Gjergj Luca ngre qytete peshku mbi rrenojat e komunizmit - Histori shqiptare nga Alma Çupi

  Shikime 181,944

RTV KLAN

Muaj më parë

#HistoriShqiptare #AlmaÇupi #TvKlan | Historitë vijnë nëpërmjet xhirimeve në terren, duke treguar në detaje gjithë punën e njerëzve, duke i bërë model për të gjithë ata që ndjekin këtë emision të Alma Çupit. Kameraman: Ben Haxhiaj, Erion Agolli
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALmores for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente
filjoni el machico
filjoni el machico 23 orë më parë
Te rroje dashnori jot edi rama qe ti da pa lek gjifh ato pasuri te popullit
Esli mura
Esli mura 2 ditë më parë
Gjergj luca.......ta boft zoti mar e mir.
Dardania Antike
Dardania Antike 4 ditë më parë
Mjeré Ndrek LUCA kéndé ka lané mbasé vehtes...ky Gjergji ashté vetém nji klyshé i Edvin RAMES qé menaxhoné milonat e udhéheqésit té Mafisé Shqiptare Edi RAMES dhe klanit té tijé mafiozé qé veproné né téré Shqipérin dhe plaqkisiné djersen e popullit té shkreté.Hecé moré idioté e rrejé ata té mjeré fukarenjé...Rama ia jepé falé té gjitha ishé garnizonet e ushtrisé Shqiptare,dhe ky idioté investon paraté e pista té Mafisé Shqiptare qé i dirigjoné dhe jané pasuri e RAMES.
Kei Kei
Kei Kei 5 ditë më parë
Karizmatik si i madhi dhe i paharruari legjenda artisti i madh Ndrek Luca .Punetor i pa lodhur .Suksese ec perpara .
andre andre
andre andre 8 ditë më parë
Të vaftë mbarë o njeri guximtar !!!
liberty liberty
liberty liberty 11 ditë më parë
Nese respekton punetoret kane kontrata pune, kane ditet e pushimit dhe kane nje page per te cilin ja vlen atehere je i nderuar. Me pelqeu emisioni dhe ky biznesmen mu duk qe ka nje pasion per punen. Tek e fundit ne kete bote krejt cfare na mbetet eshte respekti pra duhet me punu edhe mu sjell mire edhe me punetoret edhe me qytetaret. Suksese ne pune
Altin Doma
Altin Doma 13 ditë më parë
Hallall Zotni, kjo eshte aftesi, eshte nje llaf Toka i takon atij që e mban edhe è punon , è dyta eshte kush punon Fiton. Te kesh shendet e jet !
endri muca
endri muca 13 ditë më parë
Yelling rakipi
Halil Zgura
Halil Zgura 15 ditë më parë
Nike.e.ka.gjerce.luca.pore.e.ka.e....r...
Fatmir Zajmi
Fatmir Zajmi 20 ditë më parë
Ooo Dreq Luca , hallall të qoftë je dreq por dreq i miŕe veq përpara zori të rruajt je ndër Shqiptarët më pozitivë të sodit. Respektë.
Fredi Gogoli
Fredi Gogoli 21 ditë më parë
🐦🐦🎼almores.info/rock/video/0GujyKqRn6aKl6Q 🐥👍almores.info/rock/video/qX1hvYidfNR4cKQ🎼🐦👍🐦
Aleksander Kolaj
Aleksander Kolaj 25 ditë më parë
Gjergj Luca respekte ne rralle te pare te lumte qe i jep jete objekteve te kohes se komunizmit dhe i kthen ne vende pune te qofte hallall gjini i Nanes se kush punon me ndershmeri dhe eshte sa do pak Atdhetar e quajn servil etj por te keni jeten e gjate dhe sa me shume vende te reja ne formen e qyteteve qe kane jete dhe harmoni.
chin lee
chin lee 25 ditë më parë
Jo Hiroshima e bomba atomike po tsunami ka kalu aty. Ska popull me të poshter se ne. Shif si e kan shkaterru uzinen e nikelit. Jo 30 vjet, po as per 300.000 vjet ska per tu bo shqipria. Ska mesazh me të bukur zoti, Luca , ska jet pa pune.
