhe prostituta ka me klas ksaj nuk di ca emri ti vesh funi botes.
Oni Oni
Oni Oni 22 ditë më parë
Juve te famshem?😳😳😳 cfar fame esht kjo qe del me boddy dhe dridhesh kot kushedi se cfar di te besh.Jeni qe te dy te mjer njeri me budalla se tjt lidhu zgidhu per fame njerez koti rroni kot qesh si budallaqe pa lidhje ske as shije te femres.Vish nje fund siper boddyt me del si laraske mesuan te gjith behen te famshem me te shara me te xhveshur.Te isha un police ta tregoja mir kercimin ty dhe atij
Boni Muca
Boni Muca 22 ditë më parë
Kur flet edhe ky se ca osht turp e ca s osht kur te ndalon nje polic se di dmth shko mor sypordh😑(m falni per shprehjen ju ndjekesit ), madje te t kishte rras mrena me ket sorren😑qe i duket normale sjellja n makine per twerk kur e shohin edhe femije rruges😑
Heidi Sharpe
Heidi Sharpe 22 ditë më parë
O bobobobobo ka shum lapera si ju ne at vend my qisha far e fisin
Lolita Luu
Lolita Luu 22 ditë më parë
Po juve qe i shani juve i jepni vemendje dhe ajo kthehet ne lek dhe fam si perfundim jeni fansa. Te pakten te jeni fansa me koshienc qe jeni fansa
Florenco Martini
Florenco Martini 22 ditë më parë
Ik ciu me kozakun se ka dtl sot
Klajdi Ninga
Klajdi Ninga 22 ditë më parë
Bobobo sa gjyna Qe te dy 🙏😢😢
Unknown Page
Unknown Page 22 ditë më parë
Policia : serena , ti je burim aksidenti. Nderkohe un : AHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHA
Gatimet e mia
Gatimet e mia 22 ditë më parë
Na kane inat se jena te famshem 😂😂😂 hapu toke 🤦🏻‍♀️ 🤦🏻‍♀️
Gentian Oshafi
Gentian Oshafi 20 ditë më parë
se ka fajin toka toka mban gjith kto male e jo mos mbaj kèto ale😅🙈🙈🙈
Valter London
Valter London 22 ditë më parë
kokrrat e injorantave
Grisilda Hysa
Grisilda Hysa 22 ditë më parë
pse i mban kembet ashtu kjo sikur ka hyre nanje gje debile femer
Manou Firmo
Manou Firmo 22 ditë më parë
Sa I padurueshem ky prezantuesi
Ferdi ferdi
Ferdi ferdi 22 ditë më parë
O te grift kolera
my music Rozita
my music Rozita 23 ditë më parë
Copa e injoranteve qe te 2..
my music Rozita
my music Rozita 23 ditë më parë
2 njerez injorant komplet dhe te degjeneruar... Sdin as me fol turp..
GC Daffina
GC Daffina 23 ditë më parë
🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 te dy
FABJO #FF
FABJO #FF 23 ditë më parë
Kto jan per tu var ne mer te beogratit
AM13 AM13
AM13 AM13 23 ditë më parë
@FABJO #FF po po 😅😅
FABJO #FF
FABJO #FF 23 ditë më parë
Apo jo
Jona Tahiraj
Jona Tahiraj 23 ditë më parë
Kta te bejne ta grisesh edukaten...me njerez te ndyr dhe skandaloz nuk e di dmth se si i lejojn akoma te dalin neper media kta felliqsira qe skan pik morali..te neveritshem..po me turp per ata qe i pranojn neper emisione se po degradojn rinine shembull me tkeq skishin ku ta gjenin edhe me qiri ta kerkonim..turp
ÅŁB MÅFÏÅ
ÅŁB MÅFÏÅ 23 ditë më parë
At e kam qi un ate serenen ajo eshte femer kare fare e kam qi te nje klab
Alo Ola
Alo Ola 23 ditë më parë
pu pu pu ca lloj bundre dhe kafshesh,jena tfomshem na kan inat
Amc Shop
Amc Shop 23 ditë më parë
Kinge është dreqi po ce do si debile nga trut
Lila Ani
Lila Ani 23 ditë më parë
BOARO I THON ITALIANET , E MBYLLA VIDJON QE NE FILLIM .
Fori Loci
Fori Loci 24 ditë më parë
O llomhane a keni turp a keni familje more te degjeneruar
Fori Loci
Fori Loci 24 ditë më parë
O llumi i Shqiperis 🤮🤮
Jorge Sanchez
Jorge Sanchez 24 ditë më parë
keta ti qish te tre bythqirash
White Angel
White Angel 24 ditë më parë
O zot sa pordh kjo llarja sdi me lidh as dy llaf, pale miss byth gris, cift ma kot skam pa🤮
Astrit Hoxha
Astrit Hoxha 24 ditë më parë
A mo kurv dhe ti o byth qir. Dashke arsyje ti pse te ndal policija e shteti. Me a te kurven mo byth qir. Policija ka te drejt me tndaluar dhe pa arsyje. Mund te besh cfar teduash ti ne makin🤦dhe ky byth qiri thot un injof ligjet mir🤦
Diamanti blu pi kokain live dhe shan fansat
02:20
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,5 mln
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Cricket Music
Shikime 827 mijë
Episodi i plotë: Portokalli- Episodi 4, Sezoni 35, 4 Prill 2021
2:15:44
Mr Bean on the Town! | Full Episodes | Classic Mr Bean
1:55:48
WE FINALLY MET.
4:08
Bryce Hall
Shikime 1,5 mln
CRICKET x MUMA  - PA TY (Official Music Video)
3:23
Cricket Music
Shikime 827 mijë
If Everything Was Like Among Us 8
15:13
Shiloh & Bros
Shikime 11 mln
Emanet 172. Bölüm | Legacy Episode 172
53:18
World’s Largest Elephant Toothpaste!
10:07
Beast Reacts
Shikime 4,8 mln