Albanian UK
Albanian UK 27 ditë më parë
Ai gruppi mallakastres rob qimat i Kane a keng erdokarit phuuu me i ba kang sulltanave vec n tok shqiptare ndodh Sa per punen bravo i qoft ktij zontis se pak sa ba pun
Antonio Lekani
Antonio Lekani Muaj më parë
I shalla jan. uligaret si ti me punesu popullin dhe me zbukuru vendin.
beqir beqiri
beqir beqiri Muaj më parë
VERTET ZEMRA ME KNAQET, KUR SHOF DIQKA TE KTILLA, QE SHQIPTARET E NDERTOJN VENDLINDJEN E TYRE. RRESPEKT PA FUND GJERGJ LUCAJ, JE I PA PAR NE HISTORIN E KOMBIT.RRESPEKT PA FUND...
beqir beqiri
beqir beqiri Muaj më parë
RRESPEKT PA FUND:GJERGJ LUCAJ EDHE ALMA CUPIT, QE NA E KAN MUNDUA KET HISTORI TA SHOFIM, EDHE TE NA MOTIVOJN,SE SI, TE PUNOJM PER VENDLINDJEN EDHE ARDHMERIN E PASARDHSVE TAN..RRESPEKT PA FUND KTIJ NJERIUT TE MADH EDHE TE DASHUR GJERGJ LUCAJ....
Angjelo Lumi
Angjelo Lumi Muaj më parë
Ec perpara gjiganti Gjergj!
Angjelo Lumi
Angjelo Lumi Muaj më parë
Sa mire flet ky zoteria. Politikant prishen shqiperine per pasurine.
MsAmour2009
MsAmour2009 Muaj më parë
Bravo, suksese!!
gazi mondi
gazi mondi Muaj më parë
Ky e ka emrin edi Luca o popull shqiptar 👹👹👹👹
stc
stc Muaj më parë
mu ne topat e kishte shpine tjetra nga vlora.
Morison
Morison Muaj më parë
Kush krijon pune eshte kampion
Adrian Sances
Adrian Sances Muaj më parë
Shifeni ku eshte bere rezervati buze lumit. Ndotje e papare nga mbetjet. Shtet me moterqir se ne ska. Te rozafa shkojne vetem katunaret qe smarin vesh nga peshku ose amerikane qe po ashtu se din ca eshte peshku,. Karkalec filipinesh haet kurse ai qe kapet shkon per export.
Granit Albanais
Granit Albanais Muaj më parë
Pse komentoni kote me kot i ka mar repartet po keni repartet sa te doni pse nuk e hapni Edhe ju pse i ka vjedh lekt e popullit robi ka gjith ato familje se mban me buke
Miranda Shurbi
Miranda Shurbi Muaj më parë
Jam kurioze te di sa lek marrin keta punetore ne muaj
Mreti King
Mreti King 23 ditë më parë
350 Deri ne 700 lek
flamurtari1990
flamurtari1990 Muaj më parë
Jam kurioz sa paguen këto punonjëse? Më duket mua apo, ky tipi sillet pak si sharlatan? Suksese për punën gjithësesi. Shpresojmë mos të jetë ndonjë fasadë për ndonjë politikan.
Osman Kuci
Osman Kuci Muaj më parë
Shfrytezon pontoret, duke i paguar per pese lek
Eduart Taci
Eduart Taci Muaj më parë
Nuk foli kurr sa paguhen ne dite punetoret,dhe a kane sguracion.
SEFGJINI ALTIN
SEFGJINI ALTIN Muaj më parë
Hallall ja bëftë zoti
Auto stop
Auto stop Muaj më parë
Kompliment dyve
Arben L
Arben L Muaj më parë
Ne ne kosovo themi " Krahi te lumte" !
Zirap Beqiri 602288
Zirap Beqiri 602288 Muaj më parë
Një vend shum i bukur ju lumt Gjergj Lucës për punën që bën
Krenar Duka
Krenar Duka Muaj më parë
Ca Gjergji thoni o njesha. Aty esht investuar nje rilindje e ter. Me leket e taksapagusve. Ashtu jan ata qe ngren tilla bisnese si ky bejn boksa rrugeve. Ky eshte nje nga larot e rames.
Almir Preka
Almir Preka 7 ditë më parë
Vetëm puna flet. Në atë vënd punohet e prodhohet. Është nder për Shqipërinë. Ai që nuk e do punën flet keq për këtë njeri. Bravo i qoftë. Kemi nevojë për njerëz të tillë kaq të zotë.
torestudio1997
torestudio1997 Muaj më parë
Edi Rama ka thene. :Shqiperia eshte rumpall. Shkruaj edhe kete ne muret e ndertesave.
K. H.
K. H. Muaj më parë
N'a transmetoi shume energji pozitive! Teper origjinal.
I M
I M Muaj më parë
anej ka anet e mija i thojne nji fjalet, kush e ka ''ZOTIN'' mik, nuk ka nevoje per engjej!!!
Naz Mi
Naz Mi Muaj më parë
Mashallah alau te jep shendet, jet te gjat e dhe me shume suksese.
H KS
H KS 19 ditë më parë
Nuk agjeron Gjergji se eshte katolik
Ilir Tola
Ilir Tola Muaj më parë
Shume gje e bukur. Te lumte.
Fieri Fieri
Fieri Fieri Muaj më parë
Mbi te gjitha eshte njeri me autoritet.Ta beft zoti mbar
Alfred Lala
Alfred Lala Muaj më parë
ZOTËRI JUVE JENI PËR KUYJMINISTËR ZOTIT TË DHËNT SHDET EDHE JET GJATËSI BRAVO BRAVO RESPEKTTE
Ariana Kthupi
Ariana Kthupi Muaj më parë
Shume bukur zoti te ruajt te ecen mbare
Ilir Rroku
Ilir Rroku Muaj më parë
Ke exakt te qeshuren e Gjigandit babait tend! Respekt,respekt.
Bert Piroli
Bert Piroli Muaj më parë
Bravo gazetares dhe" krye oligarkut" Gjergj Luca!per tu imituar.....imagjinoni te jet kryeminister i vendit!!!!!
RESPECT FOR ALBANIA
RESPECT FOR ALBANIA Muaj më parë
Është e vërtetë. Njeriu krenar ka vetëm një fytyrë. Dhe kur ajo me para blihet, Merr pamjen e asaj, që me letër fshihet...
Remzi Hasa
Remzi Hasa Muaj më parë
Në një shtet normal ky sdo kish shance të bante hajer
Florjan hani
Florjan hani Muaj më parë
A t shtoft zoti jetn osherbet
Aleks Rushiti
Aleks Rushiti Muaj më parë
Zoti oligark Gjergj Luci! Je i jashtëzakonshëm dhe shembull i gjithë biznesmenëve shqiptarë. Unë të përshëndes dhe të uroj suksese më të mëdha. Çfarë do të më pëlqente më tepër, mbi çatitë e gjithë banesave të vësh panele energjie diellore. Që të prodhosh energji elektrike. Me prodhimin e energjisë jo vetëm e ul koston e prodhimit, por i bënë kushtet e punës në stinën e vjeshtës dhe të dimrit për gratë punëtore të pështatshme dhe moderne. Edhe pse temperaturat e larta gjer më 20 nuk janë të përshtatshme për përpunimin e peshkut. Falemnderit shumë për këto arritje shumë mësimdhënëse për gjith shqiptarët e Shqipërisë.
Kacurri Linza
Kacurri Linza Muaj më parë
Rozafa emrin me te bukur, edhe MOTRA E TIJE ROZAFA ESHTE NJE DOKTORESH SHUME E MIRE PUNON ME KOMUNITETIN SHQIPTARE NE NYC. ESHTE SHUME E ZONJA EDHE NJERI I MIRE. NUK E NJOH GJERGJ LUCEN POR I UROJME SUKSES ME BUSINESS. KA KRIJUAR PUNE PER NJERZIT
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj Muaj më parë
Gjergji beje te vizitueshme per njerezit e thjesh te shikojn cfar do te thot te punosh !
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj Muaj më parë
Pune pune punesim art bukuri pa fund ku me i gjet njerez si ti ! Investim GJIGAND ! KE gabime dhe ti si te gjithe por diferenca esht shuuuum e madhe per nga POZITIVJA !
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj Muaj më parë
Aaaman o Gjergji ! O zot cfar mrekullie ke ber !Te lumte te lumt BRAVOOOOO
Ylvije Malaj
Ylvije Malaj Ditë më parë
Kush ka keq kur tjetri punon dhe investon por edhe normal fiton Por fiton komuniteti i ter Nga dembelet ruhu se ai do te vjedh se ku do gjej ??????
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi Muaj më parë
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹💐💐💐💐💐💐💐🌹🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🥀🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸o I madh,, dardha në byth të dardhe fo të bjer,,, bravooooo Gjergj,,
arbereshi arbereshi
arbereshi arbereshi Muaj më parë
o i madh, bravo, bravo me ke len me goj hapur,,
LW_AR2984 WL
LW_AR2984 WL Muaj më parë
Mire e ke filluar por te pakten roga me e vogel duhet te ishte 300 euro ne muaj, se me 150 euro ne muaj femijet e tyre nuk do te ken te ardhme, vetem per buken e gojes do te punojne. Mendoni per te ardhmen
Sajdi Sheshi
Sajdi Sheshi Muaj më parë
Vetem veneri per kte njeri
MyTripsVideos
MyTripsVideos Muaj më parë
Gjergj plehra
Paradise D
Paradise D Muaj më parë
Thjesht fenomen I paperseritshem
a g
a g Muaj më parë
Komunizëm në demokraci! Shumë i aftë për veten dhe familjen e tij, por ama besoj se është një diktator i vërtetë! Mendjemadhësia dhe sjellja e tij, të pa pranueshme në vitin 2020! Gazetarja besoj që është menduar apo detyruar ta publikojë këtë dokumentar, sepse është vënë shumë herë në siklet. Po përderisa nuk ka shtet, atëherë është më mirë Gjergj Luca.
Servete Qordja
Servete Qordja Muaj më parë
Respek per ty Gjergj ju pershendes nga 🇪🇦🇪🇦
Luli Osmani
Luli Osmani Muaj më parë
Eshte nder te publikosh kete pune te mire qe rrall kush kontribon
Emma Emma
Emma Emma Muaj më parë
Pse genjen moj bushter nk esh fshat braktisur oj qelbesire hedh balt pa patur qelbesira
Almir Preka
Almir Preka 7 ditë më parë
A nuk i sheh gërmadhat që vet njerëzit i prishën?? Vodhën tullat, dyert e dritaret. Turp të na vijë të gjithëve. Vet fakti që shan me fjalën qelbësirë nuk tregon aspak kulturë.
Mim Tirona
Mim Tirona Muaj më parë
Moj Alm-mushka Cupi, komunizmi nuk ndertoi rrenoja por ato i krijuat ju moj pipiruqe. Gjeten nje Shqiperi pa edukim, industri, elektricitet e i krijuan te gjitha. Nuk degjova ne ate kohe te poshterohej kolegu, komshiu, ballist e kulak, kur kishte nena, motra e vellezaer te atyre qe spiunuan e vrane ballistet. O ka qene e forte lufta e klasave ne Gjermanine lindore e atje nuk permenden plaget e te shkuares. Komunizmi i mori tokat e ua ndau popullit barabar. Populli harbut nuk e punonte token dhe i futi ne kooperative por tapite nuk u zhduken. Kurse ju me nderhanat moret toka e prona e i perlate duke i lene ish pronaret me gisht ne goje. Mos lehni shume se na qelbet ajrin me frymen e qelbur. Me se ke jetuar e zhvilluar keto 30 vite moj surrate? Ke jetuar me djersen e refugjateve qe iken nga syte kembet s e desh vdiqen per buken e gojes nga ju modhernot. Ne vend qe te kemi mirekuptim perhapim percarje qe ju cafte ujku. Sa per keta sharlatanin, ky shikon vetem bythen e vet e nuk pyet per popullin.
arian pushaj
arian pushaj Muaj më parë
Fantstik
Gjino tv Gjino
Gjino tv Gjino Muaj më parë
Gjigand
Rita Kalaja
Rita Kalaja Muaj më parë
Ne raste te rralla shprehja se qellimi justifikon menyren ka vend per perdorim dhe kjo shkon per per kete njeri.Vetem menyra se si i shpenzon te ardhurat ky njeri do te mbetet ne histori .Se puneson me dhjetra e qindra familje dhe nderton mbi germadha qyteteza .Dhe mjerisht nuk njihet aq sa duhet.Kesoj njerezish i mungojne vendit.Dhe i uroj gjithe te mirat!
Learta Qinani
Learta Qinani Muaj më parë
Nuk asht burr si baba I vet Jam kuksian to
PapaTili Tiliontop
PapaTili Tiliontop Muaj më parë
10 veta si Luca duhen ne Shqiperi^^
H KS
H KS 19 ditë më parë
Rama 9, Gjergji 1 = 10 s'ka nevoje per te tjere
Ardian
Ardian Muaj më parë
Sikur nuk e kishte te shkruar parullen e dikurshme te kohes xhaxhit . Peshku can bllokaden imperialisto - revizioniste . Ose nje tjeter , peshku jone eshte plumb per armiqte . I lumte ka punuar shume .
Sabina Sabinaa
Sabina Sabinaa Muaj më parë
Shum llafe paska ky ,si sillet keshtu me grate....??
Anesti Hoxhaj
Anesti Hoxhaj Muaj më parë
BRAVO O LUCA JE I PA PARE
Viny Kurt
Viny Kurt Muaj më parë
Ke nje humor tipik Shodran :) Bravo Gjergj, je njeri qe krijon, punon fort, dhe inspiron te gjithe. Zoti ju rujt ty dhe familjen tane.
Mirvjena Tufa
Mirvjena Tufa Muaj më parë
Cudi, edhe ne veri ka dete, liqen, lume. Perse nuk e ngriti aktivitetin ne vendlindje e te madhit Ndrek??? Kushdo te ishte ne vend te tij do te bente te njejten gje,mjafton te kesh miq ne qeveri te marresh toka kodra e fshatra per pese lek, te paguash puntoret si skllever, te krahasosh k.min. me CERCILL dhe cdo gje shkon vaj. Ne ato zona nuk paska asnje vendas te ndertoje nje aktivitetin te tille. M.gj.ate te lumte Gjergj ja u hodhe te gjitheve.
viorel balmus
viorel balmus Muaj më parë
KETI BURRI BRAVO I QOFTE ....POR SKUPTUAM NJE GJE TE ARDHURAT E GJITHE KESAJ PASURIE KU I GJEJNE MORE AMAN ... !!!! ( QENKA PJELLE E SALI BERIDHES KY ) GJERGJ LUCA PREJ MALSIE BEN FABRIKA E REZORTE PESHKU !!! PESHKATARET E VERTETE KAN NGEL NE BREG PA VARKE !!!! qudira nga keto veq ne ate vend ndodhin .
Dimitris Ac
Dimitris Ac Muaj më parë
po pse nuk perdorni gjuhen SHQIPE se nuk po ju kuotojme ( minuti 45, 30 )
Heinz Guderian
Heinz Guderian Muaj më parë
Te shkerdhefsha robr. Vijne turqut kapin peshkun ne shqiperi. Mezi pres tju vijne zezaket tju shkeedhejne grate
kevin reno
kevin reno Muaj më parë
Nje pyetje si publik ,,ku I gjeti leket luca qe bleu gjysmen e Elbasanit ,librazhdit ,fush - labinotit ,dhe prrenjasit ,nga mirdita me origjine ,doli pronar I madh pronash ne Elbasan??? A paguan taksa ky ne shtet ,qe e ka marre detin ,falas nga babloku ,monopol I peshkut dhe I detit ,fshihet korrupsioni Luca dhe aksioner ne hije babloku ,kjo eshte Shqiperia qe po vidhet nga Luca e tutori I tije ,ne qeveri ,turp tju vije hipokrite 👎😏😏👎
Mili2020
Mili2020 Muaj më parë
Respekt gjergj
Drita Celaj
Drita Celaj Muaj më parë
Abdyl Frasheri shkriku pasuri me be shqiperi.. Kurse keta prishin Shqiperi me be Pasuri shume e goditur Kjo fjali..🙏bravo
Edmond Bega
Edmond Bega Muaj më parë
Zoti gjergj bej nje vizit ne kepin e rodonit esht plot me tunela te sistemit komunist jan ndertuar ne vendet me me panoram te gjirit te lalzit siguro i kan privatizuar envert blu
Agim Peqini
Agim Peqini Muaj më parë
Bravo luca respekte 💪✊
Edmond Bega
Edmond Bega Muaj më parë
Kush di ben
Elidon Topalli
Elidon Topalli Muaj më parë
Ropt ku ti ket
sadik bajraktari
sadik bajraktari Muaj më parë
Shumë bukur,Bravo!
tiranasot100
tiranasot100 Muaj më parë
Na kenaqe me kete emision Alma. Respekt per ju Gjergj Luca!🙏
Tomorr Shpiragu
Tomorr Shpiragu Muaj më parë
Gjergj bravo le te lehin politika hallall plako qe krijon pune per shqiptaret bravo
Jonuz Shala
Jonuz Shala Muaj më parë
Pasunia ma è madhe e jetes jane fjalet e Babait ,Lume ai që si harron, CIAO.
Vesa Serena
Vesa Serena Muaj më parë
Po me te mare parat tona.... me thas . nga qeveria....
Aqif Pilafi
Aqif Pilafi Muaj më parë
Sa me mbar zotit ,ashtu sic je i qeshur te qeshin dhe njerezit qe kan nevoj prej teje .I lumtur te jesh gjithmon
Klaus FNR
Klaus FNR Muaj më parë
Te ngjisin matjanet o luc 🤪🤪🤪
Paloka Paloka
Paloka Paloka Muaj më parë
Njerz si ky i duhen shqipris pak rendsi ka qa flitet 200 veta si gjergj luca shqiptaret punojn ne vend tyre
tony L
tony L Muaj më parë
Ju thaft dora juve se keni ba dislike
tony L
tony L Muaj më parë
A sikur ky te ishte kryminister i shqiperis do behet shqiperia me mir se dubai zoti te dhaf jet o trim
Emma Emma
Emma Emma Muaj më parë
Mos dhent zoti me ken ky udheheqi shqiperis ai we sheh nga TV flet mir po njoh mir na afer we vjedh prona ujin pishem ky esh ballist si ati
Yllka Shapte
Yllka Shapte Muaj më parë
Bravo i paharitshem
Nëntori i 3 Vlorë
Nëntori i 3 Vlorë Muaj më parë
Bravo Gjergj , ky vend ka nevojë për njerëz punëtorë e atdhetar si ti . Shto dhe një fjalë të urtë në ato mure : Qentë le të lehin, karvani të ec përpara .
vaso sinjari
vaso sinjari Muaj më parë
Nuk shikon gruan luciano boci qe po i shkerdhehet si ne derr po meret me lucen qe mban 5000..familje me buk..
Preston plays the best
Preston plays the best Muaj më parë
E gjith biseda ishte e mrekullesheme po me lezetsheme ishte kur the me te fut ne varr ne kam, zoti te rujt familjarisht 🙏 Respekte
Besnik Beshiri
Besnik Beshiri Muaj më parë
Te lumt mor Burr! Tani e kuptoj pse ata kafsht 🐖 e PD ✌️ te sulumun........
Pellum Cura
Pellum Cura Muaj më parë
I ke puntore o pis nuk i grat tuja o porllaxhi muti te hengret korona
Ira Bode
Ira Bode Muaj më parë
More jemi në mes pandemie, shiko si i ka punëtorët ngjeshur me njëri-tjetrën
Swiss Alps
25:03
Rick Steves' Europe
Shikime 1,2 mln
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,9 mln
Capital T - RRUSHE
3:26
Capital T
Shikime 1,8 mln
Yll Limani - A ki me rrejt
3:07
Yll Limani
Shikime 1,9 mln
Emanet 180. Bölüm | Legacy Episode 180
57:07
Rich Jail vs Broke Jail / Stupid Life Hacks in Prison
10:02